autoua
×
Autoua.netФорумНавігація, маршрути, дороги

WAZE. Кто юзает? (69/92)

СуперСтар **
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 5316
С нами с 24.05.2007

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: Сапожник]
      1 октября 2020 в 12:21 Гілками

Обратил внимание, что в последнее время очень и очень криво работает с АА. Например нету отметки о аварии / пробке / опасности, ставишь отметку и тут же появляется уже 1-2-3 отметки об этом же событии. Или же, я ставлю отметку в АА, но она не появляется ни на экране, ни в обычном приложении

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Lucca, Italia
Сообщения: 6007
С нами с 16.06.2008

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: WalkmandT]
      1 октября 2020 в 14:01 Гілками

WalkmandT 01.10.2020 12:21 пишет:

Например нету отметки о аварии / пробке / опасности, ставишь отметку и тут же появляется уже 1-2-3 отметки об этом же событии.



тоже самое случается и без АА
писал на предыдущей странице


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *****
17 лет за рулем, Дніпро
Сообщения: 63
С нами с 21.04.2009

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: San40S]
      2 октября 2020 в 11:02 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Доброго дня. Через тиждень планується подорож Новомосковськ - Любешів, з загальним маршрутом Вейз визначився, питання моє по проїзду Київа. На скріні з Вейзу синім кольором позначена дорога, яку пропонує Марічка, помаранчевим я домалював шлях, який раніше використовував звичайний навігатор і, як не дивно, Вейз в травні цього року (саме з виїздом на Житомирську трасу). Планую проїзджати столицю в п`ятницю близько 8 ранку, чи варто довіритись Вейзу? Дякую.

Доброго дня. Через тиждень планується подорож Новомосковськ - Любешів, з загальним маршрутом Вейз визначився, питання моє по проїзду Київа

Змінено uchdep (11:03 02/10/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киев
Сообщения: 8314
С нами с 08.06.2013

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: uchdep]
      2 октября 2020 в 11:26 Гілками

Нет смысла заранее строить маршрут по Киеву. В любой момент ситуация может измениться. Сабж - это онлайн навигатор и это хорошо!

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: uchdep]
      2 октября 2020 в 12:48 Гілками

uchdep 02.10.2020 11:02 пишет:

в п`ятницю близько 8 ранку


буде скрізь, так що таки довіряти Вейзу і їхати як він скаже.
Як рекомендація, при в'їзді в Київ, перерахувати маршрут і подивитись які альтернативи покаже. Та й вцілому, по Києву, можна час від часу, переглядати альтернативи маршруту, бо 2 хвилини назад, було все пусто, а хтось стукнувся і настав апокаліпсис.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *****
17 лет за рулем, Дніпро
Сообщения: 63
С нами с 21.04.2009

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: San40S]
      2 октября 2020 в 13:08 Гілками

San40S 02.10.2020 12:48 пишет:

uchdep 02.10.2020 11:02 пишет:

в п`ятницю близько 8 ранку


буде скрізь, так що таки довіряти Вейзу і їхати як він скаже.
Як рекомендація, при в'їзді в Київ, перерахувати маршрут і подивитись які альтернативи покаже. Та й вцілому, по Києву, можна час від часу, переглядати альтернативи маршруту, бо 2 хвилини назад, було все пусто, а хтось стукнувся і настав апокаліпсис.



Дякую вам і Rucha. Звик просто планувати маршрут завчасно. Вейз повністю (майже) виправдовує себе, правда є один баг (а може фіча, щоб не заснути за кермом ), в мене не раз таке вже було, після 6 годин безперервної роботи на смарті - звертається в трей і треба вручну заново вмикати. В травні в Київі це сталося в аккурат після з`їзду з південного моста, по дорозі на Волинь, а в зворотньому шляху через це вперше в житті побачив де Труханів острів знаходиться ...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
35 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3970
С нами с 14.03.2010

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: uchdep]
      3 октября 2020 в 07:48 Гілками

К тому же в это время на Набережной гарантировано будет тянучка перед почтовой площадью.
Размер может варьироваться, но она будет


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: uchdep]
      3 октября 2020 в 08:45 Гілками

uchdep 02.10.2020 13:08 пишет:

San40S 02.10.2020 12:48 пишет:

uchdep 02.10.2020 11:02 пишет:

в п`ятницю близько 8 ранку


буде скрізь, так що таки довіряти Вейзу і їхати як він скаже.
Як рекомендація, при в'їзді в Київ, перерахувати маршрут і подивитись які альтернативи покаже. Та й вцілому, по Києву, можна час від часу, переглядати альтернативи маршруту, бо 2 хвилини назад, було все пусто, а хтось стукнувся і настав апокаліпсис.



Дякую вам і Rucha. Звик просто планувати маршрут завчасно. Вейз повністю (майже) виправдовує себе, правда є один баг (а може фіча, щоб не заснути за кермом ), в мене не раз таке вже було, після 6 годин безперервної роботи на смарті - звертається в трей і треба вручну заново вмикати. В травні в Київі це сталося в аккурат після з`їзду з південного моста, по дорозі на Волинь, а в зворотньому шляху через це вперше в житті побачив де Труханів острів знаходиться ...


Гм, Ви ніколи не дивитесь альтернативні маршрути?
Даремно - то звичка з офф-лайн навігатора.
Раджу прислухатись до San40S і періодично переглядати альтернативи - дуже швидко Ви з'ясуєте, що найкращий маршрут це не той, що Вейз вів вас хвильку тому.
Я практично завжди перевіряю альтернативу при під'їзді до відомого мені розгалудження альтернативних маршрутів. І просто періодично.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: VP_Son]
      3 октября 2020 в 22:37 Гілками

VP_Son 03.10.2020 08:45 пишет:

Я практично завжди перевіряю альтернативу при під'їзді до відомого мені розгалудження альтернативних маршрутів. І просто періодично.




Аналогічно


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
47 лет (28 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2868
С нами с 16.08.2005

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: San40S]
      5 октября 2020 в 08:55 Гілками

Для проезда Киева можно (желательно) поставить точку финиша где-то на выезде из него, тогда будет показывать альтернативные маршруты по городу и будут использоваться более низкие типы дорог, чем при длинном маршруте.
В противном случае можем альтернативы увидеть где-то под Житомиром.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Киев
Сообщения: 6
С нами с 05.08.2015

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: San40S]
      5 октября 2020 в 17:26 Гілками

А это только у меня дизайн WAZE поменялся? Как то все молчат... )) После запуска на карте постоянной строка поиска, новая кнопка Мій вейз и последний адрес, который использовался. И все это новшество закрывает пол монитора (((. Кстати раньше был кликабельным последний использованный адрес, а теперь не нажимается. Скачал под гостем вейз на планшет себе, там такого дизайна нет.

Змінено vodilo (17:27 05/10/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *****
17 лет за рулем, Дніпро
Сообщения: 63
С нами с 21.04.2009

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: San40S]
      5 октября 2020 в 17:40 Гілками

Знайшов ще один баг (чи фічу) Вейзу. Звук виводю зі смарту на штатну аудіосистему авто по блютузу, обираю при цьому джерело звуку на магнітолі - блютуз. Так ось вейз примудряються при цьому самовільно вмикати на смарті застосунок PCRadio і програвати його паралельно з голосовим супроводом Марічки. Причому окремо в авто я цим додатком не користуюсь. Смарт постійно чищу від запущених програм. Гучність радіо набагато більша виходить за голос Марічки, тепер шукатиму як розділити їх без видалення програми радіо зі смарту...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24279
С нами с 31.10.2014

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: perevozoff]
      5 октября 2020 в 17:59 Гілками

perevozoff 03.10.2020 07:48 пишет:

К тому же в это время на Набережной гарантировано будет тянучка перед почтовой площадью.
Размер может варьироваться, но она будет




А чого б не поїхати через Лесю-Бесарабку-бул.Шевченка. О 8-й ранку проблема буде лише з столички на Лесю заїхати, а далі більш менш нормально.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *****
17 лет за рулем, Дніпро
Сообщения: 63
С нами с 21.04.2009

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: harald67]
      6 октября 2020 в 09:34 Гілками

harald67 05.10.2020 17:59 пишет:

perevozoff 03.10.2020 07:48 пишет:

К тому же в это время на Набережной гарантировано будет тянучка перед почтовой площадью.
Размер может варьироваться, но она будет




А чого б не поїхати через Лесю-Бесарабку-бул.Шевченка. О 8-й ранку проблема буде лише з столички на Лесю заїхати, а далі більш менш нормально.



З "залізним" навігатором саме так раніше і їздив, в травні Вейз вже повів по проспекту Лобановського, але це в суботу було. Погоджусь з думкою багатьох, що це насамперед онлайн навігатор і планувати заздалегіть можна маршрут глобально (в моєму випадку наприклад це їхати до Київа через Решетилівку чи Красноград, Карлівку), а локально в столиці, як варіант, заведу проміжну точку на Перемоги і десь на шляху до Південного моста буду моніторити альтернативи, як тут доречно порадили.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: uchdep]
      6 октября 2020 в 12:15 Гілками

uchdep 05.10.2020 17:40 пишет:

Знайшов ще один баг (чи фічу) Вейзу. Звук виводю зі смарту на штатну аудіосистему авто по блютузу, обираю при цьому джерело звуку на магнітолі - блютуз. Так ось вейз примудряються при цьому самовільно вмикати на смарті застосунок PCRadio і програвати його паралельно з голосовим супроводом Марічки. Причому окремо в авто я цим додатком не користуюсь. Смарт постійно чищу від запущених програм. Гучність радіо набагато більша виходить за голос Марічки, тепер шукатиму як розділити їх без видалення програми радіо зі смарту...


Ага, в мене щоразу "Youtube Music" запускає, але я ним користуюсь в машині постійно. І, чесно кажучи, списав на те, що телефон/Вейз запям'ятав це і тепер сам запускає

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *****
17 лет за рулем, Дніпро
Сообщения: 63
С нами с 21.04.2009

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: San40S]
      18 октября 2020 в 19:32 Гілками

Подорож Новомосковськ-Любешів-Новомосковськ відбулась. Вейз реально допоміг подолати ранковий п'ятничний Київ по дорозі туди, і суботній - назад на відмінно. Окремо сподобалось, що Марічка завчасно попереджала про зміни напрямків руху на харківській трасі і камери фотофіксації по столиці і області. Всім дякую за поради .

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
40 лет (21 год за рулем), Київ, Поділ
Сообщения: 6448
С нами с 30.09.2008

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: uchdep]
      19 октября 2020 в 12:00 Гілками

до речі, як мені здалося вейз не завжди вчасно реагуює на зміну ситуації по трафіку, і в такі години іноді дуже корисно припинити ведення до маршруту і прокласти його заново

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36075
С нами с 13.03.2008

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: Elf84]
      19 октября 2020 в 12:16 Гілками

Elf84 19.10.2020 12:00 пишет:

до речі, як мені здалося вейз не завжди вчасно реагуює на зміну ситуації по трафіку, і в такі години іноді дуже корисно припинити ведення до маршруту і прокласти його заново




Є таке. Я іноді на світлофорах заходжу перегляд альтернативних маршрутів і це його приводить до тями


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: Elf84]
      19 октября 2020 в 13:26 Гілками

Elf84 19.10.2020 12:00 пишет:

до речі, як мені здалося вейз не завжди вчасно реагуює на зміну ситуації по трафіку, і в такі години іноді дуже корисно припинити ведення до маршруту і прокласти його заново




Мало того, попереджає, що попереду яма, а я точно знаю, що її залатали декілька днів тому. Виїзд з Вишневого це , показало червоне, поїхав за вейзом по колу, згаяв час, а воно бах, а з вул. Чорновола вільно, невеличка тягнучка. Але це таке, поодинокі випадки, в цілому ним задоволений.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киев
Сообщения: 8314
С нами с 08.06.2013

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: orys]
      19 октября 2020 в 13:35 Гілками

orys 19.10.2020 13:26 пишет:


Мало того, попереджає, що попереду яма, а я точно знаю, що її залатали декілька днів тому.


Ну ты-ж тыцнул кнопу "уже нет"?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумНавігація, маршрути, дороги
Додаткова інформація
0 користувачів і 1 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  KEV, AVB, LordAmid, moderator, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: ****
Переглядів теми: 244980

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія