autoua
×
Autoua.netФорумКурилка

Зарплаты медиков сейчас (19/24)

Шашечник *
22 года за рулем, Киев
Сообщения: 35533
С нами с 28.01.2009

Re: Деньги идут за пациентом [Re: UncleStas]
      4 мая 2020 в 03:44 Гілками

UncleStas 01.05.2020 11:49 пишет:

Valerievna 01.05.2020 11:32 пишет:

Как это, за год 14 пациентов?
А какой это доктор?



Фтизиатр. Это ж 2 главные темы гона на медреформы - психбольницы и туберкулезники, с переизбытком койко-мест. А при этих заведениях еще и всякие производственные мастерские бывают, с недорогим, а то и бесплатным и неверное безналоговым трудом... там есть за что бороться заинтересованным и прочим диссидентам


не верю)) тупо чес) или доктор в селе с населением 40 тел сидит))

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1465
С нами с 06.06.2006

Re: Деньги идут за пациентом [Re: Никитка]
      4 мая 2020 в 21:37 Гілками

Никитка 03.05.2020 21:50 пишет:

Я написав про конкретну проблему в конкретній лікарні.



Схоже, твоя проблема скоро вирішиться - йде до того що 2й етап медрефрми відмінять. Як тут багато хто і хотів - взять і падєліть


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Деньги идут за пациентом [Re: UncleStas]
      4 мая 2020 в 22:12 Гілками

UncleStas 04.05.2020 21:37 пишет:


Схоже, твоя проблема скоро вирішиться - йде до того що 2й етап медрефрми відмінять.




Ти знаєш, дивлячись на поточну владу - то я б зачекав з 2-м етапом, аж доки хоча б більш-менш адекватних людей у владу не повернемо.

Бо якщо дати дурню скляний хрін, він і хрін розіб'є, і руки поріже.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44498
С нами с 11.04.2006

Re: Деньги идут за пациентом [Re: Никитка]
      4 мая 2020 в 22:15 Гілками

А перший можна вважати успішно завершеним?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1465
С нами с 06.06.2006

Re: Деньги идут за пациентом [Re: Никитка]
      5 мая 2020 в 00:30 Гілками

Никитка 04.05.2020 22:12 пишет:

Ти знаєш, дивлячись на поточну владу - то я б зачекав з 2-м етапом, аж доки хоча б більш-менш адекватних людей у владу не повернемо.



Ну, це значить тебе влаштовує цей цикл почекати, потім наступний... так і буде в лікарнях з медикаментів - зеленка і йод, у лікарів зарплати маленькі - зато "вдячності" нормальні... бузінес аз южуал, чо, пипл хаває


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
46 лет (28 лет за рулем),
Сообщения: 9048
С нами с 14.01.2015

Re: Деньги идут за пациентом [Re: UncleStas]
      5 мая 2020 в 00:57 Гілками

Вже хоче відмінити другий етап, і фінансування залишити, як у 2019
https://www.ukr.net/#homeDetails/society/78307788/


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Деньги идут за пациентом [Re: UncleStas]
      5 мая 2020 в 00:57 Гілками

UncleStas 05.05.2020 00:30 пишет:

Никитка 04.05.2020 22:12 пишет:

Ти знаєш, дивлячись на поточну владу - то я б зачекав з 2-м етапом, аж доки хоча б більш-менш адекватних людей у владу не повернемо.



Ну, це значить тебе влаштовує цей цикл почекати, потім наступний...

в лікарнях з медикаментів - зеленка і йод, у лікарів зарплати маленькі




Мене це не влаштовує, "але яка розумная цьому альтернатива"? Цим довбням в руки медреформу дали - отримали ще меншу зп у медиків, а ліків чомусь не прибавилось, чекати на те, що довбні разом перетворяться на умовну адекватну Супрун з командою - я не можу.

І поки що я бачу, що і так фігово, і так фігово.

Ну, значит, будемо працювати над розвитком комерційної та недержавної благодійної медицини - у т.р., у психіатрії. І якщо ти хочеш долучитися - давай в приват, там будь-яка допомога не завадить.

Як варіант - якщо ти знаєш, як при наявності захмарної концентрації довбнів зробити так, щоби вони не чипали своїми руками медреформу, або робили її адекватно, а не так як зараз - теж давай в приват, або прямо тут. Мені зовсім не ліньки повчитися, якщо людина може та вміє більш за мене.

Змінено Никитка (01:13 05/05/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Деньги идут за пациентом [Re: felix77]
      5 мая 2020 в 00:59 Гілками

felix77 05.05.2020 00:57 пишет:

Вже хоче відмінити другий етап, і фінансування залишити, як у 2019
https://www.ukr.net/#homeDetails/society/78307788/




Щось мене підказує, що вони навіть на рівні 2019 року не зможуть забезпечити фінансування.

І як вони збираються розривати вже підписані контракти, цікаво?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
46 лет (28 лет за рулем),
Сообщения: 9048
С нами с 14.01.2015

Re: Деньги идут за пациентом [Re: Никитка]
      5 мая 2020 в 01:12 Гілками

Степанов, Радуцький та Ляшко на брифінгу розкажуть.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1465
С нами с 06.06.2006

Re: Деньги идут за пациентом [Re: Никитка]
      5 мая 2020 в 02:13 Гілками

Никитка 05.05.2020 00:57 пишет:

Цим довбням в руки медреформу дали - отримали ще меншу зп у медиків, а ліків чомусь не прибавилось, чекати на те, що довбні разом перетворяться на умовну адекватну Супрун з командою - я не можу.
І поки що я бачу, що і так фігово, і так фігово.



Ці, як ти кажеш довбні, що займаються медреформою, всі з'явилися за часів і за участю адекватної Супрун і її команди. Упс!?

Никитка 05.05.2020 00:57 пишет:

якщо ти знаєш, як при наявності захмарної концентрації довбнів зробити так, щоби вони не чипали своїми руками медреформу, або робили її адекватно, а не так як зараз



Не треба їх спонукати чіпати - не треба галасувати і створювати та/обо підтримувати запит на популізм. Правда, для цього треба перестати трусити і почати думати

ПС. "адекватно, а не так як зараз" - не треба маніпуляцій, воно й зараз адекватно. Поки що


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Деньги идут за пациентом [Re: UncleStas]
      5 мая 2020 в 02:42 Гілками

UncleStas 05.05.2020 02:13 пишет:


Ці, як ти кажеш довбні, що займаються медреформою, всі з'явилися за часів і за участю адекватної Супрун і її команди. Упс!?





Вибачай, але тебе щас трохи занесло. Що - Степанов з'явився в медицині за часів та участю Супрун? Чи Ємець - барахло ще часів Яника та Кілі Азіріва - з'явився за участю Супрун?

Слухай, ну не треба так. Я розумію, що тебе другий етап реформи подобається. Мене він в теорії теж дуже подобається. Але це ж не привід ігнорувати те, що в реальності щось пішло не так.

Никитка 05.05.2020 00:57 пишет:


ПС. "адекватно, а не так як зараз" - не треба маніпуляцій, воно й зараз адекватно. Поки що




Ну я тобі навів приклад неадекватності - контр-прикладів як воно адекватно, я поки що не чую, на відміну від першого етапу реформи в виконанні Супрун.

Бажання допомогти чимось конкретним в організації меддопомоги в тому ж Ветеран-Хабі - я теж чомусь від тебе не чую. Чую тільки те, що критика конкретних косяків - це галас та популізм.





Слухай, ми якось раніше з тобою не перетиналися - розкажи, будь ласка, про свій досвід в організації охорони здоров'я. Бо я - практикуючий дилетант микроскопичного масштабу, і мені завжди цікаво повчитися в серйозних профі.

Змінено Никитка (02:47 05/05/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: Деньги идут за пациентом [Re: UncleStas]
      5 мая 2020 в 10:36 Гілками

В ответ на:

Ці, як ти кажеш довбні, що займаються медреформою, всі з'явилися за часів і за участю адекватної Супрун і її команди. Упс!?



нагадайте, яку посаду обіймав Радуцький у Супрун? А Степанов? Семиволос? і т.д....


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1465
С нами с 06.06.2006

Re: Деньги идут за пациентом [Re: Никитка]
      5 мая 2020 в 21:13 Гілками

Никитка 05.05.2020 02:42 пишет:

Вибачай, але тебе щас трохи занесло. Що - Степанов з'явився в медицині за часів та участю Супрун? Чи Ємець?



Ще Скалецька. От Радуцького ще згадували.

Але яке відношення ці персони мають до впровадження медреформи? Медреформа була "придумана" Супрун з командою, а в практику її впроваджує НСЗУ, яке працює майже в тому ж скаді як і під час впровадження 1го етапу. За виключенням першого керівника - Олега Петренко, який десь наприкинці 2019 пішов з посади в знак незгоди з планувавшимся ще тоді дєрібаном реформи. Чим затримав його на декілька місяців.

Никитка 05.05.2020 02:42 пишет:

Але це ж не привід ігнорувати те, що в реальності щось пішло не так.



Все йде так як планувалось: ті хто лікують добре - отримають бульше і будуть розвиватись, ті хто лікує мало будуть вимушени реформуватись і лікувати краще. Ну або саботажем і галасом повернуть собі "історичне фінансування". Тобто продовжать паразитувати за наш кошт.

Никитка 05.05.2020 02:42 пишет:

Ну я тобі навів приклад неадекватності



Нічого ти, вібачай на слові, не навів. Ти розказав про лікарку якій зручно працювати там де вона працює. Те, що вона працює з волонтерами - не аргумент ані з боку фаховості (її чи її керівництва), ані з боку організації public health (в 1й клініці чи в вашому Хабі чи в державі). Ти за деревами не бачиш лісу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Деньги идут за пациентом [Re: UncleStas]
      5 мая 2020 в 21:22 Гілками

В ответ на:

Все йде так як планувалось: ті хто лікують добре - отримають бульше і будуть розвиватись




Ось тут в мене виникає проблема - лікарка, про яку я казав, досить кваліфікована - персональні дані не буду розкривати, але якщо цікаво про досягнення та кваліфікацію - в приват. А півставки урізали з 3500 до 1336 грн.



UncleStas 05.05.2020 21:13 пишет:


Нічого ти, вібачай на слові, не навів.




Ну, окей, не навів-так не навів. Але мені усе ж цікаво - який в тебе досвід, як ти можеш допомогти зробити краще? Бо казати - мовляв, лікарка не така, і лікарня не така, і взагалі у вас галас і популізм - це не проблема, це я теж вмію.

А ось якщо б ти допоміг з госпіталізацією тих же атошників з ПТСР, "органикою" та іншим букетом до лікарів, які вміють кваліфіковано працювати саме з цими проблемами - я б тобі до землі уклонився би. (Бо більшість пенсів не вміє, на жаль - в СРСР не вчили, а до інших країн на навчання та практику поїхати - вони мов не знають).

В ответ на:

Ти за деревами не бачиш лісу.




Цілком можливо. Так покажи мені інші дерева, які розквітають. Допоможи, щоб оце конкретне дерево не зрубили.

Бо "ви нічого не розумієте, ви, напевно, некваліфіковані, самі винуваті, і так вам і треба" - це, пардон, не допомога, і навіть не переконливий аргумент..



Змінено Никитка (21:44 05/05/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Re: Деньги идут за пациентом [Re: UncleStas]
      5 мая 2020 в 21:27 Гілками

Жесть:
В ответ на:

Директор Глуховской больницы объявил голодовку из-за недофинансирования заведения. Нацслужба здоровья говорит, что деньги выделят

Он сообщил, что Глуховская городская больница не может заключить договор с НСЗУ на финансирование в полном объеме. Поэтому денег не хватает даже на зарплату медработникам.

"За полтора последних месяца я сделал все, что было в моих силах, обращался за помощью в различные инстанции, но безрезультатно. В связи с этим с сегодняшнего дня я объявляю голодовку. Оно продлится до тех пор, пока коллектив не получит зарплату", - говорит Кияшко.

Он пояснил, что полное финансирование больница не может получить, поскольку при подаче статистики медучреждением из-за ошибки в НСЗУ направили данные не за полный год, а за квартал. Данные касались количества людей, которых проконсультировали, пролечили и которым сделали операции в Глуховской больнице за 2018.

"Глуховская больница неоднократно сообщала НСЗУ об ошибке в статистике, но до сих пор ее никто не исправил. Поэтому больница получила средства от НСЗУ не в полном объеме, а лишь на три месяца в сумме 867 000 гривен ", - отметил директор и добавил, что хотя и в НСЗУ ему обещают исправить ошибку через 2-3 дня, он будет голодать до того пор, пока медработники его больницы не получат зарплату.


https://censor.net.ua/news/3193588/direk...slujba_zdorovya

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Деньги идут за пациентом [Re: UncleStas]
      5 мая 2020 в 21:42 Гілками

UncleStas 05.05.2020 21:13 пишет:

Никитка 05.05.2020 02:42 пишет:

Вибачай, але тебе щас трохи занесло. Що - Степанов з'явився в медицині за часів та участю Супрун? Чи Ємець?



Ще Скалецька. От Радуцького ще згадували.

Але яке відношення ці персони мають до впровадження медреформи?




Яке мінздрав має відношення до провадження медреформи? Ну, таке - "дрібниці".

Координує діяльність НСЗУ, вносить порядок і обсяг компенсації медичних послуг на розгляд та затвердження Кабміну, здійснює наглядові функції над психіатричними лікарнями (раз ми вже конкретну лікарню обговорюємо) вне залежності від форми власності, ну і там ще дофіга.

Змінено Никитка (23:03 05/05/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
46 лет (28 лет за рулем),
Сообщения: 9048
С нами с 14.01.2015

Re: Зарплаты медиков сейчас [Re: vit_lik]
      5 мая 2020 в 22:44 Гілками

Не вистачає грошей...
https://www.ukr.net/#news/details/jekonomika/78321456/


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Re: Зарплаты медиков сейчас [Re: felix77]
      5 мая 2020 в 22:53 Гілками

felix77 05.05.2020 22:44 пишет:

Не вистачає грошей...
https://www.ukr.net/#news/details/jekonomika/78321456/


Оригинально, и как это у них получается: там дыра в бюджете 300 миллиардов. Тут не хватает 11 миллиардов. Что дальше будет?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Зарплаты медиков сейчас [Re: felix77]
      5 мая 2020 в 22:59 Гілками

felix77 05.05.2020 22:44 пишет:

Не вистачає грошей...
https://www.ukr.net/#news/details/jekonomika/78321456/




"Он отметил, что дефицит наблюдается в 984 больницах из 1747, которые заключили договор с Национальной службой здоровья Украины."

UncleStas, Ви добре розбіраєтесь в другому етапі медреформи. Прокоментуйте, будь ласка, чи то знову НСЗУ з Супрун шкодять, чи все-таки це нові довбні щось налажали?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1465
С нами с 06.06.2006

Re: Деньги идут за пациентом [Re: Никитка]
      6 мая 2020 в 00:56 Гілками

Никитка 05.05.2020 21:22 пишет:


атошників з ПТСР, "органикою" та іншим букетом до лікарів, які вміють кваліфіковано працювати саме з цими проблемами



А такі лікарі в країні є? Де вони працюють? Які виникли складнощі коли ти спробував госпіталізувати до них твоїх підопічних?

Никитка 05.05.2020 21:22 пишет:


Так покажи мені інші дерева, які розквітають. Допоможи, щоб оце конкретне дерево не зрубили.

Бо "ви нічого не розумієте, ви, напевно, некваліфіковані, самі винуваті, і так вам і треба" - це, пардон, не допомога, і навіть не переконливий аргумент..



Ну дивись. Ти виходиш з того, что реформа повинна задовольнити усіх паціентів, усіх лікарів, усі лікарні і медпункти. Але ж очевидно що це неможливо - різні пацієнти мають різні забаганки, лікарі мають різну кваліфікацію і бажання працювати, тощо. Так що така задача, як я розумію, перед реформою і не ставилася.

Далі, трохи огрублюючи. Твоя мета - здоров'я твоїх підопічних, так? Лікарка - це один із ресурсів/інструментів досягнення цієї мети. Зараз в зв'язку з медреформою ти цей ресурс можеш втратити. How to mitigate this risk? Я бачу 2 шляхи:
- знайти кастомний персоналізований спосіб захистити ресурс в конкретних обставинах
- шукати інший ресурс
Ти ж вибрав 3й шлях - звинувачувати реформу і надіятися зупинити або повернути її назад. На цьому шляху шанси уникнути ризику майже нульові. Ну хіба що бовдурі допоможуть.

Тобто хибне розуміння системи (в данному випадку медреформи) приводить до того, що твої час і енергия витрачаються марно, і мета - допомога психолога ветеранам - не досягається.

Якщо б мені вдалося змінити твоє розуміння медреформи, я б вважав що і для твоїх підопічних я зробив щось корисне. Чи хоч спробував


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКурилка
Додаткова інформація
0 користувачів і 21 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 13587

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія