autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Хто їздив на ВАГ метан 1.4 л 110 к.с. / 81 кВт (4/4)

СуперСтар *
Харьков
Сообщения: 4619
С нами с 12.01.2004

Re: Хто їздив на ВАГ метан 1.4 л 110 к.с. / 81 кВт [Re: vladd]
      19 ноября 2020 в 21:36 Гілками

vladd 18.11.2020 18:12 пишет:

juristkostya 18.11.2020 16:55 пишет:

но когда собеседник тупо игнорит даже самые очевидные вещи



Приблизно у 1996-му році я вперше став свідком діалогу двох "прохаваних мотористів".
Тема розмови: "Газ сушить мотор! На бензині - краще, бо він зволожує циліндри мокрим бензином!"

Це були ще ті дядьки, які застали часи "совка", коли бензин у товарних кількостях зливали по лісосмугах та посадках.
На той мій батько теж сповідував теорію: "Газ сушить мотор!" Обладнання у ті роки було з Рязані чи з Білорусі. Велике за розміром, ненадійне, але... темою я зацікавився наприкінці 90-х років. Виявилося, що: "жаб можна їсти, просто їх треба вміти приготувати!"

Пройшов ще якийсь час і з'явилася нагода провести експеримент на службовому УАЗ (а жере він - як не в себе, тому різниця у вартості пробігу в 3 (три!) рази - це була просто "халява" (яку на пострадянському просторі любили і люблять сьогодні багато хто).

Згодом на очі потрапила якась "Волга", що мала у багажнику "шари" (якісь сферичні ємності з військової техніки чи корабля, куди закачувався метан). Це було щось неймовірне, бо на тій "Волзі" чоловік катався за ціною на кілометр пристойно менше, аніж звичайний "жигуль".
Ще пізніше сусід показав свого 2106, куди він встановив метановий балон ($500) та метановий редуктор з іншим обладнанням (ще $500).
На той час це були захмарні ціни, як для "класики", але калькулятор робив свою "чорну справу" і я дозрів до того, щоб "і собі спробувати на смак".

Сьогодні знайти "негазовану бензинку" (переважно пропанову, інколи метанову) - це ще треба спробувати. Бо "на яку машину не плюнь" - чи то у бампері, чи то під крилом стирчить заправочний штуцер.
І, о чудо! Виявляється, що через 25 років по тому, як я чув історії "бувалих мотористів" ("газ сушить мотор" - це ж "очєвідниє вєщі!") ситуація докорінно змінилася!
Виявилось, що чим вища стає ціна бензину - тим більше "вологи" відкладається у паливі для газобалонних автомобілів!
І у циліндри впорскується тепер вже "мокрий газ"! (Хоч раніше він був дещо "сухим")
(Завіса)



Замечательное ессе....которое никоим образом не опровергает позорно малого количества метановых заправок.
Что и требовалось доказать, собс-но.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Харьков
Сообщения: 4619
С нами с 12.01.2004

Re: Хто їздив на ВАГ метан 1.4 л 110 к.с. / 81 кВт [Re: HDC1]
      19 ноября 2020 в 21:39 Гілками

HDC1 18.11.2020 19:17 пишет:

vladd 18.11.2020 17:44 пишет:


Не згоден. Обгрунтування - дивись вище.





Так не було вище обгрунтування чому на метані вигідніше їздити ніж на пропані. Те що вигідніше ніж на бензині це і без обгрунтування зрозуміло, а от чому в Україні вибрати метан а не пропан я так і не побачив. Було обгрунтування тільки з моєї сторони, яке показало що шкурка вичинки не варта.



Там диагноз.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail

2020-11-20 Предупреждение №1 (1 круг). Устное предупреждение. Stor.

подсевший на форум **
37 лет, Київ
Сообщения: 25014
С нами с 29.05.2008

Re: Хто їздив на ВАГ метан 1.4 л 110 к.с. / 81 кВт [Re: vladd]
      20 ноября 2020 в 09:46 Гілками

Хлопці, ви здається сперечаєтесь за одне і те ж, оце ключове:

В ответ на:

І останнє: варто приймати до уваги той момент, що декілька АГНКС знаходяться на маршрутах мого пересування.





Бо інакше якщо з твого 50-80 км денного пробігу треба накинути ще 10-20 на заправку, то ні по часу ні по фінансам економії не вийде.

Я б іще одразу пошукав хто вміє обслуговувати метан, бо звичайний пропан я знаю де обслужити, а от метан

В ответ на:

Тому ніяк не можу збагнути, чому окремим місцевим "економістам" не подобається те, що на теренах України при вартості 1 літра бензину (умовний $1) треба витратити $0.50 на той самий шлях/пробіг.




Ну це якщо ти прийшов всіх переконати в цьому, то навряд вийде, а якщо ти для себе бачиш в цьому вигоду, то взагалі не питання, їзди, економ та й радій


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
50 лет (33 года за рулем), Киев
Сообщения: 8855
С нами с 04.01.2006

Re: Хто їздив на ВАГ метан 1.4 л 110 к.с. / 81 кВт [Re: Stor]
      20 ноября 2020 в 11:11 Гілками

Stor 20.11.2020 09:46 пишет:

Бо інакше якщо з твого 50-80 км денного пробігу треба накинути ще 10-20 на заправку, то ні по часу ні по фінансам економії не вийде.



Абсолютно точно!

І цей момент був акцентований ще на 1 сторінці обговорення, а саме:
vladd 16.11.2020 13:39 пишет:

Наскільки можна бачити, автор теми взагалі знаходиться у маленькому місті і цілком ймовірно, що можливо АГНКС знаходиться десь поруч з його ареалом проживання чи роботи.




На 3 сторінці (відповідь опоненту):
vladd 18.11.2020 15:48 пишет:

Яка саме ситуація у твоєму випадку - питання відкрите.
Можливо ти живеш десь за містом, або навпаки у центрі міста.
Можливо за маршрутами твого пересування немає АГНКС.
За цих обставин я б не став розглядати варіант такого обладнання для автомобіля, оскільки це було б необґрунтовано та незручно.




Досить слушне зауваження!
Stor 20.11.2020 09:46 пишет:

Я б іще одразу пошукав хто вміє обслуговувати метан, бо звичайний пропан я знаю де обслужити, а от метан



Приблизно відсотків 20 тих майстрів, хто обслуговує пропанові установки, можуть до певної міри обслужити і метанове ГБО (у Києві проблем немає, бо "Профігаз" освоїв весь ланцюжок процесу, включно з ремонтом редуктора). Але варто одразу поточнити, що це стосується обладнання за виключенням балонів. Найбільша складність - це атестація (реальна перевірка, а не "купити талон") балонів, що працюють під великим тиском.
Ця процедура доступна виключно для фірм чи СТО, що купили ліцензію на проведення таких робіт (ліцензія досить недешева).
Щодо вартості безпосередньо атестації балонів, то пару років тому мені це коштувало чи то 1500, чи то 1700 гривень (демонтаж/монтаж балонів з автомобіля, перевірка, монтаж на автомобіль). Не такі вже космічні кошти, враховуючи те, що перевірка робиться раз на 3/5 років (залежно від типу балона).

P.S.
Пропанове ГБО теж підлягає перевірці, але найчастіше власники просто купляють талони і на тому усі "перевірки" закінчуються.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 137
С нами с 06.11.2020

Re: Хто їздив на ВАГ метан 1.4 л 110 к.с. / 81 кВт [Re: jeger01]
      23 ноября 2020 в 19:48 Гілками

Кто-то говорил ,что на Киев 4(штыры) заправки МеТАНА!
Заправки на 200км!
Бомба в багажнике!
Так мне прокоментировали


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
0 користувачів і 94 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 5150

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія