autoua
×
Autoua.netФорумНаші за кордоном

Дания (12/16)

Достоевский **
101 год за рулем, Munchen, DE
Сообщения: 8144
С нами с 16.06.2005

Re: Дания [Re: keen]
      16 февраля 2020 в 15:24 Гілками

А почему таки дом, а не квартира? Дети? Исследования чешского рынка, например, дают средний срок владения домами в 15 лет, потом продается. Это связано с тем, что дома строятся под детей, а потом сложно самим тянуть эксплуатацию. Налоги ощутимо больше, раз в 10-15, не считая коммуналки.

Змінено Tibor (16:01 16/02/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17541
С нами с 17.02.2005

Re: Дания [Re: Tibor]
      16 февраля 2020 в 16:56 Гілками

Tibor 16.02.2020 15:24 пишет:

А почему таки дом, а не квартира? Дети?



Все разом: і звичка (ми останні 8-9 років в такому форматі житла жили), і діти (школа, садочок, які не хотілося б міняти), і місце (налагоджена логістика, природа і все таке), і можливості будинку, яких не дає квартира (наступним проектом буде плаг-ін гібрид, одже - потрібна власна зарядна станція).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
48 лет (30 лет за рулем), Rzaska, PL
Сообщения: 1456
С нами с 31.08.2005

Re: Дания [Re: Nofate]
      17 февраля 2020 в 10:27 Гілками

Дом это правильно. Я тоже когда в Польшу переезжал смотрел только отдельностоящие дома и таки нащел вариант подходящий по всем параметрам. А стоимость эксплуатации имхо ниже чем у квартиры, зато есть сад, гараж в доме, никаких соседей над/под, сам себе хозяин во всех хозяйственных вопросах, каминчик опять таки, собаке есть где посрать бегать

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Украина, а жаль
Сообщения: 2989
С нами с 12.08.2010

Re: Дания [Re: =root=]
      19 февраля 2020 в 14:58 Гілками

=root= 17.02.2020 10:27 пишет:

сам себе хозяин во всех хозяйственных вопросахпосрать бегать




В ответ на:

Порядок облаштування: дозволено встановлювати на зовнішніх стінах будинків ТІЛЬКИ світильники, відеокамери та антени ЗА ПОГОДЖЕННЯМ із безпосередніми сусідами – все інше ЗАБОРОНЕНО, не можна навіть форму або сорт кущів замінити вздовж ділянки. На своїй землі – можна робити більше (будь-які дерева, кущі, квіти тощо – якщо не заважати сусідам).




Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17541
С нами с 17.02.2005

Re: Дания [Re: ЛенивыйПенсионер]
      20 февраля 2020 в 08:59 Гілками

ЛенивыйПенсионер 19.02.2020 14:58 пишет:

=root= 17.02.2020 10:27 пишет:

сам себе хозяин во всех хозяйственных вопросахпосрать бегать




В ответ на:

Порядок облаштування: дозволено встановлювати на зовнішніх стінах будинків ТІЛЬКИ світильники, відеокамери та антени ЗА ПОГОДЖЕННЯМ із безпосередніми сусідами – все інше ЗАБОРОНЕНО, не можна навіть форму або сорт кущів замінити вздовж ділянки. На своїй землі – можна робити більше (будь-які дерева, кущі, квіти тощо – якщо не заважати сусідам).






Пояснення: забудова розроблялась в єдиному архітектурному стилі і робилась за єдиними стандартами, всі будинки в сіро-біло-чорних кольорах (нема ні лілових, ні блакитних, ні інших вирвіглазних улюбленців сільської аристократії) - тож не можна спотворювати фасади, БО - сусідська нерухомість втратить у вартості за рахунок неестетичного виду з вікон
В мене сусідка хоче сховати зовнішній блок теплового насосу в короб, то місцевий фейсбук вже порвало від дискусій "який дизайн, чи є сертифікати, чи всі погоджуються" тощо - тобто якщо робити короби, то ВСІМ в кварталі!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Украина, а жаль
Сообщения: 2989
С нами с 12.08.2010

Re: Дания [Re: Nofate]
      20 февраля 2020 в 16:35 Гілками

это я не в порядке спора, "что в дании лучше, дом или квартира" (вопрос комьюта членов семьи, личных предпочтений по части инфраструктуры вокруг и все такое)

скорее просто замечание, что в украине в квартире часто больше свободы, чем в более культурных местах в частном доме

Змінено ЛенивыйПенсионер (16:36 20/02/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киев
Сообщения: 8309
С нами с 08.06.2013

Re: Дания [Re: Nofate]
      20 февраля 2020 в 16:39 Гілками

Nofate 20.02.2020 08:59 пишет:

тож не можна спотворювати фасади


Существуют ли законные способы принудить человека "не уродовать фасад"? Какая ответственность предусмотрена за "уродование фасада"?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (19 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38762
С нами с 25.02.2005

Re: Дания [Re: Rucha]
      20 февраля 2020 в 17:02 Гілками

Rucha 20.02.2020 16:39 пишет:

Nofate 20.02.2020 08:59 пишет:

тож не можна спотворювати фасади


Существуют ли законные способы принудить человека "не уродовать фасад"? Какая ответственность предусмотрена за "уродование фасада"?




коммуна приведет фасад в соответствие с проектом, и выкатит счет. сумма опечалит любителя "сельской красоты"

но вообще - ну не принято у людей, не принято.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киев
Сообщения: 8309
С нами с 08.06.2013

Re: Дания [Re: Sashok_Accent]
      20 февраля 2020 в 17:08 Гілками

Sashok_Accent 20.02.2020 17:02 пишет:


коммуна приведет фасад в соответствие с проектом, и выкатит счет. сумма опечалит любителя "сельской красоты"


Меня интересует законное основание для таких действий. Есть ли закон, позволяющий каким-то людям вторгнуться в частную собственность и что-то там "приводить в соответствие"? Или это не частная собственность?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (19 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38762
С нами с 25.02.2005

Re: Дания [Re: Rucha]
      20 февраля 2020 в 17:45 Гілками

Rucha 20.02.2020 17:08 пишет:

Sashok_Accent 20.02.2020 17:02 пишет:


коммуна приведет фасад в соответствие с проектом, и выкатит счет. сумма опечалит любителя "сельской красоты"


Меня интересует законное основание для таких действий. Есть ли закон, позволяющий каким-то людям вторгнуться в частную собственность и что-то там "приводить в соответствие"? Или это не частная собственность?




конечно же есть
устав коммуны, и явно это прописано в законодательстве, и в куче документов этого региона.
собственность то частная, только вот внешний вид этой самой собственности прямо влияет на ценность соседней частной собственности. Так что будьте добры, соответствуйте.

да, милые сердцу украинца внешние блоки кондеев, и пристроенная сараюшка со свиньями нельзя. Жуть такая. Никакой свободы.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17541
С нами с 17.02.2005

Re: Дания [Re: Rucha]
      20 февраля 2020 в 17:55 Гілками

Rucha 20.02.2020 16:39 пишет:

Nofate 20.02.2020 08:59 пишет:

тож не можна спотворювати фасади


Существуют ли законные способы принудить человека "не уродовать фасад"? Какая ответственность предусмотрена за "уродование фасада"?



Чесно - не вивчав, адже нахалбуд це не моє (хоча цікаве питання!); я підходив з іншого боку - як зробити, щоб дозволили?
Тема така: перед тим, як купити новий будинок, ми в т.ч. дізнавались у лендлорда - скільки коштуватиме для нас купити той будинок, що ми зараз винаймаємо. Окрім ціни нас не влаштував один технічний аспект: є велика спальня, де недостатньо світла - і ми хотіли б врізати в дах ще одне мансардне вікно. Порядок дій: винести на збори співвласників будинків у кварталі (є таке об"єднання), отримати від них "ок" за результатами голосування (збори відбуваються раз на пів-року); розробити проект з конторою, що має ліцензію (це відносно недорого); погодити проект в офісі муніципального архітектора (це автоматично і безкоштовно) і винести його на сесію муніципальної ради, де такі проекти - належним чином оформлені - голосують пачками. Після цього - наймати будівельників і робити.
Звучить страшніше, ніж є насправді - бо вся комунікація з комуною ведеться через їх веб-сайт, і мабуть нам не довелось би до них жодного разу з"являтись - але процедура досить тривала, та й вікно само якихось грошей коштувало б.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Дания [Re: Rucha]
      20 февраля 2020 в 20:39 Гілками

Rucha 20.02.2020 16:39 пишет:

Nofate 20.02.2020 08:59 пишет:

тож не можна спотворювати фасади


Существуют ли законные способы принудить человека "не уродовать фасад"? Какая ответственность предусмотрена за "уродование фасада"?


як мінімум, змусять повернути як було, і це ще вважай пощастить

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киев
Сообщения: 8309
С нами с 08.06.2013

Re: Дания [Re: Vovius]
      20 февраля 2020 в 20:50 Гілками

Vovius 20.02.2020 20:39 пишет:

Rucha 20.02.2020 16:39 пишет:

Nofate 20.02.2020 08:59 пишет:

тож не можна спотворювати фасади


Существуют ли законные способы принудить человека "не уродовать фасад"? Какая ответственность предусмотрена за "уродование фасада"?


як мінімум, змусять повернути як було, і це ще вважай пощастить


Заставят на каком законном основании? Или им закон пофигу - хотим чтобы было по нашему и все тут?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Дания [Re: Rucha]
      20 февраля 2020 в 20:57 Гілками

Rucha 20.02.2020 20:50 пишет:

Vovius 20.02.2020 20:39 пишет:

Rucha 20.02.2020 16:39 пишет:


В ответ на:

...



Существуют ли законные способы принудить человека "не уродовать фасад"? Какая ответственность предусмотрена за "уродование фасада"?


як мінімум, змусять повернути як було, і це ще вважай пощастить


Заставят на каком законном основании? Или им закон пофигу - хотим чтобы было по нашему и все тут?


коммуни і їх право на винесення таких рішень законом як правило дуже надійно захищені. я не знаю законів в Данії, але можу сказати це на власному досвіді життя в 4 країнах по останньому досвіду в Канаді - навіть занадто іноді це, типу змушують самому плющ викорчувати під власним патіо але так ось це працює. коли цього нема - тоді "насолоджуєшся" архитектурним мистецтвом розміщення кондиціонерів на стінках, гіпертрофованими балконами на підпорках, вікнами куди хочеться тощо

Змінено Vovius (20:57 20/02/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киев
Сообщения: 8309
С нами с 08.06.2013

Re: Дания [Re: Vovius]
      20 февраля 2020 в 21:06 Гілками

Vovius 20.02.2020 20:57 пишет:

коммуни і їх право на винесення таких рішень законом як правило дуже надійно захищені. я не знаю законів в Данії, але можу сказати це на власному досвіді життя в 4 країнах по останньому досвіду в Канаді - навіть занадто іноді це, типу змушують самому плющ викорчувати під власним патіо але так ось це працює. коли цього нема - тоді "насолоджуєшся" архитектурним мистецтвом розміщення кондиціонерів на стінках, гіпертрофованими балконами на підпорках, вікнами куди хочеться тощо


"Загалом по загалям".. Ніякої конкретики. Здається мені, що навіть адвокат-джуніор всі ці намагання втручання у приватну власність відіб'є як два пальця об асфальт. В моєму розумінні у західному праві приватна власність - це перше і непорушне право, а хто має іншу думку - може отримати кулю в дупу (або привід в поліцію, якщю вогнепальна зброя заборонена).
Якщо все це не так - то це все не капіталізм, а хрєнь якась.. СРСР начебто.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Дания [Re: Rucha]
      20 февраля 2020 в 21:11 Гілками

Rucha 20.02.2020 21:06 пишет:

Vovius 20.02.2020 20:57 пишет:

коммуни і їх право на винесення таких рішень законом як правило дуже надійно захищені. я не знаю законів в Данії, але можу сказати це на власному досвіді життя в 4 країнах по останньому досвіду в Канаді - навіть занадто іноді це, типу змушують самому плющ викорчувати під власним патіо але так ось це працює. коли цього нема - тоді "насолоджуєшся" архитектурним мистецтвом розміщення кондиціонерів на стінках, гіпертрофованими балконами на підпорках, вікнами куди хочеться тощо


"Загалом по загалям".. Ніякої конкретики. Здається мені, що навіть адвокат-джуніор всі ці намагання втручання у приватну власність відіб'є як два пальця об асфальт. В моєму розумінні у західному праві приватна власність - це перше і непорушне право, а хто має іншу думку - може отримати кулю в дупу (або привід в поліцію, якщю вогнепальна зброя заборонена).
Якщо все це не так - то це все не капіталізм, а хрєнь якась.. СРСР начебто.


так а яку конкретику ти хочеш? дуже подобається прекрасна манера спілкування "нагугліть мені закон, а то не вірю і це все хрінь". чому ти вважаєш доречним в такій формі це питати? це як на мене більше називається ссср ніж те що ти навів це працює у топікстартера, це працює тут де я живу (сорі, що в темі про Данію, я просто навів аналогію із власним досвідом). і це все працює за законом, не сумнівайся. наглядне підтвердження тому - це процес як описав Nofate, і те як по ітогу виглядає neighborhood

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киев
Сообщения: 8309
С нами с 08.06.2013

Re: Дания [Re: Vovius]
      20 февраля 2020 в 21:16 Гілками

Vovius 20.02.2020 21:11 пишет:

так а яку конкретику ти хочеш? дуже подобається прекрасна манера спілкування "нагугліть мені закон, а то не вірю і це все хрінь". чому ти вважаєш доречним в такій формі це питати?


Замість всіх цих літер можна було написати "я дупля не отбиваю, але якось воно працює". Але це не відміняє фундаментальне питаннячко про приватну власність - чи вона все ще є, чи вже "ну такоє"?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Дания [Re: Rucha]
      20 февраля 2020 в 21:31 Гілками

Rucha 20.02.2020 21:16 пишет:

Vovius 20.02.2020 21:11 пишет:

так а яку конкретику ти хочеш? дуже подобається прекрасна манера спілкування "нагугліть мені закон, а то не вірю і це все хрінь". чому ти вважаєш доречним в такій формі це питати?


Замість всіх цих літер можна було написати "я дупля не отбиваю, але якось воно працює". Але це не відміняє фундаментальне питаннячко про приватну власність - чи вона все ще є, чи вже "ну такоє"?


взагалі то я відбиваю, бо сам зараз займаюсь аналогічним питанням купівлі нерухомості, і цілком собі уявляю як це працює, в тому числі, не повіриш, з відкритих джерел. але шукати конкретний нормативний документ тільки тому що ти не віриш і сам не доклав жодних зусиль це дізнатись - сорян

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (19 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38762
С нами с 25.02.2005

Re: Дания [Re: Rucha]
      20 февраля 2020 в 21:38 Гілками

Rucha 20.02.2020 21:06 пишет:

Vovius 20.02.2020 20:57 пишет:

коммуни і їх право на винесення таких рішень законом як правило дуже надійно захищені. я не знаю законів в Данії, але можу сказати це на власному досвіді життя в 4 країнах по останньому досвіду в Канаді - навіть занадто іноді це, типу змушують самому плющ викорчувати під власним патіо але так ось це працює. коли цього нема - тоді "насолоджуєшся" архитектурним мистецтвом розміщення кондиціонерів на стінках, гіпертрофованими балконами на підпорках, вікнами куди хочеться тощо


"Загалом по загалям".. Ніякої конкретики. Здається мені, що навіть адвокат-джуніор всі ці намагання втручання у приватну власність відіб'є як два пальця об асфальт. В моєму розумінні у західному праві приватна власність - це перше і непорушне право, а хто має іншу думку - може отримати кулю в дупу (або привід в поліцію, якщю вогнепальна зброя заборонена).
Якщо все це не так - то це все не капіталізм, а хрєнь якась.. СРСР начебто.




Погугли на английском Home Owners Association в США. Просветись про непорушне право уродовать внешний вид района.
К примеру ржавый корч хранить перед домом очень легко могут запретить.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киев
Сообщения: 8309
С нами с 08.06.2013

Re: Дания [Re: Sashok_Accent]
      20 февраля 2020 в 21:51 Гілками

Sashok_Accent 20.02.2020 21:38 пишет:

Погугли на английском Home Owners Association в США. Просветись про непорушне право уродовать внешний вид района.
К примеру ржавый корч хранить перед домом очень легко могут запретить.


Блин, вы все прикалуетесь или не видите разницы между корчем, стоящим в публичном месте и кондиционером, размещенным на частной собственности и как это коррелируется с правом на неприкосновенность жилища?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумНаші за кордоном
Додаткова інформація
1 користувачів і 2 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Yorc, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 117846

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія