autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Аутлендер, фьюжн, вроді все. (2/4)

СуперСтар **
45 лет, Киев
Сообщения: 4859
С нами с 13.08.2013

Re: Аутлендер, фьюжн, вроді все. [Re: Desmond132]
      3 июня 2020 в 00:14 Гілками

Desmond132 02.06.2020 23:40 пишет:

Ну в обслуговування таж мийка, шиномонтаж вже йде і беруть дорожче бо у вас же жип.як на мене то все просто, якщо готовий платити за переваги які дає кросовер то треба брати його, якщо ці переваги не на скільки важливі то береться пузотерка.


Первый раз наверное в сравнении паркет/пузотерка упоминается дороже мойка. Согласен и мойка и шиномонтаж дороже. Я не уверен, но возможно у паркета не так пачкается лобовое и меньше омывайки идет. Как такой плюс?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет, Киев
Сообщения: 4859
С нами с 13.08.2013

Re: Аутлендер, фьюжн, вроді все. [Re: Абрвалг]
      3 июня 2020 в 00:16 Гілками

Абрвалг 02.06.2020 20:39 пишет:

R.Karp 02.06.2020 19:32 пишет:

Интересно есть ли в США аутлендеры 3.0 и гидроАКПП.




есть.
у меня знакомый такой купил. не дешев...


Но газируется лучше чем 2.4 и коробка надежнее в разы. У нас были 220 л.с., возможно у америкосов больше. Расход по трассе не намного больше, но едет в разы динамичнее и воя вариатора нету.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
5 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3056
С нами с 01.07.2018

Re: Аутлендер, фьюжн, вроді все. [Re: R.Karp]
      3 июня 2020 в 00:50 Гілками

R.Karp 03.06.2020 00:14 пишет:

Первый раз наверное в сравнении паркет/пузотерка упоминается дороже мойка. Согласен и мойка и шиномонтаж дороже. Я не уверен, но возможно у паркета не так пачкается лобовое и меньше омывайки идет. Как такой плюс?



Те наскільки мажеться лобове скло більше залежить від конструкції та аеродинаміки передка автомобіля. Для прикладу пузотьорка Seat Altea XL лобове скло практично не мажеться, омивайку заливаю практично з такою ж частотою як і заміна масла.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member
43 года, Ивано-Франковск
Сообщения: 167
С нами с 02.01.2018

Re: Аутлендер, фьюжн, вроді все. [Re: Vinciliti]
      3 июня 2020 в 07:35 Гілками

Окей гугл, з аутлендером розібрався. Хочеш платити більше за - купуй і не парся.
Питання двигуна залишається відкритим, але думаю його треба задавати вже на профільній гілці форуму, надіюсь, що є така.

Що по форду ? Хто в нас катає на авто з таким малим кліренсом ? Не виникає проблем по місту - село ?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
41 год (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 9837
С нами с 08.08.2008

Re: Аутлендер, фьюжн, вроді все. [Re: Vinciliti]
      3 июня 2020 в 09:42 Гілками

Я катаю. Проблемы возникают. Основная это парковка передом к бордюру.
Два раза ударил порог (один раз в городе и раз в селе). Оба раза из-за невнимательности. Оба раза правый.
Пару раз ездил к десне.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
47 лет, Киев
Сообщения: 4331
С нами с 25.01.2013

Re: Аутлендер, фьюжн, вроді все. [Re: Vinciliti]
      3 июня 2020 в 10:32 Гілками

Vinciliti 02.06.2020 13:07 пишет:

Чомусь візуально джип не подобається, ну просто дивишся і розумієш, що не твоє.
По альтеа - правда, все дно в бойових ранах.
Але фьюжен довший, а наш хетч коротенький .




Посмотреть на Пежо 4007 или Ситрик(забыл как наз) 2,2хди. Они симпатишнее Аута и кушают меньше


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет, Киев
Сообщения: 4859
С нами с 13.08.2013

Re: Аутлендер, фьюжн, вроді все. [Re: koka.in]
      3 июня 2020 в 10:58 Гілками

koka.in 03.06.2020 10:32 пишет:


Посмотреть на Пежо 4007 или Ситрик(забыл как наз) 2,2хди. Они симпатишнее Аута и кушают меньше




Автор целится на авто от 2012, а 4007 и С-Кроссер это аналог Аута ХЛ. И симпатичнее они могут быть только внешне. Внутри это одно и то же авто. Хоть вики и пишет, что они производились до 2012, но салон ХЛ с твердым пластиком, да и вообще другой.

В Европе Ауты в новом кузове есть дизеля на АКПП (не вариатор) и даже на РИА видел пару обявлений в цену ТСа. Себе смотрел бы европу. Ну его связываться с битками


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member
43 года, Ивано-Франковск
Сообщения: 167
С нами с 02.01.2018

Re: Аутлендер, фьюжн, вроді все. [Re: DimonDSV]
      3 июня 2020 в 11:43 Гілками

DimonDSV 03.06.2020 09:42 пишет:

Я катаю. Проблемы возникают. Основная это парковка передом к бордюру.
Два раза ударил порог (один раз в городе и раз в селе). Оба раза из-за невнимательности. Оба раза правый.
Пару раз ездил к десне.



Слава Богу, хоть хтось дав цю інформацію. От це і лякає. Звик, що на мому альтеа навіть якщо вижджаю по сільським трасам, то дно об траву і всяку фігню треться, а тут то взагалі буде амено.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member
43 года, Ивано-Франковск
Сообщения: 167
С нами с 02.01.2018

Re: Аутлендер, фьюжн, вроді все. [Re: R.Karp]
      3 июня 2020 в 11:44 Гілками

R.Karp 03.06.2020 10:58 пишет:

koka.in 03.06.2020 10:32 пишет:


Посмотреть на Пежо 4007 или Ситрик(забыл как наз) 2,2хди. Они симпатишнее Аута и кушают меньше




Автор целится на авто от 2012, а 4007 и С-Кроссер это аналог Аута ХЛ. И симпатичнее они могут быть только внешне. Внутри это одно и то же авто. Хоть вики и пишет, что они производились до 2012, но салон ХЛ с твердым пластиком, да и вообще другой.

В Европе Ауты в новом кузове есть дизеля на АКПП (не вариатор) и даже на РИА видел пару обявлений в цену ТСа. Себе смотрел бы европу. Ну его связываться с битками



та от європа то жене скручені пробіги до чортика, там хотяби видно, що до чого.
палка з двома кінцями, там одні трабли, а тут інші.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет, Киев
Сообщения: 4859
С нами с 13.08.2013

Re: Аутлендер, фьюжн, вроді все. [Re: Vinciliti]
      3 июня 2020 в 12:22 Гілками

Решать однозначно тебе. Но мне битки из штатов не внушают доверия. Вон в ветке "Спросить автоуа" обсуждают восстановление айрбегов, как проверить и не попасть. Можно и на утопленника попасть. Недавно тут же в купипродайке не помню какое авто предлагалось со штатов, но повреждения кузова имели какие-то примятия не характерные для удара. Как буд-то плавала среди других авто и жмакалось. Я не спец, может то такое ДТП, но себе бы остерегся брать не смотря на уверения честной проверки по базам. Жулья везде достаточно.

Европа мне ближе не смотря на скрученные пробеги. Не нужно заморачиваться с заменой оптики, привыкать к милям. Радиоволны на штатовских приемниках только нечетные (хотя если стоит балалайка на андроиде возможно она все ловит).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member
43 года, Ивано-Франковск
Сообщения: 167
С нами с 02.01.2018

Re: Аутлендер, фьюжн, вроді все. [Re: Vinciliti]
      3 июня 2020 в 13:58 Гілками

Друзі, будь ласка відпишіться ще з приводу форда ескейпа. За нього взагалі нічого не знаю, але бачу, що в місті є на продаж вони. З двигунами 1.6 в основному, та 2.5 подекуди. Порівняння виключно з аутом.

Що в них по обслузі та розході ?

Змінено Vinciliti (14:00 03/06/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member
43 года, Ивано-Франковск
Сообщения: 167
С нами с 02.01.2018

Re: Аутлендер, фьюжн, вроді все. [Re: Vinciliti]
      4 июня 2020 в 01:05 Гілками

Всім дякую за поради, всі мої роздуми розбились об одну поїздку в форді та в американському варіанті аутлендер спорт (так поняв, що це наш ASX) 13 року. Скажу по останньому, що агрегат нічим не поганий, а навіть і хороший, але не настільки наскільки здивувати мене форд.

Тепер залишився тільки варіант вибору в комплектації, чи є зміст шукати щось більше аніж базова, хоть і в ній все подобається


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет, Киев
Сообщения: 4859
С нами с 13.08.2013

Re: Аутлендер, фьюжн, вроді все. [Re: Vinciliti]
      4 июня 2020 в 09:45 Гілками

Vinciliti 04.06.2020 01:05 пишет:

Всім дякую за поради, всі мої роздуми розбились об одну поїздку в форді та в американському варіанті аутлендер спорт (так поняв, що це наш ASX) 13 року. Скажу по останньому, що агрегат нічим не поганий, а навіть і хороший, але не настільки наскільки здивувати мене форд.

Тепер залишився тільки варіант вибору в комплектації, чи є зміст шукати щось більше аніж базова, хоть і в ній все подобається


Так ты же не в салоне покупаешь. Тут важнее состояние авто, объем повреждений и сколько потратишь на восстановление. Ну понятно, что чем выше комплектация тем лучше.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member
43 года, Ивано-Франковск
Сообщения: 167
С нами с 02.01.2018

Re: Аутлендер, фьюжн, вроді все. [Re: R.Karp]
      4 июня 2020 в 13:44 Гілками

R.Karp 04.06.2020 09:45 пишет:

Vinciliti 04.06.2020 01:05 пишет:



Тепер залишився тільки варіант вибору в комплектації, чи є зміст шукати щось більше аніж базова, хоть і в ній все подобається


Так ты же не в салоне покупаешь. Тут важнее состояние авто, объем повреждений и сколько потратишь на восстановление. Ну понятно, что чем выше комплектация тем лучше.




Та сам факт плюшок підігріва сидінь, клімат контроль замість кондюка - вже приємно, хотя і ціна вище відповідно. Чи вартує воно тих переплат


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member
43 года, Ивано-Франковск
Сообщения: 167
С нами с 02.01.2018

Re: Аутлендер, фьюжн, вроді все. [Re: Vinciliti]
      4 июня 2020 в 20:11 Гілками

Попередньо приймається рішення про купівлю другого автомобіля в сім'ю, альтеа не віддаю, а купую базовий фьюжн і радію життю, дякую друзі за допомогу.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
5 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3056
С нами с 01.07.2018

Re: Аутлендер, фьюжн, вроді все. [Re: Vinciliti]
      5 июня 2020 в 01:39 Гілками

Vinciliti 04.06.2020 13:44 пишет:


Та сам факт плюшок підігріва сидінь, клімат контроль замість кондюка - вже приємно, хотя і ціна вище відповідно. Чи вартує воно тих переплат



Я подумав що їздовими характеристиками настільки Фюжн вразив. А плюшки можуть бути в любій машині. В моїй Альтеї теж же 2-зонний клімат, датчик дощу, світла, мультируль, круіз. Хтось скаже що в мене автомобіль голий бубен, бо нема підігріву сидінь, лобового, руля, адаптивного круізу і т.д.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Шашечник *
22 года за рулем, Киев
Сообщения: 35533
С нами с 28.01.2009

Re: Аутлендер, фьюжн, вроді все. [Re: HDC1]
      5 июня 2020 в 01:50 Гілками

HDC1 05.06.2020 01:39 пишет:

Vinciliti 04.06.2020 13:44 пишет:


Та сам факт плюшок підігріва сидінь, клімат контроль замість кондюка - вже приємно, хотя і ціна вище відповідно. Чи вартує воно тих переплат



Я подумав що їздовими характеристиками настільки Фюжн вразив. А плюшки можуть бути в любій машині. В моїй Альтеї теж же 2-зонний клімат, датчик дощу, світла, мультируль, круіз. Хтось скаже що в мене автомобіль голий бубен, бо нема підігріву сидінь, лобового, руля, адаптивного круізу і т.д.


фьюжа можно болт он с разборки доукомплектовать вот тупо всем))
Минус фьюжа это клиренс, если кто смотрит его загород


Минус


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member
43 года, Ивано-Франковск
Сообщения: 167
С нами с 02.01.2018

Re: Аутлендер, фьюжн, вроді все. [Re: HDC1]
      5 июня 2020 в 09:28 Гілками

HDC1 05.06.2020 01:39 пишет:

Vinciliti 04.06.2020 13:44 пишет:


Та сам факт плюшок підігріва сидінь, клімат контроль замість кондюка - вже приємно, хотя і ціна вище відповідно. Чи вартує воно тих переплат



Я подумав що їздовими характеристиками настільки Фюжн вразив. А плюшки можуть бути в любій машині. В моїй Альтеї теж же 2-зонний клімат, датчик дощу, світла, мультируль, круіз. Хтось скаже що в мене автомобіль голий бубен, бо нема підігріву сидінь, лобового, руля, адаптивного круізу і т.д.



Ніні, саме повністю їзди і легкістю, сів я в мітсубісі спорт 2013 року, і не замітив різниці між нашим альтом та ним, а в фьюженів зразу як в рідний майже )

З плюшок самий мінус це регулювання сидінь електричне та клімат контроль нема , а все інше це фіолетово думаю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member
43 года, Ивано-Франковск
Сообщения: 167
С нами с 02.01.2018

Re: Аутлендер, фьюжн, вроді все. [Re: Lacett]
      5 июня 2020 в 09:31 Гілками

Lacett 05.06.2020 01:50 пишет:

HDC1 05.06.2020 01:39 пишет:

Vinciliti 04.06.2020 13:44 пишет:









фьюжа можно болт он с разборки доукомплектовать вот тупо всем))
Минус фьюжа это клиренс, если кто смотрит его загород


Минус




Та й не має блін інформації який в нього реальний кліренс ! Або не має єдиної бази, або я не так якось шукаю, різні джерела пишуть щось своє, дехто 1350, інші 150 а ще треті 160,і будь мудрим ! Може хто знає той скаже .

Ось цей показник просвіту дорожнього мене все ще лякає. Там або ставити якесь дно захисне або звиткнутись з тим, що перед та зад буде постійно битий


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member
43 года, Ивано-Франковск
Сообщения: 167
С нами с 02.01.2018

Re: Аутлендер, фьюжн, вроді все. [Re: Vinciliti]
      26 января 2021 в 11:04 Гілками

Рішив всетаки написати, після тривалого часу роздумів, з десяток тем тут на форумі, вибір впав на додж джорні з США 2.4!

Всім дякую за допомогу товариші!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
0 користувачів і 193 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 7421

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія