autoua
×
Autoua.netФорумІнформатика та побутова електроніка

Выбор стиралки 2020 (4/5)

Вампіііір **
58 лет (34 года за рулем), Киев
Сообщения: 33044
С нами с 15.11.2003

Re: Выбор стиралки 2020 [Re: Juke Joint]
      29 марта 2020 в 14:23 Гілками

Она прекрасна....

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ssb
Достоевский **
35 лет (16 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6740
С нами с 25.01.2008

Re: Выбор стиралки 2020 [Re: HDC1]
      29 марта 2020 в 14:38 Гілками

HDC1 28.03.2020 21:16 пишет:

Сушка + пралка одночасно брати не варто, це якась фігня.


Это как раз удобно. Раздельные не помогут в ситуации "ложась спать, обнаружил что завтра на работу идти не в чем". А в комбайн закинул с вечера, утром достал и надел

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24272
С нами с 31.10.2014

Re: Выбор стиралки 2020 [Re: A2995]
      29 марта 2020 в 14:41 Гілками

A2995 29.03.2020 14:00 пишет:

LG F2J6NM0W Но может и не она, там две модели похожие были. Точно скажу как буду дома а утилита в телефоне для NFC не показывает модель. Да и с трендом LG снимать с производства после года, актуальность уже под вопросом.



Розглядав її для квартири під сдачу. Якось задорого для лж і циклопічних розмірів люк з'їдає більшу частину економії місця, яку забезпечує мала глибина


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (23 года за рулем),
Сообщения: 12665
С нами с 17.02.2009

Re: Выбор стиралки 2020 [Re: ssb]
      29 марта 2020 в 14:48 Гілками

ssb 29.03.2020 14:38 пишет:

HDC1 28.03.2020 21:16 пишет:

Сушка + пралка одночасно брати не варто, це якась фігня.


Это как раз удобно. Раздельные не помогут в ситуации "ложась спать, обнаружил что завтра на работу идти не в чем". А в комбайн закинул с вечера, утром достал и надел


Между достал и надел пропущен этап "погладил", на что утром вряд ли есть время
Комбайн необходим когда нету места для сушки и негде сушить вещи, например первый этаж с отсутствием балкона.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Сообщения: 211
С нами с 16.02.2013

Re: Выбор стиралки 2020 [Re: GreenMile]
      29 марта 2020 в 15:08 Гілками

Не совсем так. Сушка неплохо разглаживает многие вещи, но то такое, смотря какие у кого шмотки и требования к ним, Есть еще режим сушки под утюг, это когда недосушивает, я редко его включаю, а гладит обычно жена. Плохого она точно не говорила, но и не хвалила вслух...
Еще раз повторюсь, для меня самое крутое в сушке в машинке, просушить гору мелочи. Вот допустим сегодня приходят гости, а тут стирка, труселя с соксами и в квартире не оставить и на общей сушилке для всеобщего обозрения они неуместны. А еще детские маечки, колготочки, мелкие кухонные полотенца и пр.
В нашей семье стирка в основном на мне,так что вот так.
Кстати, хороший полотенцесушитель тоже рулит, свою модель могу смело рекомендовать, поворотный четырехсекционный с удобной регулировкой, модель Марио Электра, он и работает как носкосушилка в основном.

Змінено A2995 (15:43 29/03/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
27 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5825
С нами с 19.02.2008

Re: Выбор стиралки 2020 [Re: Juke Joint]
      29 марта 2020 в 15:11 Гілками

Нажаль німецьких вузьких нема, онлі РФ.
Мамі у 13-му купував якщо не помиляюсь - остання вузька лінійка була із Німеччини. Потім все перенесли у РФ.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
27 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5825
С нами с 19.02.2008

Re: Выбор стиралки 2020 [Re: GreenMile]
      29 марта 2020 в 15:20 Гілками

Катєгорічность зашкаліваєт
Чому це зрання не можна попрасувати? Саме так: ввечорі вкинув - зрання маєш чисте і сухе. Попрасувати сухе, а не мокре -якось мона. На відміну від лише випраного.
У разі комплекту пральна + сушильна - ну може комусь і до вподоби вставати посеред ночі, перекидати випрану білизну до сушарки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
112 лет за рулем, Toronto (GTA)
Сообщения: 10225
С нами с 12.09.2003

Re: Выбор стиралки 2020 [Re: Aziz]
      29 марта 2020 в 17:52 Гілками

Aziz 28.03.2020 17:07 пишет:

в общем заказал SAMSUNG WW60J30G03WDUA



именно эту модель не знаю, но по картинкам морда очень похожа на такую, с которой имел уйму проблем. ну мозги меняли на старте, они больше не беспокоили. но вот петли и замок на дверце очень хиленькие, от этого были и течь и прерывание цикла! не облокачиваться на дверь ни при каких обстоятельствах! особенно если мелкие дети в доступе. с LG и Электролюксом таких проблем нет.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (23 года за рулем),
Сообщения: 12665
С нами с 17.02.2009

Re: Выбор стиралки 2020 [Re: Allodin]
      29 марта 2020 в 21:23 Гілками

Allodin 29.03.2020 15:20 пишет:

Катєгорічность зашкаліваєт
Чому це зрання не можна попрасувати? Саме так: ввечорі вкинув - зрання маєш чисте і сухе. Попрасувати сухе, а не мокре -якось мона. На відміну від лише випраного.
У разі комплекту пральна + сушильна - ну може комусь і до вподоби вставати посеред ночі, перекидати випрану білизну до сушарки.


Я не сказал, что нельзя, просто сама по себе такая постановка задачи - это высосанная из пальца гипотетическая ситуация. Во-первых, я очень сомневаюсь, что взрослый работающий человек может вообще дойти до такой степени, когда завтра настолько нечего надеть, что стирку надо запускать вотпрямсейчас и именно ночью. Во-вторых, если все так плохо, почему не запустить стирку вечером после работы и тем же вечером переложить в сушку? Почему надо оставлять именно на ночь?
Не знаю как вы, а я ночью не стираю, потому как живу не в частном доме на 100500 квадратов и работу стиралки кроме меня слышит еще пара-тройка соседей, особенно в режиме отжима. Сушилки практически бесшумные, вот их можно на ночь оставить, а стирку - это банально неуважение к соседям.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24272
С нами с 31.10.2014

Re: Выбор стиралки 2020 [Re: GreenMile]
      30 марта 2020 в 09:33 Гілками

GreenMile 29.03.2020 21:23 пишет:

Allodin 29.03.2020 15:20 пишет:

Катєгорічность зашкаліваєт
Чому це зрання не можна попрасувати? Саме так: ввечорі вкинув - зрання маєш чисте і сухе. Попрасувати сухе, а не мокре -якось мона. На відміну від лише випраного.
У разі комплекту пральна + сушильна - ну може комусь і до вподоби вставати посеред ночі, перекидати випрану білизну до сушарки.


Я не сказал, что нельзя, просто сама по себе такая постановка задачи - это высосанная из пальца гипотетическая ситуация. Во-первых, я очень сомневаюсь, что взрослый работающий человек может вообще дойти до такой степени, когда завтра настолько нечего надеть, что стирку надо запускать вотпрямсейчас и именно ночью. Во-вторых, если все так плохо, почему не запустить стирку вечером после работы и тем же вечером переложить в сушку? Почему надо оставлять именно на ночь?
Не знаю как вы, а я ночью не стираю, потому как живу не в частном доме на 100500 квадратов и работу стиралки кроме меня слышит еще пара-тройка соседей, особенно в режиме отжима. Сушилки практически бесшумные, вот их можно на ночь оставить, а стирку - это банально неуважение к соседям.




Згоден з усім. Ще додав би до переваг окремо пралки і окремо сушарки вже згадані мною і додаткові:
- можливості виставити в окремій сушарці ступінь сушки, у той час як у комбо варіанті взагалі ніколи не можна точно сказати, у якому стані вийде білизна на виході;
- можливість при перекладанні речей з пралки до сушарки не кидати в сушарку речі, які не бажано в ній сушити, але можна безболісно прати;
- банальна економія часу, коли треба випрати і висушити білизни більше ніж влазить в одне завантаження пралки (цілком реальна ситуація при, наприклад, поверненні родини з відпустки);
- можливість випрати і висушити 7 кг білизни (бо переважна кількість комбо варіантів пропонує сушити приблизно 60% від кількості білизни, яку вона здатна випрати - зазвичай пишуть в ттх прання - 8 кг, сушка-5 кг і у подібній пропорції).
От із чим не погоджуся, так із тим, що окрема сушарка сушить тихо - у мене пралка менш гучна, аніж сушарка.
П.С. Питання випрасовування речей після сушарки цілком вирішує паропраска (саме парогенератор а не праска із парою).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3797
С нами с 31.10.2013

Re: Выбор стиралки 2020 [Re: Aziz]
      30 марта 2020 в 09:47 Гілками

Постою послухаю...планую купувати пралка + сушарка ( колоною ) , повнорозмірність не лякає , місця хватає . хто що порекомендує із того що є наразі в продажу . І щоб бюджет "не зашкалював" , але і надійне і зручне в використанні . Чи ці три бажання не сумісні ?
На даний час працює LG із тих перших з прямим приводом ( уже років з 15 ть +-) , було пару ремонтів за весь час , але не значні . Хотілося б такої ж надійності .
Дякую .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
NID
Достоевский *
-0 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8062
С нами с 13.03.2007

Re: Выбор стиралки 2020 [Re: GreenMile]
      30 марта 2020 в 09:50 Гілками

GreenMile 29.03.2020 21:23 пишет:

Allodin 29.03.2020 15:20 пишет:

Катєгорічность зашкаліваєт
Чому це зрання не можна попрасувати? Саме так: ввечорі вкинув - зрання маєш чисте і сухе. Попрасувати сухе, а не мокре -якось мона. На відміну від лише випраного.
У разі комплекту пральна + сушильна - ну може комусь і до вподоби вставати посеред ночі, перекидати випрану білизну до сушарки.


Я не сказал, что нельзя, просто сама по себе такая постановка задачи - это высосанная из пальца гипотетическая ситуация. Во-первых, я очень сомневаюсь, что взрослый работающий человек может вообще дойти до такой степени, когда завтра настолько нечего надеть, что стирку надо запускать вотпрямсейчас и именно ночью. Во-вторых, если все так плохо, почему не запустить стирку вечером после работы и тем же вечером переложить в сушку? Почему надо оставлять именно на ночь?
Не знаю как вы, а я ночью не стираю, потому как живу не в частном доме на 100500 квадратов и работу стиралки кроме меня слышит еще пара-тройка соседей, особенно в режиме отжима. Сушилки практически бесшумные, вот их можно на ночь оставить, а стирку - это банально неуважение к соседям.




Серйозно?
Схоже у лиж з прямим приводом конкурентів так і не з`явилось.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24272
С нами с 31.10.2014

Re: Выбор стиралки 2020 [Re: Пеший]
      30 марта 2020 в 09:56 Гілками

Пеший 30.03.2020 09:47 пишет:

Постою послухаю...планую купувати пралка + сушарка ( колоною ) , повнорозмірність не лякає , місця хватає . хто що порекомендує із того що є наразі в продажу . І щоб бюджет "не зашкалював" , але і надійне і зручне в використанні . Чи ці три бажання не сумісні ?
На даний час працює LG із тих перших з прямим приводом ( уже років з 15 ть +-) , було пару ремонтів за весь час , але не значні . Хотілося б такої ж надійності .
Дякую .




Модель, виробник - то на твій розсуд і гаманець. Але я б порадив, щоб сушарка була із тепловим насосом (менше споживатиме енергії) і можливістю переспрямувати злив води не у бак, а у каналізацію. Ідеально, звісно, щоб ще й пил з фільтра могла видувати і також зливати, але не чув, щоб така функція була поширена (десь у міле бачив). Дві останні функції потрібні для того, щоб не треба було під час циклу сушки зупиняти сушарку, виливати воду з бачка в унітаз і прочищати пиловий фільтр, а потім знов запускати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3797
С нами с 31.10.2013

Re: Выбор стиралки 2020 [Re: harald67]
      30 марта 2020 в 10:13 Гілками

harald67 30.03.2020 09:56 пишет:



Модель, виробник - то на твій розсуд і гаманець. Але я б порадив, щоб сушарка була із тепловим насосом (менше споживатиме енергії) і можливістю переспрямувати злив води не у бак, а у каналізацію. Ідеально, звісно, щоб ще й пил з фільтра могла видувати і також зливати, але не чув, щоб така функція була поширена (десь у міле бачив). Дві останні функції потрібні для того, щоб не треба було під час циклу сушки зупиняти сушарку, виливати воду з бачка в унітаз і прочищати пиловий фільтр, а потім знов запускати.



Дякую ! По фунціоналу зрозуміло . А ось і з "гаманцем і розсудом " поки що питання .
Як завжди , хотілося б максимум за мінімум , але так не буває .
Зоріетуйте хоча б на яких виробників дивитися . Бош і ЛЖ ? Чи може ще хтось вартий уваги ?Міле мій гаманець точно не потяне .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24272
С нами с 31.10.2014

Re: Выбор стиралки 2020 [Re: Пеший]
      30 марта 2020 в 10:54 Гілками

Пеший 30.03.2020 10:13 пишет:

harald67 30.03.2020 09:56 пишет:



Модель, виробник - то на твій розсуд і гаманець. Але я б порадив, щоб сушарка була із тепловим насосом (менше споживатиме енергії) і можливістю переспрямувати злив води не у бак, а у каналізацію. Ідеально, звісно, щоб ще й пил з фільтра могла видувати і також зливати, але не чув, щоб така функція була поширена (десь у міле бачив). Дві останні функції потрібні для того, щоб не треба було під час циклу сушки зупиняти сушарку, виливати воду з бачка в унітаз і прочищати пиловий фільтр, а потім знов запускати.



Дякую ! По фунціоналу зрозуміло . А ось і з "гаманцем і розсудом " поки що питання .
Як завжди , хотілося б максимум за мінімум , але так не буває .
Зоріетуйте хоча б на яких виробників дивитися . Бош і ЛЖ ? Чи може ще хтось вартий уваги ?Міле мій гаманець точно не потяне .




Не такий страшний чорт, як його малюють: страница
Зібрана у німеччині пралка бош/сіменс, або корейський ЛЖ із прямим приводом (яка від нього користь у пралці - ) і купою додаткових функцій, користь від яких як у славновідомої гранати-бумеранга із шоу довгоносиків коштуватиме не менше.
От сушарку їхню за нормальною ціною не підбереш, нажаль.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3797
С нами с 31.10.2013

Re: Выбор стиралки 2020 [Re: harald67]
      30 марта 2020 в 10:59 Гілками

Пропонуєте як варіант , розглянути пралку Міле , а сушарку другого виробника ?
Майже по габаритам так не вийде , да і якось воно не альо . Але дякую , буду думати .

Змінено Пеший (11:04 30/03/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24272
С нами с 31.10.2014

Re: Выбор стиралки 2020 [Re: Пеший]
      30 марта 2020 в 11:03 Гілками

Пеший 30.03.2020 10:59 пишет:

Пропонуєте як варіант , розглянути пралку Міле , а сушарку другого виробника ?




А чому б і ні. У мене пралка міле, а сушарка зануссі, бо пралка вертикалка, а сушарка стандартна 60х60 не пройшла у двері санвузла, де мала стояти. Довелося шукати вузьку сушарку, а це, виявилося, велика проблема. На той моменту реально на ринку була одна під двома назвами і при заявленій глибині у 54 см реально, із знятим люком, виявилася 57,5 - ледь пронесли у двері.
Звідси і мій пост про бажаність наявності у сушарці можливості переспрямувати витягнуту з речей воду не у бак, а у злив у каналізацію.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3797
С нами с 31.10.2013

Re: Выбор стиралки 2020 [Re: harald67]
      30 марта 2020 в 11:05 Гілками

А як воно стає в одну колону ? Норм ? Якщо там габарити будуть трохи гуляти .

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24272
С нами с 31.10.2014

Re: Выбор стиралки 2020 [Re: Пеший]
      30 марта 2020 в 11:13 Гілками

Пеший 30.03.2020 11:05 пишет:

А як воно стає в одну колону ? Норм ? Якщо там габарити будуть трохи гуляти .




У мене пралка - вертикалка - так що ніякої колони - поруч стоять.
Як можуть стати у колонну - треба прикидати. Сушарка - вона ж особливо не вібрує і не така важка, як пралка, так що там така вже точність не потрібна, аби ніжки нормально оперлися на верхню поверхню пралки або перехідник.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
27 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5825
С нами с 19.02.2008

Re: Выбор стиралки 2020 [Re: Пеший]
      30 марта 2020 в 11:13 Гілками

Якщо 60*60 - думку вже років 17 не змінюю - міля/бош/сіменс.
Міля добіса коштує - тому бош/сіменс. А якщо памятати, що у бошиків періодично проскакують акції на кшталт пральна+сушка,
минулої весни було щось 1300 за комплект (із ТН) - варіантів не так вже й багато
Ну або щось б/в/ сіре із ойропи, але із карантином зараз - зась


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумІнформатика та побутова електроніка
Додаткова інформація
0 користувачів і 5 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, Yorc, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2356

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія