autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

Хорватия 2020 (87/98)

новичок
Киев
Сообщения: 30
С нами с 20.09.2017

Re: Хорватия 2020 [Re: Sashok_Accent]
      23 августа 2020 в 23:26 Гілками

Ви в Макарській? Можем зустрітися

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 10301
С нами с 04.03.2004

Re: Хорватия 2020 [Re: Poison_r]
      24 августа 2020 в 01:29 Гілками

Poison_r 23.08.2020 08:37 пишет:

Ми в Хорватії, коротко процес )))
Прийняли рішення без тестів нічого не оформлювати ))))




Мої щирі вітання!
Тепер трохи накидаю на пропєллєр.
Австрія тиждень тому помістила Хорватію в чорний список по вірусу. В результаті пара-трійка десятків тисяч австрійців кинула все і поїхала додому. В минулу п'ятницю Німеччина оголосила Спліт-Далмацію і Шибеник як небезпечні регіони. Німці теж посунули додому. А сьогодні їм австрійські брати влаштували сюрпрайз. Всіх почали мітити. В результаті черги на кордонах Словенія-Австрія 16 годин. І вийти з машини не можна.
Дивився інтервью міністра туризму Хорватії. Він ледве не плакав. Казав, що німецькі, австрійські, словенські, італійські туристи це самий їхній головний заробіток. І тепер його не буде. А чим ви там, ******ь, думали, коли дозволили дискотеки, бари і т.п. без всяких обмеженнь? Хотіли бабла нарубати? Нарубали, ідіоти. Була курка, яка несла золоті яйця. Ви її зарізали, зжерли. Тепер немає і курки і яєць. А ще хорвати доволили туритстам з таких країн як кацапія і США приїздити без обмеженнь. За американців не знаю, а от кацапи залітають через Турцію і далі по Європі як таргани розбігаються. Мабуть це теж всім набридло і хорватів в т.ч. з це поставили на місце.
Я тепер теж пролітаю тепер повз Хорватію. Так як я бронював приватно, то, скоріше за все, втрачу задаток. Моя фірма попередила співробітників, що в небезпечні регіони не можна їздити без поважних причин. Але це не все. Якщо регіон визначений як небезпечний, наприклад щодо коронавірусу, і ти знав про це і туди попхався і там захворів, то лікуйся за свій кошт. Жодна страховка в такому випадку не діє.
Це, так би мовити, про ситуацію. Реально - через тиждень там, в Хорватії, буде пусто. Можна, якщо не боїтеся захворіти, їхати. Але не з строни ЄУ.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
lvv
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 3659
С нами с 06.07.2001

Re: Хорватия 2020 [Re: N-TP]
      24 августа 2020 в 08:13 Гілками

N-TP 24.08.2020 01:29 пишет:

Poison_r 23.08.2020 08:37 пишет:

Ми в Хорватії, коротко процес )))
Прийняли рішення без тестів нічого не оформлювати ))))




Мої щирі вітання!
Тепер трохи накидаю на пропєллєр.
Австрія тиждень тому помістила Хорватію в чорний список по вірусу. В результаті пара-трійка десятків тисяч австрійців кинула все і поїхала додому. В минулу п'ятницю Німеччина оголосила Спліт-Далмацію і Шибеник як небезпечні регіони. Німці теж посунули додому. А сьогодні їм австрійські брати влаштували сюрпрайз. Всіх почали мітити. В результаті черги на кордонах Словенія-Австрія 16 годин. І вийти з машини не можна.
Дивився інтервью міністра туризму Хорватії. Він ледве не плакав. Казав, що німецькі, австрійські, словенські, італійські туристи це самий їхній головний заробіток. І тепер його не буде. А чим ви там, ******ь, думали, коли дозволили дискотеки, бари і т.п. без всяких обмеженнь? Хотіли бабла нарубати? Нарубали, ідіоти. Була курка, яка несла золоті яйця. Ви її зарізали, зжерли. Тепер немає і курки і яєць. А ще хорвати доволили туритстам з таких країн як кацапія і США приїздити без обмеженнь. За американців не знаю, а от кацапи залітають через Турцію і далі по Європі як таргани розбігаються. Мабуть це теж всім набридло і хорватів в т.ч. з це поставили на місце.
Я тепер теж пролітаю тепер повз Хорватію. Так як я бронював приватно, то, скоріше за все, втрачу задаток. Моя фірма попередила співробітників, що в небезпечні регіони не можна їздити без поважних причин. Але це не все. Якщо регіон визначений як небезпечний, наприклад щодо коронавірусу, і ти знав про це і туди попхався і там захворів, то лікуйся за свій кошт. Жодна страховка в такому випадку не діє.
Це, так би мовити, про ситуацію. Реально - через тиждень там, в Хорватії, буде пусто. Можна, якщо не боїтеся захворіти, їхати. Але не з строни ЄУ.



С точки зрения украинского Минздрава Хорватия в зеленой зоне.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
Киев
Сообщения: 30
С нами с 20.09.2017

Re: Хорватия 2020 [Re: N-TP]
      24 августа 2020 в 09:22 Гілками

Не знаю у кого які «чорні списки» учора на автобані зі сторони «єу» було дохєріща авто з німецькими і австрійськими номерами у бік узбережжя.... можливо поспішали своїх рідних і знайомих попередити/забрати з пляжу.... ввечері в Макарській в ресторані були одні німці (паспорт не перевіряв, по розмові здалося так)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
krk.pl
Сообщения: 9127
С нами с 14.10.2002

Re: Хорватия 2020 [Re: N-TP]
      24 августа 2020 в 10:03 Гілками

N-TP 24.08.2020 01:29 пишет:


Тепер трохи накидаю на пропєллєр.



вчасно ми з'їздили. шкода тих, кто відкладав відпустку до остатнього


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 10301
С нами с 04.03.2004

Re: Хорватия 2020 [Re: Poison_r]
      24 августа 2020 в 23:33 Гілками

Poison_r 24.08.2020 09:22 пишет:

Не знаю у кого які «чорні списки» учора на автобані зі сторони «єу» було дохєріща авто з німецькими і австрійськими номерами у бік узбережжя.... можливо поспішали своїх рідних і знайомих попередити/забрати з пляжу.... ввечері в Макарській в ресторані були одні німці (паспорт не перевіряв, по розмові здалося так)



За приблизними даними в Хорватії на минулу п'ятницю було прилизно 150-180 тисяч туристів з Німеччини. Звичайно не всі виїхали. Тим більше, тим кого ця новина "накрила" несподівано вже все одно. Їм вже нема сенсу тікати. Все одно карантин світить. Мова йшла про тих, хто збирався їхати. Типу мене. От вони і не приїдуть. Так, що через днів 10 Хорватія може залишитися без основної маси туристів.
П.С. Поки писав. По радіо щойно повідомили про проект нового рішення щодо повернення з небезпечних регіонів. Ідея така - 5 днів обов'якового карантину (за свій рахунок, до речі) а потім тест. Це ще + 2-3 доби на тих самих умовах. Так що, скоріше за все, нафіг.
П.С.2. Несподівано виявив, що Португалія відкрита. Квитки на РаянЕйр по 20 євро на Порто. А вони мені більше 200 євро винні. Може поїдемо краще туди.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
lvv
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 3659
С нами с 06.07.2001

Re: Хорватия 2020 [Re: N-TP]
      25 августа 2020 в 16:12 Гілками

N-TP 24.08.2020 23:33 пишет:

Poison_r 24.08.2020 09:22 пишет:

Не знаю у кого які «чорні списки» учора на автобані зі сторони «єу» було дохєріща авто з німецькими і австрійськими номерами у бік узбережжя.... можливо поспішали своїх рідних і знайомих попередити/забрати з пляжу.... ввечері в Макарській в ресторані були одні німці (паспорт не перевіряв, по розмові здалося так)



За приблизними даними в Хорватії на минулу п'ятницю було прилизно 150-180 тисяч туристів з Німеччини. Звичайно не всі виїхали. Тим більше, тим кого ця новина "накрила" несподівано вже все одно. Їм вже нема сенсу тікати. Все одно карантин світить. Мова йшла про тих, хто збирався їхати. Типу мене. От вони і не приїдуть. Так, що через днів 10 Хорватія може залишитися без основної маси туристів.
П.С. Поки писав. По радіо щойно повідомили про проект нового рішення щодо повернення з небезпечних регіонів. Ідея така - 5 днів обов'якового карантину (за свій рахунок, до речі) а потім тест. Це ще + 2-3 доби на тих самих умовах. Так що, скоріше за все, нафіг.
П.С.2. Несподівано виявив, що Португалія відкрита. Квитки на РаянЕйр по 20 євро на Порто. А вони мені більше 200 євро винні. Може поїдемо краще туди.




Вот скажи, а зачем нам в Украине твоё инфо про германии, австрии и т.д.? Забиваешь мусором ветку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 10301
С нами с 04.03.2004

Re: Хорватия 2020 [Re: lvv]
      25 августа 2020 в 17:26 Гілками

lvv 25.08.2020 16:12 пишет:

N-TP 24.08.2020 23:33 пишет:

Poison_r 24.08.2020 09:22 пишет:

Не знаю у кого які «чорні списки» учора на автобані зі сторони «єу» було дохєріща авто з німецькими і австрійськими номерами у бік узбережжя.... можливо поспішали своїх рідних і знайомих попередити/забрати з пляжу.... ввечері в Макарській в ресторані були одні німці (паспорт не перевіряв, по розмові здалося так)



За приблизними даними в Хорватії на минулу п'ятницю було прилизно 150-180 тисяч туристів з Німеччини. Звичайно не всі виїхали. Тим більше, тим кого ця новина "накрила" несподівано вже все одно. Їм вже нема сенсу тікати. Все одно карантин світить. Мова йшла про тих, хто збирався їхати. Типу мене. От вони і не приїдуть. Так, що через днів 10 Хорватія може залишитися без основної маси туристів.
П.С. Поки писав. По радіо щойно повідомили про проект нового рішення щодо повернення з небезпечних регіонів. Ідея така - 5 днів обов'якового карантину (за свій рахунок, до речі) а потім тест. Це ще + 2-3 доби на тих самих умовах. Так що, скоріше за все, нафіг.
П.С.2. Несподівано виявив, що Португалія відкрита. Квитки на РаянЕйр по 20 євро на Порто. А вони мені більше 200 євро винні. Може поїдемо краще туди.




Вот скажи, а зачем нам в Украине твоё инфо про германии, австрии и т.д.? Забиваешь мусором ветку.



Не нравится, не надо читать. Я не заставляю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
38 лет (19 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38739
С нами с 25.02.2005

Re: Хорватия 2020 [Re: *Senator*]
      26 августа 2020 в 13:51 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Шо я вам скажу
Хоть тушкой, хоть чучелом, но ехать надо

Шо я вам скажуХоть тушкой, хоть чучелом, но ехать надо


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ****
55 лет (33 года за рулем), Киев
Сообщения: 972
С нами с 15.02.2010

Re: Хорватия 2020 [Re: Sashok_Accent]
      26 августа 2020 в 18:52 Гілками

Sashok_Accent 26.08.2020 13:51 пишет:

Шо я вам скажу
Хоть тушкой, хоть чучелом, но ехать надо




Согласен! Саша я уже на низком старте 14 ночую в Берегово - дальше по маршруту повторюсь Плитвицы Дубровник Рогозница - можем пересечься кто в эти даты едет


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
38 лет (19 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38739
С нами с 25.02.2005

Re: Хорватия 2020 [Re: baraban]
      26 августа 2020 в 20:28 Гілками

baraban 26.08.2020 18:52 пишет:

Sashok_Accent 26.08.2020 13:51 пишет:

Шо я вам скажу
Хоть тушкой, хоть чучелом, но ехать надо




Согласен! Саша я уже на низком старте 14 ночую в Берегово - дальше по маршруту повторюсь Плитвицы Дубровник Рогозница - можем пересечься кто в эти даты едет




Я уже вернусь к тому времени, так что просто, счастливого пути!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
бЭндеровец **
8 лет (28 лет за рулем), Донецк - Киев
Сообщения: 64726
С нами с 10.10.2005

Re: Хорватия 2020 [Re: Sashok_Accent]
      26 августа 2020 в 20:43 Гілками

А тест сдал?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
38 лет (19 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38739
С нами с 25.02.2005

Re: Хорватия 2020 [Re: Mangust]
      26 августа 2020 в 23:00 Гілками

Mangust 26.08.2020 20:43 пишет:

А тест сдал?



По дороге туда - да
Вот интересно, что будет по дороге назад


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
APL
member *
Сообщения: 127
С нами с 26.04.2012

Re: Хорватия 2020 [Re: N-TP]
      27 августа 2020 в 15:34 Гілками

А можна о Португалии поподробней...-Гугл не помог.
Спасибо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9161
С нами с 31.07.2010

Re: Хорватия 2020 [Re: Sashok_Accent]
      27 августа 2020 в 19:12 Гілками

Sashok_Accent 26.08.2020 13:51 пишет:

Шо я вам скажу
Хоть тушкой, хоть чучелом, но ехать надо




это 100%
конечно мы в этом году изменили нормальному отдыху на отдых с олинклюзивом но 10 дней моря этого стоили


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
Киев
Сообщения: 30
С нами с 20.09.2017

Re: Хорватия 2020 [Re: Poison_r]
      27 августа 2020 в 21:19 Гілками

Питаннячко виникло ))) в ході екскурсії в Брелу провтикав знак «пішачкова зона» і припаркував машину, за що отримав штраф на скло... як практика підказує? Платити, чи забити? )))) я розумію що порушив, хтів зекономити на паркуванні, але не злісне порушення і там місцеві машини стояли )))) хто шо скаже?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 14
С нами с 01.02.2013

Re: Хорватия 2020 [Re: Poison_r]
      28 августа 2020 в 10:44 Гілками

Вам не соромно ставити такі питання?
Ви свідомо порушили правила парковки з метою зекономити кілька копійок і цілком закономірно отримали штраф.
Навіщо їхати до Хорватії якщо нема грошей на парковку?
Соррі, але не втримався...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9161
С нами с 31.07.2010

Re: Хорватия 2020 [Re: Poison_r]
      28 августа 2020 в 15:34 Гілками

Poison_r 27.08.2020 21:19 пишет:

Питаннячко виникло ))) в ході екскурсії в Брелу провтикав знак «пішачкова зона» і припаркував машину, за що отримав штраф на скло... як практика підказує? Платити, чи забити? )))) я розумію що порушив, хтів зекономити на паркуванні, але не злісне порушення і там місцеві машини стояли )))) хто шо скаже?




если совесть мучает - можно оплатить, а нет - можно забить

повезло что не эвакуировали - в основном в туристических местах наблюдал что чаще эвакуируют чем квитанции лепят, на муртере в 2-х местах башмаки цепляли - тоже уже фиг уедешь , т.ч. считаю крупно повезло


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
Киев
Сообщения: 30
С нами с 20.09.2017

Re: Хорватия 2020 [Re: Alex_17]
      28 августа 2020 в 20:30 Гілками

Alex_17 28.08.2020 10:44 пишет:

Вам не соромно ставити такі питання?
Ви свідомо порушили правила парковки з метою зекономити кілька копійок і цілком закономірно отримали штраф.
Навіщо їхати до Хорватії якщо нема грошей на парковку?
Соррі, але не втримався...



Можливо ви не уважно читали, я не свідомо порушив, а поставив машигу там де стояли інші машини, знаку «стоянка заборонена» не було, за цим слідкував, провтикав знак «пішоходна зона»
Хто вам сказав що в мене нема грошей? Ви були в Брелі? Я вперше, там не дуже зручні дороги для пересування і тим паче розворотів/паркування (особливо на великій машині). Ще раз повторюю, я доїхав до пляжної зони по навігатору і шукав де припаркуваться, на знаки «платне паркування» і «парковка заборонена» дивився - їх не було...
Не бачу сенсу то обговорювати


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 10301
С нами с 04.03.2004

Re: Хорватия 2020 [Re: Poison_r]
      29 августа 2020 в 01:49 Гілками

Poison_r 27.08.2020 21:19 пишет:

Питаннячко виникло ))) в ході екскурсії в Брелу провтикав знак «пішачкова зона» і припаркував машину, за що отримав штраф на скло... як практика підказує? Платити, чи забити? )))) я розумію що порушив, хтів зекономити на паркуванні, але не злісне порушення і там місцеві машини стояли )))) хто шо скаже?



Заплати і забудь. Думаю там сума не сильно більша за стандартну ціну паркування в Хорватії за пару-трійку годин.
На місцеві машини в таких "сумнівних" місцях не треба дивитися. Це можуть бути жителі будинків, що поруч. Або їхні гості. Вони мають право паркуватися в пішоходних зонах. Або це в решті решт звичайні порушники правил. Так якого біса на порушників орієнтуватися? Думати потрібно своєю головою, а не говорити, що хтось теж там стояв. А я що, гірший? А якщо просто провтикав, то заплати ті копійки. Наступного разу будеш уважніше на знаки дивитись. Як кажуть, дякуй Богові, що взяв тільки грішми.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури за кордон
Додаткова інформація
0 користувачів і 113 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 126426

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія