autoua
×
Autoua.netФорумКурилка

Зарплаты медиков сейчас (18/24)

опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1465
С нами с 06.06.2006

Re: Деньги идут за пациентом [Re: Никитка]
      2 мая 2020 в 22:24 Гілками

Никитка 02.05.2020 19:50 пишет:

Не треба плутати страхову медицину в Україні, і страхову медицину в Штатах. Бо в Штатах платять не за забаганки, а за лікування по протоколам.



А, точно! Я й забув - в Штатах це не бізнес, там це все на гранти від ельфів

ПС. Різницю між протокольним ЛФК і персональним фітнес-тренером бачиш?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Деньги идут за пациентом [Re: UncleStas]
      2 мая 2020 в 22:26 Гілками

UncleStas 02.05.2020 22:00 пишет:

Никитка 02.05.2020 19:43 пишет:

Не зрозумій мене неправильно - я не проти ідеї "платити тим, хто працює, скорочувати зайвих". Але щось з цією ідеєю пішло не так.



Тобто ти вважаєш що систему можна і потрібно налаштовувати так, щоб вона автоматом враховувала ваш виключний випадок? Серйозно?




Я не знаю, наскільки випадок виключний - але так, я вважаю, що будь-яка система повинна мати механізми для моніторингу ефективності, зворотнього зв'язку та обробки виключень.

З того, що я бачу - зараз з цим суворі проблеми. Бо коли главлікар, якій побудував неефективну лікарню - сам же і повинен приймати рішення, як її реформувати, то це ж типовий конфлікт інтересів.

І це, можливо, системна проблема - а не виключення, але я не експерт - якщо є дані, що це саме виключення, я залюбки на них подивлюсь.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Зарплаты медиков сейчас [Re: UncleStas]
      2 мая 2020 в 22:26 Гілками

UncleStas 02.05.2020 22:13 пишет:

Никитка 02.05.2020 19:47 пишет:

Тут, як я розумію, проблема не тільки в місцевій владі. Бо, коли з порушенням закону, Київ забирає гроші в регіонах



Вона їх не стільки забирає скільки не дає. Бо часто-густо ті гроші кладуться на депозити замість того щоб щось робити.




Ну а це вже не його собача справа, що там з тими грошами роблять регіони, якщо ми кажемо про справжню децентралізацію.

А зараз - її тупо нема. Бо якщо є відповідальність та нема ресурсів, це вже не децентралізація, а відмазка.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Деньги идут за пациентом [Re: UncleStas]
      2 мая 2020 в 22:27 Гілками

UncleStas 02.05.2020 22:24 пишет:

Никитка 02.05.2020 19:50 пишет:

Не треба плутати страхову медицину в Україні, і страхову медицину в Штатах. Бо в Штатах платять не за забаганки, а за лікування по протоколам.



А, точно! Я й забув - в Штатах це не бізнес, там це все на гранти від ельфів

ПС. Різницю між протокольним ЛФК і персональним фітнес-тренером бачиш?




А протокольне ЛФК - воно з персональним тренером, це не взаємовиключні речі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1465
С нами с 06.06.2006

Re: Деньги идут за пациентом [Re: Никитка]
      3 мая 2020 в 00:58 Гілками

Никитка 02.05.2020 22:26 пишет:

З того, що я бачу - зараз з цим суворі проблеми. Бо коли главлікар, якій побудував неефективну лікарню - сам же і повинен приймати рішення, як її реформувати, то це ж типовий конфлікт інтересів.



Лукс лайк ти не зовсім в курсі як воно працює. Були одні правила - "гроші за койко-місця", і головлікар під них створив ефективну лікарню (якщо власник його не звільнив - будемо вважати клініку ефективною). З 1го квітня змінились правила - "гроші за пацієнта", і головлікар хоче пристосувати лікарню жо нових умов. Де тут конфлікт інтересів?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1465
С нами с 06.06.2006

Re: Зарплаты медиков сейчас [Re: Никитка]
      3 мая 2020 в 01:04 Гілками

Никитка 02.05.2020 22:26 пишет:

Ну а це вже не його собача справа, що там з тими грошами роблять




У того, хто дає, може бути інша думка


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1465
С нами с 06.06.2006

Re: Деньги идут за пациентом [Re: Никитка]
      3 мая 2020 в 01:15 Гілками

Никитка 02.05.2020 22:27 пишет:

А протокольне ЛФК - воно з персональним тренером, це не взаємовиключні речі.



Де реабілмтаційна ЛФК, і де який-небуть антіцелюлітний фітнес


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Деньги идут за пациентом [Re: UncleStas]
      3 мая 2020 в 01:25 Гілками

UncleStas 03.05.2020 00:58 пишет:

Никитка 02.05.2020 22:26 пишет:

З того, що я бачу - зараз з цим суворі проблеми. Бо коли главлікар, якій побудував неефективну лікарню - сам же і повинен приймати рішення, як її реформувати, то це ж типовий конфлікт інтересів.



Лукс лайк ти не зовсім в курсі як воно працює. Були одні правила - "гроші за койко-місця", і головлікар під них створив ефективну лікарню (якщо власник його не звільнив - будемо вважати клініку ефективною). З 1го квітня змінились правила - "гроші за пацієнта", і головлікар хоче пристосувати лікарню жо нових умов. Де тут конфлікт інтересів?




Першу проблему я підкреслив - який власник в держлікарні?

Друга проблема - це конфлікт "гроші" вс "лікування". З одного боку, главлікар зекономить собі гроші, вичавлюючи тих, хто працює та залишаючи пенсів, які не завадять йому з мутками (я припускаю, що це зла воля саме главлікаря - але не впевнений).

А з іншого боку - з гострими психозами все одно будут везти до Павлова, бо альтернатив нема.

Тобто класно державі та главлікарю - гроші зекономили, а як там з лікарями та пацієнтами - то вже пофіг. Ось в цьому я бачу конфлікт. Ти - ні?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Зарплаты медиков сейчас [Re: UncleStas]
      3 мая 2020 в 01:29 Гілками

UncleStas 03.05.2020 01:04 пишет:

Никитка 02.05.2020 22:26 пишет:

Ну а це вже не його собача справа, що там з тими грошами роблять




У того, хто дає, може бути інша думка




нагадаю, що держгромади фінансуються не з подачек Києву, а з податків, які платяться на місцях. Але забрати місцеві податки і потім думати, що дати, а що не дати - це спокусливо.

В ответ на:

Де реабілмтаційна ЛФК, і де який-небуть антіцелюлітний фітнес





Я не знаю, що таке антицелюлітний фітнес - бо при целюліті як хворобі треба антибіотики, а не фітнес (знайомий хворів не так давно).

Але яке це відношення взагалі має до факту, з которого починалася бесіда? Факт такий - при реабілітації певних психічних хвороб по протоколам потрібен психолог, це і дешево (дешевле лікаря), і ефективно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
46 лет (28 лет за рулем),
Сообщения: 9048
С нами с 14.01.2015

Re: Зарплаты медиков сейчас [Re: Никитка]
      3 мая 2020 в 02:06 Гілками


Тобто як варіант, нестачу коштів на місцях - доберуть з паціентів (родичів паціентів)

Змінено felix77 (02:07 03/05/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1465
С нами с 06.06.2006

Re: Деньги идут за пациентом [Re: Никитка]
      3 мая 2020 в 15:54 Гілками

Никитка 03.05.2020 01:25 пишет:

Першу проблему я підкреслив - який власник в держлікарні?



Нащо ця маячня? Навіть якщо заклад - державний, то він комусь підпорядкований, хтось має право розпоряждення ним від імені держави, хтось призначує керівника тощо. Медичні заклади державного рівня, всякі НДІ, центри на кшталт Охмадиту - парафія МОЗ.

Більшість же лікувальніх закладів в Києві - міськи, належать громаді і підпорядковуються міській владі. Як наприклад розташованае на Кирилівській 103
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ "ПСИХІАТРІЯ"" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ).
https://opendatabot.ua/c/1994072

Никитка 03.05.2020 01:25 пишет:


Тобто класно державі та главлікарю - гроші зекономили, а як там з лікарями та пацієнтами - то вже пофіг. Ось в цьому я бачу конфлікт. Ти - ні?



Я - ні. Але, можливо, тобі з Каліфорнії видніше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
гроза таксистов *
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 71925
С нами с 25.06.2002

Re: Деньги идут за пациентом [Re: UncleStas]
      3 мая 2020 в 16:12 Гілками

В ответ на:

всякі НДІ, центри на кшталт Охмадиту - парафія МОЗ.


НДІ парафія НАМН

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1465
С нами с 06.06.2006

Re: Деньги идут за пациентом [Re: BorisB]
      3 мая 2020 в 17:53 Гілками

BorisB 03.05.2020 16:12 пишет:

НДІ парафія НАМН



как пример, по тому же адресу 103
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПСИХІАТРІЇ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"

вот список МОЗа, больше 20 заведений, большинство НИИ
https://moz.gov.ua/doslidnicki-instituti

У НАМН больше 30 заведений, большинство институты
http://amnu.gov.ua/category/derzhavni-ustanovy/

Т.е. бывает по разному, согласен. Похоже на совковую традицию:
- в министерствах - НИИ, зачастую режимные
- а академиях - институты, с сонной бабушкой на проходной


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44498
С нами с 11.04.2006

Re: Деньги идут за пациентом [Re: UncleStas]
      3 мая 2020 в 17:56 Гілками

UncleStas 03.05.2020 17:53 пишет:



У НАМН больше 30 заведений, большинство институты
http://amnu.gov.ua/category/derzhavni-ustanovy/




И, кстати, во многих работают очень кваквалифицированные кадры. В том числе старая гвардия.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1465
С нами с 06.06.2006

Re: Деньги идут за пациентом [Re: nickka]
      3 мая 2020 в 18:30 Гілками

nickka 03.05.2020 17:56 пишет:

И, кстати, во многих работают очень кваквалифицированные кадры. В том числе старая гвардия.



Чего ж нет, при институтах есть и поликлиники, и стационары.

В целом я думаю, что велики шансы что главврач тоже желает блага пациентам и врачам, видит свою клинику с разных сторон, и развивает ее из всех сил. Правда, и коллеге Никитке тоже палей в рот опасно класть, с его-то широтой интересов от психиатрии до лечения целлюлита у мужчин з заходом в менеджмент налогов


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Деньги идут за пациентом [Re: UncleStas]
      3 мая 2020 в 20:35 Гілками

UncleStas 03.05.2020 15:54 пишет:



Никитка 03.05.2020 01:25 пишет:


Тобто класно державі та главлікарю - гроші зекономили, а як там з лікарями та пацієнтами - то вже пофіг. Ось в цьому я бачу конфлікт. Ти - ні?



Я - ні. Але, можливо, тобі з Каліфорнії видніше.




Ну ось і гарно - ти конфлікту не бачиш, і, схоже, аргументів крім переходу на особистості - в тебе не залишилося.

Так, я трохи здивований, що ти в конфлікті "економія грошей" вс "якість лікування" не бачиш проблеми - але ти маєш на цю думку право, і я сподіваюсь, що в тебе і твоїх рідних ніколи не буде потреби в послугах держмедицини в ситуації, коли нема можливості обрати альтернативу. Це не сарказм, це щире побажання.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1465
С нами с 06.06.2006

Re: Деньги идут за пациентом [Re: Никитка]
      3 мая 2020 в 21:35 Гілками

Никитка 03.05.2020 20:35 пишет:

Так, я трохи здивований, що ти в конфлікті "економія грошей" вс "якість лікування" не бачиш проблеми



Ти знаєш, про всьопропало мені трохи не цікаво. Якщо ти знаєш як треба організовувати охорону здоров'я в Україні, та на передбачені в госбюджеті кошти зробити її краще - пиши людям, які цим займаються. На сайті НСЗУ є мейли всіх тамтешніх менеджерів. І буде користь.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Деньги идут за пациентом [Re: UncleStas]
      3 мая 2020 в 21:50 Гілками

UncleStas 03.05.2020 21:35 пишет:

Никитка 03.05.2020 20:35 пишет:

Так, я трохи здивований, що ти в конфлікті "економія грошей" вс "якість лікування" не бачиш проблеми



Ти знаєш, про всьопропало мені трохи не цікаво. Якщо ти знаєш як треба організовувати охорону здоров'я в Україні, та на передбачені в госбюджеті кошти зробити її краще - пиши людям, які цим займаються. На сайті НСЗУ є мейли всіх тамтешніх менеджерів. І буде користь.




Ти знаєш, я не розумію, де ти побачив "всепропало". Я написав про конкретну проблему в конкретній лікарні. Я вважаю це проблемою - ти вважаєш, що це не є проблемою, ну, окей, не бачу про що сперечатися, не розумію, навіщо намагатись переходити на особистості.

Особливо вважаючи на те, що я вже конкретно займався і займаюсь організацією охорони здоров'я в Україні - але не в бюджетних установах за державний кошт, а в тому ж Ветеран-Хабі з власної кишені. Якщо в тебе досвіду більше - я залюбки послухаю, як пофіксити ситуацію. Давай, вставай поруч, будемо робити цій світ краще.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
46 лет (28 лет за рулем),
Сообщения: 9048
С нами с 14.01.2015

Re: Деньги идут за пациентом [Re: Никитка]
      4 мая 2020 в 01:26 Гілками

На фінансування санаторіїв у НСЗУ грошей немає
https://www.ukr.net/#news/details/society/78286124/


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Шашечник *
22 года за рулем, Киев
Сообщения: 35533
С нами с 28.01.2009

Re: Деньги идут за пациентом [Re: UncleStas]
      4 мая 2020 в 03:42 Гілками

UncleStas 01.05.2020 11:14 пишет:

Никитка 01.05.2020 01:03 пишет:


Фрунзе, 103а, відділення гострих психозів. Пів-ставки - 1336 гривень за останній місяць ("на руки").



Для повноти картини треба б вказати скільки пацієнтів лікувалося за останній місяць, і скільки персоналу працювало. Тоді стане зрозуміліше чому такі пів-ставки.

Бачив приклади, коли за рік у лікаря було 14 паціентів. Нормально це? Чи може при такому вихлопі суспільство забезпечувати пристойну зарплату? У клінік був час підготуватись до нових умов фінансування, перекваліфікувати персонал тощо. Більшість цим займалась, в результаті в 2й етап ввійшли більш-менш. Але ж багато хто просто саботував цю роботу під заклики професійного дисидента-психіатра Глузмана та інших діячів часів Богатирьової.

Якщо ці авгієві совкові конюшні не розчищати, то так і будуть главлікарі за бюджетні кошти організовуваті комерційні віп-палати, на зразок Тодурова з короновірусними попам у дітячій кардиології

UPD: при всех описываемых ужасах с оплатой - в Павловской клинике 0 вакансий. Как-то оно не стыкуется


бгг, у дочки в сутки в реанимации 5-15 человек при том что у них 7нормальных койко мест, остальные по коридорам остаются.
Там улянка реформу сделала убрала в бсмп отделение "спецтравмы" по сути закрытый бокс для белочников. Теперь всю шваль оттуда везут по этажам и в токсореанимацию.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКурилка
Додаткова інформація
4 користувачів і 18 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 13587

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія