autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

АЛБАНІЯ 2020 (7/8)

member
18 лет за рулем,
Сообщения: 155
С нами с 18.10.2016

Re: АЛБАНІЯ 2020 [Re: Diusia]
      31 июля 2020 в 11:26 Гілками

Diusia 29.07.2020 15:00 пишет:

Lomabred 29.07.2020 11:38 пишет:

Roman Stepanov 28.07.2020 21:25 пишет:

Заїхав сьогодні в Саранду. Їхав: Угорщина-Сербія-Македонія. Два дні побув в Охриді. Простояв 4 години на Угорському і Сербському десь біля трьох. Все спокійно і без проблем



А чому не через Дяково, там як правило черги не має?Хтось букінг проси показати, бо планую в 10—х числах теж до Саранди?




Не знаю як кому, але мені відсутність черги в Дяково сповна компенсовується тими сільськими дорогами по 60 км/год) Ми зі Львова теж тільки через Угорщину їдемо.


ну і майже завжди черга між сербами і мадярами. Якщо їхати вночі то не така та Румунія страшна.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
Сообщения: 73
С нами с 30.06.2020

Re: АЛБАНІЯ 2020 [Re: igorokkk]
      31 июля 2020 в 12:18 Гілками

igorokkk 31.07.2020 11:26 пишет:

Diusia 29.07.2020 15:00 пишет:

Lomabred 29.07.2020 11:38 пишет:


В ответ на:

...




А чому не через Дяково, там як правило черги не має?Хтось букінг проси показати, бо планую в 10—х числах теж до Саранди?




Не знаю як кому, але мені відсутність черги в Дяково сповна компенсовується тими сільськими дорогами по 60 км/год) Ми зі Львова теж тільки через Угорщину їдемо.


ну і майже завжди черга між сербами і мадярами. Якщо їхати вночі то не така та Румунія страшна.




Ого, а там чого черга? Цікаво)

Як Ви думаєте, реально зі Львова виїхати ввечері +- 18.00) і вальнути через Румунію до Сербії? Водій один) До теми черг - вчора ввечері дивилась по кордон онлайн, було 40 машин на Дяково - теж не дуже весело(


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member
Львов
Сообщения: 109
С нами с 07.01.2020

Re: АЛБАНІЯ 2020 [Re: Diusia]
      31 июля 2020 в 12:31 Гілками

Десь 8го буду вирушати на Саранду.Через Дьякове, не має сенсу стояти декілька годин на мадьярах.Завжди їздив майже без ночівлі.Тобто виїжджав зранку зі Львова, приблизно друга-третя година перехід Дякове.Десята -Моравіта.Потім десь за Белградов спав зо три години на парковці.Десь п'та продовжува їхати.Шоста в ечора в Саранді.Але того року Греція не пускає.Доведеться їхати через Охрід.Тобто робити одну повноцінну ночівлю.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member
18 лет за рулем,
Сообщения: 155
С нами с 18.10.2016

Re: АЛБАНІЯ 2020 [Re: Diusia]
      3 августа 2020 в 10:14 Гілками

Я б виїжджав на Вашому місці так, десь в годин 7-8 вечора зі Львова . Румунія вечером проскакується на ура, дальше по можливості десь в 4-5 ранку перекимарити в районі Білої Церкви або як получиться. Мене саме більше втома бере десь з 5до 7 ранку не залежно скільки за кермом.. І до Охрида можна доїхати до 17;00, або перетинаєте кордон і ночуєте вже в Албанії. Від Охрида до Саранди дорога займе що найменше 6 годин. Вона не така важка але загружена капець. Румунія в 5 ранку прокидається, там вже з 5 ранку двіж. всі кудись їдуть,так що бажано до ранку виїхати з цієї країни

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member
Львов
Сообщения: 109
С нами с 07.01.2020

Re: АЛБАНІЯ 2020 [Re: igorokkk]
      3 августа 2020 в 17:03 Гілками

igorokkk 03.08.2020 10:14 пишет:

Я б виїжджав на Вашому місці так, десь в годин 7-8 вечора зі Львова . Румунія вечером проскакується на ура, дальше по можливості десь в 4-5 ранку перекимарити в районі Білої Церкви або як получиться. Мене саме більше втома бере десь з 5до 7 ранку не залежно скільки за кермом.. І до Охрида можна доїхати до 17;00, або перетинаєте кордон і ночуєте вже в Албанії. Від Охрида до Саранди дорога займе що найменше 6 годин. Вона не така важка але загружена капець. Румунія в 5 ранку прокидається, там вже з 5 ранку двіж. всі кудись їдуть,так що бажано до ранку виїхати з цієї країни



Я люблю з ранку виїжджати, бо дорога може затянутися на дві ночівлі.Я б не ризикнув їздити по Македонії в ночі.В першу подорож тим маршрутом, я ночував за Тімішоарою(гот.Аурелія там ще Ашан поруч є)А другу ніч в Гостіварі(Імперіал:)Тоді лишилися не однозначні спогади про Македонію.Тіпа поліцаї, що ховаються за стовбами біля автобана, або чувак на роздовбаній тачці з затертими номерами, що прилаштовувався до моєї машини.А потім коли я виріши в зупинитися в готелі , бо після Гостівару закінчується автобан і вже темніло.Під готелем стояли поліцаї, і чувак на тій тачці с затертими номерами під'їхав до них і передпв невеликий сгорток.Короче ХЗ, , але Македонія мені не дуже.Зрештою в про розводняки в Сербії тут вже писали.
Пи.Си Тут написали, що після Гостівару, автобан так і не добудували.Я їхав там 4 роки тому і будували по всій довжині.Невже навіть окремих ділянок не відкрили там?

Змінено Lomabred (17:13 03/08/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member
Львов
Сообщения: 109
С нами с 07.01.2020

Re: АЛБАНІЯ 2020 [Re: parinte/ua]
      11 августа 2020 в 21:03 Гілками

Добрався без проблем вчора до Саранди.Зі Львова виїхав о десятій.Їхав через Д"якове.Румуни без проблем пропустили.Поміряли тільки температуру і дали транзитну карту яку потім здав на Моравиці.Стояв десь біля години.Необхідно ,щоб був букінг(Оскільки їду вже вп"яте в ті самі апартаменти просто забукав , а потім скасував, щоб мати папірець)Сербський кордон 20 хв.Покімарив зо дві години на автобані десь в р-ні Ніша.Македондонський кордон майже без черги.Албанський кордон десь коло години.Пів на шосту вечора наступного дня був в Саранді.
З закордону машин майже немає( з України бачив тільки дві).За то багато албанців , настільки , що не зміг приткнутися на пляжі біля рибаків (Ghiri i Hartes) ,та Пасчюрі, та поїхав в Лукова.Там відносно небагато людей.Не уявляю, щоб тут було якби не карантин .Албанці так по хитрому порозсували шезлонги для соціальної дистанції, що не лишилось місця де приткнутись зі своєю парасолею та підстилками.

Змінено Lomabred (21:09 11/08/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
Сообщения: 73
С нами с 30.06.2020

Re: АЛБАНІЯ 2020 [Re: parinte/ua]
      15 августа 2020 в 17:14 Гілками

Сербія від сьогодні вимагає ПЛР при в'їзді з Македонії, Болгарії, Румунії і Хорватії - майте не увазі.

https://www.facebook.com/ambasadaukrajine/posts/2793349424232337


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member
Львов
Сообщения: 109
С нами с 07.01.2020

Re: АЛБАНІЯ 2020 [Re: Diusia]
      15 августа 2020 в 18:44 Гілками

Diusia 15.08.2020 17:14 пишет:

Сербія від сьогодні вимагає ПЛР при в'їзді з Македонії, Болгарії, Румунії і Хорватії - майте не увазі.

https://www.facebook.com/ambasadaukrajine/posts/2793349424232337



Доведеться, через Болгарiю вертатись.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ***
Сообщения: 149
С нами с 14.03.2007

Re: АЛБАНІЯ 2020 [Re: Lomabred]
      24 августа 2020 в 00:54 Гілками

Lomabred 15.08.2020 18:44 пишет:

Diusia 15.08.2020 17:14 пишет:

Сербія від сьогодні вимагає ПЛР при в'їзді з Македонії, Болгарії, Румунії і Хорватії - майте не увазі.

https://www.facebook.com/ambasadaukrajine/posts/2793349424232337



Доведеться, через Болгарiю вертатись.



Вже знову транзит через Сербію став моливим без тесту ПЛР - http://www.pravno-informacioni-sistem.rs...pbDxDEVeMRVbBqU


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member
Львов
Сообщения: 109
С нами с 07.01.2020

Re: АЛБАНІЯ 2020 [Re: parinte/ua]
      1 сентября 2020 в 19:44 Гілками

Вчора повернувся.Ніде , ніхто ніяких тестів не питав.Черги не було , ні на одному кордоні(не більше 15хв)На Дьякове ні яку Дію не заставляли встановлювати.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
NID
Достоевский *
-0 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8062
С нами с 13.03.2007

Re: АЛБАНІЯ 2020 [Re: Lomabred]
      14 сентября 2020 в 16:27 Гілками

Lomabred 01.09.2020 19:44 пишет:

Вчора повернувся.Ніде , ніхто ніяких тестів не питав.Черги не було , ні на одному кордоні(не більше 15хв)На Дьякове ні яку Дію не заставляли встановлювати.




Албанія, Румунія, Угорщина, Болгарія з минулої пятниці у зеленій зоні.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 23
С нами с 21.07.2014

Re: АЛБАНІЯ 2020 [Re: parinte/ua]
      21 сентября 2020 в 16:04 Гілками

В жовтні хтось може був в Албанії? Холодно вже?
На погодних сайтах поки що дощі прогнозуються


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Харьков
Сообщения: 4619
С нами с 12.01.2004

Re: АЛБАНІЯ 2020 [Re: oleg2013]
      21 сентября 2020 в 19:52 Гілками

сезон больше для прогулок/экскурсий, чем для купания.
Поэтому, я бы в октябре ехал в Хорватию.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
47 лет, Киев
Сообщения: 830
С нами с 09.04.2013

Re: АЛБАНІЯ 2020 [Re: oleg2013]
      22 сентября 2020 в 15:08 Гілками

oleg2013 21.09.2020 16:04 пишет:

В жовтні хтось може був в Албанії? Холодно вже?
На погодних сайтах поки що дощі прогнозуються



Прямо сейчас в Албании. в пятницу противный дождь был почти целый день. Вчера и сегодня по прогнозам дождь. Вчера не было, сегодня посмотрим, пока солнце В целом с каждым днем вода все прохладнее, солнце тоже уже не такое пекучее. Через пару дней по прогнозам опять дожди. В октябре, думаю, все же не рискнула бы


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 23
С нами с 21.07.2014

Re: АЛБАНІЯ 2020 [Re: swetlanax]
      22 сентября 2020 в 16:38 Гілками

Через Сербію їхали? Там тест треба чи то читаю щось не то?
З вівторка ніби сонячно має бути


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
47 лет, Киев
Сообщения: 830
С нами с 09.04.2013

Re: АЛБАНІЯ 2020 [Re: oleg2013]
      22 сентября 2020 в 23:35 Гілками

Да нет, мы самолётом. Тестов не нужно было, но заполняли анкету. Сначала дома, с сайта турагента анкету о здоровье, но так никто и не запросил. В самолёте выдали другие бланки, откуда, куда, где будем жить. По погоде непонятно. Сегодня дождя опять не было, хотя по прогнозам должен был быть. Но с 30-31 градуса неделю назад прогнозы с ехали до 24-28.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
47 лет, Киев
Сообщения: 830
С нами с 09.04.2013

Re: АЛБАНІЯ 2020 [Re: swetlanax]
      23 сентября 2020 в 05:50 Гілками

Ну вот и накрыло. Уже пару часов жуткой грозы с молниями, ливнем и градом. Круче было только на Тасосе в 12-м году, кажется. Пляжа сегодня явно не будет

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
56 лет (37 лет за рулем), Івано-Франківськ
Сообщения: 3586
С нами с 27.06.2011

Re: АЛБАНІЯ 2020 [Re: swetlanax]
      23 сентября 2020 в 08:28 Гілками

swetlanax 23.09.2020 05:50 пишет:

Ну вот и накрыло. Уже пару часов жуткой грозы с молниями, ливнем и градом. Круче было только на Тасосе в 12-м году, кажется. Пляжа сегодня явно не будет



У меня самая "крутая" гроза тоже была в Албании. 30 июля 2016. Ксамил. Вечер. Всё вокруг жутко черное. Небо полностью в черных тучах. Керкира как черный страшный айсберг. А с началом грозы стала невидимой за стеной воды. Но было впечатление, что молнии остров разнесут. Их казалось было по несколько на секунду. По ощущениям где-то так выглядит "конец света". Утихло все когда было темно. Перепуганые дети долго не могли уснуть. Даже муэдзина, традиционно поющего с минарета мечети под утро не услышали.
А утром.... Все было залитом ярким солнцем. Всё чистое, умытое. Керкира\Корфу прямо светился. Бирюзовое море и полный штиль. Казалось так должно выглядеть "утро в раю".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
47 лет, Киев
Сообщения: 830
С нами с 09.04.2013

Re: АЛБАНІЯ 2020 [Re: parinte/ua]
      23 сентября 2020 в 10:38 Гілками

parinte/ua 23.09.2020 08:28 пишет:

swetlanax 23.09.2020 05:50 пишет:

Ну вот и накрыло. Уже пару часов жуткой грозы с молниями, ливнем и градом. Круче было только на Тасосе в 12-м году, кажется. Пляжа сегодня явно не будет



У меня самая "крутая" гроза тоже была в Албании. 30 июля 2016. Ксамил. Вечер. Всё вокруг жутко черное. Небо полностью в черных тучах. Керкира как черный страшный айсберг. А с началом грозы стала невидимой за стеной воды. Но было впечатление, что молнии остров разнесут. Их казалось было по несколько на секунду. По ощущениям где-то так выглядит "конец света". Утихло все когда было темно. Перепуганые дети долго не могли уснуть. Даже муэдзина, традиционно поющего с минарета мечети под утро не услышали.
А утром.... Все было залитом ярким солнцем. Всё чистое, умытое. Керкира\Корфу прямо светился. Бирюзовое море и полный штиль. Казалось так должно выглядеть "утро в раю".



Нам с раем не повезло тоже Ксамиль. Всю ночь шуровали молнии, дикий ливень и ветер. Сейчас моросит мерзкий дождь и холодно. Вот думаем, чем заняться, чтоб в апартах не сидеть. Вы были в Бутринте? Если все мокрое, не вариант? Там, я так понимаю, все интересное под открытым небом среди травы?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
56 лет (37 лет за рулем), Івано-Франківськ
Сообщения: 3586
С нами с 27.06.2011

Re: АЛБАНІЯ 2020 [Re: swetlanax]
      23 сентября 2020 в 17:47 Гілками

swetlanax 23.09.2020 10:38 пишет:

parinte/ua 23.09.2020 08:28 пишет:

swetlanax 23.09.2020 05:50 пишет:

Ну вот и накрыло. Уже пару часов жуткой грозы с молниями, ливнем и градом. Круче было только на Тасосе в 12-м году, кажется. Пляжа сегодня явно не будет



У меня самая "крутая" гроза тоже была в Албании. 30 июля 2016. Ксамил. Вечер. Всё вокруг жутко черное. Небо полностью в черных тучах. Керкира как черный страшный айсберг. А с началом грозы стала невидимой за стеной воды. Но было впечатление, что молнии остров разнесут. Их казалось было по несколько на секунду. По ощущениям где-то так выглядит "конец света". Утихло все когда было темно. Перепуганые дети долго не могли уснуть. Даже муэдзина, традиционно поющего с минарета мечети под утро не услышали.
А утром.... Все было залитом ярким солнцем. Всё чистое, умытое. Керкира\Корфу прямо светился. Бирюзовое море и полный штиль. Казалось так должно выглядеть "утро в раю".



Нам с раем не повезло тоже Ксамиль. Всю ночь шуровали молнии, дикий ливень и ветер. Сейчас моросит мерзкий дождь и холодно. Вот думаем, чем заняться, чтоб в апартах не сидеть. Вы были в Бутринте? Если все мокрое, не вариант? Там, я так понимаю, все интересное под открытым небом среди травы?



Да. Большинство под открытым небом. Но тропинки разные. Каменные, мощеные, песок, помосты.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури за кордон
Додаткова інформація
0 користувачів і 39 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 29257

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія