autoua
×
Autoua.netФорумБудівництво та ремонт нерухомості

Чим зміцнити бетон? (2/3)

Ірпінь
Сообщения: 10004
С нами с 28.02.2003

Re: Чим зміцнити бетон? [Re: oleksa]
      28 сентября 2020 в 21:04 Гілками

oleksa 27.09.2020 21:13 пишет:

gggmv8 27.09.2020 15:33 пишет:

Интересно.А кто,вообще,какое отношение делает для бетона в фундамент будущего дома.Допустим 1:4:2(цемент-щебень-песок),цемент только М500,



Одиницю 500ки на дві міри піску? Взагалі для м500 на одну міру йде 5 мір піску. Якщо страхуватись - 4и. Якщо дуже сильно - 3

Заливали фундамент дачі у батьків (6.3 х 7.3, перший - блоки, другий - цегла і мансарда).
Вже 30 років стоїть.... Але пропорцій не пам'ятаю, але точно не 1:2



Бо 1:2 да не економити воду і буде "лущення".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *
Сообщения: 148
С нами с 13.07.2016

Re: Чим зміцнити бетон? [Re: HDC1]
      28 сентября 2020 в 22:03 Гілками

Ого,як завжди флуд.Питання,-фундамент:9 на 7,5 ширина 40см,в яких пропорціях що давати....

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
16 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3165
С нами с 24.07.2008

Re: Чим зміцнити бетон? [Re: Професор]
      28 сентября 2020 в 23:23 Гілками

dotzent 27.09.2020 11:36 пишет:

HDC1 26.09.2020 21:52 пишет:


Бруківка крім того що рівень підніме, то реально дорого ( 400-500 грн квадратний метр враховуючи матеріал та роботу).





тоже думаю, как бюджетно сделать пол в гараже. Наверное, положу дешевую тротуарную плитку, видел 2 сорта по 100 грн Вижу, много проблем с бетоном до и после.



Какие проблемы с бетоном? Вот какие? Потрескается, может быть и что?
В Вервольфе вон глыбы валяются с какого года? И норм, я смотрел удивлялся, чего это арматура не ржавеет.
Здания наши все из бетона, дороги. Ничего ему не будет.
Если будут трещины, то для спокойствия, расшить и залить туда полимерный заполнитель.
Но на будущее, для тех кто хочет.
Бетонируете площадку, выравниваете, потом по ровному щёткой проходите, делаете шагрень, что бы ходить не скользко, потом проливаете спец пропиткой упрочняющей. Кто бывает на дилеском Мерседесе грузовом, это Пироговский шлях, посмотрите что с этим бетоном.
Но опять таки, нафик не надо. Если хоть как затёрли, то на вашу жизнь хватит.
Просто бетон надо покупать на БСУ, а не колотить лопатой. Вы рецепт никогда в жизни не соблюдёте правильный


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
5 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3053
С нами с 01.07.2018

Re: Чим зміцнити бетон? [Re: gggmv8]
      29 сентября 2020 в 02:13 Гілками

gggmv8 28.09.2020 22:03 пишет:

Ого,як завжди флуд.Питання,-фундамент:9 на 7,5 ширина 40см,в яких пропорціях що давати....



А яку роль цей фундамент виконуватиме? Бо є різниця що для відкритої тераси а що для 3-поверхового цегляного будинку.
P.S. Якщо фундамент для стандартного 1-2 поверхового будинку з газоблоку та й не тільки, то краще цей бетон самому не колотити, а міксером. Як би вручну не колотити й не старатись, та заводський все одно кращий. Маю порівняння того що наколотив у себе в дворі і те що привезене міксером на фундамент. Те що з міксера то фіг вдовбеш перфаратором. А якщо вручну то класична пропорція 1:3:5.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
Sunshine state
Сообщения: 21397
С нами с 04.11.2003

Re: Чим зміцнити бетон? [Re: Sergio225]
      29 сентября 2020 в 02:36 Гілками

Sergio225 27.09.2020 00:11 пишет:

приєднаюся до посту ТС, тільки проблемна трохи інша. Є старі плити в дворі, доволі добротні - принаймні те що місцями повідлущувалося за 20+ років що вони залиті, не турбує. Але між ними постійно проростає трава. Вручну її полоти постійно - трохи не дуже. Чи є які суміші аби заповнити ці шви? Оскільки виконують роль термошвів, ясно що має бути щось пластичне.




уксус. або лимонною кислотою. поливати. воно зробить там почву не гарною дла того щоб щось росло.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
54 года (35 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5367
С нами с 16.12.2003

Re: Чим зміцнити бетон? [Re: Добрый Эээх]
      29 сентября 2020 в 11:29 Гілками

Добрый Эээх 28.09.2020 23:23 пишет:

dotzent 27.09.2020 11:36 пишет:

HDC1 26.09.2020 21:52 пишет:


Бруківка крім того що рівень підніме, то реально дорого ( 400-500 грн квадратний метр враховуючи матеріал та роботу).





тоже думаю, как бюджетно сделать пол в гараже. Наверное, положу дешевую тротуарную плитку, видел 2 сорта по 100 грн Вижу, много проблем с бетоном до и после.



Какие проблемы с бетоном? Вот какие? Потрескается, может быть и что?
В Вервольфе вон глыбы валяются с какого года? И норм, я смотрел удивлялся, чего это арматура не ржавеет.
Здания наши все из бетона, дороги. Ничего ему не будет.
Если будут трещины, то для спокойствия, расшить и залить туда полимерный заполнитель.
Но на будущее, для тех кто хочет.
Бетонируете площадку, выравниваете, потом по ровному щёткой проходите, делаете шагрень, что бы ходить не скользко, потом проливаете спец пропиткой упрочняющей. Кто бывает на дилеском Мерседесе грузовом, это Пироговский шлях, посмотрите что с этим бетоном.
Но опять таки, нафик не надо. Если хоть как затёрли, то на вашу жизнь хватит.
Просто бетон надо покупать на БСУ, а не колотить лопатой. Вы рецепт никогда в жизни не соблюдёте правильный




Сколько будет стоить залить пол бетоном в гараже 18 м2? +арматура, пропитка? Уровень выровняю щебнем сам. Уклон небольшой при бетонировании допустим?

Змінено dotzent (11:33 29/09/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Киев
Сообщения: 478
С нами с 02.02.2009

Re: Чим зміцнити бетон? [Re: Професор]
      29 сентября 2020 в 11:49 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Цена от ковальской

Цена от ковальской


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
5 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3053
С нами с 01.07.2018

Re: Чим зміцнити бетон? [Re: Професор]
      29 сентября 2020 в 14:38 Гілками

dotzent 29.09.2020 11:29 пишет:



Сколько будет стоить залить пол бетоном в гараже 18 м2? +арматура, пропитка? Уровень выровняю щебнем сам. Уклон небольшой при бетонировании допустим?



Я би робив стяжку 10-11 см товщиною. Попередньо вирівняти і втрамбувати поверхню, можна й ручною трамбовкою, водою поливати. В бетон можна арматуру 8-ку і сітку звязати 35+- ячейка, а можна сітку кладочну потовстішу. Перед заливкою виставити по периметру мітки по які зиливка, щоб був із гаража схил, аби вода в гаражі не стояла, 1 см на 1-2 метри достатньо. Щоб було провило довге для вирівнювання поверхні. 18 квадратів це 1.8-2 куби бетону. Щоб не паритись то простіше всього заказати міксера, правда сам бетон десь 3000 Грн +- і доставка в районі 1000 грн +- не знаю куди везти, тобто 4000 грн, заїхав міксер, потроху виливає а Ви лопатою гребете і зарівнюєте, бажано 2-3 чоловіки і це на годину роботи, а якщо прямо в гараж подати лотком міксер не зможе то на вулиці збивати велике корито, чи що.
Якщо колотити самому цих 2 куби бетону то це купити 20-25 мішків цементу + десь 2.5-3 тони щебня і десь 1.5-2 тон піску, бетономішалку, і колотити. Якщо пісок щебінь і вода рядом то 2 людей за 4 години заллють свільно.
Тобто якщо самому колотити то щебінь пісок брати із малим запасом, 3 тони щебню = 900 грн, 2 тони піску = 400 грн, доставка одною машиною 500-700 грн, в сумі десь 1800 грн. І цемент десь 1700 грн якщо самому возити, тобто в районі 3500 грн матеріалів та самому бетономішалкою колотити.

Змінено HDC1 (15:06 29/09/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
16 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3165
С нами с 24.07.2008

Re: Чим зміцнити бетон? [Re: HDC1]
      29 сентября 2020 в 20:45 Гілками

HDC1 29.09.2020 14:38 пишет:

dotzent 29.09.2020 11:29 пишет:



Сколько будет стоить залить пол бетоном в гараже 18 м2? +арматура, пропитка? Уровень выровняю щебнем сам. Уклон небольшой при бетонировании допустим?



Я би робив стяжку 10-11 см товщиною. Попередньо вирівняти і втрамбувати поверхню, можна й ручною трамбовкою, водою поливати. В бетон можна арматуру 8-ку і сітку звязати 35+- ячейка, а можна сітку кладочну потовстішу. Перед заливкою виставити по периметру мітки по які зиливка, щоб був із гаража схил, аби вода в гаражі не стояла, 1 см на 1-2 метри достатньо. Щоб було провило довге для вирівнювання поверхні. 18 квадратів це 1.8-2 куби бетону. Щоб не паритись то простіше всього заказати міксера, правда сам бетон десь 3000 Грн +- і доставка в районі 1000 грн +- не знаю куди везти, тобто 4000 грн, заїхав міксер, потроху виливає а Ви лопатою гребете і зарівнюєте, бажано 2-3 чоловіки і це на годину роботи, а якщо прямо в гараж подати лотком міксер не зможе то на вулиці збивати велике корито, чи що.
Якщо колотити самому цих 2 куби бетону то це купити 20-25 мішків цементу + десь 2.5-3 тони щебня і десь 1.5-2 тон піску, бетономішалку, і колотити. Якщо пісок щебінь і вода рядом то 2 людей за 4 години заллють свільно.
Тобто якщо самому колотити то щебінь пісок брати із малим запасом, 3 тони щебню = 900 грн, 2 тони піску = 400 грн, доставка одною машиною 500-700 грн, в сумі десь 1800 грн. І цемент десь 1700 грн якщо самому возити, тобто в районі 3500 грн матеріалів та самому бетономішалкою колотити.




В принципе всё почти верно.
Для того, что бы цементное молоко не уходило в песок, уложить плёнку. Потом сетка из арматуры. Я уже давно не делал расчётов, но обычно сетка из 8-й арматуры периодического сечения, с ячейкой 200х200мм. (хотя для гаража думаю жирно) Сетку уложить на подставки из пластика или щебёнки высотой 4см. Сетку вязать вязальной проволокой. Обязательно проложить демпферную ленту по периметру перед заливкой. Если есть возможность, я бы перед воротами сделал водоприёмную решётку на всю ширину ворот, так как вода имеет свойство затекать вовнутрь даже через самые классные резиновые уплотнители.
Так же, было бы не плохо арендовать виброрейку. Толщины для гаража 100мм и марка М200 (М100 мягкая, будет крошится, в случае падения инструмента) должно быть достаточно (у меня под комбайнами 150мм, правда арматура вроде 12), особенно если заказывать заводской. Правда 2м3 бетона мне кажется вряд ли повезут. там половина по бочке размажется.
Бетон от Ковайльской - 1500грн куб. Вам надо 2м3 , то получается 3000 бетон + доставка. Арматура где то 1300-1400грн.
Аренда виброрейки 450грн день. Если надо отличный ровный пол, можно арендовать затирочную машину 650грн день. Если нет, то просто загладить хорошо, а потом пройтись шпателем, по сырому, сровнять неровности.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Ірпінь
Сообщения: 10004
С нами с 28.02.2003

Re: Чим зміцнити бетон? [Re: Добрый Эээх]
      29 сентября 2020 в 20:53 Гілками

В ответ на:

Правда 2м3 бетона мне кажется вряд ли повезут. там половина по бочке размажется.



А какая разница (с) водиле/хозяину миксера? За доставку то оплата отдельно, везти 2 куба легче, и топлива меньше, а за километраж оплата стандартная...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *
Сообщения: 148
С нами с 13.07.2016

Re: Чим зміцнити бетон? [Re: HDC1]
      29 сентября 2020 в 20:56 Гілками

HDC1 29.09.2020 02:13 пишет:

gggmv8 28.09.2020 22:03 пишет:

Ого,як завжди флуд.Питання,-фундамент:9 на 7,5 ширина 40см,в яких пропорціях що давати....



А яку роль цей фундамент виконуватиме? Бо є різниця що для відкритої тераси а що для 3-поверхового цегляного будинку.
P.S. Якщо фундамент для стандартного 1-2 поверхового будинку з газоблоку та й не тільки, то краще цей бетон самому не колотити, а міксером. Як би вручну не колотити й не старатись, та заводський все одно кращий. Маю порівняння того що наколотив у себе в дворі і те що привезене міксером на фундамент. Те що з міксера то фіг вдовбеш перфаратором. А якщо вручну то класична пропорція 1:3:5.


Гарно дякую.Буде два поверха з газоблоку,перекриття між поверхами з дерева(брус 20на20 та тепло-шумо ізоляція)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
54 года (35 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5367
С нами с 16.12.2003

Re: Чим зміцнити бетон? [Re: HDC1]
      29 сентября 2020 в 21:20 Гілками

HDC1 29.09.2020 14:38 пишет:

dotzent 29.09.2020 11:29 пишет:



Сколько будет стоить залить пол бетоном в гараже 18 м2? +арматура, пропитка? Уровень выровняю щебнем сам. Уклон небольшой при бетонировании допустим?



Я би робив стяжку 10-11 см товщиною
......






Дякую! Докладно та все зрозуміло.

Буду тротуарной плиткой выкладывать пол в мет.гараже. Дешевой, по 100 грн квадрат, сам, потихоньку, по выходным.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
16 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3165
С нами с 24.07.2008

Re: Чим зміцнити бетон? [Re: gggmv8]
      30 сентября 2020 в 00:42 Гілками

gggmv8 29.09.2020 20:56 пишет:

HDC1 29.09.2020 02:13 пишет:

gggmv8 28.09.2020 22:03 пишет:

Ого,як завжди флуд.Питання,-фундамент:9 на 7,5 ширина 40см,в яких пропорціях що давати....



А яку роль цей фундамент виконуватиме? Бо є різниця що для відкритої тераси а що для 3-поверхового цегляного будинку.
P.S. Якщо фундамент для стандартного 1-2 поверхового будинку з газоблоку та й не тільки, то краще цей бетон самому не колотити, а міксером. Як би вручну не колотити й не старатись, та заводський все одно кращий. Маю порівняння того що наколотив у себе в дворі і те що привезене міксером на фундамент. Те що з міксера то фіг вдовбеш перфаратором. А якщо вручну то класична пропорція 1:3:5.


Гарно дякую.Буде два поверха з газоблоку,перекриття між поверхами з дерева(брус 20на20 та тепло-шумо ізоляція)



А зачем вам под такой дом 40см ширина фундамента?
Хотите сэкономить, пожалуйста. Крайне бюджетный вариант.
Б/У ФБС. Есть даже даром - только разбирайте и сами вывозите. Я недавно так стену разбирал из блоков. 36х15м Даже на ОЛХе есть предложения, разбирайте дом - всё ваше. Быстро, удобно, можно смонтировать самому, не надо строить опалубку и бояться, что развалится.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
16 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3165
С нами с 24.07.2008

Re: Чим зміцнити бетон? [Re: LeonBuhgalter]
      30 сентября 2020 в 00:48 Гілками

LeonBuhgalter 29.09.2020 20:53 пишет:

В ответ на:

Правда 2м3 бетона мне кажется вряд ли повезут. там половина по бочке размажется.



А какая разница (с) водиле/хозяину миксера? За доставку то оплата отдельно, везти 2 куба легче, и топлива меньше, а за километраж оплата стандартная...



Он должен вам 2 куба выгрузить, а выгрузит полтора. А вы скажете - а где остальное? А остальное, на лопаточку. Соскребай со стенок бочки


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
5 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3053
С нами с 01.07.2018

Re: Чим зміцнити бетон? [Re: Добрый Эээх]
      30 сентября 2020 в 10:52 Гілками

Добрый Эээх 30.09.2020 00:48 пишет:

LeonBuhgalter 29.09.2020 20:53 пишет:

В ответ на:

Правда 2м3 бетона мне кажется вряд ли повезут. там половина по бочке размажется.



А какая разница (с) водиле/хозяину миксера? За доставку то оплата отдельно, везти 2 куба легче, и топлива меньше, а за километраж оплата стандартная...



Он должен вам 2 куба выгрузить, а выгрузит полтора. А вы скажете - а где остальное? А остальное, на лопаточку. Соскребай со стенок бочки



Якщо міксер виливає напряму то суттєвого залишку бути не повинно, принаймі в такий період як зараз, це зимою може примерзнути до стінок. Крім того міксер має можливість самостійно підмішати води і помити бочку в кінці після заливки.
Я на 100% не впевнений і в ці моменти не вникав, та мені коли розраховували необхідний обєм бетону на фундамент то скільки порахували працівники, стільки точно замовив і получилось якраз по їхні мітки +- сантиметр, а це 5 міксерів в сумі 43 куби.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
16 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3165
С нами с 24.07.2008

Re: Чим зміцнити бетон? [Re: HDC1]
      1 октября 2020 в 12:04 Гілками

HDC1 30.09.2020 10:52 пишет:


Я на 100% не впевнений і в ці моменти не вникав, та мені коли розраховували необхідний обєм бетону на фундамент то скільки порахували працівники, стільки точно замовив і получилось якраз по їхні мітки +- сантиметр, а це 5 міксерів в сумі 43 куби.



Там БСУ с компьютерным управлением, конечно всё вам привезут правильно.
Воду он доливать не имеет права. Если бы мне доливал воду, забрал бы он его себе.
При загрузке полного миксера, этой проблемы не будет, это если везти куб-два. Это не я придумал, это говорили водилы, которые нам бетон возили, а я их задалбывал периодически каверзными вопросами.
Кстати посмотрел, Ковальская малые объёмы возит самосвалом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
5 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3053
С нами с 01.07.2018

Re: Чим зміцнити бетон? [Re: Добрый Эээх]
      2 октября 2020 в 02:41 Гілками

Добрый Эээх 01.10.2020 12:04 пишет:

HDC1 30.09.2020 10:52 пишет:


Я на 100% не впевнений і в ці моменти не вникав, та мені коли розраховували необхідний обєм бетону на фундамент то скільки порахували працівники, стільки точно замовив і получилось якраз по їхні мітки +- сантиметр, а це 5 міксерів в сумі 43 куби.



Там БСУ с компьютерным управлением, конечно всё вам привезут правильно.
Воду он доливать не имеет права. Если бы мне доливал воду, забрал бы он его себе.
При загрузке полного миксера, этой проблемы не будет, это если везти куб-два. Это не я придумал, это говорили водилы, которые нам бетон возили, а я их задалбывал периодически каверзными вопросами.
Кстати посмотрел, Ковальская малые объёмы возит самосвалом.



Воду підмішувати можуть, у кінці 2016 року коли везли на фундамент то підмішували воду прямо на місці щоб зробити бетон чуть рідшим і можна було лопатами штовхати по опалубці.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Ірпінь
Сообщения: 10004
С нами с 28.02.2003

Re: Чим зміцнити бетон? [Re: HDC1]
      4 октября 2020 в 17:40 Гілками

В ответ на:

Воду підмішувати можуть, у кінці 2016 року коли везли на фундамент то підмішували воду прямо на місці щоб зробити бетон чуть рідшим і можна було лопатами штовхати по опалубці.



Хозяин, конечно, барин (с), скажет - водила зальет. Но если нужна конкретная марка бетона, точнее его прочность, такого делать точно не стоит. Заказывайте сразу с нужной подвижностью. В крайнем случае канистру пластификатора влить и совсем на крайний случай -жидкого мыла. Но точно не воду. Резко снижаются характеристики ....
Еще очень помогает при заливке вибратор. Стоит на фоне всего прочего сущую ерунду. А результат применения - очень и очень.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
UA 2
IesuiT **
пригород
Сообщения: 37186
С нами с 31.10.2005

Re: Чим зміцнити бетон? [Re: HDC1]
      5 октября 2020 в 11:56 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

попробуй этим влагозащитным составом

попробуй этим влагозащитным составом


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
48 лет, Киев
Сообщения: 3975
С нами с 30.01.2006

Re: Чим зміцнити бетон? [Re: UA]
      6 октября 2020 в 00:46 Гілками

UA 05.10.2020 11:56 пишет:

попробуй этим влагозащитным составом



Што?
После чтения первой строки назначения, эту баночку уже можно в унитаз сливать.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумБудівництво та ремонт нерухомості
Додаткова інформація
0 користувачів і 1 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 5623

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія