autoua
×
Autoua.netФорумВідео наших відеореєстраторів

всім шикарно пощастило

старый писатель **
36 лет (16 лет за рулем), Рівне
Сообщения: 975
С нами с 23.05.2018

всім шикарно пощастило
      9 августа 2020 в 18:09 Гілками

як дуринді, яка бігла через трасу, так і мені з аудюхою. я відгальмувавсь, а ауді нирнула на мою траєкторію. дату ігноримо, все відбувалось годину тому




http://youtu.be/NvK3CyPQ9qs

Змінено Sergio225 (18:15 09/08/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44498
С нами с 11.04.2006

Re: всім шикарно пощастило [Re: Sergio225]
      9 августа 2020 в 18:21 Гілками

А она не по переходу случайно перебегала?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 6399
С нами с 17.12.2007

Re: всім шикарно пощастило [Re: Sergio225]
      9 августа 2020 в 18:27 Гілками

Sergio225 09.08.2020 18:09 пишет:

як дуринді, яка бігла через трасу, так і мені з аудюхою. я відгальмувавсь, а ауді нирнула на мою траєкторію. дату ігноримо, все відбувалось годину тому







Удали, а то сейчас налетят мало того, что на пешеходном, так ещё в населенном пункте так лететь...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
Киев
Сообщения: 772
С нами с 17.08.2012

Re: всім шикарно пощастило [Re: Sergio225]
      9 августа 2020 в 18:29 Гілками

по переходу переходила, причём, было видно что переходит, автор даже не притормозил,
А вот кому повезло так ауди, предполагаю, из неё пешехода было не видно из-за машины автора ролика


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
36 лет (16 лет за рулем), Рівне
Сообщения: 975
С нами с 23.05.2018

Re: всім шикарно пощастило [Re: nickka]
      9 августа 2020 в 18:30 Гілками

останнім часом вкрай багато пішоходів вважають що їх траєкторії руху бездоганні. і що зупинятися перед пішохідними - то дурні манери. і взагалі - їх всі мають минати


щодо швидкості - то там населений пункт на синьому фоні, я їхав 100-100, скільки ішла ауді - не певен, але відгальмуватися встигла


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
36 лет (16 лет за рулем), Рівне
Сообщения: 975
С нами с 23.05.2018

Re: всім шикарно пощастило [Re: Escaper]
      9 августа 2020 в 18:32 Гілками

Escaper 09.08.2020 18:29 пишет:

по переходу переходила, причём, было видно что переходит, автор даже не притормозил,
А вот кому повезло так ауди, предполагаю, из неё пешехода было не видно из-за машины автора ролика




автор(тобто я) якраз загальмував, просто раніше ніж це зробила ауді, якій я саме перед цим і поступався лівою полосою


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
Киев
Сообщения: 772
С нами с 17.08.2012

Re: всім шикарно пощастило [Re: Sergio225]
      9 августа 2020 в 18:42 Гілками

Sergio225 09.08.2020 18:30 пишет:

останнім часом вкрай багато пішоходів вважають що їх траєкторії руху бездоганні. і що зупинятися перед пішохідними - то дурні манери. і взагалі - їх всі мають минати


щодо швидкості - то там населений пункт на синьому фоні, я їхав 100-100, скільки ішла ауді - не певен, але відгальмуватися встигла


вы нарушали, а виноват пешеход
неплохой пример перекладывания вины.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
36 лет (16 лет за рулем), Рівне
Сообщения: 975
С нами с 23.05.2018

Re: всім шикарно пощастило [Re: Escaper]
      9 августа 2020 в 18:46 Гілками

Escaper 09.08.2020 18:42 пишет:

Sergio225 09.08.2020 18:30 пишет:

останнім часом вкрай багато пішоходів вважають що їх траєкторії руху бездоганні. і що зупинятися перед пішохідними - то дурні манери. і взагалі - їх всі мають минати


щодо швидкості - то там населений пункт на синьому фоні, я їхав 100-100, скільки ішла ауді - не певен, але відгальмуватися встигла


вы нарушали, а виноват пешеход
неплохой пример перекладывания вины.




зараз розводити філософії не бажаю, просто скажу наступне
комфортна швидкість руху даною трасою саме і є в межах 100-120. Багато хто їде швидше, дуууже рідко хто повільніше.

і маленький офтопчик - щодо дотримання правил - якось на пішохідному в місті став пропустити пішохода, і коли той вже більшу частину зебри подолав, мені прилетів чудак ззаду. тому не думаю що можна застрахуватися від прикрих випадків, бо завжди є той хто не побачить, не почує, чи елементарно завтикає


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 6399
С нами с 17.12.2007

Re: всім шикарно пощастило [Re: Sergio225]
      9 августа 2020 в 22:31 Гілками

Sergio225 09.08.2020 18:46 пишет:

Escaper 09.08.2020 18:42 пишет:

Sergio225 09.08.2020 18:30 пишет:

останнім часом вкрай багато пішоходів вважають що їх траєкторії руху бездоганні. і що зупинятися перед пішохідними - то дурні манери. і взагалі - їх всі мають минати


щодо швидкості - то там населений пункт на синьому фоні, я їхав 100-100, скільки ішла ауді - не певен, але відгальмуватися встигла


вы нарушали, а виноват пешеход
неплохой пример перекладывания вины.




зараз розводити філософії не бажаю, просто скажу наступне
комфортна швидкість руху даною трасою саме і є в межах 100-120. Багато хто їде швидше, дуууже рідко хто повільніше.

і маленький офтопчик - щодо дотримання правил - якось на пішохідному в місті став пропустити пішохода, і коли той вже більшу частину зебри подолав, мені прилетів чудак ззаду. тому не думаю що можна застрахуватися від прикрих випадків, бо завжди є той хто не побачить, не почує, чи елементарно завтикає



За 200-300 метров был знак, увага, пешохідний перехід , как минимум, для комфорта, надо было уже на газ не давить , а держать ногу на тормозе.

А философствовать можно много, самому 2 раза в попу приезжало, но это не повод игнорировать пешиков. Тем более на пешеходном переходе. Если "Тупанул", так признай это....


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13472
С нами с 07.02.2012

Re: всім шикарно пощастило [Re: ivatuning]
      10 августа 2020 в 02:54 Гілками

ivatuning 09.08.2020 22:31 пишет:

А философствовать можно много, самому 2 раза в попу приезжало, но это не повод игнорировать пешиков. Тем более на пешеходном переходе. Если "Тупанул", так признай это....



Та я б не сказал, что тупанул, ТС объехал пешехода нормаль, вот только если б она вдруг рванула назад...

Мне кажется, что Ауди не видела пешехода за ТСом, а т.к. "комфортная скорость 100-120" и пешеходы там бывают раз в 10-летие, водителю и в голову не пришло что там может быть пешеход.

Я до сих пор не понимаю, почему нельзя на такие переходы зафигачить автономный светофор с кнопкой


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2454
С нами с 22.05.2014

Re: всім шикарно пощастило [Re: ivatuning]
      10 августа 2020 в 09:49 Гілками

ivatuning 09.08.2020 18:27 пишет:

Sergio225 09.08.2020 18:09 пишет:

як дуринді, яка бігла через трасу, так і мені з аудюхою. я відгальмувавсь, а ауді нирнула на мою траєкторію. дату ігноримо, все відбувалось годину тому







Удали, а то сейчас налетят мало того, что на пешеходном, так ещё в населенном пункте так лететь...




И не говори. Понаделуют хороших дорог, понаставят знаков ограничения скорости дурацких да переходов, а потом машины бьются да людей сбивают.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
36 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7962
С нами с 18.06.2013

Re: всім шикарно пощастило [Re: HelloFromHell]
      10 августа 2020 в 10:11 Гілками

О, а если тетку, аудюха ударом по касательной (только б зацепила зеркалом) и тело отлетело ТСу на капот, ТСу дали б больше, чем водителю ауди?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50664
С нами с 10.11.2002

Re: всім шикарно пощастило [Re: Sergio225]
      10 августа 2020 в 10:15 Гілками

Населений пункт, перехід - хто винен? Звичайно пішохід! А зовсім не ті, хто їде близько 100-ки

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

Re: всім шикарно пощастило [Re: DKTigra]
      10 августа 2020 в 10:28 Гілками

DKTigra 10.08.2020 02:54 пишет:

Я до сих пор не понимаю, почему нельзя на такие переходы зафигачить автономный светофор с кнопкой


бо на магістральних дорогах/трасах, згідно якоїсь там нормативки, не положено встановлювати світлофори

п.с. пофіг, синій фон знаку, чи білий, на трасі - перед переходами потрібно бути уважнішим і скидати швидкість, а то й зупинятись (в разі потреби). ТСу повезло, що пішохід не смикнувся назад


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
Киев
Сообщения: 1017
С нами с 22.01.2015

Re: всім шикарно пощастило [Re: Traveler]
      10 августа 2020 в 10:34 Гілками

Був схожий випадок, початок населеного пункту на синьому фоні, ПП, бетонний відбійник посередині, з правого боку на узбіччі стоїть корова, нога переставляється на педаль гальм і корова починає переходити дорогу по зебрі, гальмую і дивлюся в зеркало заднього виду, потім вперед, а там одна за одною дорогу переходить череда корів і два пастухи десь між ними. Фура на зустрічній гальмувала з димом з під колес...На моє питання, що це таке, пастухи спокійно махнули рукою на знак ПП і пішли собі. Позаду за цей час зібралося з десяток авто, добре всі вчасно зупинилися...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13472
С нами с 07.02.2012

Re: всім шикарно пощастило [Re: San40S]
      10 августа 2020 в 11:26 Гілками

San40S 10.08.2020 10:28 пишет:

бо на магістральних дорогах/трасах, згідно якоїсь там нормативки, не положено встановлювати світлофори



Да? А на Одесской и Житомирской - есть светофоры

Ну и нормативку можно поменять, добавив туда такие светофоры


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
11 лет за рулем, Киев
Сообщения: 815
С нами с 28.09.2011

Re: всім шикарно пощастило [Re: Ivrad]
      10 августа 2020 в 11:36 Гілками

Ivrad 10.08.2020 10:34 пишет:

На моє питання, що це таке, пастухи спокійно махнули рукою на знак ПП і пішли собі. Позаду за цей час зібралося з десяток авто, добре всі вчасно зупинилися...



Тільки що переходжу дорогу на ПП, зупинився перед початком у руху і переходжу, летить «бляха» бус і навіть не приторможує, наші траєкторії явно пересікаються(на мою думку) - або бігти або зупинятись посеред дороги - показую на знак ПП, а «воно» мені ще й сигналить.

З.І. Зебри немає, тільки знак, сам перехід запакований машинами.

З.І. Здається люди забувають що право вседозволеності закінчуються там починаються право іншої людини(пішохода). А відповідальність за право «комфортно» їхати лежить на чиновниках а не на пішоходах.

Синій знак не відміняє правило.
В ответ на:



18.1.
Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека






Не розумію, чому авто не хватається, що притормозив, включив лівий поворот, щоб дати зрозуміти ауді притормозити, Ах точно - бо не зробив так.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
36 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7962
С нами с 18.06.2013

Re: всім шикарно пощастило [Re: neex]
      10 августа 2020 в 11:47 Гілками

neex 10.08.2020 11:36 пишет:

Ivrad 10.08.2020 10:34 пишет:

На моє питання, що це таке, пастухи спокійно махнули рукою на знак ПП і пішли собі. Позаду за цей час зібралося з десяток авто, добре всі вчасно зупинилися...



Тільки що переходжу дорогу на ПП, зупинився перед початком у руху і переходжу, летить «бляха» бус і навіть не приторможує, наші траєкторії явно пересікаються(на мою думку) - або бігти або зупинятись посеред дороги - показую на знак ПП, а «воно» мені ще й сигналить.

З.І. Зебри немає, тільки знак, сам перехід запакований машинами.

З.І. Здається люди забувають що право вседозволеності закінчуються там починаються право іншої людини(пішохода). А відповідальність за право «комфортно» їхати лежить на чиновниках а не на пішоходах.

Синій знак не відміняє правило.
В ответ на:



18.1.
Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека






Не розумію, чому авто не хватається, що притормозив, включив лівий поворот, щоб дати зрозуміти ауді притормозити, Ах точно - бо не зробив так.


А чего левый поворот, а не аварийку?!

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6244
С нами с 18.08.2009

Re: всім шикарно пощастило [Re: sarbkiev]
      10 августа 2020 в 12:06 Гілками

У ситуації, коли наземний перехід знаходиться на дорозі із дозволеною швидкістю 110, нема нормальних варіантів.
По факту є неписане правило, що на таких переходах пішохід пропускає автомобілі - дане правило відповідає законам фізики. І я, як пішохід, завжди його виконую - бо фізику придумала розумна Природа, а закони, знаки та розмітку часто роблять ідіоти.
Якщо пішоходи почнуть, ігноруючи фізику, законно ломитись по таких переходах, то результатом стане лише збільшення смертельних ДТП.
Але поки, на щастя, абсолютна більшість всіх учасників руху (і пішоходів і водіїв) у даному сценарії дотримуються законів фізики, це радує.
Хоча не виключено, що після популярного гасла "місто для людей а не для автомобілів" прийде нове, типу "траси для оленів а не для автомобілів".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
11 лет за рулем, Киев
Сообщения: 815
С нами с 28.09.2011

Re: всім шикарно пощастило [Re: sarbkiev]
      10 августа 2020 в 12:25 Гілками

sarbkiev 10.08.2020 11:47 пишет:

neex 10.08.2020 11:36 пишет:


Не розумію, чому авто не хватається, що притормозив, включив лівий поворот, щоб дати зрозуміти ауді притормозити, Ах точно - бо не зробив так.


А чего левый поворот, а не аварийку?!



Давайте подискутуємо, може я і не правий.
Візьмем ситуацію - їде звичайний українець, який купив собі машину для комфорту, летить більше 100 в населеному пункті, йому ще кучу годин довго їхати.
А) Машина включає аварійку - «вот же лох не знає де зупинятися»
Б) Машина включає лівий поворот - «[*****], цей ідіот зараз щось об’їзджає не дивиться в зеркало і роз‘їбе мою машину»

В якій ситуаці імовірніше водій притормозить?

Виходжу з того, що при увімкнені повороту - означає, що попереду якась перешкода, при аварійці - а хто його знає, всі роблять що хочуть.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВідео наших відеореєстраторів
Додаткова інформація
0 користувачів і 27 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  LordAmid, AlMat, BorisB, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 6691

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія