autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

Хорватия 2020 (85/98)

новичок
Киев
Сообщения: 30
С нами с 20.09.2017

Re: Хорватия 2020 [Re: sovuhin]
      13 августа 2020 в 14:53 Гілками

sovuhin 05.08.2020 16:21 пишет:


На паркінгах з АЗС при вході в WC є автомат з пейпас для картки з чіпом, 150 HUF і велкам.

Я був два тижні в Макарсці+Бол і тиждень в Ровінь. Туристів як на мене тьма скрізь біля моря. Я тут вперше і не уявляю, що в Хорватії було до пандемії, хоча по витоптаних лісах біля моря, в розмірах паркінгу біля аквапарку за Пореч і в пробці з початком біля туннелю під Башка Вода і до самої Макарски приблизно можу здогадуватись.




О!, а Підкажіть будь-ласка по Істрії, які враження? планую 12 днів розбить на 6+6, 6 в Макарська і ще 6 не знаю: або Примоштен (+/-), або блище до Крк або на Істрію чухнуть, в минулому році були поблизу Трогіра з виїздами в Макарську.

Поділіться будь-ласка думками і враженнями.
ну і взагалі чи є хтось там зараз, чи планує ще їхати в серпні? Як з масочним режимом? приймаю рекомендації по ресторанах з морепродуктами і місцями для екскурсій, пляжах )))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
Киев
Сообщения: 30
С нами с 20.09.2017

Re: Хорватия 2020 [Re: *Senator*]
      14 августа 2020 в 12:06 Гілками

і ще питання, Я так розумію інформація по вїзду до Хорватії актуальна до 15.08, а з понеділка мають оновити... (де моніторить?)
і питання по анкеті, її треба тільки заповнити і відправити, чи має бути якась відповідь? я до того чи можна в пятницю по дорозі відправити а в субботу вже кордон проходити?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
Сообщения: 92
С нами с 08.10.2012

Re: Хорватия 2020 [Re: Poison_r]
      16 августа 2020 в 19:42 Гілками

Poison_r 14.08.2020 12:06 пишет:

і ще питання, Я так розумію інформація по вїзду до Хорватії актуальна до 15.08, а з понеділка мають оновити... (де моніторить?)
і питання по анкеті, її треба тільки заповнити і відправити, чи має бути якась відповідь? я до того чи можна в пятницю по дорозі відправити а в субботу вже кордон проходити?




Все без змін з 15-го, лінк на посольство України в Хорватії: https://www.facebook.com/UKRinHRV/
Анкету можна ж в любий час заповнити, там одразу авто відповіть з кодом і сторінкою яку потрібно роздрукувати для прикордоників. Тут в темі є про це. Особисто я її забув показати, а хорвати її і не запитували і мабуть ввели все повторно замість мене.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
41 год (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 8510
С нами с 14.04.2003

Re: Хорватия 2020 [Re: sovuhin]
      16 августа 2020 в 19:48 Гілками

Друкувати не обов’язково, але вони перевіряють, чи зробили реєстрацію, для цього є номер паспорта/прізвище

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
Сообщения: 92
С нами с 08.10.2012

Re: Хорватия 2020 [Re: octob]
      16 августа 2020 в 20:16 Гілками

octob 16.08.2020 19:48 пишет:

Друкувати не обов’язково, але вони перевіряють, чи зробили реєстрацію, для цього є номер паспорта/прізвище




А це тоді що?

Please print the enclosed confirmation in a PDF stating the number of your announcement and place it in a visible place (windshield) in your vehicle so that you can be redirected to the designated lanes.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
41 год (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 8510
С нами с 14.04.2003

Re: Хорватия 2020 [Re: sovuhin]
      16 августа 2020 в 21:40 Гілками

Ок, друкуй, я не проти

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
Сообщения: 92
С нами с 08.10.2012

Re: Хорватия 2020 [Re: octob]
      16 августа 2020 в 21:55 Гілками

octob 16.08.2020 21:40 пишет:

Ок, друкуй, я не проти




Я розумію, це образливо коли тебе виставляють балаболом, але зрозумій і ти, є якась офіційна інформація і твоя відповідь вище різниться з нею і логично дати якийсь пруф про те, що ти пишеш, а не давати наприклад мені поради про які я не прошу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
Киев
Сообщения: 7226
С нами с 29.06.2005

Re: Хорватия 2020 [Re: sovuhin]
      16 августа 2020 в 22:39 Гілками

sovuhin 16.08.2020 21:55 пишет:

octob 16.08.2020 21:40 пишет:

Ок, друкуй, я не проти




Я розумію, це образливо коли тебе виставляють балаболом, але зрозумій і ти, є якась офіційна інформація і твоя відповідь вище різниться з нею і логично дати якийсь пруф про те, що ти пишеш, а не давати наприклад мені поради про які я не прошу.



Раз уж тут людей в балабольстве обвиняют, то наверное вставлю свои 5 копеек.
Пересекая границу с Хорватией, пытался показать присланный системой номер, погранцу. Не распечатанный, а в телефоне.
На что получил ответ, что номер мне не надо, я в системе уже все вижу.
Не имея номера, видеть это все он мог только по данным паспорта.

И как ты себе представляешь, что пограничник вместо тебя заполняет анкету и в графе место проживания пишет лишьбышо не спрашивая тебя?

Так что ты тут, как бы не совсем корректен в оценке собеседника. Надо бы извиниться.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
32 года за рулем, Запорожье
Сообщения: 1729
С нами с 11.07.2012

Re: Хорватия 2020 [Re: MakcPassat]
      16 августа 2020 в 22:57 Гілками

MakcPassat 16.08.2020 22:39 пишет:

sovuhin 16.08.2020 21:55 пишет:

octob 16.08.2020 21:40 пишет:

Ок, друкуй, я не проти




Я розумію, це образливо коли тебе виставляють балаболом, але зрозумій і ти, є якась офіційна інформація і твоя відповідь вище різниться з нею і логично дати якийсь пруф про те, що ти пишеш, а не давати наприклад мені поради про які я не прошу.



Раз уж тут людей в балабольстве обвиняют, то наверное вставлю свои 5 копеек.
Пересекая границу с Хорватией, пытался показать присланный системой номер, погранцу. Не распечатанный, а в телефоне.
На что получил ответ, что номер мне не надо, я в системе уже все вижу.
Не имея номера, видеть это все он мог только по данным паспорта.

И как ты себе представляешь, что пограничник вместо тебя заполняет анкету и в графе место проживания пишет лишьбышо не спрашивая тебя?

Так что ты тут, как бы не совсем корректен в оценке собеседника. Надо бы извиниться.



+1 Для въезда нужно заполнить анкету, ее можно распечатать, но пограничникам предъявлять ее не нужно ни в печатном ни электронном виде. Она подтягивается у них в системе по номеру паспорта, видел лично. Распечатка нужна скорее как доказательство, что она у вас есть. Пока ждал паспорта видел, как многие пытались давать анкету пограничникам ни один ее в руки не брал. Моя анкета их тоже не заинтересовала.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 10301
С нами с 04.03.2004

Re: Хорватия 2020 [Re: MakcPassat]
      16 августа 2020 в 22:59 Гілками

MakcPassat 16.08.2020 22:39 пишет:

sovuhin 16.08.2020 21:55 пишет:

octob 16.08.2020 21:40 пишет:

Ок, друкуй, я не проти




Я розумію, це образливо коли тебе виставляють балаболом, але зрозумій і ти, є якась офіційна інформація і твоя відповідь вище різниться з нею і логично дати якийсь пруф про те, що ти пишеш, а не давати наприклад мені поради про які я не прошу.



Раз уж тут людей в балабольстве обвиняют, то наверное вставлю свои 5 копеек.
Пересекая границу с Хорватией, пытался показать присланный системой номер, погранцу. Не распечатанный, а в телефоне.
На что получил ответ, что номер мне не надо, я в системе уже все вижу.
Не имея номера, видеть это все он мог только по данным паспорта.

И как ты себе представляешь, что пограничник вместо тебя заполняет анкету и в графе место проживания пишет лишьбышо не спрашивая тебя?

Так что ты тут, как бы не совсем корректен в оценке собеседника. Надо бы извиниться.



В начале сентября собираемся ехать в Хорватию, если не ее не закроют. Т.к. количество заражений хорошо уже перевалило за то, что было в марте-апреле. Форму заполню, напечатаю. Посмотрим. Мои друзья в конце июля заезжали. У них спросили.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
Сообщения: 92
С нами с 08.10.2012

Re: Хорватия 2020 [Re: MakcPassat]
      17 августа 2020 в 00:38 Гілками

MakcPassat 16.08.2020 22:39 пишет:

sovuhin 16.08.2020 21:55 пишет:

octob 16.08.2020 21:40 пишет:

Ок, друкуй, я не проти




Я розумію, це образливо коли тебе виставляють балаболом, але зрозумій і ти, є якась офіційна інформація і твоя відповідь вище різниться з нею і логично дати якийсь пруф про те, що ти пишеш, а не давати наприклад мені поради про які я не прошу.



Раз уж тут людей в балабольстве обвиняют, то наверное вставлю свои 5 копеек.
Пересекая границу с Хорватией, пытался показать присланный системой номер, погранцу. Не распечатанный, а в телефоне.
На что получил ответ, что номер мне не надо, я в системе уже все вижу.
Не имея номера, видеть это все он мог только по данным паспорта.

И как ты себе представляешь, что пограничник вместо тебя заполняет анкету и в графе место проживания пишет лишьбышо не спрашивая тебя?

Так что ты тут, как бы не совсем корректен в оценке собеседника. Надо бы извиниться.




Собеседник советует как сделать основываясь на одиночных ситуациях, а без каких либо подтверждений со стороны официальных властей Хорватии такого варианта, это пустое балабольство.
Ну и я не представляю, а пишу как было у меня, ну зачем ты перекручиваешь и додумываешь, не хорошо так делать, понимаешь.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
Киев
Сообщения: 30
С нами с 20.09.2017

Re: Хорватия 2020 [Re: Poison_r]
      17 августа 2020 в 11:33 Гілками

Дякую за підказки, новину що подовжили умови до 31.08 вже бачив на оф ресурсах. по анкеті - круто ))) бо чесно кажучи очкую щось бронювати до отримання результатів тестів (багато випадків коли у людей безсимптомне зараження). тому в цьому році - шалений план ))) в п'ятницю зранку здати тести, ввечері отримати результати і стартувати з Києва, по дорозі забронити житло/заповнити анкету і зробити страховки )))
Ще трохи переживаю що в суботу рано вранці черга на кордоні велика буде... підкажіть http://kordon.sfs.gov.ua/uk/home/countries/hu/o може хтось знає наскільки можна цьому ресурсу довіряти

Змінено Poison_r (15:23 17/08/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ***
Сообщения: 149
С нами с 14.03.2007

Re: Хорватия 2020 [Re: Poison_r]
      17 августа 2020 в 20:47 Гілками

Poison_r 17.08.2020 11:33 пишет:

Дякую за підказки, новину що подовжили умови до 31.08 вже бачив на оф ресурсах. по анкеті - круто ))) бо чесно кажучи очкую щось бронювати до отримання результатів тестів (багато випадків коли у людей безсимптомне зараження). тому в цьому році - шалений план ))) в п'ятницю зранку здати тести, ввечері отримати результати і стартувати з Києва, по дорозі забронити житло/заповнити анкету і зробити страховки )))
Ще трохи переживаю що в суботу рано вранці черга на кордоні велика буде... підкажіть http://kordon.sfs.gov.ua/uk/home/countries/hu/o може хтось знає наскільки можна цьому ресурсу довіряти


Довіряти цій інформації - себе не поважати. Сьогодні відмовивися від ідеї відпочинку у Хорватії саме із-за черг. Звонив знайомому прикордоннику на Чоп - якщо повезе то очікування в черзі 12-17 годин. На днях були випадки що люди простояли в черзі добу... Берегово-Лужанка - аналогічно...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3793
С нами с 31.10.2013

Re: Хорватия 2020 [Re: galixp]
      17 августа 2020 в 21:17 Гілками

galixp 17.08.2020 20:47 пишет:

Poison_r 17.08.2020 11:33 пишет:

Дякую за підказки, новину що подовжили умови до 31.08 вже бачив на оф ресурсах. по анкеті - круто ))) бо чесно кажучи очкую щось бронювати до отримання результатів тестів (багато випадків коли у людей безсимптомне зараження). тому в цьому році - шалений план ))) в п'ятницю зранку здати тести, ввечері отримати результати і стартувати з Києва, по дорозі забронити житло/заповнити анкету і зробити страховки )))
Ще трохи переживаю що в суботу рано вранці черга на кордоні велика буде... підкажіть http://kordon.sfs.gov.ua/uk/home/countries/hu/o може хтось знає наскільки можна цьому ресурсу довіряти


Довіряти цій інформації - себе не поважати. Сьогодні відмовивися від ідеї відпочинку у Хорватії саме із-за черг. Звонив знайомому прикордоннику на Чоп - якщо повезе то очікування в черзі 12-17 годин. На днях були випадки що люди простояли в черзі добу... Берегово-Лужанка - аналогічно...



+1 . Відмінив учора бронювання на 29.08 , не дуже хочеться замість відпочинку проходити всі ці квести з довідками , анкетами , кордоном і т.п. Шкода звичайно , але розраховую що ще випаде нагода відвідати мальовничу Хорватію у більш спокійний час .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
lvv
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 3660
С нами с 06.07.2001

Re: Хорватия 2020 [Re: *Senator*]
      18 августа 2020 в 08:20 Гілками

Подскажите, Словакия транзит с Украины (на Хорватию) если есть ПЦР тест пропускает?
гуглил, но так до конца и не понял...

Змінено lvv (08:28 18/08/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 3981
С нами с 01.02.2008

Re: Хорватия 2020 [Re: lvv]
      18 августа 2020 в 15:13 Гілками

Насколько я понимаю, транзит с целью туризма через Словакию закрыт.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 14
С нами с 01.02.2013

Re: Хорватия 2020 [Re: Aksakal]
      19 августа 2020 в 10:40 Гілками

Прошел вчера вечером Лужанку за 53 минуты.
В 22.30 подъехал к нашему КПП, В 23:23- въехал в Венгрию.
Уже в Хорватии.
17 часов- очередь для бусов с заробитчанами.
Туристов на легковых машинах идут по отдельной линии в объезд бусов.
Венгры кроме паспортов спрашивали подтверждение брони в Хорватии (букинг им подошел).
Хорваты спросили тесты на ковид.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
юная писательница **
Киев
Сообщения: 3217
С нами с 14.08.2007

Re: Хорватия 2020 [Re: Alex_17]
      19 августа 2020 в 11:40 Гілками

сколько по времени заняла дорога?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 14
С нами с 01.02.2013

Re: Хорватия 2020 [Re: aleva]
      19 августа 2020 в 12:59 Гілками

Выехали из Киева в 10 утра.
Приехали на Крк в 8 утра след. дня.
2 водителя.
Не торопились


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ****
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 374
С нами с 12.09.2011

Re: Хорватия 2020 [Re: lvv]
      20 августа 2020 в 12:32 Гілками

lvv 18.08.2020 08:20 пишет:

Подскажите, Словакия транзит с Украины (на Хорватию) если есть ПЦР тест пропускает?
гуглил, но так до конца и не понял...



можно на протяжении 12 часов https://www.policija.si/medijsko-sredisc...stopu-pojasnilo


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури за кордон
Додаткова інформація
0 користувачів і 64 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 126557

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія