autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Что взять, если не ТИГУАН ? (37/110)

подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: kaktyz]
      15 сентября 2020 в 23:13 Гілками

kaktyz 15.09.2020 22:53 пишет:

Ganni 15.09.2020 22:45 пишет:

kaktyz 15.09.2020 22:36 пишет:


В ответ на:

...





конкретно в моей нет, т.к. она покупалась в Украине, и у нас всё это доступно за большие деньги, у Европеек за такую же цену как у меня плюс-минус большинство из этих опций есть


Це які-такі опції з перелічених є в європейській базі Октавії

п.с. Виділив основне




я не можу ручатись конкретно за кожну опцію, вивчав це питання ще два роки тому, але якщо мені не зраджує пам"ять то як доп.опція можна заказати практично все із цього списку


В такому разі я вас розчарую - в європейській базі А7 лиш повний набір подушок і фронт-асистент. Це те, що Єврокар вирізає і просить за це гроші. Все решта - такі ж опції, за які треба платити. Я якраз це питання свого часу досконально вивчав (були певні збочені думки придбати там екземпляр)

І от якщо ми вже порівнюємо Октаву з Тігуаном, то було б непогано хоча б по опціях досягти якогось паритету Я от вангую, що повнопривідна октава з топовим дизелем і з усіма переліченими опціями (принаймні з тими, які доступні для неї) дешевше 41-43к не буде


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4527
С нами с 27.12.2012

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: Ganni]
      15 сентября 2020 в 23:25 Гілками

Ganni 15.09.2020 23:13 пишет:


І от якщо ми вже порівнюємо Октаву з Тігуаном, то було б непогано хоча б по опціях досягти якогось паритету Я от вангую, що повнопривідна октава з топовим дизелем і з усіма переліченими опціями (принаймні з тими, які доступні для неї) дешевше 41-43к не буде



По какой-то причине универсалы повышенной проходимости типа той же октавии scout, V60CC, A4 allroad, A6 allroad и т.п. стоят, как минимум, столько же, а то и дороже, чем сопоставимые по классу кроссоверы. Так что все эти сравнения напакованного по самые помидоры Тига и обычной переднеприводной A7, которую можно типа чипануть - в пользу бедных. Совершенно несравнимые вещи.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4527
С нами с 27.12.2012

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: kaktyz]
      15 сентября 2020 в 23:29 Гілками

kaktyz 15.09.2020 16:32 пишет:

skov 15.09.2020 16:30 пишет:


А Туарег - типа тот же Пассат с бОльшим клиренсом, значит 46 за Туарег тоже должно смущать (Пассат ведь столько не стоит, да?).



ну сравнивать пассат и туарег не очень правильно, не перегибайте. Туарег это пневма и разные внедорожные плюшки, типа блокировок и тд. Пассат это пассат. Движки у Туарега гораздо более интересные, на любой вкус, у Пассата всё скучнее, так что тут вы не в тему



A4 vs Q5? A3 vs Q3? C-klasse vs GLC? E-klasse vs GLE? Все соплатформенное, пересечение по движкам / коробкам - почти 100%, но седаны (из которых как бы сделали кроссоверы с бОльшим клиренсом) существенно дешевле. Все еще "смущает" цена на Тиг?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Ukraine
Сообщения: 506
С нами с 08.12.2010

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: skov]
      16 сентября 2020 в 08:51 Гілками

skov 15.09.2020 23:29 пишет:

kaktyz 15.09.2020 16:32 пишет:

skov 15.09.2020 16:30 пишет:


А Туарег - типа тот же Пассат с бОльшим клиренсом, значит 46 за Туарег тоже должно смущать (Пассат ведь столько не стоит, да?).



ну сравнивать пассат и туарег не очень правильно, не перегибайте. Туарег это пневма и разные внедорожные плюшки, типа блокировок и тд. Пассат это пассат. Движки у Туарега гораздо более интересные, на любой вкус, у Пассата всё скучнее, так что тут вы не в тему



A4 vs Q5? A3 vs Q3? C-klasse vs GLC? E-klasse vs GLE? Все соплатформенное, пересечение по движкам / коробкам - почти 100%, но седаны (из которых как бы сделали кроссоверы с бОльшим клиренсом) существенно дешевле. Все еще "смущает" цена на Тиг?




у Туарега с пассатом нет пересечения ни по коробкам, ни по движкам, это принципиально разные машины. Да Ешка и Gle пересекаются по всем движкам, трансмиссиям и тд. и тп и ГЛЕ это большая ешка, как Тиг это большой Гольф, но Туарег и Пассат совсем разные вещи, разве что и то и то Фольксваген.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Ukraine
Сообщения: 506
С нами с 08.12.2010

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: skov]
      16 сентября 2020 в 08:53 Гілками

skov 15.09.2020 23:25 пишет:

Ganni 15.09.2020 23:13 пишет:


І от якщо ми вже порівнюємо Октаву з Тігуаном, то було б непогано хоча б по опціях досягти якогось паритету Я от вангую, що повнопривідна октава з топовим дизелем і з усіма переліченими опціями (принаймні з тими, які доступні для неї) дешевше 41-43к не буде



По какой-то причине универсалы повышенной проходимости типа той же октавии scout, V60CC, A4 allroad, A6 allroad и т.п. стоят, как минимум, столько же, а то и дороже, чем сопоставимые по классу кроссоверы. Так что все эти сравнения напакованного по самые помидоры Тига и обычной переднеприводной A7, которую можно типа чипануть - в пользу бедных. Совершенно несравнимые вещи.




Да, считаю точно так же, что цены на версии олроуд, скаут и тд от Шкоды, Ауди и Фолькса так же неоправдано и необъяснимо завышены изначально.
Сравнение было с полноприводной октавией, которая после чиповки достигает такой же мощности как и Тиг который обсуждали. И отличается только комплектацией, а ходовые характеристики ровно такие же как у Тига за 46


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Ukraine
Сообщения: 506
С нами с 08.12.2010

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: Ganni]
      16 сентября 2020 в 09:10 Гілками

Ganni 15.09.2020 23:13 пишет:

kaktyz 15.09.2020 22:53 пишет:

Ganni 15.09.2020 22:45 пишет:


В ответ на:

...



Це які-такі опції з перелічених є в європейській базі Октавії

п.с. Виділив основне




я не можу ручатись конкретно за кожну опцію, вивчав це питання ще два роки тому, але якщо мені не зраджує пам"ять то як доп.опція можна заказати практично все із цього списку


В такому разі я вас розчарую - в європейській базі А7 лиш повний набір подушок і фронт-асистент. Це те, що Єврокар вирізає і просить за це гроші. Все решта - такі ж опції, за які треба платити. Я якраз це питання свого часу досконально вивчав (були певні збочені думки придбати там екземпляр)

І от якщо ми вже порівнюємо Октаву з Тігуаном, то було б непогано хоча б по опціях досягти якогось паритету Я от вангую, що повнопривідна октава з топовим дизелем і з усіма переліченими опціями (принаймні з тими, які доступні для неї) дешевше 41-43к не буде




ну я і не казав що вони йдуть в базі такого ж оснащення і комплектації, а говорив про те що Європейські версії які продаються наприклад на mobile.de, в конфігу 2.0 дизель на 184 кінських і з повним приводом, як правило всі запаковані досить непогано, але це не означало що за ці опції ніхто не доплачував.
тыц
як ось наприклад ця, маєте і панораму, і топову музику, топову мультимедію, спортивний обвіс, спортивні сидіння в алькантарі (кожному своє, але як на мене крутіше ніж шкіра), асистент полос, мертвих зон і тд і тп. Так немає камер кругового огляду і можливо ще декількох несуттєвих приблуд. І ціна така ж як заплатив за свою я новою тут. Саме це я мав на увазі.

Якщо добирати всі ці опції тут, при покупці нової машини, і платити за октавію 40+, це така сама незрозуміла для мене покупка як і Тіг за 46, я не мав на увазі шо октавія за 40+ це норм, а тіг за 46 це не норм.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: kaktyz]
      16 сентября 2020 в 10:02 Гілками

kaktyz 16.09.2020 09:10 пишет:

І ціна така ж як заплатив за свою я новою тут. Саме це я мав на увазі.

Якщо добирати всі ці опції тут, при покупці нової машини, і платити за октавію 40+, це така сама незрозуміла для мене покупка як і Тіг за 46, я не мав на увазі шо октавія за 40+ це норм, а тіг за 46 це не норм.



А какая будет цена, если её привезти сюда?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Ukraine
Сообщения: 506
С нами с 08.12.2010

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: Paulskit]
      16 сентября 2020 в 10:05 Гілками

Paulskit 16.09.2020 10:02 пишет:

kaktyz 16.09.2020 09:10 пишет:

І ціна така ж як заплатив за свою я новою тут. Саме це я мав на увазі.

Якщо добирати всі ці опції тут, при покупці нової машини, і платити за октавію 40+, це така сама незрозуміла для мене покупка як і Тіг за 46, я не мав на увазі шо октавія за 40+ це норм, а тіг за 46 це не норм.



А какая будет цена, если её привезти сюда?




если везти то 37 примерно выйдет здесь, плюс минус. что на 10 дешевле чем представленный Тиг


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Ukraine
Сообщения: 506
С нами с 08.12.2010

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: Paulskit]
      16 сентября 2020 в 10:06 Гілками

Paulskit 16.09.2020 10:02 пишет:

kaktyz 16.09.2020 09:10 пишет:

І ціна така ж як заплатив за свою я новою тут. Саме це я мав на увазі.

Якщо добирати всі ці опції тут, при покупці нової машини, і платити за октавію 40+, це така сама незрозуміла для мене покупка як і Тіг за 46, я не мав на увазі шо октавія за 40+ це норм, а тіг за 46 це не норм.



А какая будет цена, если её привезти сюда?




но за такие деньги она мало интересна, но более интересна чем Тиг за 46


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: kaktyz]
      16 сентября 2020 в 10:15 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

kaktyz 16.09.2020 10:05 пишет:

Paulskit 16.09.2020 10:02 пишет:

kaktyz 16.09.2020 09:10 пишет:

І ціна така ж як заплатив за свою я новою тут. Саме це я мав на увазі.

Якщо добирати всі ці опції тут, при покупці нової машини, і платити за октавію 40+, це така сама незрозуміла для мене покупка як і Тіг за 46, я не мав на увазі шо октавія за 40+ це норм, а тіг за 46 це не норм.



А какая будет цена, если её привезти сюда?




если везти то 37 примерно выйдет здесь, плюс минус. что на 10 дешевле чем представленный Тиг



Немного не так. Просто растаможенная машина, без каких либо накладных расходов (билеты, проживание, бензин на дорогу и т.д.) станет в 38к евро.

А это где-то около 45к баксов. Добавить сюда доп расходы и предложенный вариант выйдет также или даже дороже + гемор по пригону сюда. Выгоды нет.

Немного не так. Просто растаможенная машина, без каких либо накладных расходов (билеты, проживание, бензин на дорогу и т


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Ukraine
Сообщения: 506
С нами с 08.12.2010

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: Paulskit]
      16 сентября 2020 в 10:25 Гілками

Paulskit 16.09.2020 10:15 пишет:

kaktyz 16.09.2020 10:05 пишет:

Paulskit 16.09.2020 10:02 пишет:


В ответ на:

...




А какая будет цена, если её привезти сюда?




если везти то 37 примерно выйдет здесь, плюс минус. что на 10 дешевле чем представленный Тиг



Немного не так. Просто растаможенная машина, без каких либо накладных расходов (билеты, проживание, бензин на дорогу и т.д.) станет в 38к евро.

А это где-то около 45к баксов. Добавить сюда доп расходы и предложенный вариант выйдет также или даже дороже + гемор по пригону сюда. Выгоды нет.




пардон, валюту не учёл. Ну вот, что шкода что тиг за эти деньги это дичь как по мне, но каждому своё


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43886
С нами с 14.10.2011

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: Ganni]
      16 сентября 2020 в 10:57 Гілками

Ganni 15.09.2020 22:29 пишет:

Mookker 15.09.2020 16:46 пишет:

Paulskit 15.09.2020 16:36 пишет:


В ответ на:

...




Да, вольву и т.д. И вот тогда 46к за напакованную тачку уже не кажется много, да? Потому что бомж вольво XC60 с 190 лс начинается с 46к евро. И пакетная Х3 тоже 60к с двигателем 190 лс.



смотри, это пригонка из германии. т.е. вполне можно с ней равнять какой-то биточек из штатов, и там совсем не 46к будет, это уже цена порша


Бгггг, я правильно розумію: між американським битком і німецьким легким б/у практично з салону вже ставиться знак рівності?
Чи ми зараз розведем срач, що Тіг з оголошення теж може бути битком з Німеччини))))



да, и то и то б/у


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: kaktyz]
      16 сентября 2020 в 11:18 Гілками

kaktyz 16.09.2020 09:10 пишет:

ну я і не казав що вони йдуть в базі такого ж оснащення і комплектації, а говорив про те що Європейські версії які продаються наприклад на mobile.de, в конфігу 2.0 дизель на 184 кінських і з повним приводом, як правило всі запаковані досить непогано, але це не означало що за ці опції ніхто не доплачував.
тыц


Знову ж таки давайте по пунктах по вашому лінку:
1. Я не бачу ніде в оголошенні, що це повнопривідний варіант, та й на фото шильдиків 4х4 теж ніде нема. З чого ви взяли що це саме повнопривідна Октава? Решта варіантів в пошуку скрізь пишуть 4х4, для порівняння.
2. Одразу бачу, що нема електросидінь з памяттю - лише механічні регулювання.
3. Медіасистема не топ, а стандартний середнячок з крутилками - сенсорний топчик відчутно дорожчий (тисячі на 1,5-2)
4. Ви самі зазначили, що опцій типу камер 360о чи 3-зонного клімату в Октаві нема, тобто по деяких параметрах їй взагалі не вдасться тягатись з Тігом

І при всьому вищезазначеному фіналочка: 34 тис євро це ж ціна там. А скільки ще треба накинути щоб її доставити в Україну, розмитнити і поставити на облік?
Навіть якщо купити по Брутто за 30к євро, то гугл зараз перераховує 30к євро як 35,5к доларів. В 40к з усіма платежами точно не влізти, навіть не мрійте




kaktyz 16.09.2020 09:10 пишет:

Якщо добирати всі ці опції тут, при покупці нової машини, і платити за октавію 40+, це така сама незрозуміла для мене покупка як і Тіг за 46, я не мав на увазі шо октавія за 40+ це норм, а тіг за 46 це не норм.


Шикарна вийшла дискусія
- Ви: АААА Тіг за 46к це перебор, октава 4х4 буде така ж напакована і знааааачно дешевше
- Опоненти: Ніт, не буде. По-перше, двигун...
- Ви: Та кому треба той двигун, крім того Октаву можна чіпанути
- Опоненти: Ну а опції. Ось дивіться (йде перелік опцій Тіга і порівняння з гіпотетично так само напакованою Октавою)
- Ви: Та більшість тих опцій нікому не треба, нашо за них переплачувати...

Завіса


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: Mookker]
      16 сентября 2020 в 11:21 Гілками

Mookker 16.09.2020 10:57 пишет:

Ganni 15.09.2020 22:29 пишет:

Mookker 15.09.2020 16:46 пишет:


В ответ на:

...




смотри, это пригонка из германии. т.е. вполне можно с ней равнять какой-то биточек из штатов, и там совсем не 46к будет, это уже цена порша


Бгггг, я правильно розумію: між американським битком і німецьким легким б/у практично з салону вже ставиться знак рівності?
Чи ми зараз розведем срач, що Тіг з оголошення теж може бути битком з Німеччини))))



да, и то и то б/у


Так ЄвроТіг ще на гарантії
А битків по-моєму лише Форди наш Віннер робив якісь потуги ставити на якусь типу гарантію (бачив десь рекламу), не знаю наскільки вона дієва...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43886
С нами с 14.10.2011

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: Ganni]
      16 сентября 2020 в 11:23 Гілками

Ganni 16.09.2020 11:21 пишет:

Mookker 16.09.2020 10:57 пишет:

Ganni 15.09.2020 22:29 пишет:


В ответ на:

...



Бгггг, я правильно розумію: між американським битком і німецьким легким б/у практично з салону вже ставиться знак рівності?
Чи ми зараз розведем срач, що Тіг з оголошення теж може бути битком з Німеччини))))



да, и то и то б/у


Так ЄвроТіг ще на гарантії
А битків по-моєму лише Форди наш Віннер робив якісь потуги ставити на якусь типу гарантію (бачив десь рекламу), не знаю наскільки вона дієва...



та и у этого фолькца она тоже "типа" есть. хотя не исключено, что работает сколько там гарантии, года 2?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: Mookker]
      16 сентября 2020 в 11:29 Гілками

Mookker 16.09.2020 11:23 пишет:

Ganni 16.09.2020 11:21 пишет:

Mookker 16.09.2020 10:57 пишет:


В ответ на:

...




да, и то и то б/у


Так ЄвроТіг ще на гарантії
А битків по-моєму лише Форди наш Віннер робив якісь потуги ставити на якусь типу гарантію (бачив десь рекламу), не знаю наскільки вона дієва...



та и у этого фолькца она тоже "типа" есть. хотя не исключено, что работает сколько там гарантии, года 2?


Чому "тіпа"?
ВАГівська гарантія по Європейському континенту працює (сюди і Східна Європа, і мордор теж).
Хіба що якщо вже розглядати песимістичний сценарій, з куланцом по двигуну можуть відмовити в разі чого, бо 2.0біТДІ на 240 коней в нас нема офіційно. Ну але це "в разі чого", а решта агрегатів все ок, особливо всіма "любима" коробка)))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43886
С нами с 14.10.2011

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: Ganni]
      16 сентября 2020 в 11:31 Гілками

Ganni 16.09.2020 11:29 пишет:

Mookker 16.09.2020 11:23 пишет:

Ganni 16.09.2020 11:21 пишет:


В ответ на:

...



Так ЄвроТіг ще на гарантії
А битків по-моєму лише Форди наш Віннер робив якісь потуги ставити на якусь типу гарантію (бачив десь рекламу), не знаю наскільки вона дієва...



та и у этого фолькца она тоже "типа" есть. хотя не исключено, что работает сколько там гарантии, года 2?


Чому "тіпа"?
ВАГівська гарантія по Європейському континенту працює (сюди і Східна Європа, і мордор теж).
Хіба що якщо вже розглядати песимістичний сценарій, з куланцом по двигуну можуть відмовити в разі чого, бо 2.0біТДІ на 240 коней в нас нема офіційно. Ну але це "в разі чого", а решта агрегатів все ок, особливо всіма "любима" коробка)))



ладно, сдаюсь, берите


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: Mookker]
      16 сентября 2020 в 12:01 Гілками

Я собі вже взяв ідеальне авто. Хвате

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Ukraine
Сообщения: 506
С нами с 08.12.2010

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: Ganni]
      16 сентября 2020 в 12:20 Гілками

Ganni 16.09.2020 11:18 пишет:

kaktyz 16.09.2020 09:10 пишет:

ну я і не казав що вони йдуть в базі такого ж оснащення і комплектації, а говорив про те що Європейські версії які продаються наприклад на mobile.de, в конфігу 2.0 дизель на 184 кінських і з повним приводом, як правило всі запаковані досить непогано, але це не означало що за ці опції ніхто не доплачував.
тыц


Знову ж таки давайте по пунктах по вашому лінку:
1. Я не бачу ніде в оголошенні, що це повнопривідний варіант, та й на фото шильдиків 4х4 теж ніде нема. З чого ви взяли що це саме повнопривідна Октава? Решта варіантів в пошуку скрізь пишуть 4х4, для порівняння.
2. Одразу бачу, що нема електросидінь з памяттю - лише механічні регулювання.
3. Медіасистема не топ, а стандартний середнячок з крутилками - сенсорний топчик відчутно дорожчий (тисячі на 1,5-2)
4. Ви самі зазначили, що опцій типу камер 360о чи 3-зонного клімату в Октаві нема, тобто по деяких параметрах їй взагалі не вдасться тягатись з Тігом

І при всьому вищезазначеному фіналочка: 34 тис євро це ж ціна там. А скільки ще треба накинути щоб її доставити в Україну, розмитнити і поставити на облік?
Навіть якщо купити по Брутто за 30к євро, то гугл зараз перераховує 30к євро як 35,5к доларів. В 40к з усіма платежами точно не влізти, навіть не мрійте




kaktyz 16.09.2020 09:10 пишет:

Якщо добирати всі ці опції тут, при покупці нової машини, і платити за октавію 40+, це така сама незрозуміла для мене покупка як і Тіг за 46, я не мав на увазі шо октавія за 40+ це норм, а тіг за 46 це не норм.


Шикарна вийшла дискусія
- Ви: АААА Тіг за 46к це перебор, октава 4х4 буде така ж напакована і знааааачно дешевше
- Опоненти: Ніт, не буде. По-перше, двигун...
- Ви: Та кому треба той двигун, крім того Октаву можна чіпанути
- Опоненти: Ну а опції. Ось дивіться (йде перелік опцій Тіга і порівняння з гіпотетично так само напакованою Октавою)
- Ви: Та більшість тих опцій нікому не треба, нашо за них переплачувати...

Завіса




у вас все в порядку?
по перше я не говорив про оснащення, а про те, що по функціоналу ви отримуєте таку ж машину, по розміру, проходимості, і тд і тп, про комплектацію розмову почали ви а не я. Уважно читайте повідомлення. І не перекручуйте слова, а то як мала дитина, я хоч раз написав "кому треба той двигун" чи це ваша збочена фантазія придумала? Я писав що після чіпу октавія буде їхати так само як Тіг який ми обговорюємо, мови про те що він нікому не потрібен не було навіть в моїй підсвідомості. І про те що більшість опцій нікому не треба це також плоди вашої фантазії, я говорив виключно про себе, що маючи ці опції в своїй іншій машині, практично ними не користуюсь, окрім камери кругового обзору, яка дійсно потрібна. А панорами, шкіряні сидіння, трьохзонні клімати були цікаві тільки при покупці, і були забуті мною через місяць після покупки. Ведіть себе як доросла людина і не перекручуйте слова людей.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: kaktyz]
      16 сентября 2020 в 12:51 Гілками

Важко вести себе як доросла людина коли опонент впритул не розуміє ціноутворення автомобіля особливо в реально топовій комплектації (як плюшки, так і технічна складова)
Не подобається 240-сильний топ за 46? (і це ж якраз трішки б/у, бо в салоні такі навіть не казатиму за скільки продають - колективне афтуа удар схопить)))
Ну от для вас імпортер вибив золоту середину за 38 новим. Якщо і це не підходить, думаю якогось 2-3-річного середнячкового німця з пробігом 100-150 тищ можна буде на все про все і до 30 взяти.
І так далі.

Але розказувати що дорого а що ні... У кожного своя лінійка вартісності
Всього лиш обмінялись показами наших лінійок та й годі


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
0 користувачів і 32 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 181590

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія