autoua
×
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Отримав постанову, що робити?

ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26164
С нами с 14.07.2003

Отримав постанову, що робити?
      13 мая 2020 в 07:57 Гілками

За керування ТЗ на USA номерах учора отримав постанову, цілий лейтенант не прийняв до уваги мої заперечення, щодо постанови КМ №1388:
В ответ на:

Строк державної реєстрації продовжується у разі подання документів, які підтверджують відсутність можливості своєчасного її проведення власниками транспортних засобів (хвороба, відрядження або інші поважні причини)



Та на той факт, що він не може розглядати справу на дорозі, бо в мене є заява про продовження строку на підставі ремонту А/М, та не звернув уваги на відповідь Департаменту поліції камраду Stor та всеж таки "вирішив справу" та намалював постанову. "Але є одне але", цій недотепа довго розглядував моє "ламіноване" ВУ, на якому є два номери, один номер штампований типографським засобом, а другий нижче, надрукований вже при заповнені бланку ВУ у ГАЇ, номери шестизначні, у моєму випадку зпівпадають три останні цифри, він перевірив обидва номери, за "типографським" номером числиться ВУ на мене, а за друкованим іньше ВУ зовсім на іншу особу, що це за друкований номер я не знаю, ВУ вже 18 років, та ніколи ніяких питань до нього не було, пошукав в інтернеті фотки чужих ламінованих ВУ - на баготьох ці номери теж не співпадають, тобто надрукований номер - то якісь унутрешній номер ГАЇ. І що робить ця юридично обдарована особа? Вірно - віносить постанову на зовсім іньшу людину, тобто у постанови немає жодних моїх даних, у постанові навіть немає номеру авто.
Якщо б постанова бла винесена на мене - в мене була б можливість її оскаржити - зараз такої можливісті немає, до того ж зовсім не причетна до ціїх подій людина отримає халепу у вигляди штрафу, про якій вона нічого не знає. Штрафу там мізер - 170Грн (звідкі він цю суму придума- теж загадка).
От сиджу і думу думаю, забити, оплатити ці 170Грн, щоб в людини не виникло зайвих проблем, та нехай той лейтенант вдавиться, або ж таки звернутися у поліцію, з вимогою скасування цієї постанови?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 8471
С нами с 14.07.2004

Re: Отримав постанову, що робити? [Re: Amateur]
      13 мая 2020 в 08:29 Гілками

Оскаржити попробовать можно: при заполнении постановы допущены ошибки в заполнении ФИО, приложить копию ву. В суд бесплатно? - отправить и в суд и в нп. Затраты: поход на почту и два письма.

Совсем забить - хз когда и каким боком выплывет. За 170грн рисковать стоит ли? даже при минимальном риске

ЗЫ. Значит была вказивка штрафовать, врядли это самодеятельность. Евроблях на дорогах побольшело, амеробляху видел только одну за неделю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
44 года (8 лет за рулем), Буча <-> Київ
Сообщения: 5541
С нами с 26.02.2016

Re: Отримав постанову, що робити? [Re: Нафаня]
      13 мая 2020 в 10:03 Гілками

Нафаня 13.05.2020 08:29 пишет:

амеробляху видел только одну за неделю.




А я наоборот за выходные встретил пару Техасов, Иллинойс, и пару каких-то чуть ли не берестяных табличек с цифрами от руки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14658
С нами с 24.07.2005

Re: Отримав постанову, що робити? [Re: Amateur]
      13 мая 2020 в 11:11 Гілками

О, дякую. Моїм правам 21 рік. Кожен раз коли беру машину в прокат ламаю голову який з цих номерів писати. До речі "типографський" номер там є двічі, на зворотній стороні прав він дублюється, а на лицьовій має тільки номер без серії.
Але "надрукований" має більший шрифт, налазить на фотокартку, печатка стоїть на ньому.

P.S. Колега підказав, перевірити номер прав можна за допомогою старого доброго "Талону до посвідчення водія", який звичайно втратив силу, але багато хто його зберігає. Там вказаний саме "типографський" номер.

Змінено Daugava (11:17 13/05/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44498
С нами с 11.04.2006

Re: Отримав постанову, що робити? [Re: Amateur]
      13 мая 2020 в 11:34 Гілками

А счас нельзя как раньше сначала по инстанции в МВД обжаловать? Написать все как есть, приложить, отправить по почте? Может они сами разберутся? Заодно в фейсбук накатать что-то.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ****
Киев
Сообщения: 170
С нами с 01.06.2009

Re: Отримав постанову, що робити? [Re: Amateur]
      13 мая 2020 в 11:49 Гілками

Amateur 13.05.2020 07:57 пишет:


Штрафу там мізер - 170Грн (звідкі він цю суму придума- теж загадка).





Штраф він виписав згідно ст. 121 КУпАП:

"Керування водієм транспортним засобом, не зареєстрованим або не перереєстрованим в Україні в установленому порядку, його експлуатація без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не відповідає вимогам стандартів, або з номерним знаком, закріпленим у не встановленому для цього місці, закритим іншими предметами, у тому числі з нанесенням покриття або застосуванням матеріалів, що перешкоджають чи ускладнюють його ідентифікацію, чи забрудненим, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані двадцяти метрів, перевернутим чи неосвітленим, -

тягне за собою накладення штрафу в розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян."

Мав спілкування з поліцією в Одесі та Києві з цього приводу і навіть телефонував на гарячу лінію. Ці "генії" вважають, що до моменту постановки на облік, такий ТЗ може пересуватися тільки на евакуаторі.

Amateur 13.05.2020 07:57 пишет:


От сиджу і думу думаю, забити, оплатити ці 170Грн, щоб в людини не виникло зайвих проблем, та нехай той лейтенант вдавиться, або ж таки звернутися у поліцію, з вимогою скасування цієї постанови?




Мабуть, краще сплатити, оскільки згідно тої ж ст. 121 КУпАП:

"Повторне протягом року вчинення будь-якого з порушень, передбачених частиною шостою цієї статті, -

тягне за собою накладення штрафу в розмірі п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого."

І якщо теоритично людину, на яку виписали штраф, зупинять протягом року з таким же порушенням, то вона на рівному місці може отримати суттєву проблему.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
O.V.L.
Анонім
Сообщения:
С нами с

Re: Отримав постанову, що робити? [Re: Нафаня]
      13 мая 2020 в 12:49 Гілками

Нафаня 13.05.2020 08:29 пишет:

Оскаржити попробовать можно: при заполнении постановы допущены ошибки в заполнении ФИО, приложить копию ву. В суд бесплатно? - отправить и в суд и в нп. Затраты: поход на почту и два письма.




Суд по ходу в связи с решениями партии и народа стал платным вроде как о 400 с чем то гривен за обращение?! Кто там точной информацией владеет?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет, Київ
Сообщения: 25017
С нами с 29.05.2008

Re: Отримав постанову, що робити? [Re: Amateur]
      13 мая 2020 в 17:13 Гілками

Я б однозначно подавав в суд, тим більше що є постанова КМ та є перенос термінів з реєстрації.

Мене зупиняли тільки один раз, але подивились та поїхали, авто з номерами США бачив десятками, та й сам за час карантину через пости проїжджав разів так 20.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ****
Киев
Сообщения: 170
С нами с 01.06.2009

Re: Отримав постанову, що робити? [Re: Stor]
      13 мая 2020 в 17:43 Гілками

Stor 13.05.2020 17:13 пишет:

Я б однозначно подавав в суд, тим більше що є постанова КМ та є перенос термінів з реєстрації.





Нажаль, наша поліція не бачить можливості експлуатації в Україні транспортного засобу, знятого з обліку в США, до моменту його реєстрації в Україні. Зареєструвати транспортний засіб необхідно протягом десяти днів чи пізніше у визначених випадках (карантин або ремонт), але до моменту реєстрації законно пересуватися можливо тільки на евакуаторі. Судові перспективи у цієї справи мабуть є але вони не очевидні і в єдиному реєстрі будь-яких схожих судових рішень на користь водія у таких ситуаціях я не знайшов.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
38 лет (20 лет за рулем), Харьков
Сообщения: 3233
С нами с 08.08.2010

Re: Отримав постанову, що робити? [Re: Amateur]
      14 мая 2020 в 15:06 Гілками

Сначала подчинись полицейскому — потом обжалуй(с.) автор: Аваков.
Правда приняли, что обжалование платное, но то такое.
Ранее уже писал, задача полицейского наложить штраф!!! Из 10 на кого наложили 1 пойдет в суд (жаловаться вышестоящему начальнику полицейского бесполезно) и оспорит, но зато 9 заплатят! Это бизнес со стороны государства!
П.с. прав ли ты или не прав, вопрос для полицейского вторичен!
П.П.С. Если уверен, что оспоришь постановление, тогда обязательно в суд, там особо не любят полицейских, и часто отменяют постановы. Просто это правонарушение будет на тебе висеть, и в дальнейшем в случае чего ты, рецидивист - человек склонный многократно совершать правонарушения!

Змінено Andrey1986 (15:11 14/05/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити
Додаткова інформація
0 користувачів і 17 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3337

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія