autoua
×
Autoua.netФорумFord форум

Ford Mondeo 4 видає помилку P2636 Fuel Pump low flow

энтузиаст *
Киев
Сообщения: 243
С нами с 29.03.2005

Ford Mondeo 4 видає помилку P2636 Fuel Pump low flow
      11 марта 2020 в 09:38 Гілками

Доброго дня, останні 40 тисяч пробігу час від часу з'являється помилка P2636 Fuel Pump low flow/performance problem. Мова йде про бензонасос низького тиску, який в баку. Двигун заводиться чітко. Я стираю помилку і через кілька тисяч знову з'являється check engine. Вартість насоса досить висока більше 8 тис. грн., а в офіціалів ще вища. Також потрібно знімати бак для заміни насоса.
В мене питання. Хто стикався з подібною проблемою і як вирішив? Читав наросєйські сайти. Один русскій пише, що проблема з'являється останні 100 тис., і він їздить далі. Інший замінив новий насос по гарантії, і через 15 тисяч помилка знову почала з'являтись. Пишуть, що розборка насоса і очистка сіток не допомагає.
Двигун 1.6 Ecoboost.
Хто візьметься в Києві відремонтувати за розумні гроші.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
54 года (30 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2583
С нами с 18.03.2002

Re: Ford Mondeo 4 видає помилку P2636 Fuel Pump low flow [Re: Ol555]
      11 марта 2020 в 13:38 Гілками

"Інший замінив новий насос по гарантії, і через 15 тисяч помилка знову почала з'являтись" - імхо явно вказує на проблему з проводкою/розьемами, а не на насос.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
58 лет (29 лет за рулем), Кременчуг
Сообщения: 38398
С нами с 26.10.2001

Re: Ford Mondeo 4 видає помилку P2636 Fuel Pump low flow [Re: Ol555]
      13 марта 2020 в 10:51 Гілками

ну как бы сначала померять фактическоее давление насоса и его производительность =) а потом что-то думать .

выносить мозг может модуль управления бензонасосом

да ив диагностике есть давление топлива после насоса бака , вот и сравнить показания датчика давления и реальное давление

дак что скореее всего готовься к замене датчика давления топлива , он дешевле =)


Змінено MadMax (10:57 13/03/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Киев
Сообщения: 243
С нами с 29.03.2005

Re: Ford Mondeo 4 видає помилку P2636 Fuel Pump low flow [Re: cliv]
      20 мая 2020 в 14:20 Гілками

cliv 11.03.2020 13:38 пишет:

"Інший замінив новий насос по гарантії, і через 15 тисяч помилка знову почала з'являтись" - імхо явно вказує на проблему з проводкою/розьемами, а не на насос.



Потрібний толковий електрик в Києві, який зміг би погратись і визначити це насос, чи проводка.
Також час від часу також загоряється подушка безпеки на панелі приладів. Іноді стирається через Cam Scaner, іноді ні. Потім проходить сама поп собі.
Буду вдячний за рекомендацію автоелектрика.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Ford Mondeo 4 видає помилку P2636 Fuel Pump low flow [Re: Ol555]
      21 мая 2020 в 22:59 Гілками

Ol555 11.03.2020 09:38 пишет:

Доброго дня, останні 40 тисяч пробігу час від часу з'являється помилка P2636 Fuel Pump low flow/performance problem. Мова йде про бензонасос низького тиску, який в баку. Двигун заводиться чітко. Я стираю помилку і через кілька тисяч знову з'являється check engine. Вартість насоса досить висока більше 8 тис. грн., а в офіціалів ще вища. Також потрібно знімати бак для заміни насоса.
В мене питання. Хто стикався з подібною проблемою і як вирішив? Читав наросєйські сайти. Один русскій пише, що проблема з'являється останні 100 тис., і він їздить далі. Інший замінив новий насос по гарантії, і через 15 тисяч помилка знову почала з'являтись. Пишуть, що розборка насоса і очистка сіток не допомагає.
Двигун 1.6 Ecoboost.
Хто візьметься в Києві відремонтувати за розумні гроші.




Було подібне, але на мондео 3, бензонасос у мене був під заднім сидінням, дірку вже випиляли в кузові до мене, щоб можливо його з салону було дістати, він розбірний, модуль я купував, інше все почистили + замінив вакуумник, паливний фільтр. В мене спочатку почав чек висвічуватися кожні 5 тисяч, потім 2 тисячі, далі машина почала при натисканні педалі газу задавлюватися. Чистка контактів нічого не дала, вирішив іти на вирішення проблеми глобально. Чек погас, машина поїхала.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
54 года (31 год за рулем), Киев
Сообщения: 3441
С нами с 17.08.2005

Re: Ford Mondeo 4 видає помилку P2636 Fuel Pump low flow [Re: Ol555]
      10 июня 2020 в 13:37 Гілками

В ответ на:

Також час від часу також загоряється подушка безпеки на панелі приладів. Іноді стирається через Cam Scaner, іноді ні. Потім проходить сама поп собі.



Ошибка по подушке водителя?
Чаще всего такая проблема при переламывающемся шлейфе улитки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумFord форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 2 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  LOMOND, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 17916

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія