autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

потрібна консультація гуру сантехніки (2/2)

патриарх *
Киев
Сообщения: 1097
С нами с 15.06.2010

Re: потрібна консультація гуру сантехніки [Re: balagan]
      4 февраля 2020 в 10:36 Гілками

дякую за поради,
сьогодні вийшло підтянути, прокапування зникло,
допоміг газовий ключ №2, заміряв розмір по ключу вийшло 46 мм, але звичайний, рожковий, там не підійде, бо підкладав ганчірку, щоб слідів не залишити
тепер треба купити собі такий, щоб був на всяк випадок

п.с. а від додаткових кранів на момент заміни сантехнік відмовив, бо треба було б ще робити обхід, що б весь стояк я не перекрив, так на цьому зекономив


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24365
С нами с 31.10.2014

Re: потрібна консультація гуру сантехніки [Re: balagan]
      4 февраля 2020 в 11:13 Гілками

balagan 04.02.2020 10:36 пишет:

дякую за поради,
сьогодні вийшло підтянути, прокапування зникло,
допоміг газовий ключ №2, заміряв розмір по ключу вийшло 46 мм, але звичайний, рожковий, там не підійде, бо підкладав ганчірку, щоб слідів не залишити
тепер треба купити собі такий, щоб був на всяк випадок

п.с. а від додаткових кранів на момент заміни сантехнік відмовив, бо треба було б ще робити обхід, що б весь стояк я не перекрив, так на цьому зекономив




Як на мене, то ти не тим займаєшся. Якщо різьбове з'єднання періодично дає протічку, то треба не ключ для підтягування гайки шукати, а з'ясувати, що у даному з'єднанні зроблено не так і виправити помилку. Там може бути, як тут вже писали: неякісна прокладка (або вона зруйнувалася), неякісний ущільнювач, неправильно нарізана різьба (може закоротка), дефектна гайка (із середини) і т.п.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
Киев
Сообщения: 1097
С нами с 15.06.2010

Re: потрібна консультація гуру сантехніки [Re: harald67]
      4 февраля 2020 в 15:34 Гілками

harald67 04.02.2020 11:13 пишет:


Як на мене, то ти не тим займаєшся. Якщо різьбове з'єднання періодично дає протічку, то треба не ключ для підтягування гайки шукати, а з'ясувати, що у даному з'єднанні зроблено не так і виправити помилку. Там може бути, як тут вже писали: неякісна прокладка (або вона зруйнувалася), неякісний ущільнювач, неправильно нарізана різьба (може закоротка), дефектна гайка (із середини) і т.п.




малими втручаннями там не розібратися, а великі не вартують потраченого часу, якщо проблема буде поглиблюватись або буде зайвий час, тоді буду вирішувати
проблеми потопу ж немає, там все міцно тримається, якщо раз в півроку/рік проявилося, леше дотянути, чим зв'язуватися з перепакуванням, і де від мене ні чого не залежить, а перевірити роботу можна тільки коли дадуть нормальний тиск, або робити обхід та крани, то також не малий кусок, коли все вже обкладено і зроблено

забити, забути, періодично контролювати


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
0 користувачів і 9 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2456

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія