autoua
×
Autoua.netФорумCadillac, Chrysler, Dodge, GMC, Hummer, Jeep

А Jeep Renegat - что за птица? (3/4)

ExГазировщик **
61 год (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 26161
С нами с 14.07.2003

Re: А Jeep Renegat - что за птица? [Re: what3va]
      15 ноября 2020 в 11:13 Гілками

what3va 14.11.2020 16:51 пишет:

Amateur 14.11.2020 10:22 пишет:


Для себе, чи для оточуючих? Я ніяк не можу звикнути до червоних поворотників. Благо звик, що в нас поворотниками користуються десь 40% взагалі, то дійсно особливих проблем не відчуваю, бо що червоні, що зовсім немає для мене різниці немає аж ніякої.




Для любого человека, физически пригодного к вождению. Сколько езжу с красными поворотниками - вообще никаких проблем - все всё видят - факт. А если кто-то не видит, то ему реально нужно проверить зрение и купить очки...



Засумнівався, але ніт... Не треба за усіх розписуватись.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
39 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7059
С нами с 14.01.2008

Re: А Jeep Renegat - что за птица? [Re: Amateur]
      15 ноября 2020 в 11:33 Гілками

Amateur 15.11.2020 11:13 пишет:


Засумнівався, але ніт... Не треба за усіх розписуватись.




Интернет мир - он отличается от реального. Здесь такое скопление олигархов, рембов, супермегаученых итп, что в реальной жизни никогда столько не встретите
По факту - здоровый европеец не уступает по умственным и физическим возможностям американцам, которые без проблем ездят с красными поворотниками и при этом у них аварийность на 1000 авто ниже чем у нас раза в 4 - читал статистику, если найду то выложу


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 26161
С нами с 14.07.2003

Re: А Jeep Renegat - что за птица? [Re: what3va]
      15 ноября 2020 в 11:54 Гілками

what3va 15.11.2020 11:33 пишет:

Amateur 15.11.2020 11:13 пишет:


Засумнівався, але ніт... Не треба за усіх розписуватись.




Интернет мир - он отличается от реального. Здесь такое скопление олигархов, рембов, супермегаученых итп, что в реальной жизни никогда столько не встретите
По факту - здоровый европеец не уступает по умственным и физическим возможностям американцам, которые без проблем ездят с красными поворотниками и при этом у них аварийность на 1000 авто ниже чем у нас раза в 4 - читал статистику, если найду то выложу



Ти або не розумієш, або не бажаєш зрозуміти про що я тобі кажу. Амери їздять із червоними поворотниками із самого початку, звикли до того, що показчик повороту має буди червоним, ми до цього не звикли. Наше ПДР дозволяє використовувати у якості показчика поворотів жести рук, у 60х це ще було нормою, але зараз скільки тобі знадобиться часу, щоб зрозуміти, що ота рука що стирчить з вікна - то є показчик повороту? Саме так і з червоними поворотниками, ми просто звикли, що в нас помаранчові поворотники, тому для зрозуміння що отой червоний (особливо на місти стоп-сигналу) то є поворотник - на то треба деякій час, бо незвично. Європейців то ти зовсім даремно згадав, бо в них не поставлять на облік ТЗ із червоними поворотниками, хіба що у якості історичної/колекційної цінності. В нас, за гроші - можна майже все..


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
39 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7059
С нами с 14.01.2008

Re: А Jeep Renegat - что за птица? [Re: Amateur]
      15 ноября 2020 в 13:36 Гілками

Ещдил на инфинити фх ещё до массового завоза американцев - и даже тогда не испытывал проблем с тем что б кто-то не понимал что я перестраиваюсь или поворачиваю.
А на сегодня - американцев на дорогах уже сотни тысяч и это уже не первый год. И не привыкнуть к их поворотникам может разве что тот, кто выезжает 3 раза в год. И это касается тех, кому надо привыкать, так как основная масса поймёт сразу


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 26161
С нами с 14.07.2003

Re: А Jeep Renegat - что за птица? [Re: what3va]
      15 ноября 2020 в 18:01 Гілками

what3va 15.11.2020 13:36 пишет:

Ещдил на инфинити фх ещё до массового завоза американцев - и даже тогда не испытывал проблем с тем что б кто-то не понимал что я перестраиваюсь или поворачиваю.



А ти вмієш приймати лучі поносу? Чи кожен раз проводиш опитування? Сидячи у своїй автивці, як ті можеш оцінити реакцію іньшого водія?

what3va 15.11.2020 13:36 пишет:

А на сегодня - американцев на дорогах уже сотни тысяч и это уже не первый год. И не привыкнуть к их поворотникам может разве что тот, кто выезжает 3 раза в год. И это касается тех, кому надо привыкать, так как основная масса поймёт сразу



Тобто якщо досі нихто не висунувся и тебе не обматрив, не наздогнав і набив пику, на цому ти робиш висновок, що оточуючі дуже добре сприймають і добре віносятся до червоних поворотників?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
Борисполь
Сообщения: 1166
С нами с 02.01.2010

Re: А Jeep Renegat - что за птица? [Re: Amateur]
      16 ноября 2020 в 12:03 Гілками

Amateur 15.11.2020 11:54 пишет:


. Амери їздять із червоними поворотниками із самого початку, звикли до того, що показчик повороту має буди червоним, ми до цього не звикли



Там дуже багато авто з жовтими показчиками поворотів. З тих, що катав джета сарай мексиканська та форд сімакс гібрид. А ще основна масса японців корейців і т.д.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
39 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7059
С нами с 14.01.2008

Re: А Jeep Renegat - что за птица? [Re: Amateur]
      16 ноября 2020 в 16:35 Гілками

Amateur 15.11.2020 18:01 пишет:


Тобто якщо досі нихто не висунувся и тебе не обматрив, не наздогнав і набив пику, на цому ти робиш висновок, що оточуючі дуже добре сприймають і добре віносятся до червоних поворотників?




Я основываюсь на том, что пропускают при маневрировании. Ну а то что вы перечислили адекватному человеку в голову не придёт. А неадеквату должно хватить храбрости. Так что - да - за несколько лет храбрый неадекват не попался ни мне ни моим знакомым... и даже в интернете не встречал подобной истории
Я даже не слышал ничего подобного что б происходило за невключение поворотников, а что б за включение красных - это какие-то больные фантазии диванных рембов

Змінено what3va (16:38 16/11/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 26161
С нами с 14.07.2003

Re: А Jeep Renegat - что за птица? [Re: what3va]
      17 ноября 2020 в 11:39 Гілками

what3va 16.11.2020 16:35 пишет:

Amateur 15.11.2020 18:01 пишет:


Тобто якщо досі нихто не висунувся и тебе не обматрив, не наздогнав і набив пику, на цому ти робиш висновок, що оточуючі дуже добре сприймають і добре віносятся до червоних поворотників?



Я основываюсь на том, что пропускают при маневрировании. Ну а то что вы перечислили адекватному человеку в голову не придёт. А неадеквату должно хватить храбрости. Так что - да - за несколько лет храбрый неадекват не попался ни мне ни моим знакомым... и даже в интернете не встречал подобной истории
Я даже не слышал ничего подобного что б происходило за невключение поворотников, а что б за включение красных - это какие-то больные фантазии диванных рембов



І до чого тут ці пересмикування?
Можна я нагадаю с чого почалось?
Amateur 14.11.2020 10:22 пишет:

what3va 08.11.2020 16:00 пишет:

Хорошая машина.
Можно спокойно ездить на красных поворотах - никаких проблем с этим нет.



Для себе, чи для оточуючих? Я ніяк не можу звикнути до червоних поворотників. Благо звик, що в нас поворотниками користуються десь 40% взагалі, то дійсно особливих проблем не відчуваю, бо що червоні, що зовсім немає для мене різниці немає аж ніякої.



what3va 14.11.2020 16:51 пишет:

Для любого человека, физически пригодного к вождению. Сколько езжу с красными поворотниками - вообще никаких проблем - все всё видят - факт. А если кто-то не видит, то ему реально нужно проверить зрение и купить очки...



У останній відповіді ти стверджуєш, що ні для кого проблем немає, а в кого вони є тому перевіряти зір, та одягати окуляри, але все ж таки з'ясовується, що ти нікого з них не питав, чи є у оточуючих водіїв проблеми із червоними поворотниками чі немає (доречі голосувалка це дуже добре показала, але ж то інтернет, "Интернет мир - он отличается от реального"), а свій висновок ти зробив лише на "Я основываюсь на том, что пропускают при маневрировании", але ти не можеш знати що про тебе думають ті, хто тебе пропускає, та які лучі вони тобі посилають. Ти не можеш знати напевне чому саме тебе пропустили, тому, що своєчасно побачили твій поворотник, або ж тому, що водій прорахував твій маневр, виматерившись про себе та пропустив. Але ж твій висновок "никаких проблем с этим нет", я намагаюся підвести тебе до думки, що то особисто в тебе ніяких проблем немає, бо то особисто ти так рахуєш.
Тобто якщо адекватна людина ніяк не проявила своє фе до твоїх поворотників - то є все гаразд - проблєми індіанців шерифа не хвилюють (с)!

Змінено Amateur (11:42 17/11/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
39 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7059
С нами с 14.01.2008

Re: А Jeep Renegat - что за птица? [Re: Amateur]
      17 ноября 2020 в 12:58 Гілками

В реальной жизни я общаюсь на автомобильную тематику с достаточным количеством людей - и ни один не жаловался на то что не видит красные поворотники. А если к этому добавить то, что я без проблем маневрирую и что на них ездит целая огромная страна с более низким уровнем аварийности, то мнение нескольких мнений на форуме против всех этих фактов - вообще ни о чём. В россии даже легализировали, так как нет аргументов против.

Змінено what3va (12:59 17/11/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 26161
С нами с 14.07.2003

Re: А Jeep Renegat - что за птица? [Re: what3va]
      17 ноября 2020 в 13:46 Гілками

what3va 17.11.2020 12:58 пишет:

В реальной жизни я общаюсь на автомобильную тематику с достаточным количеством людей - и ни один не жаловался на то что не видит красные поворотники. А если к этому добавить то, что я без проблем маневрирую и что на них ездит целая огромная страна с более низким уровнем аварийности, то мнение нескольких мнений на форуме против всех этих фактов - вообще ни о чём. В россии даже легализировали, так как нет аргументов против.



Я тебе зрозумів, тоб то висновки сугубо суб'єктивні, та й підхід я визначив вірно - щось там про індіанців та шерифа. Вибач більше приставати не буду.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
39 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7059
С нами с 14.01.2008

Re: А Jeep Renegat - что за птица? [Re: Amateur]
      17 ноября 2020 в 14:43 Гілками

Субъективно говорить что поворотники не видно, когда практически всем видно. Вот почему мне видно ? Говорить что привык к своим - не канает, я их не вижу. Я не представляю как здоровый человек может их не видеть - это только какие-то индивидуальные проблемы... это как не видеть стопы

Змінено what3va (14:48 17/11/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Киев
Сообщения: 548
С нами с 23.07.2004

Re: А Jeep Renegat - что за птица? [Re: Amateur]
      17 ноября 2020 в 17:29 Гілками

В принципе тема про Ренегат, его плюсы и минусы. Срач про красные повороты рядом.
Но что бы быть в тренде , кину на вентилятор. В Ренегате проблема КП решается, но не просто. Установка двух фонарей в бампер, вывод света ЗХ туда же, перепрошивка и т. д.
Вопрос— зачем?
Информативность, она есть и так, если сзади догонит даун, то ему и синие писалки не помогут....
В общем для блюстителей морали есть ещё очень много тем......


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 15215
С нами с 28.07.2008

Re: А Jeep Renegat - что за птица? [Re: what3va]
      23 ноября 2020 в 23:34 Гілками

what3va 16.11.2020 16:35 пишет:

Amateur 15.11.2020 18:01 пишет:


Тобто якщо досі нихто не висунувся и тебе не обматрив, не наздогнав і набив пику, на цому ти робиш висновок, що оточуючі дуже добре сприймають і добре віносятся до червоних поворотників?




Я основываюсь на том, что пропускают при маневрировании. Ну а то что вы перечислили адекватному человеку в голову не придёт. А неадеквату должно хватить храбрости. Так что - да - за несколько лет храбрый неадекват не попался ни мне ни моим знакомым... и даже в интернете не встречал подобной истории
Я даже не слышал ничего подобного что б происходило за невключение поворотников, а что б за включение красных - это какие-то больные фантазии диванных рембов



Нет, красные поворотники не напрягают зрение...Но то то и оно, что их мигание не сразу замечаешь и у "красного поворотника" больше шанса получить в бочину при повороте или перестроении от водителя, прото поздно заметившего красные поворотники на фоне красного же света стопов...

Вот где то так


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 7
С нами с 20.12.2020

Re: А Jeep Renegat - что за птица? [Re: Джипчер]
      21 декабря 2020 в 00:19 Гілками

Ребяты, поворотники красные, жёлтые, да хоть фиолетовые в крапинку, их видно! А вот вглухую тонированные задние фонари - это зло похуже будет....

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 7
С нами с 20.12.2020

Re: А Jeep Renegat - что за птица? [Re: Джипчер]
      22 декабря 2020 в 00:42 Гілками

По теме - Ренегада хочу для жены, у знакомого есть, делали тест-драйв, понравился. Внутри не такой маленький, как снаружи.Если путешествовать, то бокс на крыше лишним не будет. Удобное место водителя, на моём Трейле похуже будет.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
59 лет (39 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10595
С нами с 30.01.2006

Re: А Jeep Renegat - что за птица? [Re: Аксакал]
      15 февраля 2024 в 09:44 Гілками

Оживлю тему.
Как-то не сильно получилось найти форумы по ренегатам.
Если кто знает, поделитесь ссылками.
фейсбука и инстаграмма нет. пока не было необходимости заводить)))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
52 года (34 года за рулем), Днепр
Сообщения: 7544
С нами с 27.09.2003

Re: А Jeep Renegat - что за птица? [Re: Alex2064]
      15 февраля 2024 в 09:58 Гілками

А что ты хочешь узнать? не редкая авто. Гонял такую на дизеле и механике. Не трахатит. Мне маленькая. Интересен только Траил Хок - и то там геометрия не очень как для Джипа.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
59 лет (39 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10595
С нами с 30.01.2006

Re: А Jeep Renegat - что за птица? [Re: gleb71]
      15 февраля 2024 в 13:06 Гілками

Хотелось бы список слабых мест, на каком пробеге что может вылезти и за чем надо пристальней смотреть.
Бо подписался на группу в телеге по чиркам, а там такое происходит
Понимаю, что все битки и лепятся как кто может, но есть характерные вопросы. например какой-то теплообменник. По электрике прокси постоянно делают и тому подобное.
как-то так.
Вопросы размера, управляемости, проходимости не интересуют, меня все устраивает.
В моем подключил андроид авто (раньше ни на одной не было). Оно только для навигации полезно? Бо радио отключилось, а я только его слушаю в авто.
зы. дали ссыль на группу в телеге.
правда очень быстро написали, чтобы тикал оттуда, если не хочу потерять сон и аппетит

Змінено Alex2064 (14:13 15/02/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
40 лет (22 года за рулем), Украина,транзит
Сообщения: 13693
С нами с 02.11.2005

Re: А Jeep Renegat - что за птица? [Re: Alex2064]
      22 февраля 2024 в 00:46 Гілками

а що там обговорювати
двигун 2,4 мультіайр як у Chrysler 200, Dodge Dart, Dodge Avenger, Jeep Compass, Jepp patriot, Dodge Journey ну і чирокез. По ньому на будь якому спеціалізованому форумі. Тут як мінімум додж та джип клуби (але таки FB треба завести або телегу )
проблема там тільки з мультіейром бувають, плюс маслонасос в новій генерації не ок (до 2010 був кращий). Взагалі, як для 4ки дуже надійний. Є машинки, що по 300-400 ткм пройшли (це на евенджерах)

вчасно міняй оливу по мурзілці (а то багато хто рекомендує "не водичку") по допускам і краще раз на 7-8 ткм (або по мотогодинам) і нічого тому двигуну не буде на такій легенкій машинці. Він джорней тягає який на моноприводі більше 1800 кг тягне!
В мене з таким двигуном (але ще без мультика) з 2008 року тільки олива і ремінь навісного з роліками (не свістіло, не торохтіло, просто по мурзілці вже потрібно було міняти)


коробка...ZF9HP яка вже встигла полюбити мізки багатьом...ну це робота електроніки в основному. Але Stelantis врешті решт від неї відмовився на користь 8ст хюндай (доречі, двигун то фактично теж їхній, просто зі своєю системою впуску). Тобто слідкувати за її роботою потрібно. Якщо почала пинатисЯ, то це вже погано.

по коробці онови мізки до найсвіжішої прошивки, міняй оливу з допусками ZF (не обов'язково ZF-ську, яка сама не робить оливу, а чужу дорого продає ) і не парь свої мізки. Тут момент - виробник в мурзилці пише "олива на весь строк експулатації". При цьому виробник коробки, а саме ZF, пише - раз на 120 ткм заміна оливи. Коріфеї по ZF рекомендують перший раз на 50-70 ткм, далі кожні 30-40 ткм, якщо повна заміна. І буде жужжати без проблем. Для будь якої КПП на базі гідратрансформатора головна проблема - продукти зносу.

коротше, що по двигуну, що по коробці, чим частіше міняєш оливу (по допускам ) тим довше не думаєш про ремонт (хоча це для більшості авто актуальне)

по підвісці - це вже дуже індивідуально. але, знову ж таки, це ж легеньке авто, вископрофільна гума...та буде вона їздити.

Змінено Сергёга (00:48 22/02/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
59 лет (39 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10595
С нами с 30.01.2006

Re: А Jeep Renegat - что за птица? [Re: Сергёга]
      22 февраля 2024 в 09:14 Гілками


подписался в телеге на группу по реникам.
начинаешь читать и хочется пойти втопиться
потом вспоминаешь, что 99% битки, собранные по разному и попускает.)))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумCadillac, Chrysler, Dodge, GMC, Hummer, Jeep
Додаткова інформація
0 користувачів і 0 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 69918

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія