autoua
×
Autoua.netФорумКнига відгуків та пропозицій

Распространение информации порочащей честь и достоинство

подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Распространение информации порочащей честь и достоинство
      25 января 2020 в 10:35 Гілками

Официально обращаюсь к администрации с требованием удалить информацию с порочащей меня информацией. А именно информацией распространенной пользователем https://profile.autoua.net/1072/ который утверждает что я своровал текст. Вот пост где он это утверждает http://forum.autoua.net/showthreaded.php?Cat=0&Number=11928642&page=0&vc=1
Хотя мной была предоставлена информация про то что данный текст был взят с открытого источника, вот ссылка https://www.facebook.com/burytraining/photos/a.2009328795957984/3068281586729361/?type=3
Я несколько раз отправлял сообщение через форму "уведомить модератора" А так же написал сообщение одному из модераторов данной ветки.
Но до сих пор порочащая меня информация не удалена. И не опровергнута.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kewl roolah **
Украина, Подолье
Сообщения: 20857
С нами с 11.07.2008

Re: Распространение информации порочащей честь и достоинство [Re: vit_lik]
      25 января 2020 в 10:45 Гілками

vit_lik 25.01.2020 10:35 пишет:

Официально обращаюсь к администрации с требованием удалить информацию с порочащей меня информацией. А именно информацией распространенной пользователем https://profile.autoua.net/1072/ который утверждает что я своровал текст. Вот пост где он это утверждает http://forum.autoua.net/showthreaded.php?Cat=0&Number=11928642&page=0&vc=1
Хотя мной была предоставлена информация про то что данный текст был взят с открытого источника, вот ссылка https://www.facebook.com/burytraining/photos/a.2009328795957984/3068281586729361/?type=3
Я несколько раз отправлял сообщение через форму "уведомить модератора" А так же написал сообщение одному из модераторов данной ветки.
Но до сих пор порочащая меня информация не удалена. И не опровергнута.





ось, як ти кажеш твоє першоджерело




а ось твій пост



то що тобі не так?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Re: Распространение информации порочащей честь и достоинство [Re: Setkm]
      25 января 2020 в 10:54 Гілками

Setkm 25.01.2020 10:45 пишет:

vit_lik 25.01.2020 10:35 пишет:

Официально обращаюсь к администрации с требованием удалить информацию с порочащей меня информацией. А именно информацией распространенной пользователем https://profile.autoua.net/1072/ который утверждает что я своровал текст. Вот пост где он это утверждает http://forum.autoua.net/showthreaded.php?Cat=0&Number=11928642&page=0&vc=1
Хотя мной была предоставлена информация про то что данный текст был взят с открытого источника, вот ссылка https://www.facebook.com/burytraining/photos/a.2009328795957984/3068281586729361/?type=3
Я несколько раз отправлял сообщение через форму "уведомить модератора" А так же написал сообщение одному из модераторов данной ветки.
Но до сих пор порочащая меня информация не удалена. И не опровергнута.





ось, як ти кажеш твоє першоджерело




а ось твій пост



то що тобі не так?


Я четко написал в обращении к администрации - удалить информацию порочащую мою честь и достоинство.
Информация взятая из открытых источников не является воровством. Тем более я указал ссылку на источник, в котором указано, что автор сего текста не известен. А пользователь своим постом указал что я своровал информацию у конкретного автора. Что является информацией не соответствующей действительности и порочащей мою честь и достоинство.

Змінено vit_lik (10:56 25/01/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kewl roolah **
Украина, Подолье
Сообщения: 20857
С нами с 11.07.2008

Re: Распространение информации порочащей честь и достоинство [Re: vit_lik]
      25 января 2020 в 11:03 Гілками

vit_lik 25.01.2020 10:54 пишет:

Я четко написал в обращении к администрации - удалить информацию порочащую мою честь и достоинство.
Информация взятая из открытых источников не является воровством. Тем более я указал ссылку на источник, в котором указано, что автор сего текста не известен. А пользователь своим постом указал что я своровал информацию у конкретного автора. Что является информацией не соответствующей действительности и порочащей мою честь и достоинство.




я ж навів твоє повідомлення, там немає ніякого згадування про джерело інформації


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Re: Распространение информации порочащей честь и достоинство [Re: Setkm]
      25 января 2020 в 11:57 Гілками

Setkm 25.01.2020 11:03 пишет:

vit_lik 25.01.2020 10:54 пишет:

Я четко написал в обращении к администрации - удалить информацию порочащую мою честь и достоинство.
Информация взятая из открытых источников не является воровством. Тем более я указал ссылку на источник, в котором указано, что автор сего текста не известен. А пользователь своим постом указал что я своровал информацию у конкретного автора. Что является информацией не соответствующей действительности и порочащей мою честь и достоинство.




я ж навів твоє повідомлення, там немає ніякого згадування про джерело інформації


и не должно быть. Это просто текст, без авторства. По крайней мере тот открытый источник откуда я взял этот текст, указывает что автор не известен.


Змінено vit_lik (11:59 25/01/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
26 лет за рулем,
Сообщения: 2155
С нами с 26.06.2010

Re: Распространение информации порочащей честь и достоинство [Re: vit_lik]
      25 января 2020 в 12:47 Гілками

Так Вы сами, в той теме написали, что текст писали по памяти. А по-факту, получается, просто скопипастили его, что является ложью с Вашей стороны.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Re: Распространение информации порочащей честь и достоинство [Re: Sillent]
      25 января 2020 в 13:13 Гілками

Sillent 25.01.2020 12:47 пишет:

Так Вы сами, в той теме написали, что текст писали по памяти. А по-факту, получается, просто скопипастили его, что является ложью с Вашей стороны.


Скопирован часть текста из открытого источника в котором указано, что автор неизвестен. Часть текста написано мной, а так же видоизменен часть текста. И удалён ещё часть текста. Я не спорю и не утверждаю, что это мой текст. Я утверждаю, что я не воровал текст. А частично скопировал из открытого источника, где не указано авторство и частично написал от себя, видоизменив текст.
А как я писал и когда и каким пальцем это не имеет отношения, к обвинению меня в воровстве. Это серьезное обвинение, подрывающее мою репутацию.

Змінено vit_lik (13:14 25/01/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kewl roolah **
Украина, Подолье
Сообщения: 20857
С нами с 11.07.2008

Re: Распространение информации порочащей честь и достоинство [Re: vit_lik]
      25 января 2020 в 13:33 Гілками

vit_lik 25.01.2020 11:57 пишет:

Setkm 25.01.2020 11:03 пишет:

vit_lik 25.01.2020 10:54 пишет:

Я четко написал в обращении к администрации - удалить информацию порочащую мою честь и достоинство.
Информация взятая из открытых источников не является воровством. Тем более я указал ссылку на источник, в котором указано, что автор сего текста не известен. А пользователь своим постом указал что я своровал информацию у конкретного автора. Что является информацией не соответствующей действительности и порочащей мою честь и достоинство.




я ж навів твоє повідомлення, там немає ніякого згадування про джерело інформації


и не должно быть. Это просто текст, без авторства. По крайней мере тот открытый источник откуда я взял этот текст, указывает что автор не известен.





якщо це не твій текст, то так і треба було написати, ось чувак на фейсбуці так і зробив, а ти ні


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Re: Распространение информации порочащей честь и достоинство [Re: Setkm]
      25 января 2020 в 13:47 Гілками

Setkm 25.01.2020 13:33 пишет:

vit_lik 25.01.2020 11:57 пишет:

Setkm 25.01.2020 11:03 пишет:


В ответ на:

...





я ж навів твоє повідомлення, там немає ніякого згадування про джерело інформації


и не должно быть. Это просто текст, без авторства. По крайней мере тот открытый источник откуда я взял этот текст, указывает что автор не известен.





якщо це не твій текст, то так і треба було написати, ось чувак на фейсбуці так і зробив, а ти ні


Так тогда надо в курилке под каждым текстом так писать. Потому что часто, что бы не переписывать что либо, просто копируется часть текста и правится. Но я не мог написать ссылку на данный текст, как тот чувак - я конкретно порезал текст и изменил цифры. Если бы я на такой покореженный текст дал ссылку на тот пост, это была бы ложь, это уже не тот самый текст.
Да и все это не важно, как писал, сколько изменял. Вопрос к администрации стоит в том, что меня назвали вором. А не то как я писал или видоизменял текст.
Может ты раз уж пишешь в этой теме пояснишь. Что конкретно и у кого я украл, что про меня написали "своровал у Тетчер"???


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kewl roolah **
Украина, Подолье
Сообщения: 20857
С нами с 11.07.2008

Re: Распространение информации порочащей честь и достоинство [Re: vit_lik]
      25 января 2020 в 13:53 Гілками

vit_lik 25.01.2020 13:47 пишет:

Setkm 25.01.2020 13:33 пишет:

vit_lik 25.01.2020 11:57 пишет:


В ответ на:

...



и не должно быть. Это просто текст, без авторства. По крайней мере тот открытый источник откуда я взял этот текст, указывает что автор не известен.





якщо це не твій текст, то так і треба було написати, ось чувак на фейсбуці так і зробив, а ти ні


Так тогда надо в курилке под каждым текстом так писать. Потому что часто, что бы не переписывать что либо, просто копируется часть текста и правится. Но я не мог написать ссылку на данный текст, как тот чувак - я конкретно порезал текст и изменил цифры. Если бы я на такой покореженный текст дал ссылку на тот пост, это была бы ложь, это уже не тот самый текст.
Да и все это не важно, как писал, сколько изменял. Вопрос к администрации стоит в том, что меня назвали вором. А не то как я писал или видоизменял текст.
Может ты раз уж пишешь в этой теме пояснишь. Что конкретно и у кого я украл, что про меня написали "своровал у Тетчер"???





"Плагиат выражается в публикации под своим именем чужого произведения, а также в заимствовании фрагментов чужих произведений без указания источника заимствования."



Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Re: Распространение информации порочащей честь и достоинство [Re: Setkm]
      25 января 2020 в 14:03 Гілками

Setkm 25.01.2020 13:53 пишет:

vit_lik 25.01.2020 13:47 пишет:

Setkm 25.01.2020 13:33 пишет:


В ответ на:

...





якщо це не твій текст, то так і треба було написати, ось чувак на фейсбуці так і зробив, а ти ні


Так тогда надо в курилке под каждым текстом так писать. Потому что часто, что бы не переписывать что либо, просто копируется часть текста и правится. Но я не мог написать ссылку на данный текст, как тот чувак - я конкретно порезал текст и изменил цифры. Если бы я на такой покореженный текст дал ссылку на тот пост, это была бы ложь, это уже не тот самый текст.
Да и все это не важно, как писал, сколько изменял. Вопрос к администрации стоит в том, что меня назвали вором. А не то как я писал или видоизменял текст.
Может ты раз уж пишешь в этой теме пояснишь. Что конкретно и у кого я украл, что про меня написали "своровал у Тетчер"???





"Плагиат выражается в публикации под своим именем чужого произведения, а также в заимствовании фрагментов чужих произведений без указания источника заимствования."




Обязательный признак плагиата — присвоение авторства, так как неправомерное использование, опубликование, копирование и т. п. произведения, охраняемого авторским правом, само по себе не плагиат https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%B8%D0%B0%D1%82
А вот мой пост в ответе на вопрос:
В ответ на:

сам придумал?



Ответ:
В ответ на:

Неа, когда то читал. А когда в бизнес ветке начали за налоги вспомнил.



И где здесь признаки плагиата, чье авторство я присвоил? Где я указал что являюсь автором? Или воровства как написано?
з.ы. Если бы пользоватаель заменил слово "своровал" на "скопировал" "переписал" "содрал" и т.д. У меня не было бы претензий. Но пользователь обвинил меня в уголовном преступлении, публично через всеукраинский форум. А так как несколько человек знают мои персональные данные с привязкой к нику. То здесь нет анонимного ника vit_lik а есть персональная особа.
Поэтому и пишу, что обвиняя меня в воровстве пользователь нарушил мою репутацию. И поэтому обращаюсь к администрации с тем, что бы они удалили данную фразу порочащую честь и достоинство.
Как то так я себе вижу данній вопрос в юредическом поле:
В ответ на:




ПОЗОВНА ЗАЯВА
про захист честі, гідності та ділової репутації


Я, ******* ********** ******* (надалі - Позивач) зареєстрована та проживаю за адресою: м. *******,
Суть позова:
На всеукраїнському форумі дописувач під ніком BorisB звинуватив мену в кримінальному злочені. А саме публічно висловил думку про мене "это ТС у Тетчер своровал, не поставив "значЕк" (с) "
Відповідно до ст. 34 Конституції України кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.
Разом з тим, згідно ст. 68 Конституції України кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. 
Як роз’яснено в п. 1 постанови Пленуму Верховного суду України від 27.02.2009 № 1 «Про судову практику у справах про захист гідності та честі фізичної особи, а також ділової репутації фізичної та юридичної особи» (надалі – Постанова №1) праву на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань відповідає обов'язок не поширювати про особу недостовірну інформацію та таку, що ганьбить її гідність, честь чи ділову репутацію.
Відповідно до ст. 297, ст. 299 ЦК України кожен має право на повагу до його гідності та честі, а також недоторканності своєї честі, гідності та ділової репутації.
Частиною 4 ст. 32 Конституції України встановлено, що кожному гарантується судовий захист права спростовувати недостовірну інформацію про себе і членів своєї сім'ї та права вимагати вилучення будь-якої інформації, а також право на відшкодування матеріальної і моральної шкоди, завданої збиранням, зберіганням, використанням та поширенням такої недостовірної інформації.
Згідно положень ч. 1 ст. 277 ЦК України та роз’яснень, які містяться п. 19 Постанови №1 фізична особа, особисті немайнові права якої порушено внаслідок поширення про неї та (або) членів її сім'ї недостовірної інформації, має право на відповідь, а також на спростування цієї інформації.
У відповідності до п. 15 Постанови № 1 при розгляді справ зазначеної категорії суди повинні мати на увазі, що юридичним складом правопорушення, наявність якого може бути підставою для задоволення позову, є сукупність таких обставин:
а) поширення інформації, тобто доведення її до відома хоча б одній особі у будь-який спосіб;
б) поширена інформація стосується певної фізичної чи юридичної особи, тобто позивача;
в) поширення недостовірної інформації, тобто такої, яка не відповідає дійсності;
г) поширення інформації, що порушує особисті немайнові права, тобто або завдає шкоди відповідним особистим немайновим благам, або перешкоджає особі повно і своєчасно здійснювати своє особисте немайнове право. 
1. Інформація щодо мене була поширена відповідачем на форумі http://forum.autoua.net/showthreaded.php?Cat=0&Number=11928642&page=0&vc=1
Внаслідок чого, інформація про те, що я начебто ворую, стала відомою моїм знайомим.
Обставини поширення Відповідачем зазначеної інформації про мене будуть підтверджені нотаріально азвіреними копіями сторінки форума forum.autoua.net
2. Зазначена інформація є недостовірною оскільки не відповідає дійсності.
Я ніколи в житті не крав.
Як передбачено ч. 2 ст. 302 ЦК України фізична особа, яка поширює інформацію, зобов'язана переконатися в її достовірності.
Згідно абз. 5, 6 п. 15 Постанови № 1 недостовірною вважається інформація, яка не відповідає дійсності або викладена неправдиво, тобто містить відомості про події та явища, яких не існувало взагалі або які існували, але відомості про них не відповідають дійсності (неповні або перекручені). 
      Згідно з частиною третьою статті 277 ЦК України негативна інформація, поширена про особу, вважається недостовірною, якщо особа, яка її поширила, не доведе протилежного (презумпція добропорядності). Негативною слід вважати інформацію, в якій стверджується про порушення особою, зокрема, норм чинного законодавства, вчинення будь-яких інших дій (наприклад, порушення принципів моралі, загальновизнаних правил співжиття, неетична поведінка в особистому, суспільному чи політичному житті тощо) і яка, на думку позивача, порушує його право на повагу до гідності, честі чи ділової репутації.
Тобто для визнання інформації негативною, а відтак недостовірною, та покладення на відповідача обов’язку довести протилежне, достатньо щоб позивач вважав, що інформація порушує його немайнові права.
Вирішуючи питання про визнання поширеної інформації недостовірною суди повинні визначити характер такої інформації та з’ясувати, чи є вона фактичним твердженням, чи є оціночним судженням.
Згідно абз. 1 п. 1 Постанови №1 – суди при вирішенні зазначених справ повинні застосовувати, зокрема, Конвенцію про захист прав людини і основоположних свобод (надалі - Конвенція), яка ратифікована Україною, та рішення Європейского суду з прав людини, як джерело права
Статтею 10 Конвенції передбачено право кожного на свободу вираження поглядів.
У рішенні Європейського суду з прав людини від 08.07.1986 року по справі Лінгенс (Lingens) проти Австрії зазначено, що суд розрізняє факти та оціночні судження. Існування фактів можна довести, а справедливість критичного висловлювання не підлягає доведенню.
Зважаючи на вищезазначене, інформація, поширювана щодо мене відповідачем, по-перше, має негативний характер, оскільки повідомляє третім особам про порушення мною загальновизнаних правил співжиття, прийнятих у суспільстві вимог та принципів етики і моралі, так такою, що, на моє переконання, порушує мої немайнові права, по-друге не є оціночним судженням, а обов’язок доказування її достовірності покладається на відповідача.
3. Беззаперечно, що поширення окресленої інформації порушує мої немайнові права на честь, гідність та ділову репутацію.
   У відповідності до п. 4 Постанови №1 чинне законодавство не містить визначення понять гідності, честі чи ділової репутації, оскільки вони є морально-етичними категоріями й одночасно особистими немайновими правами, яким закон надає значення самостійних об'єктів судового захисту. Зокрема, під гідністю слід розуміти визнання цінності кожної фізичної особи як унікальної біопсихосоціальної цінності, з честю пов'язується позитивна соціальна оцінка особи в очах оточуючих, яка ґрунтується на відповідності її діянь (поведінки) загальноприйнятим уявленням про добро і зло, а під діловою репутацією фізичної особи розуміється набута особою суспільна оцінка її ділових і професійних якостей при виконанні нею трудових, службових, громадських чи інших обов'язків. Під діловою репутацією юридичної особи, у тому числі підприємницьких товариств, фізичних осіб - підприємців, адвокатів, нотаріусів та інших осіб, розуміється оцінка їх підприємницької, громадської, професійної чи іншої діяльності, яку здійснює така особа як учасник суспільних відносин.
Поширення неправдивої інформації свідчить про принизливе ставлення відповідача до мене, що в свою чергу впливає на зниження цінності моєї особи.
Також поширенням вказаної інформації відповідач створив негативну соціальну оцінку моєї особи в очах оточуючих, порушивши мою честь, оскільки професія вчителя є соціально важливою, передбачає безперервний належного процес виховання дітей та взаємодії з ними.
Враховуючи вищевикладене, вважаю, що поширенням недостовірної інформації щодо мене, відповідачем завдано шкоди моїм немайновим інтересам, порушивши мою гідність, честь та ділову репутацію.
Визначаючи спосіб захисту своїх порушених прав, позивач виходив з того, відповідно до ч. 7 ст. 277 ЦК України визначено спростування поширеної недостовірної інформації здійснюється у спосіб, у який вона була поширена.
При цьому, позивачем враховані також роз’яснення Верховного Суду України, викладені в п. 5 та п. 24 Постанови №1, в саме:
- при спростуванні поширена інформація визнається визнається недостовірною і спростовується особою, яка її поширила;
- задовольняючи позов, суд повинен у резолютивній частині рішення зазначити, чи було порушено особисте немайнове право особи, яка саме інформація визнана недостовірною та порочить гідність, честь чи ділову репутацію позивача, а також вказати на спосіб захисту порушеного особистого немайнового права.
Якщо суд ухвалює рішення про право на відповідь або про спростування поширеної недостовірної інформації, то у судовому рішенні за необхідності суд може викласти текст спростування інформації або зазначити, що спростування має здійснюватися шляхом повідомлення про ухвалене у справі судове рішення, включаючи публікацію його тексту.
У судовому рішенні також має бути зазначено строк, у межах якого відповідь чи спростування повинно бути оприлюднено.
У відповідності до п. 3, п. 5 Постанови №1 вибір способу захисту особистого немайнового права, зокрема права на повагу до гідності та честі, права на недоторканість ділової репутації, належить позивачеві. Разом із тим, особа, право якої порушено, може обрати як загальний, так і спеціальний способи захисту свого права, визначені законом, який регламентує конкретні цивільні правовідносини. У зв'язку з цим суди повинні брати до уваги, що відповідно до статті 275 ЦК України захист особистого немайнового права здійснюється у спосіб, встановлений главою 3 цього Кодексу, а також іншими способами відповідно до змісту цього права, способу його поширення та наслідків, що їх спричинило це порушення. До таких спеціальних способів захисту відносяться, наприклад, спростування недостовірної інформації та/або право на відповідь (стаття 277 ЦК), заборона поширення інформації, якою порушуються особисті немайнові права (стаття 278 ЦК) тощо.
При цьому суди повинні враховувати, що при спростуванні поширена інформація визнається недостовірною.
Відповідно до п.6 ч.3 ст.175 ЦПК України повідомляю, що заходи досудового врегулювання спору не проводилися.
Відповідно до  п.7.ч.3 ст.175 ЦПК України повідомляю, що вжиття заходів забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви не здійснювалось.
Відповідно до  п.8 ч.3 ст.175 ЦПК України повідомляю, що у позивача (або іншої особи) перебувають оригінали письмових доказів, копії яких додано до заяви.
Згідно із п.9 ч.3 ст.175 ЦПК України повідомляю, що понесені мною витрати становлять 1000 грн. (оплата судового збору), 5000 грн.(витрати за надання правової допомоги), що підтверджується квитанцією. Очікую понести такі витрати 6000 грн.
У відповідності із п.10 ч.3 ст.175 ЦПК України підтверджую, що мною не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.
На підставі викладеного, керуючись, ст.ст. 91, 175, 187, 263-265 ЦПК України,
ПРОШУ:
1. Визнати недостовірною та такою, що порушує права ***** ***** ***** на повагу до її гідності, честі та недоторканість ділової репутації, наступну інформацію, розповсюджену дописувачем BorisB 24.01.2020 року на форумі: http://forum.autoua.net/showthreaded.php...page=0&vc=1 «http://forum.autoua.net/showthreaded.php?Cat=0&Number=11928642&page=0&vc=1/showthreaded.php?Cat=0&Number=11928642&page=0&vc=1 ».
2. Зобов’язати *** **** ****** спростувати поширену відносно ***** ***** ***** недостовірну інформацію, абу видалити з форуму цей допис.
Додатки:

1. Оригінал квитанції про сплату судового збору.
2. Копія позовної заяви для відповідача.
2. Копія паспорта заявника завірена належним чином.
3. Копія довідки про ідентифікаційний код заявника завірена належним чином.
4. копія допису на форумі завірена належним чином.










Змінено vit_lik (14:49 25/01/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: Распространение информации порочащей честь и достоинство [Re: vit_lik]
      25 января 2020 в 14:49 Гілками

Мда, "Остапа понесло" або «Повесть о том, как поссорился Иван Иванович с Иваном Никифоровичем».
Не варто з мухи робити слона. Навіть коли це муха це-це.


Змінено VP_Son (14:55 25/01/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Re: Распространение информации порочащей честь и достоинство [Re: VP_Son]
      25 января 2020 в 15:03 Гілками

VP_Son 25.01.2020 14:49 пишет:

Мда, "Остапа понесло" або «Повесть о том, как поссорился Иван Иванович с Иваном Никифоровичем».
Не варто з мухи робити слона. Навіть коли це муха це-це.



да это я так как пример, что это все реальность.
А что самое прикольное я ведь требую мизер. Просто удалить слово своровал или даже подсказал, что можно заменить его на слово скопировал. Мне не надо каких то наказаний или оправданий. Просто не хочу в свою сторону иметь утверждений что я вор.
И даже тут находятся, что пытаются меня убедить, что я не прав. Уже и про плагиат вспомнили
Вот реально не понимаю сложности для администрации в замене неправдивого слова, Аж одного!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Aerosmith
Анонім
Сообщения:
С нами с

Re: Распространение информации порочащей честь и достоинство [Re: Setkm]
      26 января 2020 в 13:45 Гілками

А тебе администрация проделегировала от ее лица отписываться? Где она, кстати, пишите в рельсу, мы с вами свяжемся?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36073
С нами с 13.03.2008

Re: Распространение информации порочащей честь и достоинство [Re: Setkm]
      26 января 2020 в 14:48 Гілками

Setkm 25.01.2020 13:53 пишет:


"Плагиат выражается в публикации под своим именем чужого произведения, а также в заимствовании фрагментов чужих произведений без указания источника заимствования."






Ти сам щойно це зробив. Де джерело? Нема? Плагіат!
А текст стирений з вікі.

Хоча якби ти почитав трохи далі ту ж вікіпедію, з якої ти свиснув цитату, то побачив би там таке:
Обязательный признак плагиата — присвоение авторства.
ТС десь писав, що він автор того жарту? Не бачу такого. Шото не лізе ваша сова на той глобус.

ПС Давайте ще до мемів, анекдотів, фоток з інтернету, котрі тут поширюють, вимагати посилання на джерело. І більше ненависті зі зневагою. Це приваблює людей

Цілую нєжно

Змінено Цуг (14:48 26/01/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kewl roolah **
Украина, Подолье
Сообщения: 20857
С нами с 11.07.2008

Re: Распространение информации порочащей честь и достоинство [Re: Цуг]
      26 января 2020 в 14:58 Гілками

Цуг 26.01.2020 14:48 пишет:

Setkm 25.01.2020 13:53 пишет:


"Плагиат выражается в публикации под своим именем чужого произведения, а также в заимствовании фрагментов чужих произведений без указания источника заимствования."






Ти сам щойно це зробив. Де джерело? Нема? Плагіат!
А текст стирений з вікі.

Хоча якби ти почитав трохи далі ту ж вікіпедію, з якої ти свиснув цитату, то побачив би там таке:
Обязательный признак плагиата — присвоение авторства.
ТС десь писав, що він автор того жарту? Не бачу такого. Шото не лізе ваша сова на той глобус.

ПС Давайте ще до мемів, анекдотів, фоток з інтернету, котрі тут поширюють, вимагати посилання на джерело. І більше ненависті зі зневагою. Це приваблює людей

Цілую нєжно





ососьо, там такі вот фішечки виділяють текст " ", це значить що текст не мій

взаімно


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kewl roolah **
Украина, Подолье
Сообщения: 20857
С нами с 11.07.2008

Re: Распространение информации порочащей честь и достоинство [Re: ]
      26 января 2020 в 14:58 Гілками

Aerosmith 26.01.2020 13:45 пишет:

А тебе администрация проделегировала от ее лица отписываться? Где она, кстати, пишите в рельсу, мы с вами свяжемся?




а тобі ТС делегував?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: Распространение информации порочащей честь и достоинство [Re: Цуг]
      26 января 2020 в 14:59 Гілками

Цуг 26.01.2020 14:48 пишет:

Setkm 25.01.2020 13:53 пишет:


"Плагиат выражается в публикации под своим именем чужого произведения, а также в заимствовании фрагментов чужих произведений без указания источника заимствования."






Ти сам щойно це зробив. Де джерело? Нема? Плагіат!
А текст стирений з вікі.



То Ви, фактично, його крадієм обізвали?
Що ж виходить, тепер Setkm буде тему створювати про "Распространение информации порочащей честь и достоинство".


Цуг 26.01.2020 14:48 пишет:

Хоча якби ти почитав трохи далі ту ж вікіпедію, з якої ти свиснув цитату, то побачив би там таке:
Обязательный признак плагиата — присвоение авторства.
ТС десь писав, що він автор того жарту? Не бачу такого. Шото не лізе ваша сова на той глобус.

ПС Давайте ще до мемів, анекдотів, фоток з інтернету, котрі тут поширюють, вимагати посилання на джерело. І більше ненависті зі зневагою. Це приваблює людей

Цілую нєжно


Повністю згоден!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36073
С нами с 13.03.2008

Re: Распространение информации порочащей честь и достоинство [Re: Setkm]
      26 января 2020 в 15:01 Гілками

Setkm 26.01.2020 14:58 пишет:


ососьо, там такі вот фішечки виділяють текст " ", це значить що текст не мій

взаімно




ці фішечки не означають, що цей текст не твій. Якщо ти натякаєш, що це була цитата, то це з таким же успіхом могло бути автоцитування.

Тож не канає відмазка. Джерело не вказав - отримуй

Змінено Цуг (15:02 26/01/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kewl roolah **
Украина, Подолье
Сообщения: 20857
С нами с 11.07.2008

Re: Распространение информации порочащей честь и достоинство [Re: Цуг]
      26 января 2020 в 15:04 Гілками

Цуг 26.01.2020 15:01 пишет:

Setkm 26.01.2020 14:58 пишет:


ососьо, там такі вот фішечки виділяють текст " ", це значить що текст не мій

взаімно




ці фішечки не означають, що цей текст не твій. Якщо ти натякаєш, що це була цитата, то це з таким же успіхом могло бути автоцитування.

Тож не канає відмазка. Джерело не вказав - отримуй




це тобі не канає, мені норм


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКнига відгуків та пропозицій
Додаткова інформація
0 користувачів і 5 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 6272

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія