autoua
×
Autoua.netФорумКурилка

НУШ, ІУ, НКУ, Росток?

DBA
опытный писатель **
Сообщения: 1597
С нами с 01.12.2011

НУШ, ІУ, НКУ, Росток?
      21 февраля 2020 в 10:59 Гілками

Приветствую.

Подскажите по программам обучения в школе.
В идеале может у кого двое детей, но один учится по НУШ, другой - по ИУ.
Читал разные статьи, пытаюсь разобраться в программах, голова квадратная от всего этого.
Если отдавать в НУШ - сразу мысли, что отдали в слабую программу. А насколько это правда?
Есть 2 варианта отдать в частную с НУШем или в государственную с ИУ.
Любые мысли по этому поводу буду рад почитать. Спасибо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Киев
Сообщения: 48120
С нами с 09.06.2004

Re: НУШ, ІУ, НКУ, Росток? [Re: DBA]
      21 февраля 2020 в 11:10 Гілками

DBA 21.02.2020 10:59 пишет:

Приветствую.

Подскажите по программам обучения в школе.
В идеале может у кого двое детей, но один учится по НУШ, другой - по ИУ.
Читал разные статьи, пытаюсь разобраться в программах, голова квадратная от всего этого.
Если отдавать в НУШ - сразу мысли, что отдали в слабую программу. А насколько это правда?
Есть 2 варианта отдать в частную с НУШем или в государственную с ИУ.
Любые мысли по этому поводу буду рад почитать. Спасибо.



Росток сильная, НУШ слабая до ужаса, на продолжение садика похожа.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24279
С нами с 31.10.2014

Re: НУШ, ІУ, НКУ, Росток? [Re: DBA]
      21 февраля 2020 в 11:36 Гілками

Не бери важке у руки, а дурне у голову.
Мій зараз у 3-м класі (так що НУШ пройшов повз нас), також обирали, у результаті пішли на звичайну програму (ту, замість якої запровадили НУШ і, відповідно, ми є останньою генерацією, яка вчиться за цією програмою - у підручниках дозволили малювати та виривати сторінки ).
Зараз скажу таке - якби зараз обирав програму, то обрав би ту, у якій дітей менше навантажують, менше задають домашніх завдань, менше часу проводять у школі (мабуть таки НУШ).
Реально з усієї початкової школи дитина із користю для себе має навчитися писати, читати, рахувати (там якісь ще дії вивчити) і набути певних знань з англійської (іноземної). Усі інші предмети у цей період - на моє імхо - вигадані для того, щоб чим було час перебування дітей у школі заповнити. Усі ці фізкультури/праці/малювання/музики/хореографії - з ними і так ясно. Але ж іще є усілякі природознавства, літературне читання, зарубіжна література, основи здоров'я, я і світ та навіть і інформатика у почтаковошкільний інтерпретації - повний непотріб і дурне марнування часу.
А потім дитину завантажують усім цим непотрібом, вона втомлюється, розпорошує увагу на негідні об'єкти, не встигає робити уроки і т.п.
Так що я б дивився, куди зручніше водити, де кращі умови і, насамперед - де менше навантаження. Бо реально нічого корисного з точки зору вивчення математики (повірте людині, яка дисертацію по фізмат науках захистила ще у 1992 році) у тому ростоку немає - усе реально важливе в курсі математики вивчається десь з 7-8 класу (а те й пізніше).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Бровары
Сообщения: 896
С нами с 14.10.2014

Re: НУШ, ІУ, НКУ, Росток? [Re: DBA]
      21 февраля 2020 в 11:37 Гілками

есть ещё нюанс, ИУ считается гуманитарной, дети таскают тетради, закупка этих тетрадей, в класс нужна интерактивная доска, теоретически её должны дать под программу, но помню что где-то (может и не в ИУ) такие доски покупаЛИ родители.

в Нуш дети могут не носить учебников, потому что домашку не задают в первом классе.. а вот с ИУ в нашей гимназии ещё как задают, а значит постоянно надо носить тетради больше А4 (нужен школьный рюкзак для них)

с Ростком примерно такая же картина, но у них 4 тетради в год, а не 9, как у ИУ

если ребёнок умеет и любит читать, можно и с ИУ начинать, если с этим проблемы - не стоит.

нагрузка в ИУ может быть повыше, дочери моих подружек в ИУ учатся, во втором классе плакали над домашкой, сейчас у них 4й, если плохо сдадут ДПА - перейдут в класс без ИУ.

моя в Ростке в 3м классе не плачет, но мечтает о классе попроще, типа там домашки меньше, но они проходят по 2 учебника на некоторых предметах (чтение и природа)

у сестры ребенок пойдет в первый класс, в садике мамочки собираются увольнятся и водить-забирать-делать уроки...

в нашей обычной школе под нуш закупили много оборудования централизовано.

я искала частную школу для своих, так там нушем дистанционные программы оптимы и афин не называют (;

НКУ - тоже считается гуманитарной, но там 1 тетрадь на неделю на все предметы, просто одна тетрадь и карандаши-ручки, также эти тетради оплачивает родитель. но эта программа новая, будет сдавать ДПА только в следующем году первый раз.

Змінено tyiga (11:40 21/02/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DBA
опытный писатель **
Сообщения: 1597
С нами с 01.12.2011

Re: НУШ, ІУ, НКУ, Росток? [Re: DBA]
      21 февраля 2020 в 11:51 Гілками

Дякую дуже всім. З вдячністю почитаю ще дописувачів.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
22 года за рулем, Uppsala
Сообщения: 16327
С нами с 05.05.2008

Re: НУШ, ІУ, НКУ, Росток? [Re: DBA]
      21 февраля 2020 в 12:36 Гілками

DBA 21.02.2020 10:59 пишет:

Приветствую.

Подскажите по программам обучения в школе.
В идеале может у кого двое детей, но один учится по НУШ




одномоментно наблюдаю НУШ (сейчас 2-й класс) и Росток (сейчас 4-й).
в 1-2 классах Росток на вид немного сложнее.
программу НУШ ни плохой ни слабой назвать не могу. так думаю, что к 4-му классу особой разницы в подготовке не будет. по моему мнению для младшей школы решающими являются не программа, а личность учителя и удобное расположение самой школы.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Каратель **
46 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8402
С нами с 13.02.2007

Re: НУШ, ІУ, НКУ, Росток? [Re: DBA]
      21 февраля 2020 в 12:37 Гілками

DBA 21.02.2020 11:51 пишет:

Дякую дуже всім. З вдячністю почитаю ще дописувачів.



Вибирай не програму, а викладача, особливо для молодшої школи.
Це важливіше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
22 года за рулем, Uppsala
Сообщения: 16327
С нами с 05.05.2008

Re: НУШ, ІУ, НКУ, Росток? [Re: harald67]
      21 февраля 2020 в 12:40 Гілками

harald67 21.02.2020 11:36 пишет:

усе реально важливе в курсі математики вивчається десь з 7-8 класу (а те й пізніше).




есть одна проблема. к 7-8 классу нужно усвоить программу предыдущих лет.

я в ранней молодости работал некоторое время учителем математики в школе, которая на улице голосеевской, там, где когда-то был соломонов университет. хорошая в принципе школа. но 9 из 10-ти учеников 6-го класса не умели раскрыть скобки в выражении типа a*(b+c).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24279
С нами с 31.10.2014

Re: НУШ, ІУ, НКУ, Росток? [Re: Вредный Хряк]
      21 февраля 2020 в 15:41 Гілками

Вредный Хряк 21.02.2020 12:40 пишет:

harald67 21.02.2020 11:36 пишет:

усе реально важливе в курсі математики вивчається десь з 7-8 класу (а те й пізніше).




есть одна проблема. к 7-8 классу нужно усвоить программу предыдущих лет.

я в ранней молодости работал некоторое время учителем математики в школе, которая на улице голосеевской, там, где когда-то был соломонов университет. хорошая в принципе школа. но 9 из 10-ти учеников 6-го класса не умели раскрыть скобки в выражении типа a*(b+c).




Так у цьому хто винен? Шкільна програма, рівень вчителів, учнів, бажання останніх вчити математику чи ще щось.
Я теж якось у молоді роки заняття із сопромату проводив у КПІ, і дісталася мені по підміні група, у якій було багато дівчат і кілька студентів, які щойно повернулися із служби у армії (це як раз були часи, коли студентів призивали). Так почали із якихось специфічних тематик, а у підсумку для студентів второкурсників довелося розповідати, що таке інтеграл.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 15783
С нами с 15.08.2006

Re: НУШ, ІУ, НКУ, Росток? [Re: tyiga]
      21 февраля 2020 в 22:32 Гілками

tyiga 21.02.2020 11:37 пишет:


НКУ - тоже считается гуманитарной, но там 1 тетрадь на неделю на все предметы, просто одна тетрадь и карандаши-ручки,



2й класс по НКУ - она не гуманитарная, там математика сложнее нуша намного
моя как раз гуманитарий, а по математике подтупливает - так ей реально сложно ))
но и такого бреда, как у старшей в ростке - с разукрасками и тд и задачами на сломай мозг - нет.
удобно что каждую неделю новый красочный журнал, не скучно, детям нравится очень


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
31 год за рулем, Киев
Сообщения: 3539
С нами с 21.09.2004

Re: НУШ, ІУ, НКУ, Росток? [Re: harald67]
      23 февраля 2020 в 21:27 Гілками

harald67 21.02.2020 11:36 пишет:

Н
Зараз скажу таке - якби зараз обирав програму, то обрав би ту, у якій дітей менше навантажують, менше задають домашніх завдань, менше часу проводять у школі (мабуть таки НУШ).




+1
и между частной "прокатись по пробкам Киева" и той что рядом - выбрал бы ту что рядом


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24279
С нами с 31.10.2014

Re: НУШ, ІУ, НКУ, Росток? [Re: Hrust]
      24 февраля 2020 в 09:07 Гілками

Hrust 21.02.2020 12:37 пишет:

DBA 21.02.2020 11:51 пишет:

Дякую дуже всім. З вдячністю почитаю ще дописувачів.



Вибирай не програму, а викладача, особливо для молодшої школи.
Це важливіше.




Ідея у принципі вірна, от тільки реалізувати її складно. Є свіжий досвід обирання школи і у школі - викладача. Начебто і відгуки позитивні і з дитиною на співбесіді швидко знайшла спільну мову і ще були плюси, а у підсумку ми вчителькою не задоволені, малий її взагалі не сприймає, я ледь стримуюся в деяких моментах щоб не піти до школи і не нагримати. При цьому розумію, що начебто і правильно усе вчителька робить, але до її манери навчання не вистачає портретів членів політбюро ЦК КПРС, які висіли на стіні кожного класу у цій школі, коли я там вчився понад 40 років тому.
Ми 5 шкіл передивилися, із десь 10-ма вчителями поспілкувалися, наша здалася найкращою. Зараз може виявитися, що інші 9 є ще гіршими, але отак, не маючи досвіду навчання старших дітей, обрати вчителя (якщо є така можливість) не так то вже і просто.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКурилка
Додаткова інформація
1 користувачів і 30 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2197

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія