autoua
×
Autoua.netФорумВідео наших відеореєстраторів

Опять мисцевый) (2/2)

старожил *
Сообщения: 514
С нами с 28.02.2016

Re: Опять мисцевый) [Re: Цуг]
      7 февраля 2020 в 15:39 Гілками

Цуг 07.02.2020 14:42 пишет:

uds214 07.02.2020 14:30 пишет:

Цуг, , ти поняття зеленого не маєш відколи там тянучка починається. дякую за старання, але ти не доганяєш всю специфіку того відрізку, ти полюбляєш сперечатись заради суперечки, але поїдь туди і все зрозумієш. а так твої потуги виглядають смішно





кумедно.
Ти про яку тягучку зараз? Покажи її на відео. Нема? Нема. То яка причина отак плентатись, блокуючи обидві смуги? Ніякої. Просто пофіг на інших. І тіпу на мерседесі теж все пофіг. Подивився, що ніби-то ніхто не переходить на світлофорі, то чого стояти, пофіг на червоне. От і все.

Якщо чесно, я взагалі не доганяю про що ти і чого так завівся. Звичайна собі дорога, звичайни світлофор, звичайне перехрестя за 725 метрів. Може я якось простіше підходжу до життя і пересування на дорозі, але я не бачу нічого такого на тій вулиці, що потребувало би багаторічного досвіду чи особливих знань, без котрих той, хто наважиться їхати правою смугою, на віки буде проклятий і не зможе з неї перелаштуватись у ліву




ок, ок, ти там жодного разу не був, але правий, я там кожен день їду, але я не доганяю, особливо як там їхати правим рядом. на цьому і розїйдемось


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВідео наших відеореєстраторів
Додаткова інформація
0 користувачів і 3 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  LordAmid, AlMat, BorisB, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 5325

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія