autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба (97/325)

IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36075
С нами с 13.03.2008

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      26 октября 2020 в 14:38 Гілками

Paulskit 26.10.2020 14:38 пишет:

Контора по пленке должна быть под боком. Потому что ездить ты туда будешь часто.




це тому, що так все зле з плівкою? Чи тому, що набридне скоро?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      26 октября 2020 в 14:39 Гілками

Paulskit 26.10.2020 10:39 пишет:

Мы мыслим стереотипами и привычными категориями. У нас моду на диски бросающихся в глаза цветов, иногда даже абсолютно нелепых, ввели представители стенс культуры. А к ним отношение в целом неоднозначное.
Когда человек видит машину с ярко красными дисками он себе думает "опять стенсОр какой-то" и относит его к категории городских фриков. Так и живем.


Та ладно - я кілька реально крутих екземплярів бачив в Києві (Сцірокко і Леон 3-дверка) і єдина думка була "в мене просто ще не настільки біс в ребро"
А загалом щиро радію будь-якій неприховано веселій безшабашності з автомобілем, навіть якщо естетично це мені далеко


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36075
С нами с 13.03.2008

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Ganni]
      26 октября 2020 в 14:43 Гілками

Ganni 26.10.2020 14:39 пишет:

Та ладно - я кілька реально крутих екземплярів бачив в Києві (Сцірокко і Леон 3-дверка) і єдина думка була "в мене просто ще не настільки біс в ребро"
А загалом щиро радію будь-якій неприховано веселій безшабашності з автомобілем, навіть якщо естетично це мені далеко




О! Під офісом же стояв зелений сірокко із золотими дисками! Ну да, виклично виглядав, не всі люблять. Але коли потім бачив по місту такі ж зелені сірокко з ніякими дисками, його згадував

В той же час, їздила містом тойота солара, обклеєна золотистою плівкою. Ну циганщина


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Цуг]
      26 октября 2020 в 14:43 Гілками

Цуг 26.10.2020 14:38 пишет:

Paulskit 26.10.2020 14:38 пишет:

Контора по пленке должна быть под боком. Потому что ездить ты туда будешь часто.




це тому, що так все зле з плівкою? Чи тому, що набридне скоро?



Потому что сколы, выгорание, притрет кто не дай бог. На прозрачной пленке ещё не очень видно, а если там цвет другой, то ужс. А потом это счастье ещё на мойках начинает по уголкам отходить в месте скола и пылью забиваться на стыках. Эх, красота.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Цуг]
      26 октября 2020 в 14:43 Гілками

Цуг 26.10.2020 14:36 пишет:

Ganni 26.10.2020 14:30 пишет:

maxcrdi 26.10.2020 11:24 пишет:

собрались тут владельцы черных, серых авто и обсуждают яркие повозки))


Мені рестайл гольфа колір "Куркума гельб" капець як в душу запав, але чомусь на ГТІ він не доступний

Тому почав з цікавістю зиркати в бік плівки, але поки що лінь перемагає




Лінь? Є таке
Я би поклеїв якось весело, але навіть влом дизайнити щось. Місцеві кантори нічого цікавого не пропонують, пхатись в Київ на кілька днів - та нунафіг


Лінь зараз і лінь в перспективі Бо мене відверто харить часто їздити на ручну мийку, тому просто зарулюю в тунельну раз на тиждень. Але з плівкою не радять так - тому доведеться спецом кудись їхати на заздалегідь визначений час, лишати авто на годину-півтори, думати що робити цей час... Ну такоє

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36075
С нами с 13.03.2008

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      26 октября 2020 в 14:45 Гілками

Paulskit 26.10.2020 14:43 пишет:

Цуг 26.10.2020 14:38 пишет:

Paulskit 26.10.2020 14:38 пишет:

Контора по пленке должна быть под боком. Потому что ездить ты туда будешь часто.




це тому, що так все зле з плівкою? Чи тому, що набридне скоро?



Потому что сколы, выгорание, притрет кто не дай бог. На прозрачной пленке ещё не очень видно, а если там цвет другой, то ужс. А потом это счастье ещё на мойках начинает по уголкам отходить в месте скола и пылью забиваться на стыках. Эх, красота.




хник, звучить паскудно


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Ganni]
      26 октября 2020 в 14:45 Гілками

Ganni 26.10.2020 14:39 пишет:

Paulskit 26.10.2020 10:39 пишет:

Мы мыслим стереотипами и привычными категориями. У нас моду на диски бросающихся в глаза цветов, иногда даже абсолютно нелепых, ввели представители стенс культуры. А к ним отношение в целом неоднозначное.
Когда человек видит машину с ярко красными дисками он себе думает "опять стенсОр какой-то" и относит его к категории городских фриков. Так и живем.


Та ладно - я кілька реально крутих екземплярів бачив в Києві (Сцірокко і Леон 3-дверка) і єдина думка була "в мене просто ще не настільки біс в ребро"
А загалом щиро радію будь-якій неприховано веселій безшабашності з автомобілем, навіть якщо естетично це мені далеко




Это тебе нравится пока ты на таком чуде не ездил.
Я к ним спокойно относился пока такое чудо не смогло проехать передо мной рельсы и мы всей пробкой дружно 5 минут его оттуда пытались достать.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      26 октября 2020 в 14:54 Гілками

Мої рефлексії лише про візуальний лук
А як там вони їздять ненькою я взагалі навіть вникати боюсь)))

Змінено Ganni (14:54 26/10/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
25 лет за рулем, хутор Отрадный
Сообщения: 16656
С нами с 28.03.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: UA]
      26 октября 2020 в 16:57 Гілками

UA 21.10.2020 20:23 пишет:

Murzik2.0 20.10.2020 21:39 пишет:

я на киа за 64 к ни разу его не делал и при осмотре на сто новым владельцем - и не надо)



220 000 км не делал ни разу
зачем?



Сзади - балка?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (23 года за рулем),
Сообщения: 12665
С нами с 17.02.2009

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Цуг]
      26 октября 2020 в 17:14 Гілками

Цуг 26.10.2020 11:47 пишет:

І хто мене зможе переконати, що із дисками кастрюльного кольору він би виглядав краще?


Так это, есть классические сочетания цветов, например, красный-черный, желтый-черный, белый-черный, синий-серый и т.д. Они смотрятся эстетично и гармонично практически в любом случае. Красный с белым - это уже не совсем классика и, как уже сказали, для такого сочетания в машине должно быть еще что-то красное. Имхо, вот этому гольфу на фотке куда больше пошли бы черные диски с красным кольцом, чем чисто красные. А так, диски - красивые, машина - красивая, а вместе - "ну такоє".

З.Ы. У жены красная купеха, стоковые диски черные с серебристыми "кастрюльными" вставками, вот думал в какие цвета их перекрасить, неделю извращался, дык вот, гармонично смотрятся или чисто черные, или черные с красной каймой, или черно-серебристые диски.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36075
С нами с 13.03.2008

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: GreenMile]
      26 октября 2020 в 17:29 Гілками

GreenMile 26.10.2020 17:14 пишет:

Так это, есть классические сочетания цветов, например, красный-черный, желтый-черный, белый-черный, синий-серый и т.д. Они смотрятся эстетично и гармонично практически в любом случае. Красный с белым - это уже не совсем классика и, как уже сказали, для такого сочетания в машине должно быть еще что-то красное. Имхо, вот этому гольфу на фотке куда больше пошли бы черные диски с красным кольцом, чем чисто красные. А так, диски - красивые, машина - красивая, а вместе - "ну такоє".

З.Ы. У жены красная купеха, стоковые диски черные с серебристыми "кастрюльными" вставками, вот думал в какие цвета их перекрасить, неделю извращался, дык вот, гармонично смотрятся или чисто черные, или черные с красной каймой, или черно-серебристые диски.




Це дуже спрощений підхід до дизайну. Так, є прості комбінації, котрі завжди працюють, але буває й інкаше. Класична комбінація? Хто сказав?

гармонійних комбінацій кольорів і відтінків є безліч. від двоколірних схем, до багатоколірних. І не обов'язково, щоб була ще якась додаткова рима до кольору дисків

І з червоною машиною можна накомбінувати. Інша річ, що це за машина і які диски. Якщо перемальовувати, то навряд чи вийде щось із того добре, крім перелічених тобою найпростіших комбінацій, тут я погоджусь

Змінено Цуг (17:30 26/10/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (23 года за рулем),
Сообщения: 12665
С нами с 17.02.2009

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Цуг]
      26 октября 2020 в 17:52 Гілками

Цуг 26.10.2020 17:29 пишет:

Класична комбінація? Хто сказав?


Колористика

Цуг 26.10.2020 17:29 пишет:

гармонійних комбінацій кольорів і відтінків є безліч. від двоколірних схем, до багатоколірних. І не обов'язково, щоб була ще якась додаткова рима до кольору дисків


Конечно, есть, я высказал мнение о конкретном фото. Какая-нибудь белая таврия на красных дисках будет смотреться комично, в отличе от.
В колористике есть такие понятия, как "классическая триада", например, т.е цвета которые смотрятся гармонично друг с другом, да, тут надо учитывать еще и форму, заполнение и все остальное, иногда ВНЕЗАПНЫЕ сочетания будут смотреться более круто, чем классика. Но в данном случае (фото) вау-эффекта нет Вот если взять фиолетовые или кислотно-зеленые диски - тогда будет

Змінено GreenMile (17:52 26/10/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
23 года за рулем, Краков - Киев
Сообщения: 3914
С нами с 18.12.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      27 октября 2020 в 10:59 Гілками

Paulskit 26.10.2020 11:49 пишет:

maxcrdi 26.10.2020 11:24 пишет:

собрались тут владельцы черных, серых авто и обсуждают яркие повозки))



Мне с цветом сложно угодить. У Мазды красный красивый, у Фолькса на R Lapiz Blue и ещё несколько спец. цветов были прикольные. Но в большинстве своем - не оч. У Леона, например, на момент покупки интересных цветов не было вообще. Из "ярких" - красный, зеленый, синий. Но в живую они абсолютно никакие, плоские и простые




я было чуть не психанул и не купил желтые, были бу ббсы хорошие, но решил остаться в классике с черными. Тут еще важен размер и посадка, а для р19 я пока не созрел)





Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
25 лет за рулем, хутор Отрадный
Сообщения: 16656
С нами с 28.03.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: maxcrdi]
      27 октября 2020 в 19:51 Гілками

maxcrdi 27.10.2020 10:59 пишет:

...а для р19 я пока не созрел)




Та я сказал бы, что, скорее, для R19 не созрела наша страна.

Змінено boyko_s (19:51 27/10/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11749
С нами с 08.06.2015

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Цуг]
      27 октября 2020 в 23:26 Гілками

Цуг 26.10.2020 11:47 пишет:

maxcrdi 26.10.2020 11:24 пишет:

собрались тут владельцы черных, серых авто и обсуждают яркие повозки))




почуємо кожного!

от простий білий ГТІ з дисками кенді ред надибав



І хто мене зможе переконати, що із дисками кастрюльного кольору він би виглядав краще?



Кенді ред - красиві диски, і дизайном, і кольором. А от те авто - ну, таке. Гольф в такому обвісі - 1) не красивий, виглядає важким, як занижена Лада-Пріора, 2) або авто чисто "вихідного дня" для треку, або з власником щось "не так". (Знову мене потягло в бік).
Враховуючи п. 1), і те, що Гольф силуетом не перетвориться (зміною дисків) на Ауді чи БМВ - вважаю ту заміну дисків на фото - не доцільною. В гольфа свій вивірений дизайн, що хороший сам по собі, у своїй 'ніші'.
Якщо говорити лише про кольорову гаму, про поєднання білого і червоного - то там воно непогане.

Змінено VovkZ (23:32 27/10/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
25 лет за рулем, хутор Отрадный
Сообщения: 16656
С нами с 28.03.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Цуг]
      28 октября 2020 в 16:43 Гілками

Цуг 26.10.2020 11:47 пишет:


от простий білий ГТІ з дисками кенді ред надибав




Пружины совсем просели. Поменять бы...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: maxcrdi]
      29 октября 2020 в 00:29 Гілками

maxcrdi 27.10.2020 10:59 пишет:

Тут еще важен размер и посадка, а для р19 я пока не созрел)


Чуорт, навіть винісши за дужки "маленький нюансик" з нашими дорогами, але невже я один такий кому не подобається ізолента чисто візуально?
Я не розумію естетики в практично відсутній гумі, серйозно))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4527
С нами с 27.12.2012

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Ganni]
      29 октября 2020 в 03:22 Гілками

Ganni 29.10.2020 00:29 пишет:

Чуорт, навіть винісши за дужки "маленький нюансик" з нашими дорогами, але невже я один такий кому не подобається ізолента чисто візуально?




Не один Мне "изолента" тоже не нравится. Все хорошо в меру.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36075
С нами с 13.03.2008

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Ganni]
      29 октября 2020 в 07:49 Гілками

19 - це ще не ізолєнта. Мені навпаки не подобається висока гума, якщо це не позашляховик.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 1765
С нами с 07.08.2008

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Ganni]
      29 октября 2020 в 08:35 Гілками

Ganni 29.10.2020 00:29 пишет:

maxcrdi 27.10.2020 10:59 пишет:

Тут еще важен размер и посадка, а для р19 я пока не созрел)


Чуорт, навіть винісши за дужки "маленький нюансик" з нашими дорогами, але невже я один такий кому не подобається ізолента чисто візуально?
Я не розумію естетики в практично відсутній гумі, серйозно))




Смотпя на чем. На ГТИ 225 45 17 мне нравится, как часть концепта "волк в овечьей шкурке". А вот на А6 Олроуд Авант однозначно низкий профиль красив.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
3 користувачів і 106 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 350358

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія