autoua
×
Autoua.netФорумБесіди про бізнес

Единый налог 1-2 группа, бюджету надо денег (2/2)

подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Re: Единый налог 1-2 группа, бюджету надо денег [Re: nickka]
      27 мая 2020 в 22:14 Гілками

nickka 27.05.2020 16:36 пишет:

Да это какое-то на авось такое впечатление. Как в анекдоте: получилось 300 грн. Как получилось? Ну не получилось. В надежде что разбираться не будут, а заплатят.


Сколько помню всегда так было. Как минимум с 2000 года. Платежи 20го попадали в налоговую 21 и это было упс. У меня тоже когда то было один раз заплатил 20го. Все решилось приносом в налоговую платежки, что заплачено 20го. После всегда стараюсь платить за пару дней до последнего числа оплаты. Даже в электронном кабинете сверху висит текст:
В ответ на:

До уваги платників! Зарахування податків, зборів інших платежів до бюджетів та єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування здійснюється відповідно до правил функціонування платіжних систем і систем розрахунків в Україні, порядку проведення переказу коштів у межах України, порядку взаємодії ДПС та Держказначейства у процесі ведення органами ДПС оперативного обліку податків і зборів, та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.



з.ы. Думаю надо идти в налоговую со всеми платежками от 20го. Должно решится без штрафа. Так как четко прописано - оплата до 20го. А не зачисление денег до 20го. Хотя сейчас при... могут быть варианты - очень деньги надо, так что платите штраф.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3927
С нами с 12.01.2014

Re: Единый налог 1-2 группа, бюджету надо денег [Re: DKTigra]
      3 июня 2020 в 16:20 Гілками

ТС, есть новости?

Тем временем
В ответ на:

Луганські податківці звернули увагу, що Законом №466-ІХ вирішено проблемне питання визначення дати сплати податкового зобов’язання, якщо граничний строк сплати податкового зобов’язання припадає на вихідний або святковий день (день, що настає за вихідним або святковим днем).

Так, пункт 57.1 ПКУ доповнено абзацом наступного змісту: "якщо граничний строк сплати податкового зобов’язання припадає на вихідний або святковий день, останнім днем сплати податкового зобов’язання вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем." Ця норма почала діяти з 23 травня.




Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
spd
IesuiT **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 36217
С нами с 01.10.2005

Re: Единый налог 1-2 группа, бюджету надо денег [Re: vit_lik]
      3 июня 2020 в 17:37 Гілками

В ответ на:

з.ы. Думаю надо идти в налоговую со всеми платежками от 20го. Должно решится без штрафа. Так как четко прописано - оплата до 20го. А не зачисление денег до 20го. Хотя сейчас при... могут быть варианты - очень деньги надо, так что платите штраф.


Да ну ладно, какие варианты? Даже при яныке такое не проходило, я тогда отбивался пару раз.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3927
С нами с 12.01.2014

Re: Единый налог 1-2 группа, бюджету надо денег [Re: DKTigra]
      17 июня 2020 в 23:04 Гілками

Есть новости? очень интересно узнать что в итоге получилось узнать у инспектора

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
don't play for respect **
Сообщения: 36124
С нами с 18.05.2009

Re: Единый налог 1-2 группа, бюджету надо денег [Re: hugo-smk]
      17 июня 2020 в 23:07 Гілками

Я останні кілька років таки плачу із терміном сплати 19. Або про це була консультація в якомусь бухгалтерському виданні, або що - не пригадую, що мене примусило . Але є така ідея, що останній правильний день 19-те. І як із звітом, якщо припадає на вихідні - не працює, треба раніше.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
39 лет (18 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1047
С нами с 23.05.2008

Re: Единый налог 1-2 группа, бюджету надо денег [Re: Yea]
      17 ноября 2020 в 16:37 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Yea 17.06.2020 23:07 пишет:

Я останні кілька років таки плачу із терміном сплати 19. Або про це була консультація в якомусь бухгалтерському виданні, або що - не пригадую, що мене примусило . Але є така ідея, що останній правильний день 19-те. І як із звітом, якщо припадає на вихідні - не працює, треба раніше.



Интересно-интересно. Решил проверить свой кабинет и что я там вижу? С 2018 года штрафов мне накидали на сумму около 5000 грн. А все из-за одной просрочки платежа, так как Монобанк установил дату валютування следующим днем
Знакомый из налоговой говорит, что два года потеряно... Посмотрим

Интересно-интересно. Решил проверить свой кабинет и что я там вижу


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумБесіди про бізнес
Додаткова інформація
0 користувачів і 3 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 8049

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія