autoua
×
Autoua.netФорумAutoua форум

Минцифратранс запускает сервис ДІЯ. Тестируем? (10/47)

IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36073
С нами с 13.03.2008

Re: Минцифратранс запускает сервис ДІЯ. Тестируем? [Re: DiSi]
      7 февраля 2020 в 08:15 Гілками

DiSi 07.02.2020 07:51 пишет:

odri 06.02.2020 23:25 пишет:

Скриншоты в этой Дие отключены
По ссылке на "кабинет водия" открывается какой-то левый сайт в браузере...
Сыроая и на мой взгляд в текущем виде абсолютно бестолковая приблуда.



Я спокойно делал скрины с айфона.




На андроїді не дозволяє. Вискакує вікно, що не можна з міркувань безпеки


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
аццкая сотона **
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 17648
С нами с 23.04.2007

Re: Минцифратранс запускает сервис ДІЯ. Тестируем? [Re: nickka]
      7 февраля 2020 в 08:26 Гілками

nickka 07.02.2020 08:14 пишет:

Надо методы их подержки взять себе на вооружение. Пишет якщо ви не бачите документів... и предлагает сообщить об ошибке в вайбер. Я нажимаю в вайбере нет документов и с удовольствием читаю что-то типа не паникуйте, мы исправим этот баг в течение нескольких часов. все под контролем. И так со вчеращнего дня.




то есть когда тут бета-тестеры писали про все баги и недочёты - никто не читал. А как запустили приложение в мир - делают круглые глаза..
У меня с декабря месяца пропало и не появляется.
Неделю назад, как только в кабинете водителя появилась кнопка верификации - заполнил. Ноль реакции.
До этого писал в чат поддержки тестеров дия - тоже как в трубу.
Самое обидное, что до запуска бета тестирования дия, в кабинете водителя мои права были. С фоткой. С правильной датой, серией и т.д.
Через пару дней запуска тестирования - права убрали.
При оформлении верификации подтягивает данные ламината, а не перевыпущенного в 2008г пластика.
Думаю, что не пройду верификацию, пока не поменяю на права со сроком действия.

Ну и да, так никто и не проверил, как же полиции проверить что QR код, показанный на недоверенном устройстве аутентичный без доступа в интернет..

Змінено AL® (08:27 07/02/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
MPX
member ***
Сообщения: 101
С нами с 06.05.2004

Re: Минцифратранс запускает сервис ДІЯ. Тестируем? [Re: Караванщик]
      7 февраля 2020 в 08:39 Гілками

Мене кілька днів тому успішно штурмувала доставка Глово, сержант столичної Поліції, який приїхав оформлювати ДТП, сильно зрадів, що в мене електронне посвідчення і побіг в машину по планшет. Для нас обох це був перший досвід
QR код прочитався, секунд 5-10 крутилося з'єднання і дало помилку з'єднання. Справедливості ради, він визнав це їхньою проблемою і пластик не вимагав.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
59 лет (31 год за рулем), Киев
Сообщения: 6399
С нами с 26.11.2005

Re: Минцифратранс запускает сервис ДІЯ. Тестируем? [Re: Жэка]
      7 февраля 2020 в 09:45 Гілками

Жэка 07.02.2020 08:08 пишет:

PBR 07.02.2020 04:12 пишет:

Работает. Авторизация через Моно. QR-код генерируется.



Жену через Ощад авторизовал, все прошло, и права и техпаспорт.
Я пробовал через Приват- авторизацию проходит , дальше нажимаю кнопку -Перейти в Дія- и опять та же ошибка.403



Все, получилось. Отскриншотил и сами доки и коды- пусть лежат в телефоне на случай отсутствия интернета при проверке. Еще наверное и сфоткаю права и техпаспорта- не помешает.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
Киев
Сообщения: 1362
С нами с 16.12.2010

Re: Минцифратранс запускает сервис ДІЯ. Тестируем? [Re: AL®]
      7 февраля 2020 в 09:56 Гілками

установил, есть только ТП, прав нету и паспорта нету..
может позже появятся?
а если права ламинат 1998г а паспорт обычный книжечкой, а не ламинат то появится?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
43 года (16 лет за рулем), Жуткий город: девок нет, в карты никто не играет
Сообщения: 5760
С нами с 11.08.2007

Re: Минцифратранс запускает сервис ДІЯ. Тестируем? [Re: Жэка]
      7 февраля 2020 в 10:00 Гілками

Жэка 07.02.2020 09:45 пишет:

Жэка 07.02.2020 08:08 пишет:

PBR 07.02.2020 04:12 пишет:

Работает. Авторизация через Моно. QR-код генерируется.



Жену через Ощад авторизовал, все прошло, и права и техпаспорт.
Я пробовал через Приват- авторизацию проходит , дальше нажимаю кнопку -Перейти в Дія- и опять та же ошибка.403



Все, получилось. Отскриншотил и сами доки и коды- пусть лежат в телефоне на случай отсутствия интернета при проверке. Еще наверное и сфоткаю права и техпаспорта- не помешает.



Нет смысла. QR-код действует три минуты, после этого ссылка теряет актуальность


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
43 года (16 лет за рулем), Жуткий город: девок нет, в карты никто не играет
Сообщения: 5760
С нами с 11.08.2007

Re: Минцифратранс запускает сервис ДІЯ. Тестируем? [Re: Kinghp]
      7 февраля 2020 в 10:03 Гілками

Kinghp 07.02.2020 09:56 пишет:

установил, есть только ТП, прав нету и паспорта нету..
может позже появятся?
а если права ламинат 1998г а паспорт обычный книжечкой, а не ламинат то появится?



Из паспортов обещают только id-карту и биометрический загран. По поводу ламината - как повезет, у одного из знакомых подтянулся ламинат 2001 года, у второго не подтянулся пластик 2011 года.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
59 лет (31 год за рулем), Киев
Сообщения: 6399
С нами с 26.11.2005

Re: Минцифратранс запускает сервис ДІЯ. Тестируем? [Re: Gyurza]
      7 февраля 2020 в 10:10 Гілками

Gyurza 07.02.2020 10:00 пишет:

Жэка 07.02.2020 09:45 пишет:

Жэка 07.02.2020 08:08 пишет:


В ответ на:

...




Жену через Ощад авторизовал, все прошло, и права и техпаспорт.
Я пробовал через Приват- авторизацию проходит , дальше нажимаю кнопку -Перейти в Дія- и опять та же ошибка.403



Все, получилось. Отскриншотил и сами доки и коды- пусть лежат в телефоне на случай отсутствия интернета при проверке. Еще наверное и сфоткаю права и техпаспорта- не помешает.



Нет смысла. QR-код действует три минуты, после этого ссылка теряет актуальность



Понял, спасибо!
И еще, по техпаспортам у меня высветились только машины, с регистрацией (или заменой ТП) с 2013г. По авто с регистрацией до 2013 , хоть там и пластик, ничего не подтянуло.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36073
С нами с 13.03.2008

Re: Минцифратранс запускает сервис ДІЯ. Тестируем? [Re: Жэка]
      7 февраля 2020 в 10:13 Гілками

Жэка 07.02.2020 10:10 пишет:


И еще, по техпаспортам у меня высветились только машины, с регистрацией (или заменой ТП) с 2013г. По авто с регистрацией до 2013 , хоть там и пластик, ничего не подтянуло.




так і програмульці так і пише - машини лише з 2013 року.

ПС кабінет водія вночі очуняв і тепер знову здох. Діджиталізація


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
43 года (16 лет за рулем), Жуткий город: девок нет, в карты никто не играет
Сообщения: 5760
С нами с 11.08.2007

Re: Минцифратранс запускает сервис ДІЯ. Тестируем? [Re: Жэка]
      7 февраля 2020 в 10:17 Гілками

Жэка 07.02.2020 10:10 пишет:

Gyurza 07.02.2020 10:00 пишет:

Жэка 07.02.2020 09:45 пишет:


В ответ на:

...




Все, получилось. Отскриншотил и сами доки и коды- пусть лежат в телефоне на случай отсутствия интернета при проверке. Еще наверное и сфоткаю права и техпаспорта- не помешает.



Нет смысла. QR-код действует три минуты, после этого ссылка теряет актуальность



Понял, спасибо!
И еще, по техпаспортам у меня высветились только машины, с регистрацией (или заменой ТП) с 2013г. По авто с регистрацией до 2013 , хоть там и пластик, ничего не подтянуло.



Зайдите в кабинет водителя, проверьте есть ли там эти техпаспорта, дия их оттуда тянет. Если там есть - стучитесь в техподдержку. У меня подтянуло свидетельство о регистрации 2009 и 2018 года.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
43 года (16 лет за рулем), Жуткий город: девок нет, в карты никто не играет
Сообщения: 5760
С нами с 11.08.2007

Re: Минцифратранс запускает сервис ДІЯ. Тестируем? [Re: Gyurza]
      7 февраля 2020 в 10:22 Гілками

Gyurza 07.02.2020 10:17 пишет:

Жэка 07.02.2020 10:10 пишет:

Gyurza 07.02.2020 10:00 пишет:


В ответ на:

...




Нет смысла. QR-код действует три минуты, после этого ссылка теряет актуальность



Понял, спасибо!
И еще, по техпаспортам у меня высветились только машины, с регистрацией (или заменой ТП) с 2013г. По авто с регистрацией до 2013 , хоть там и пластик, ничего не подтянуло.



Зайдите в кабинет водителя, проверьте есть ли там эти техпаспорта, дия их оттуда тянет. Если там есть - стучитесь в техподдержку. У меня подтянуло свидетельство о регистрации 2009 и 2018 года.



Update: таки возможно с 2013 года, на машине 2009 года в 14 году вписывал газ


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36073
С нами с 13.03.2008

Re: Минцифратранс запускает сервис ДІЯ. Тестируем? [Re: Gyurza]
      7 февраля 2020 в 16:14 Гілками

Кабінет ожив. Відправив права на верифікацію, подивимось, що з того вийде

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44491
С нами с 11.04.2006

Re: Минцифратранс запускает сервис ДІЯ. Тестируем? [Re: Караванщик]
      7 февраля 2020 в 16:26 Гілками

У меня все как и раньше. Нажал выйти, при повторном входе потребовало опять авторизацию с 0, код, тач, и все равно написало если документов вы не видите... и далее по кругу
В кабинет водия зайти не могу, сайт перегружен. Но там у меня ничего и не было.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
RTW **
36 лет (18 лет за рулем), Винница
Сообщения: 42771
С нами с 02.04.2007

Re: Минцифратранс запускает сервис ДІЯ. Тестируем? [Re: nickka]
      7 февраля 2020 в 17:26 Гілками

В ответ на:

Про безпеку додатку Дія
Коли Мінцифра, кажучи про безпеку додатку Дія, запевняє нас, що, типу, «не бійтеся пацани, у нас все чікі-пікі, повірте нам на слово» - цього не достатньо.
Особливо коли так кажуть діячі, які раніше публічно заявляли, що «роль кібербезпеки дещо перевищена».
Для того, щоб переконати у відносній безпечності додатку, потрібно, щоб продавець (Мінцифри) чітко та однозначно відповів замовнику (платники податків) на наступні 5 (п’ять) питань:

Питання №1
Хто є розробником додатку? Тобто хто несе відповідальність за його функціональність та безпеку? А точніше: хто писав які частини додатку: АРІ, бізнес-логіку, серверну частину, мобільну частину, загальну архітектуру? Назвіть ім’я компанії, будь ласка.
На сайті Дії у складі «команди проекту» вказано лише один професійний розробник, який здатен написати усі ці елементи та звести їх воєдино. Але з джерел, близьких до мінеральних, відомо, що вони писали лише один блок, та і то «на волонтерських засадах». В ІТ та кібербезпеці «на волонтерських засадах» означає щось типу «на тобі боже, що нам не гоже», тобто абияк у вільний від поезії час. Останній випадок у Чехії – показовий (погугліть «Чехія програмісти 16 мільйонів євро хакери»).

Питання №2
Чи мали розробники додатку навички безпечного кодування?
Скажу по секрету, що лише один з десяти програмістів (вони ж «кодери», вони ж «девелопери», вони ж «розробники», і девопси поряд з ними) має такі навички. А може, один зі ста. Цьому треба вчитися кілька місяців, і навчання коштує дорого. Тому таких розробників мало, і вони є далеко не у кожній великій ІТ-компанії. У Мінцифрі їх точно немає.

Питання №3
Чи застосовувалися практики безпечного кодування під час розробки додатку Дія?
Мало мати формально у штаті розробника з навичками безпечного кодінгу. Треба ці навички застосовувати ще на стадії розробки архітектури додатку. Тобто від самого початку планувати архітектуру додатку з урахуванням вимог безпеки. На жаль, наразі у 99% відсотках випадків комерційні розробники так не роблять, а натягують «безпеку» на вже готовий додаток. Чому це не працює – окрема тема.

Питання №4
Скільки разів і чи взагалі проводилися тестування додатку на безпеку?
Якщо тестували у тій самій компанії, яка його розробляла – таке не рахується. Це не об'єктивно, це конфлікт інтересів. Для об'єктивної оцінки завжди запрошується зовнішня незалежна компанія. І зазвичай проводяться щонайменше два тестування: основне, після якого розробник усуває виявлені вразливості. А потім повторне, з перевіркою усунення виявлених недоліків. І після другого розробник повинен усунути усе, що зможе. Хоча інколи деякі вразливості свідомо ігнорують, але це теж окрема історія.

Питання №5
Якщо тестування на безпеку додатку таки проводилися (у чому особисто я сильно сумніваюся) – назвіть, будь ласка, назву компанії. Ринок таких компаній відносно невеликий, усі провідні фірми відомі. Так само, як і їх репутація. Заява на кшталт «тестування проводила всесвітньо відома компанія «дядя вася кум сестри» - не прокатить.
На нашому ринку усі один одного давно і добре знають.

І окремо наголошу на «відносності безпеки».
Навіть якщо б Мінцифри не зляпала Дію нашвидкоруч, з лайна та паличок, майже безкоштовно, толпою різних волонтерських команд, а зробила усе як слід, максимально правильно – все одно існували б окремі ризики у безпеці використання додатку. Абсолютно безпечних додатків просто не снує.
Але.
Різниця між «повною відсутністю безпеки» і «теоретично, за певних умов та наявності великих ресурсів атакувальника ризик реалізації сценарію атаки оцінюється як середній» - колосальна.
Зламати можна усе. Було б бажання, час та ресурси. Щоб засунути Stuxnet у ізольовану від Інтернет мережу Бушерської АЕС в Ірані, американці свого часу витратили кілька років і хтозна скільки мільйонів доларів.
Але повністю забити на безпеку чи захиститися максимально – повірте, ризики просто неспіврозмірні. Особливо якщо ти розробляєш продукт для мільйонів, часто низько-кваліфікованих юзерів.
Так, без безпеки продукт може працювати досить довго, без інцидентів, все здаватиметься нормально, аж поки не прийде NotPetya і не відправить в нокдаун третину економіки країни на пару місяців.

Тому на даний час, виходячи з відсутності інформації по суті цих п’яти питань, безпеку додатку Дія не можна вважати задовільною.
А рекомендація потенційним користувачам проста: будьте хитрими, не поспішайте ним користуватися.
Нехай натовп попереду вас вляпається разок-другий, додаток пофіксять, потім буде ще пара факапів, потім знов пофіксять, і вже після третьої хвилі оновлення додатку та безпекових функцій, ним (можливо?) можна буде почати обережно користуватися.
Та і то, треба як слід подумати – а чи настільки воно важливо? Чи можна обійтися без того додатку? Якщо можна обійтися – краще не користуватися Дією взагалі, без нагальної потреби. Принаймні поки що, найближчі кілька місяців.
Питання не в тому, чи будуть у Дії великі проблеми. Питання лише – наскільки швидко це станеться.

Про деякі із зазначених моментів я розказував сьогодні телеканалу ICTV, але вирішив окремим дописом розгорнути більш детально: і для фахівців, і для широкого загалу.
Тепер ви знаєте як воно насправді, тому приймайте власні рішення на власний розсуд.





https://www.facebook.com/kostiantyn.korsun/posts/1286086574909774


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
40 лет (21 год за рулем), Київ, Поділ
Сообщения: 6447
С нами с 30.09.2008

Re: Минцифратранс запускает сервис ДІЯ. Тестируем? [Re: Alexandr]
      8 февраля 2020 в 11:37 Гілками

Права 2003 года, ламинат. Дія попросила их верифицировать, насколько я понял проблема была в том что в системе не видно кем права выданы (по факту МРЕО-2 на Туполева). С горем пополам через личный кабинет отправил запрос на верификацию, при этом приложил по требованию фото прав. Насколько я понял проблема массовая, поэтому раньше чем через месяц её решения не ожидаю))

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
46 лет (27 лет за рулем), Краків
Сообщения: 3292
С нами с 18.04.2005

Re: Минцифратранс запускает сервис ДІЯ. Тестируем? [Re: Elf84]
      8 февраля 2020 в 11:58 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3257776650904593

В ответ на:

Идея 5ка, исполнение 2ка, а так хорошо начинали.
Дизайн приложения оставим на потом, но тон общения в телеграмм службы поддержки, как с типочками на районе, плюс https://e-driver.hsc.gov.ua/ лёг моментально.
Берите напильник, допиливайте.




https://www.facebook


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 7833
С нами с 21.10.2007

Re: Минцифратранс запускает сервис ДІЯ. Тестируем? [Re: Elf84]
      8 февраля 2020 в 12:31 Гілками

Elf84 08.02.2020 11:37 пишет:

Права 2003 года, ламинат. Дія попросила их верифицировать, насколько я понял проблема была в том что в системе не видно кем права выданы (по факту МРЕО-2 на Туполева). С горем пополам через личный кабинет отправил запрос на верификацию, при этом приложил по требованию фото прав. Насколько я понял проблема массовая, поэтому раньше чем через месяц её решения не ожидаю))


мне сразу отклонили запрос на верификацию.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
40 лет (21 год за рулем), Київ, Поділ
Сообщения: 6447
С нами с 30.09.2008

Re: Минцифратранс запускает сервис ДІЯ. Тестируем? [Re: Мурманчанин]
      8 февраля 2020 в 13:04 Гілками

Мурманчанин 08.02.2020 12:31 пишет:

Elf84 08.02.2020 11:37 пишет:

Права 2003 года, ламинат. Дія попросила их верифицировать, насколько я понял проблема была в том что в системе не видно кем права выданы (по факту МРЕО-2 на Туполева). С горем пополам через личный кабинет отправил запрос на верификацию, при этом приложил по требованию фото прав. Насколько я понял проблема массовая, поэтому раньше чем через месяц её решения не ожидаю))


мне сразу отклонили запрос на верификацию.




А по какой причине отклонили? Какое решение? Менять права на пластик?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
35 лет (13 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1009
С нами с 13.02.2018

Re: Минцифратранс запускает сервис ДІЯ. Тестируем? [Re: Цуг]
      8 февраля 2020 в 17:56 Гілками

Цуг 07.02.2020 16:14 пишет:

Кабінет ожив. Відправив права на верифікацію, подивимось, що з того вийде



В четвер відправив на верифікацію, сьогодні посвідчення з'явилось.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 9231
С нами с 09.01.2004

Re: Минцифратранс запускает сервис ДІЯ. Тестируем? [Re: Караванщик]
      8 февраля 2020 в 19:10 Гілками

Зайшов, ні прав, ні техпаспорту. Кинуло на сайт в кабінет водія - по дивився скільки дій треба зробити, всі свої дані, ще й фото, плюнув закрив. "Что то я очкую", отак цю інфу викладати. Ну його цей "сервіс".

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAutoua форум
Додаткова інформація
1 користувачів і 260 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, moderator, Amateur 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 146876

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія