autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури по Україні

Карпаты лето 2020 (2/3)

продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26067
С нами с 17.12.2008

Re: Карпаты лето 2020 [Re: Манита71]
      8 июля 2020 в 23:31 Гілками

Манита71 08.07.2020 23:28 пишет:

egorka 08.07.2020 23:16 пишет:

Juke Joint 08.07.2020 17:13 пишет:


В ответ на:

...




вопросов больше нет


Ок. Я просто небыл в Закарпатье. Но мы это поправим. Но думаю там тоже красиво как и в Карпатах. Ну или поправь почему Закарпатье это Карпаты



А почему Яремче - Карпаты?


Яремче наверное начало Карпат. А почему Закарпатье это Карпаты? Вот и объясните пожалуйста. Я и буду знать

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
53 года (33 года за рулем), Киев
Сообщения: 4239
С нами с 06.06.2014

Re: Карпаты лето 2020 [Re: egorka]
      8 июля 2020 в 23:46 Гілками

egorka 08.07.2020 23:31 пишет:

Манита71 08.07.2020 23:28 пишет:

egorka 08.07.2020 23:16 пишет:


В ответ на:

...



Ок. Я просто небыл в Закарпатье. Но мы это поправим. Но думаю там тоже красиво как и в Карпатах. Ну или поправь почему Закарпатье это Карпаты



А почему Яремче - Карпаты?


Яремче наверное начало Карпат. А почему Закарпатье это Карпаты? Вот и объясните пожалуйста. Я и буду знать



Для понимания нужно взять географическую карту Украины и посмотреть где проходит граница Ивано-Франковской и Закарпатской области. Думаю после этого вопросы отпадут.
ЗЫ. На географической карте горы обозначены коричневым цветом. Чем темнее цвет, тем выше горы.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

Re: Карпаты лето 2020 [Re: juristkostya]
      9 июля 2020 в 00:06 Гілками

juristkostya 08.07.2020 13:47 пишет:

Vladya 08.07.2020 12:47 пишет:


шото не пойму, на море нам космос, космос и все такое.
А тут космос с платным бассейном почасово уже и не космос и вся простота номера уже и нечего так ...




может, дело в том, что море наше сейчас - УГ, и никакой отель этого не исправит, хоть позолоти его и в бассейн налей пива.
А в Карпатах, как-никак, красота природы присутствует. Там просто приятно находиться, и это скрашивает недостатки отеля.


Я б ще додав, що в Карпатах народ (той що в бізнесі) якийсь добріший, і за свої гроші, сервіс на голову вищий, більш клієнтоорієнтований, а не халупа за 100500 грн з передоплатою наперед і боронь Боже користуватись світлом/газом/телевізором
По крайній мірі, в мене з Карпатським сервісом, виключно позитивний досвід. А з нашими морями, більш негативний.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
говорящая борода **
40 лет, Lucerne, Switzerland
Сообщения: 4707
С нами с 16.05.2016

Re: Карпаты лето 2020 [Re: egorka]
      9 июля 2020 в 08:22 Гілками

egorka 08.07.2020 23:31 пишет:

Манита71 08.07.2020 23:28 пишет:

egorka 08.07.2020 23:16 пишет:


В ответ на:

...



Ок. Я просто небыл в Закарпатье. Но мы это поправим. Но думаю там тоже красиво как и в Карпатах. Ну или поправь почему Закарпатье это Карпаты



А почему Яремче - Карпаты?


Яремче наверное начало Карпат. А почему Закарпатье это Карпаты? Вот и объясните пожалуйста. Я и буду знать



На тебе, школьный материал географии.
В ответ на:

Украї́нські Карпа́ти — частина гірської системи Східних Карпат у Західній Україні. Вони поділяються на Зовнішні Східні Карпати та Внутрішні Східні Карпати. Їхня довжина від верхів'їв Сяну до витоків Сучави становить 280 км, ширина понад 110 км. Займають територію Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької областей. Загальна площа гірської системи — понад 24 тис. км². Гірські хребти, розділені поздовжніми улоговинами та розмежовані глибокими поперечними долинами, простягаються, переважно, з північного заходу на південний схід



https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%...%B0%D1%82%D0%B8


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
38 лет, Черновцы
Сообщения: 370
С нами с 29.06.2009

Re: Карпаты лето 2020 [Re: facobo7540@kamismail]
      9 июля 2020 в 08:25 Гілками

В ответ на:

Я б ще додав, що в Карпатах народ (той що в бізнесі) якийсь добріший, і за свої гроші, сервіс на голову вищий, більш клієнтоорієнтований, а не халупа за 100500 грн з передоплатою наперед і боронь Боже користуватись світлом/газом/телевізором
По крайній мірі, в мене з Карпатським сервісом, виключно позитивний досвід. А з нашими морями, більш негативний.




Є таке,зразу помітно,через дня 3-4 такого сервісу в коблево я сказав дружині щоб теж так хамила всім в закладах харчування і магазинах\генделиках а то зае. вже місцевий пофігізм,та й кухня ніяка і задорого,фабричні вареники,дируни через блендер зроблені,порошкова сметана і т.д. на ринку засушені криветки і кальмари і т.д. І да з яремчі теж люблять поїсти в Закарпатті бо там ще смачніше все,хоча можуть тебе і обматюкати по своєму було таке в солотвино


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26067
С нами с 17.12.2008

Re: Карпаты лето 2020 [Re: Juke Joint]
      9 июля 2020 в 08:55 Гілками

Juke Joint 09.07.2020 08:22 пишет:

egorka 08.07.2020 23:31 пишет:

Манита71 08.07.2020 23:28 пишет:


В ответ на:

...



Яремче наверное начало Карпат. А почему Закарпатье это Карпаты? Вот и объясните пожалуйста. Я и буду знать



На тебе, школьный материал географии.
В ответ на:

Украї́нські Карпа́ти — частина гірської системи Східних Карпат у Західній Україні. Вони поділяються на Зовнішні Східні Карпати та Внутрішні Східні Карпати. Їхня довжина від верхів'їв Сяну до витоків Сучави становить 280 км, ширина понад 110 км. Займають територію Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької областей. Загальна площа гірської системи — понад 24 тис. км². Гірські хребти, розділені поздовжніми улоговинами та розмежовані глибокими поперечними долинами, простягаються, переважно, з північного заходу на південний схід



https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%...%B0%D1%82%D0%B8


Спасибо будем изучать

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ****
42 года (17 лет за рулем), Киевская обл.
Сообщения: 1057
С нами с 27.05.2008

Re: Карпаты лето 2020 [Re: San40S]
      9 июля 2020 в 09:25 Гілками

В ответ на:

Я б ще додав, що в Карпатах народ (той що в бізнесі) якийсь добріший, і за свої гроші, сервіс на голову вищий, більш клієнтоорієнтований, а не халупа за 100500 грн з передоплатою наперед і боронь Боже користуватись світлом/газом/телевізором
По крайній мірі, в мене з Карпатським сервісом, виключно позитивний досвід. А з нашими морями, більш негативний.



Бо "гірський" бізнес - це цілий рік. Так, звичайно, є просадки і підйоми, але все таки люди є завжди і спектр послуг набагато ширший (від побухать на терасі до багатоденних походів), а "морський" - це 3-4 місяці, за які треба урвати побільше, а витратити поменше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ****
42 года (17 лет за рулем), Киевская обл.
Сообщения: 1057
С нами с 27.05.2008

Re: Карпаты лето 2020 [Re: egorka]
      9 июля 2020 в 09:29 Гілками

В ответ на:

Яремче наверное начало Карпат. А почему Закарпатье это Карпаты? Вот и объясните пожалуйста. Я и буду знать



Тому що крім офіційних назв є ще географічні і коли дивишся з Києва, то є Прикарпаття (Івано-Франківщина) і Закарпаття розділено перевалами. А ще на Буковині (Чернівецька область) і Львівщині теж є Карпати


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
39 лет (20 лет за рулем), Ирпень/Киев екс-Комсомольск
Сообщения: 2403
С нами с 18.11.2009

Re: Карпаты лето 2020 [Re: Acapello]
      9 июля 2020 в 09:57 Гілками

Acapello 09.07.2020 09:25 пишет:

В ответ на:

Я б ще додав, що в Карпатах народ (той що в бізнесі) якийсь добріший, і за свої гроші, сервіс на голову вищий, більш клієнтоорієнтований, а не халупа за 100500 грн з передоплатою наперед і боронь Боже користуватись світлом/газом/телевізором
По крайній мірі, в мене з Карпатським сервісом, виключно позитивний досвід. А з нашими морями, більш негативний.



Бо "гірський" бізнес - це цілий рік. Так, звичайно, є просадки і підйоми, але все таки люди є завжди і спектр послуг набагато ширший (від побухать на терасі до багатоденних походів), а "морський" - це 3-4 місяці, за які треба урвати побільше, а витратити поменше.




Морский теж таким може бути - але ж це треба напрягатись...
в карпатах теж 2 місяці снігу (і то не завжди) і 2 місяці без дошового літа якщо так задуматись
і якби було там Одесссса стай сервіс - то люди б і їздили на новий рік і незалежність прибухнуть і усьо



Змінено AverKiev (10:04 09/07/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Карпаты лето 2020 [Re: Манита71]
      9 июля 2020 в 10:02 Гілками

Манита71 08.07.2020 20:00 пишет:

Открою тебе большой секрет. За бюветом есть двухэтажный дом на 2 подъезда. Там здаются квартиры. Я жил в двух таких двухкомнатных со всеми плюшками. Последний раз года 4 назад. Цена была 600 гривен в сутки за квартиру. Машина ночует там же, бесплатно. Доступ в бювет свободный, хочешь питание и лечение в санатории можно купить. Последний раз звонил в прошлом году, было вроде 800. Но поймать, когда они свободны, сложно, но возможно




так значит всетаки не квітка полонини ))

а про квітку полонини, я ще дивувався років 5 назад, шопопало.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 5034
С нами с 10.11.2008

Re: Карпаты лето 2020 [Re: Extremum]
      9 июля 2020 в 22:44 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

https://voevodyno.com/ua

Закарпаття, година від Ужгорода, величезна територія 17 га, конюшня, озера та річки прямо на території, чани/лазні, номери від простих у готелі до будиночків з пічками і коминами, риболовля, кілька ресторанів, квадроцикли, відкриті/закриті басейни і т.д і т.п.

https://voevodyno.com/uaЗакарпаття, година від Ужгорода, величезна територія 17 га, конюшня, озера та річки прямо на території, чани/лазні, номери від простих у готелі до будиночків з пічками і коминами, риболовля, кілька ресторанів, квадроцикли, відкриті/закриті басейни і т

Змінено Пожарский (09:42 10/07/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
53 года (33 года за рулем), Киев
Сообщения: 4239
С нами с 06.06.2014

Re: Карпаты лето 2020 [Re: Vladya]
      10 июля 2020 в 08:08 Гілками

Vladya 09.07.2020 10:02 пишет:

Манита71 08.07.2020 20:00 пишет:

Открою тебе большой секрет. За бюветом есть двухэтажный дом на 2 подъезда. Там здаются квартиры. Я жил в двух таких двухкомнатных со всеми плюшками. Последний раз года 4 назад. Цена была 600 гривен в сутки за квартиру. Машина ночует там же, бесплатно. Доступ в бювет свободный, хочешь питание и лечение в санатории можно купить. Последний раз звонил в прошлом году, было вроде 800. Но поймать, когда они свободны, сложно, но возможно




так значит всетаки не квітка полонини ))

а про квітку полонини, я ще дивувався років 5 назад, шопопало.



Первый раз мы были в 12 году в старом корпусе. Потом 2 года жили на квартире. Прсле этого 3 года в Сузирье. Но мы тогда брали 2 -х комнатный номер на мансардном этаже. Себе с женой полные путевки, детям только проживание и питание. Было вменяемо по цене. Всегда ездили на майские. Все нравилось, пока не поехали в Марианские Лазни в Чехию.
А на квартире последний раз я ночевал года четыре назад, когда ехал из Европы. Если задача попить целебной воды и прокататься по округе, квартира то, что нужно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
39 лет (20 лет за рулем), Ирпень/Киев екс-Комсомольск
Сообщения: 2403
С нами с 18.11.2009

Re: Карпаты лето 2020 [Re: Пожарский]
      10 июля 2020 в 09:29 Гілками

Пожарский 09.07.2020 22:44 пишет:

https://voevodyno.com/ua

Закарпаття, година від Ужгорода, величезна територія 17 га, конюшня, озера та річки прямо на території, чани/лазні, номери від простих у готелі до будиночків з пічками і коминами, риболовля, кілька ресторанів, квадроцикли, відкриті/закриті басейни і т.д і т.п.




16000! за 3 ночі?!? (без їжі у будні не на свята)
це певно для вчителів с ЗП 4к уе і прочіх зелених слюг урода

На дорогій мальті ми знімали за ~100евро котедж с видом на море на 3! спальні (і це на хвилинку в два раза дешевше ніж тут)
І котедж був нульовий і зроблений навіть не з ікеешними меблями

звісно кліента знайдуть свого і воеводіно - але 200евро за семений люкс це якось просто ппц
може одескіе бомже холупи за 500грн і то честнійше

Змінено AverKiev (09:34 10/07/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Карпаты лето 2020 [Re: Манита71]
      10 июля 2020 в 09:43 Гілками

Манита71 10.07.2020 08:08 пишет:

Все нравилось, пока не поехали в Марианские Лазни в Чехию.




так все и начинаеться

15 лет ездил по Украине, потом активно последние 5 лет по загранице, сейчас сижу времени валом, а куда то по Украине поехать так придумать не могу или уже был по 100 раз или уже не интересно.

у нас так с Трускавцом как у тебя с Полоныною, незнаю почему в Трускавец нравиться ездить, тоже, водичка, массаж, процедуры, ждакузи, баньки , красота.

Но когда попадаешь в Польшу, Венгрию, Словакию в термы разные, то понимаешь, что мы находимся в пещере еще.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 5034
С нами с 10.11.2008

Re: Карпаты лето 2020 [Re: AverKiev]
      10 июля 2020 в 10:18 Гілками

А у котеджі за ті 100 евро вас зранку нагодують шведським столом, щоденно приберуть та замінять рушники?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9186
С нами с 31.07.2010

Re: Карпаты лето 2020 [Re: Пожарский]
      10 июля 2020 в 11:54 Гілками

Пожарский 10.07.2020 10:18 пишет:

А у котеджі за ті 100 евро вас зранку нагодують шведським столом, щоденно приберуть та замінять рушники?




будешь смеяться но все перечисленное обойдется еще 10-15 евро на троих

к сожалению в этом году в очередной раз убедился насколько в неньке отдыхать дорого и не комфортно
да есть жилье и по 100 грн сутки с человека и даже по 70, но жить в таких условиях это алес - чисто психологически жилье для отдыха должно быть примерно такого же уровня как постоянное место проживания, в моем случае это в Украине получается от 1800 на троих (взр + дитё) до 5000 грн сутки, а в европе - от 1200 до 3500 грн сутки (причем то что в европе за 3500 у нас в 5000 не впишешься, если вообще найдешь)

в общем при 3 различных напланированых вариантах по Украине отказался от всех, проблема остается только в том что я много чего из этого перевидел, а вот ребенку надо как-то собраться с духом и все-таки показать разные уголки

Змінено Disnake (11:55 10/07/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
39 лет (20 лет за рулем), Ирпень/Киев екс-Комсомольск
Сообщения: 2403
С нами с 18.11.2009

Re: Карпаты лето 2020 [Re: Пожарский]
      10 июля 2020 в 13:07 Гілками

Пожарский 10.07.2020 10:18 пишет:

А у котеджі за ті 100 евро вас зранку нагодують шведським столом, щоденно приберуть та замінять рушники?




100евро КОТЕДЖ на мальті на 6 людей (болгарія - польша - словакія думаю і дешевше буде а якщо взяти туж грузію чи турцію то тут взагалі можуть бути шок наскільки нас джухають )

200евро ЛЮКС в карпатах на 3х - а ну сніданок звісно ще і рушник (і то скорійше за все НЕ поміняють а тре просити на коленях на ресепшині)
чи вартуе сніданок 100ойро і рушник (можливо) ХЗ комусь звісно це цінність! а ще бухло дешеве

думаю не варто сперечатись що укр тревел працює в режимі "дерем по максималке а там поплачимся что опять туристов нету" не варто

як тільки ситуація пофіксится укр тревел знову отримає або єконом сегмент (500 грн за конуру і так щоб наливайка рядом с шансоном кварталом і потапом с настенькой)
або лакшері віп корупціонери прокурори - бурштинокопачі але їх не так багато

А могли би скористатись ситуацією навколо закритих кордонів показати що тут і сервіс і ціни (я не кажу що треба в 0 працювати але і х3 від евро цін це бред) і підсадити на локал туризм

а так середній клас знову обере закордон бо там краще і дешевше
літаком в саму далеку точку ЕС швидше ніж до умовного ужгорода

і хай васька депутат району отримавши очередний відкатик за попіляні карпати живе в тих люксах!

Змінено AverKiev (13:11 10/07/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 5034
С нами с 10.11.2008

Re: Карпаты лето 2020 [Re: AverKiev]
      10 июля 2020 в 13:50 Гілками

Добре, у Воєводино ви таки не були.
Протягом останніх 5ти років влітку тут рідко бувають вільні номери, цей рік виключення з відомих причин.
Сніданок за 10 евро на 3х мені важко уявити, то що там з прибиранням, самостійно зі шваброю і ганчірками в перервах між морем?

Порівнювати море та гори немає сенсу, так само як і окрему віллу з котеджем у великому комплексі, де є все необхідне, це різні речі, кожному своє до вподоби.

Буває зручно запхати дитячий транспорт, собак та усі речі у машину і за півдоби доїхати. Комусь достатньо рюкзаку за плечима, якщо подорож без сім'ї.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9186
С нами с 31.07.2010

Re: Карпаты лето 2020 [Re: Пожарский]
      10 июля 2020 в 16:56 Гілками

Пожарский 10.07.2020 13:50 пишет:

Добре, у Воєводино ви таки не були.
Протягом останніх 5ти років влітку тут рідко бувають вільні номери, цей рік виключення з відомих причин.
Сніданок за 10 евро на 3х мені важко уявити, то що там з прибиранням, самостійно зі шваброю і ганчірками в перервах між морем?

Порівнювати море та гори немає сенсу, так само як і окрему віллу з котеджем у великому комплексі, де є все необхідне, це різні речі, кожному своє до вподоби.

Буває зручно запхати дитячий транспорт, собак та усі речі у машину і за півдоби доїхати. Комусь достатньо рюкзаку за плечима, якщо подорож без сім'ї.




я был дважды - как для Украины неплохо (но опять же проблемы с питанием периодически - при нас травились некоторые а ресторан барбекю - дорого для их кухни, детский клуб слабый присмотр, грязные бассейны), но за те же деньги в той же Словении будет лучше


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
53 года, Киев
Сообщения: 3102
С нами с 02.04.2014

Re: Карпаты лето 2020 [Re: Vladya]
      22 июля 2020 в 16:00 Гілками

Vladya 26.06.2020 11:29 пишет:


Н.Ворота - Синевір плохая дорогая была есть и всегда похоже будет.



Не соглашусь. Там кусок от Нижних Ворот, примерно, до Изок, если не дальше, за последние пару лет турки отремонтировали полностью. Ну, а ближе к Межгорью и за ним, – такое, не автобан, но я там прошлым летом прекрасно себе ездил на X-type. Ближе к самому озеру, уже после Синевирской Поляны, – абсолютно нормальная дорога, хоть и узкая.

Vladya 26.06.2020 11:29 пишет:


Поляна - В.Березний - Ужок или Поляна - Жденієво - Ужок
первый интересней и красивее




По первому ездил только до Турьих Ремет в начале марта, уже на "форике", – местами, так себе, но, в целом, – терпимо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури по Україні
Додаткова інформація
0 користувачів і 2 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 7791

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія