autoua
×
Autoua.netФорумКурилка

а всех нарко-закладчиков уже повілавливали?

СуперСтар **
45 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 5664
С нами с 09.02.2004

а всех нарко-закладчиков уже повілавливали?
      17 апреля 2020 в 17:46 Гілками

Скучно, да. А кому то по улицам приходится закладки майстрячить. Их ловят ща вапсче? Людей же ж меньше, видимость лучше.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киев
Сообщения: 4364
С нами с 14.01.2012

Re: а всех нарко-закладчиков уже повілавливали? [Re: Andrey-Mil]
      17 апреля 2020 в 17:50 Гілками

из фейсбука:
Forest story. Three hours ago.
Прогулююсь лісом. Спостерігаю за різними проявами життя, тонкими вимірами і за собою. Кажуть, сьогодні пильна буря. Наче з Близького Сходу. Тому, мабуть, звуків у лісі так замало, і птахи співаюсь зрідка. Іду собі безлюдною просікою. Раптом опс і біля мене патрульна машина полиції. Ще якась мить і переді мною і по боках троє кремезних поліціянтів, усі екіпіровані та ще у темних масках. За спиною дерево…
Поліціянти прохають показати мобільний. Я щойно у нього дивився, тому вони могли бачити мій девайс. Починаю показувати і зауважую, що з моїх рук. Потім звертаю увагу на те, що вони утрьох і майже впритул біля мене одного. Якась разюча асиметрія, для чого вона?! Один із поліціянтів миттєво віддаляється на кілька метрів, наче відстрибує. Два інших збільшують дистанцію. Я згадую, що без маски і пропоную її одягнути, щоб нікого не заразити, а вже потім показувати екран мобільного. Вони погоджуються. Спочатку дістаю маску, починаю її одягати з телефоном в іншій руці. Розумію, що так не дуже зручно. Ховаю телефон у кишеню. Одягаючи маску, спілкуюсь. Відчуваю, як ліва нога дещо смикає і голос не рівний. «Залишкове!» – подумав Штірліць. Хоча відхилення тривало лічені секунди, його встигаю помітити і відстежити. Цікаво, чи вдалося його помітили і поліціянтам? Маска одягнута. Згадую про паспорт. Але їх цікавить не він, а моя геолокація в телефоні. Показую екран. Кілька разів запитують, що я дивився в телефоні. Відповідаю, що дописи у ФБ. Поліціянт, що ліворуч, проводить пальцем по склу один раз, другий раз. Заходить на відкриту сторінку в ел. пошті. Бачить надісланий лист із назвою «Паломництво». Дивується. Відкриту вкладку з геолокацією не знаходять. Її і не могло бути, бо вкрай рідко нею користуюсь. Зацікавлення до мене згасає. Так само миттєво, і вони вже біля машини. Я висловлюю розчарування, що тільки налаштувався на саме цікаве…
Розсталися приязно.
На екскурсію машиною лісом напрошуватись не став.
Звісно, у мене є припущення, чого я їх зацікавив. І це точно було не порушення карантину.
Не знаю, чи правильно я себе поводив, як і вони?
Можливо, ця історія комусь буде корисною, бо буревійні часи…


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Re: а всех нарко-закладчиков уже повілавливали? [Re: Andrey-Mil]
      17 апреля 2020 в 17:53 Гілками

Andrey-Mil 17.04.2020 17:46 пишет:

Скучно, да. А кому то по улицам приходится закладки майстрячить. Их ловят ща вапсче? Людей же ж меньше, видимость лучше.


Недавно видел возле ТРЦ ходили с собакой вдоль стен и заборов. Я так понял закладки искали. А вообще я думаю полиции сейчас не до этого, у них и так работы выше крыши.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 5664
С нами с 09.02.2004

Re: а всех нарко-закладчиков уже повілавливали? [Re: vit_lik]
      17 апреля 2020 в 18:08 Гілками

Просто имхо решение задачи упростилось, можно палок нарубить по легкому.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
36 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7962
С нами с 18.06.2013

Re: а всех нарко-закладчиков уже повілавливали? [Re: Andrey-Mil]
      17 апреля 2020 в 21:07 Гілками

Andrey-Mil 17.04.2020 17:46 пишет:

Скучно, да. А кому то по улицам приходится закладки майстрячить. Их ловят ща вапсче? Людей же ж меньше, видимость лучше.


возле меня как закладывали, так и продолжают , прямо на глазах наркоши соседский пенёк обыскивали, но оба в масках

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Ign
Супер писатель! *
14 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3312
С нами с 15.04.2013

Re: а всех нарко-закладчиков уже повілавливали? [Re: sarbkiev]
      17 апреля 2020 в 21:10 Гілками

sarbkiev 17.04.2020 21:07 пишет:

Andrey-Mil 17.04.2020 17:46 пишет:

Скучно, да. А кому то по улицам приходится закладки майстрячить. Их ловят ща вапсче? Людей же ж меньше, видимость лучше.


возле меня как закладывали, так и продолжают , прямо на глазах наркоши соседский пенёк обыскивали, но оба в масках



Да лан это фигня.
Сегодня бомжи в мусорном баке в масках копались


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
гроза таксистов *
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 71924
С нами с 25.06.2002

Re: а всех нарко-закладчиков уже повілавливали? [Re: Ign]
      17 апреля 2020 в 21:22 Гілками

Ign 17.04.2020 21:10 пишет:

sarbkiev 17.04.2020 21:07 пишет:

Andrey-Mil 17.04.2020 17:46 пишет:

Скучно, да. А кому то по улицам приходится закладки майстрячить. Их ловят ща вапсче? Людей же ж меньше, видимость лучше.


возле меня как закладывали, так и продолжают , прямо на глазах наркоши соседский пенёк обыскивали, но оба в масках



Да лан это фигня.
Сегодня бомжи в мусорном баке в масках копались


маски они там же и нашли )))

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКурилка
Додаткова інформація
1 користувачів і 10 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1055

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія