autoua
×
Autoua.netФорумКурилка

Зарплаты медиков сейчас (22/24)

IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38767
С нами с 25.02.2005

Re: Зарплаты медиков сейчас [Re: Никитка]
      19 мая 2020 в 09:54 Гілками

Никитка 19.05.2020 09:48 пишет:

Sashok_Accent 19.05.2020 08:57 пишет:


Ты вот всерьез думаешь, что у честного врача на это все есть деньги?




Чому б ні? За межами державної медицини багато лікарів заробляє цілком чесно.

Плюс student loan - ніхто не відміняв.




я про гос медицину.
К примеру у меня есть знакомая девочка-психиатр. На Фрунзе как раз трудится. Частной психиатрии как таковой в Украине исчезающе мало.
На ее честную ЗП слово ТОЭФЛ не ложится никак.

Заметь, я обычно как раз топлю за то, что "бери и сделай" - но вот не очень я вижу в этом случае как взять и сделать, если не бросить этих самых психиатрических больных нафиг.

Змінено Sashok_Accent (09:55 19/05/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Re: Зарплаты медиков сейчас [Re: Никитка]
      19 мая 2020 в 09:56 Гілками

Никитка 19.05.2020 08:46 пишет:

базилио 19.05.2020 07:55 пишет:


чтоби продать что-нибудь нєнужноє, нгужно сначала купить что-нибудь нєнужноє.
це ж не за безкоштовно в Пенсильванії?




Безкоштовно зараз тільки птахи співають, але для майбутнього лікаря в Пенсільванії є можливість взяти приватну student loan (державні іноземцям не дадуть). Якщо є co-signer - взагалі класно, не треба буде переплачувати за зайві відсотки.

Єдине, де витрати суттєві - це саме навчання. Консульський збір, TOEFL тощо - це копійки. А ось навчання - треба бути готовим віддати десь 40 тищ за рік. Але після інтернатури воно відіб'ється гарантовано - наприклад, мій ЛОР-хирург бере з пацієнта десь 600 баксів за 10 хвилин прийому, а скільки коштує операція - то взагалі краще не думати. І навіть ЛОР не такого калибру цілком може заробляти 200-300 тищ на рік.

Trauma surgeon в Пенсильванії може заробляти до пів-мільйона, в Каліфорнії - ще більше.

С такими зп брати позику на 80к і навіть на 200к - як на мене, має сенс.


А если где то в Европе подтвердить диплом и немного поработав врачом махнуть в Штаты. Не дешевле будет. Или европейские дипломы там тоже не котируются?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Re: Зарплаты медиков сейчас [Re: Sashok_Accent]
      19 мая 2020 в 10:03 Гілками

Sashok_Accent 19.05.2020 09:54 пишет:

Никитка 19.05.2020 09:48 пишет:

Sashok_Accent 19.05.2020 08:57 пишет:


Ты вот всерьез думаешь, что у честного врача на это все есть деньги?




Чому б ні? За межами державної медицини багато лікарів заробляє цілком чесно.

Плюс student loan - ніхто не відміняв.




я про гос медицину.
К примеру у меня есть знакомая девочка-психиатр. На Фрунзе как раз трудится. Частной психиатрии как таковой в Украине исчезающе мало.
На ее честную ЗП слово ТОЭФЛ не ложится никак.

Заметь, я обычно как раз топлю за то, что "бери и сделай" - но вот не очень я вижу в этом случае как взять и сделать, если не бросить этих самых психиатрических больных нафиг.


Так "пусть подучит джаву и английский" (с)
Да и зачем обязательно в Штаты. Вон знаю реальный пример из жизни, как врач уехал в Германию и за пару лет уже там работает врачом. Было бы желание


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38767
С нами с 25.02.2005

Re: Зарплаты медиков сейчас [Re: vit_lik]
      19 мая 2020 в 10:11 Гілками

vit_lik 19.05.2020 10:03 пишет:

Так "пусть подучит джаву и английский" (с)
Да и зачем обязательно в Штаты. Вон знаю реальный пример из жизни, как врач уехал в Германию и за пару лет уже там работает врачом. Было бы желание




я, кстате, вот это "джаву и англ" никому и никогда не рекомендовал
нужны стартовые деньги. Их нет. и взять их толком неоткуда, если существовать в пространстве честной гос зп.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17544
С нами с 17.02.2005

Re: Зарплаты медиков сейчас [Re: Sashok_Accent]
      19 мая 2020 в 10:25 Гілками

Sashok_Accent 19.05.2020 10:11 пишет:


нужны стартовые деньги. Их нет. и взять их толком неоткуда, если существовать в пространстве честной гос зп.



Ти віриш, що є лікарі, що "існують" виключно в "просторі чесної держ зп"? ІМХО це неможливо з двох причин: з очевидно-побутової, бо такий лікар просто не виживе, та з професійної - бо такий лікар просто деградує.
І важливість "стартових грошей" також сильно перебільшена - скільки коштує квиток на фліксбас до Жешува?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38767
С нами с 25.02.2005

Re: Зарплаты медиков сейчас [Re: Nofate]
      19 мая 2020 в 10:32 Гілками

Nofate 19.05.2020 10:25 пишет:

Sashok_Accent 19.05.2020 10:11 пишет:


нужны стартовые деньги. Их нет. и взять их толком неоткуда, если существовать в пространстве честной гос зп.



Ти віриш, що є лікарі, що "існують" виключно в "просторі чесної держ зп"? ІМХО це неможливо з двох причин: з очевидно-побутової, бо такий лікар просто не виживе, та з професійної - бо такий лікар просто деградує.
І важливість "стартових грошей" також сильно перебільшена - скільки коштує квиток на фліксбас до Жешува?




и что делать в Жешуве? без денег.
Ну то есть принимаем за данность, что для того, что бы вот эту всю красоту с переездом реализовать - врач в любом случае должен брать взятки. ТАк?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17544
С нами с 17.02.2005

Re: Зарплаты медиков сейчас [Re: Sashok_Accent]
      19 мая 2020 в 10:43 Гілками

Sashok_Accent 19.05.2020 10:32 пишет:

Nofate 19.05.2020 10:25 пишет:

Sashok_Accent 19.05.2020 10:11 пишет:


нужны стартовые деньги. Их нет. и взять их толком неоткуда, если существовать в пространстве честной гос зп.



Ти віриш, що є лікарі, що "існують" виключно в "просторі чесної держ зп"? ІМХО це неможливо з двох причин: з очевидно-побутової, бо такий лікар просто не виживе, та з професійної - бо такий лікар просто деградує.
І важливість "стартових грошей" також сильно перебільшена - скільки коштує квиток на фліксбас до Жешува?




и что делать в Жешуве? без денег.



Влаштуватись на достойно оплачувану чесну роботу за спеціальністю
Sashok_Accent 19.05.2020 10:32 пишет:

Ну то есть принимаем за данность, что для того, что бы вот эту всю красоту с переездом реализовать - врач в любом случае должен брать взятки. ТАк?



От пішов спеціально глянув - квиток Київ-Варшава на серпень коштує щось типу 700грн. Питання - як ще, крім хабарів, заробити лікарю таку страшенну суму?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38767
С нами с 25.02.2005

Re: Зарплаты медиков сейчас [Re: Nofate]
      19 мая 2020 в 11:03 Гілками

"а вы мышки - станьте ежиками" (с) Сова из анекдота

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17544
С нами с 17.02.2005

Re: Зарплаты медиков сейчас [Re: Sashok_Accent]
      19 мая 2020 в 11:06 Гілками

Sashok_Accent 19.05.2020 11:03 пишет:

"а вы мышки - станьте ежиками" (с) Сова из анекдота



Окрім цього - які ще є принципові заперечення для того, щоб чесний лікар проміняв чесну українську зарплатню на чесну не-українську?

(щодо способів заробітку - знаєш, скільки ОФІЦІЙНО отримує консультант ВОЗ в Білорусі за те, щоб зробити minutes of meeting та перекласти на англійську? - 40 Євро на годину. Особливі вимоги - знання предмету та володіння державною та англійською).

Змінено Nofate (11:13 19/05/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Re: Зарплаты медиков сейчас [Re: Nofate]
      19 мая 2020 в 11:14 Гілками

Nofate 19.05.2020 11:06 пишет:

Sashok_Accent 19.05.2020 11:03 пишет:

"а вы мышки - станьте ежиками" (с) Сова из анекдота



Окрім цього - які ще є принципові заперечення для того, щоб чесний лікар проміняв чесну українську зарплатню на чесну не-українську?


Да не хотят они уезжать. То есть хотят, где то как я, вот как бы да но нет А разговоры про там хорошо, но уехать тяжело это отмазки для окружающих и себя.
Да и если уже говорить за Польшу, то там наши врачи на ура устраиваются. Да и не только врачи.
Но для этого надо поднять свой тухес, а это часто самое сложное


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44500
С нами с 11.04.2006

Re: Зарплаты медиков сейчас [Re: Nofate]
      19 мая 2020 в 11:14 Гілками

Nofate 19.05.2020 10:25 пишет:


Ти віриш, що є лікарі, що "існують" виключно в "просторі чесної держ зп"?




Конечно есть. Например в Український державний медико соціальний центр.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Зарплаты медиков сейчас [Re: Sashok_Accent]
      19 мая 2020 в 11:14 Гілками

Sashok_Accent 19.05.2020 09:54 пишет:



я про гос медицину.
К примеру у меня есть знакомая девочка-психиатр. На Фрунзе как раз трудится. Частной психиатрии как таковой в Украине исчезающе мало.
На ее честную ЗП слово ТОЭФЛ не ложится никак.





Я тут писав, що в мене теж є знайома психіатриня на півставки в Фрунзе - але на її чесну зп в ВетеранХабі цілком ложиться не те що TOEFL, і стажування в Штатах, і багато ще чого.

В ответ на:

как взять и сделать, если не бросить этих самых психиатрических больных нафиг.




Як мінімум - навіть в Україні можна займатися тими самими хворими за межами Фрунзе. Так, буде дупа з госпіталізацією тих хворих, допомагати ти їм будеш амбулаторно, але гроші заробиш чесно.

Так що я пропоную розділяти питання "кинути хворих" та "де взяти гроші". Бо будь яка еміграція, навіть якщо гроші є - це "кинути хворих нафіг".



І що тут робити, крім того, щоб почати платити з свого кармана - я не знаю, бо в державі на тих хворих грошей нема, і найближчі років 5-10 не будуть. І це я не про крадуть - якщо не поміляюсь, в далеко неідеальній Болгарії на людину в місяць приходиться порядка 600 баксів бюджета охорони здоров'я. Це, звісно, в середньому.

Як ці гроші взяти, коли ВВП України на душу ~3000 доларів - я не розумію.



Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24285
С нами с 31.10.2014

Re: Зарплаты медиков сейчас [Re: Nofate]
      19 мая 2020 в 11:16 Гілками

Nofate 19.05.2020 11:06 пишет:

Sashok_Accent 19.05.2020 11:03 пишет:

"а вы мышки - станьте ежиками" (с) Сова из анекдота



Окрім цього - які ще є принципові заперечення для того, щоб чесний лікар проміняв чесну українську зарплатню на чесну не-українську?

(щодо способів заробітку - знаєш, скільки ОФІЦІЙНО отримує консультант ВОЗ в Білорусі за те, щоб зробити minutes of meeting та перекласти на англійську? - 40 Євро на годину. Особливі вимоги - знання предмету та володіння державною та англійською).




Навіть без усього цього років 5 тому консультант ВООЗ отримував 600 швейцарських франків на добу лише зарплатні (там ще відрядження тощо). Але ж на цю посаду треба потрапити, і не треба для цього пертися в Білорусь.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38767
С нами с 25.02.2005

Re: Зарплаты медиков сейчас [Re: harald67]
      19 мая 2020 в 11:18 Гілками

harald67 19.05.2020 11:16 пишет:

Nofate 19.05.2020 11:06 пишет:

Sashok_Accent 19.05.2020 11:03 пишет:

"а вы мышки - станьте ежиками" (с) Сова из анекдота



Окрім цього - які ще є принципові заперечення для того, щоб чесний лікар проміняв чесну українську зарплатню на чесну не-українську?

(щодо способів заробітку - знаєш, скільки ОФІЦІЙНО отримує консультант ВОЗ в Білорусі за те, щоб зробити minutes of meeting та перекласти на англійську? - 40 Євро на годину. Особливі вимоги - знання предмету та володіння державною та англійською).




Навіть без усього цього років 5 тому консультант ВООЗ отримував 600 швейцарських франків на добу лише зарплатні (там ще відрядження тощо). Але ж на цю посаду треба потрапити, і не треба для цього пертися в Білорусь.



Ну ты ж должен представлять, как "легко" попасть на должность в международной организации.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Зарплаты медиков сейчас [Re: Sashok_Accent]
      19 мая 2020 в 11:19 Гілками

Sashok_Accent 19.05.2020 11:03 пишет:

"а вы мышки - станьте ежиками" (с) Сова из анекдота




Чо там такого нереального в Жешкуві, на що треба гроші, яки не можна позичити (та хоча б в тебе чи в мене, якщо так треба)?

Ось реально - скільки треба бюджету на переїзд в Польщу, якщо вже є володіння мовою? (Яка вчиться при бажанні практично безкоштовно.)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Зарплаты медиков сейчас [Re: vit_lik]
      19 мая 2020 в 11:20 Гілками

vit_lik 19.05.2020 09:56 пишет:

А если где то в Европе подтвердить диплом и немного поработав врачом махнуть в Штаты. Не дешевле будет. Или европейские дипломы там тоже не котируются?




Я б не виключав, що якщо підтягнути академрізницю в Німеччині - то в Штатах буде дешевше вчитися.

Але тут я вже не в курсі, таких кейсів я особисто не бачив, брехати чи давати поради не буду.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Зарплаты медиков сейчас [Re: Sashok_Accent]
      19 мая 2020 в 11:23 Гілками

Sashok_Accent 19.05.2020 11:18 пишет:

[
Ну ты ж должен представлять, как "легко" попасть на должность в международной организации.




Особисто знайомий з купою людей, яки потрапили в міжнародні організації - ВООЗ, ОБСЄ - не маючи ніякого блату. Єдине, що дійсно треба - володіти предметом, та знати мови.

Наприклад, ще у 2004 ОБСЄ активно хедхантило викладачів англійської в Луганську для роботи з делегаціями на виборах - бо інших варіантів тупо не було.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17544
С нами с 17.02.2005

Re: Зарплаты медиков сейчас [Re: Sashok_Accent]
      19 мая 2020 в 11:29 Гілками

Sashok_Accent 19.05.2020 11:18 пишет:


Ну ты ж должен представлять, как "легко" попасть на должность в международной организации.



Я не те що уявляю, я це бачу на власні очі Конкретно в згаданому мною випадку - людину порадили (місцевий офіс ВОЗ) минулої середи, в четвер провели пів-годинну співбесіду зумом, вчора на неї вже відкривали контракт (це не штатна позиція, а тимчасова робота консультантом).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ****
Pennsylvania
Сообщения: 1987
С нами с 13.05.2006

Re: Зарплаты медиков сейчас [Re: базилио]
      19 мая 2020 в 18:08 Гілками

базилио 19.05.2020 07:55 пишет:

В ответ на:

Обираєш вищ, здаєш ТOEFL. Робиш евалюацію диплома, телефонуєш counselor, робиш навчальний план як здати академрізницю.

Платиш гроші, отримуєш документи від вищу, йдеш в посольство, платиш гроші, заповнюєш анкету, робиш визу для навчання (F1, якщо не плутаю).

Їдеш, вчиш та здаєш академрізницю, здаєш екзамен в medical board штату, отримуєш ліцензію лікаря, йдеш працювати інтерном (по програмі OPT - optional practical training). Домовляєшся з шпиталем за робочу візу, він робить петицію, ти робиш зміну статуса і залишаєшся працювати в Пенсильванії.



чтоби продать что-нибудь нєнужноє, нгужно сначала купить что-нибудь нєнужноє.
це ж не за безкоштовно в Пенсильванії?




Финансовая сторона это самый незначительный аспект всего это мероприятия. Заработать честному врачу на экзамены используя знания и навыки полученные в медвузе/больнице можно, если выйти за рамки системы здравоохранения.
Когда приходит настоящее, а не показушное отрицание существующей системы с ее зарплатами, обеспечением и устоями поднимаешь свою пятую точку, ищешь возможности и что самое интересное находишь их. Та самая пресловутая БСМП дала мне хороший пендель, чтоб самому себе сказать - ни за что.

Змінено RomSLR (18:12 19/05/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ****
Pennsylvania
Сообщения: 1987
С нами с 13.05.2006

Re: Зарплаты медиков сейчас [Re: Никитка]
      19 мая 2020 в 18:19 Гілками

Никитка 19.05.2020 11:20 пишет:

vit_lik 19.05.2020 09:56 пишет:

А если где то в Европе подтвердить диплом и немного поработав врачом махнуть в Штаты. Не дешевле будет. Или европейские дипломы там тоже не котируются?




Я б не виключав, що якщо підтягнути академрізницю в Німеччині - то в Штатах буде дешевше вчитися.

Але тут я вже не в курсі, таких кейсів я особисто не бачив, брехати чи давати поради не буду.




Европа в этом плане не отличается от Украины: подтверждение диплома, поиск и прохождение специализации. За специализацию (residency) больницы платят, не шибко много, но от голода не умрешь точно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКурилка
Додаткова інформація
0 користувачів і 19 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 13587

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія