autoua
×
Autoua.netФорумAutoua форум

Как предотвратить транспортный коллапс в столице? (33/93)

Достоевский **
Киев
Сообщения: 6252
С нами с 18.08.2009

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: DKTigra]
      26 февраля 2021 в 15:30 Гілками

DKTigra 26.02.2021 15:03 пишет:

Так оно взаимозависимо. У меня клиент рядом с вокзалом, когда я еду провожать/встречать родичей на вокзал - я на авто, когда к клиенту в паре кварталов от вокзала - на ОТ Затор на 1 авто меньше.



Це з якого боку подивитись. Наявність вільних місць на вокзалі мотивує їхати туди на власному авто. Чим більше вільних місць - тим більше авто на шляху до цих вільних місць.
Причому, якщо жорстко обмежити час стояння, то потік авто від/до вокзалу зросте ще сильніше.
Більший потік - більші затори.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17692
С нами с 17.02.2005

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Grossmeister]
      26 февраля 2021 в 15:37 Гілками

Grossmeister 26.02.2021 15:30 пишет:


Це з якого боку подивитись. Наявність вільних місць на вокзалі мотивує їхати туди на власному авто.



Наче відсутність вільних місць за хаотичного паркування колись когось утримувала від поїздки туди на авто - ну і що, що місць нема? Станемо другим-третім рядом, на газоні-тротуарі тощо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
Сообщения: 1210
С нами с 23.10.2020

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Nofate]
      26 февраля 2021 в 15:40 Гілками

Nofate 26.02.2021 15:24 пишет:

phuntik 26.02.2021 15:09 пишет:


Тогда когда ты всетаки приведешь пример города с такимиже проблемами как у Киева (большая площадь, мосты, центричность при значительных растояниях между спальниками и деловыми центрами, абсолютно убогий ОТ) и где поднятие стоимости парковки решило проблему заторов.



Саме солоденьке в тому, що таких міст мабуть що й нема вже на карті розвиненого світу - бо європейські міста займалися проблемою паркування кількадесят років тому, тож прямо порівнювати "Стокгольм 1960" із "Києвом 2021" просто безглуздо.
Великі міста в євпропейській частині світу, яких історично не торкнулась концепція платного паркування, лишились хіба що на території колишнього совка. І як мені не гидко наводити цей приклад, але:
"Внедрение платных парковок позволило существенно улучшить ситуацию на столичных дорогах: исчезли хаотично брошенные машины, в три раза выросла оборачиваемость мест, а время прибытия экстренных служб сократилось вдвое. Также в 2017 году были достигнуты значительные положительные изменения по основным транспортным показателям, в том числе на 16 % увеличилась средняя скорость движения личного транспорта в течение дня и на 59 % уменьшилось количество ДТП по сравнению с 2010 годом."
https://transport.mos.ru/parking/aboutparking/pochemu

phuntik 26.02.2021 15:09 пишет:

Не на мифические 10% снизило, а решило, ну хотябы на 50% снизило и при этом без негативного влияния на деловую активность.



Яка амбітна мета! Нема меж людським фантазіям.

То що - де твій приклад позитивного впливу лібералізації парковки В БУДЬ-ЯКОМУ МІСТІ, взагалі без тих критеріїв, що ти висунув




Все эти города сначала развивали ОТ и инфраструктуру и только потом закручивали гайки, делали пешеходные зоны и т.п.. И никак иначе.
Даже в Варшаве под пешеходной зоной сделан автомобильный тонель.

А пример того, что без закручивания гаек, а банальной дечентрализацие можно добиться очень приемлемого уровня пробок я приводил выше.

Правда там если еще один секрет - бешенный штраф за выезд на перекресток за которым образовался затор. Это кстати еще один бич Киева, борьба с которым могла бы уменьшить заторы на десятки процентов.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6252
С нами с 18.08.2009

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Nofate]
      26 февраля 2021 в 15:46 Гілками

Nofate 26.02.2021 15:37 пишет:

Наче відсутність вільних місць за хаотичного паркування колись когось утримувала від поїздки туди на авто - ну і що, що місць нема? Станемо другим-третім рядом, на газоні-тротуарі тощо.



А я про що?
Даний метод не допоможе побороти затори. Як іздили так і їздитимуть. Але вільні місця будуть. Це позитив. Постоїте годину-другу у заторі а потім запаркуєтесь на вільному місці. Профіт.
Тим паче, він у нас буде реалізований так як ... як завжди.

Щодо наведеного прикладу:
https://www.zr.ru/content/news/926979-moskva-v-2020-godu-zanyala-1-me/


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17692
С нами с 17.02.2005

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: phuntik]
      26 февраля 2021 в 15:47 Гілками

phuntik 26.02.2021 15:40 пишет:


Все эти города сначала развивали ОТ и инфраструктуру и только потом закручивали гайки, делали пешеходные зоны и т.п.. И никак иначе.
Даже в Варшаве под пешеходной зоной сделан автомобильный тонель.



Нічого подібного. Це все розвивалось ОДНОЧАСНО, а не в режимі "гасударство далжно:ви нам зробіть тонель, і тільки потім, може бути, ми погодимось вам платити дві копійки за парковку"

phuntik 26.02.2021 15:40 пишет:

А пример того, что без закручивания гаек, а банальной дечентрализацие можно добиться очень приемлемого уровня пробок я приводил выше.




Чудовий приклад! Одна із ним проблема - грошей нема де брати, тому працює він або в заможніших країнах, або - в СімСіті.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6252
С нами с 18.08.2009

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Grossmeister]
      26 февраля 2021 в 15:48 Гілками

До речі, затори у Києві сильно зменшувались коли закривали школи.
А школи вони зовсім не всі у центрі.
Значить потрібно забороняти парковку по всьому Києву - от тоді буде ефект.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17692
С нами с 17.02.2005

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Grossmeister]
      26 февраля 2021 в 15:50 Гілками

Grossmeister 26.02.2021 15:46 пишет:


Даний метод не допоможе побороти затори. Як іздили так і їздитимуть. Але вільні місця будуть. Це позитив. Постоїте годину-другу у заторі а потім запаркуєтесь на вільному місці. Профіт.



Ідіоти, які годні "постояти годину-другу у заторі" аби тільки потім вільно запаркуватись - звісно, якщо є інші способи попасти в дане конкретне місце або взагалі відмовитись від його відвідання - існують тільки у фантазіях.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17692
С нами с 17.02.2005

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Grossmeister]
      26 февраля 2021 в 15:54 Гілками

Grossmeister 26.02.2021 15:48 пишет:


Значить потрібно забороняти парковку по всьому Києву - от тоді буде ефект.



Не по всьому, а там, де це дасть позитивний ефект для трафіка.
І я не розумію, що в такому методі дивного: якшо я знаю, що там, куди я іду, нема місця для парковки - я не їду туди на авто. Якщо моє авто не займає місце на дорозі - відповідно, там проїздить інше авто.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6252
С нами с 18.08.2009

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Nofate]
      26 февраля 2021 в 15:55 Гілками

Nofate 26.02.2021 15:47 пишет:

Це все розвивалось ОДНОЧАСНО, а не в режимі "гасударство далжно:ви нам зробіть тонель, і тільки потім, може бути, ми погодимось вам платити дві копійки за парковку"



Ну давайте розвивати одночасно:
* дорога парковка у центрі
* адекватна вартість проїзду у ГТ

Адже ми хочемо пересадити автомобілістів на ГТ?
А "за 2 копійки" гарний ГТ не зробиш.
Скільки там казав Drunkard? 1.5л бензину за 2 години ГТ? Ну от, 20 гривень за проізд у маршрутці, 30 гривень за поїздку в метро. Непогано для початку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ssb
Достоевский **
35 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6926
С нами с 25.01.2008

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Nofate]
      26 февраля 2021 в 16:46 Гілками

Nofate 26.02.2021 15:54 пишет:

І я не розумію, що в такому методі дивного: якшо я знаю, що там, куди я іду, нема місця для парковки - я не їду туди на авто. Якщо моє авто не займає місце на дорозі - відповідно, там проїздить інше авто.


Ну так в центре Киева уже лет эдак с 5 днём или утром в будень нереально найти место для парковки даже на газоне. А последнее время ещё и эвакуаторы активничают. Но почему-то люди продолжают туда ехать

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
Сообщения: 1210
С нами с 23.10.2020

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Grossmeister]
      26 февраля 2021 в 16:50 Гілками

Grossmeister 26.02.2021 15:55 пишет:

Nofate 26.02.2021 15:47 пишет:

Це все розвивалось ОДНОЧАСНО, а не в режимі "гасударство далжно:ви нам зробіть тонель, і тільки потім, може бути, ми погодимось вам платити дві копійки за парковку"



Ну давайте розвивати одночасно:
* дорога парковка у центрі
* адекватна вартість проїзду у ГТ

Адже ми хочемо пересадити автомобілістів на ГТ?
А "за 2 копійки" гарний ГТ не зробиш.
Скільки там казав Drunkard? 1.5л бензину за 2 години ГТ? Ну от, 20 гривень за проізд у маршрутці, 30 гривень за поїздку в метро. Непогано для початку.




Кстати хорошая идея. Ведь ОТ у нас тоже дефицитный ресурс, значит нужно поднимать цену до уменьшения пассажиропотока, я ведь заходя раз в пару лет в метро хочу ехать сидя, почему я должен стоять из-за "хомячков" едущих в бизнес центры класса А протирать штаны.
Пусть дома сидят, а вместе с ними врачи, учителя, сантехники, электрики и т.д. и т.п.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 58047
С нами с 03.09.2001

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Grossmeister]
      26 февраля 2021 в 16:52 Гілками

Grossmeister 26.02.2021 14:40 пишет:

Nofate 26.02.2021 14:39 пишет:

Значить - там рівно стільки народу, скільки вміщує паркінг.



Значить буде побудований ще один паркінг.



Ну так не об этом ли вы мечтали, чтоб вам паркинги строили, а не человейники и трц?

Именно так, при достаточно высокой цене на парковку (и только при ней) запросто можем увидеть, как "глобус" под майданом в паркинг переделывают.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
44 года (8 лет за рулем), Буча <-> Київ
Сообщения: 5661
С нами с 26.02.2016

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: phuntik]
      26 февраля 2021 в 16:56 Гілками

phuntik 26.02.2021 15:21 пишет:

Ну так подскочи в хорошую погоду на метро, а в плохую на убере наркомане. Чем твое подскочить лучше чем езди на работу?




Дык так и приходится. И это я на работу не езжу в центр. Но больше нравится на своей, но запарковаться на часик где-то на паркинге.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 58047
С нами с 03.09.2001

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Grossmeister]
      26 февраля 2021 в 16:56 Гілками

Grossmeister 26.02.2021 15:46 пишет:

Nofate 26.02.2021 15:37 пишет:

Наче відсутність вільних місць за хаотичного паркування колись когось утримувала від поїздки туди на авто - ну і що, що місць нема? Станемо другим-третім рядом, на газоні-тротуарі тощо.



А я про що?
Даний метод не допоможе побороти затори. Як іздили так і їздитимуть. Але вільні місця будуть.



Т.е., скажем, у того же условного вокзала щаз стоит пятьсот нормально запаркованых автомобилей, и тыща быдлозапаркованых, а "драконовскими мерами" будет стоять 450 нормально запаркованых. Куда едут 1050 остальных автомобилей, просто так катаются, останавливаться нигде не собираются?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 58047
С нами с 03.09.2001

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Grossmeister]
      26 февраля 2021 в 17:00 Гілками

Grossmeister 26.02.2021 15:48 пишет:

До речі, затори у Києві сильно зменшувались коли закривали школи.
А школи вони зовсім не всі у центрі.
Значить потрібно забороняти парковку по всьому Києву - от тоді буде ефект.



Быдлопарковку - по всей стране.
А вот остальную парковку - платную, да. Критерии цены я выше озвучивал, и они удивительным образом совпадают с желанием владельца парковки содрать как можно больше денег. Т.е. цены на парковку даже никакого административного регулирования седобородыми старцами не требуют, владельцы парковок отлично справятся.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6252
С нами с 18.08.2009

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Drunkard]
      26 февраля 2021 в 17:01 Гілками

А до чого тут я? Я не за шарову парковку виступаю, а кажу, що платне паркування не розрулить питання заторів. Заторів буде більше, більше і більше.
Але можна буде вільно запаркуватись.
Я з цим згоден. Проїхатись 1-2 години у заторі і потім вільно запаркуватись.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6252
С нами с 18.08.2009

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Drunkard]
      26 февраля 2021 в 17:10 Гілками

Drunkard 26.02.2021 16:56 пишет:

Куда едут 1050 остальных автомобилей, просто так катаются, останавливаться нигде не собираются?



Це, до речі, потенційна проблема, яка очікує на урбаністів у майбутньому.
При низьких цінах на "пальне", обмеженні щвидкості до 30 км/год (це ж ще одна загальносвітова практика) та високих цінах на парковку, убери і їм подібні нелегали будуть тихенько намотувати кола, бо у паркінгу година стояння - 5 євро. Дешевше їздити ніж стояти.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
Сообщения: 1210
С нами с 23.10.2020

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Drunkard]
      26 февраля 2021 в 17:10 Гілками

Drunkard 26.02.2021 16:56 пишет:

Grossmeister 26.02.2021 15:46 пишет:

Nofate 26.02.2021 15:37 пишет:

Наче відсутність вільних місць за хаотичного паркування колись когось утримувала від поїздки туди на авто - ну і що, що місць нема? Станемо другим-третім рядом, на газоні-тротуарі тощо.



А я про що?
Даний метод не допоможе побороти затори. Як іздили так і їздитимуть. Але вільні місця будуть.



Т.е., скажем, у того же условного вокзала щаз стоит пятьсот нормально запаркованых автомобилей, и тыща быдлозапаркованых, а "драконовскими мерами" будет стоять 450 нормально запаркованых. Куда едут 1050 остальных автомобилей, просто так катаются, останавливаться нигде не собираются?




А чего их должно стать 450, а не 500. Вы же за свободный рынок, без этих "раз-два и порешали" как я понимаю? Пустующее место теряет деньги, значит владелец парковки заинтересован в таком тарифе чтобы все 100% мест были заняты. Значит вам места всеравно не хватит.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 58047
С нами с 03.09.2001

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: phuntik]
      26 февраля 2021 в 17:19 Гілками

phuntik 26.02.2021 16:50 пишет:

Grossmeister 26.02.2021 15:55 пишет:

Nofate 26.02.2021 15:47 пишет:

Це все розвивалось ОДНОЧАСНО, а не в режимі "гасударство далжно:ви нам зробіть тонель, і тільки потім, може бути, ми погодимось вам платити дві копійки за парковку"



Ну давайте розвивати одночасно:
* дорога парковка у центрі
* адекватна вартість проїзду у ГТ

Адже ми хочемо пересадити автомобілістів на ГТ?
А "за 2 копійки" гарний ГТ не зробиш.
Скільки там казав Drunkard? 1.5л бензину за 2 години ГТ? Ну от, 20 гривень за проізд у маршрутці, 30 гривень за поїздку в метро. Непогано для початку.




Кстати хорошая идея. Ведь ОТ у нас тоже дефицитный ресурс, значит нужно поднимать цену до уменьшения пассажиропотока, я ведь заходя раз в пару лет в метро хочу ехать сидя, почему я должен стоять из-за "хомячков" едущих в бизнес центры класса А протирать штаны.
Пусть дома сидят, а вместе с ними врачи, учителя, сантехники, электрики и т.д. и т.п.



Все так, но вот это уже в нашем социальном государстве - фантастика.

Сантехник? Когда к тебе крайний раз сантехник не на машине приезжал? Ему только лучше будет от наличия паркомест.

В цивилизованном мире общественный транспорт дотируется как раз со сборов за парковку и въезд в город.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17692
С нами с 17.02.2005

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Grossmeister]
      26 февраля 2021 в 17:19 Гілками

Grossmeister 26.02.2021 17:01 пишет:

А до чого тут я? Я не за шарову парковку виступаю, а кажу, що платне паркування не розрулить питання заторів. Заторів буде більше, більше і більше.
Але можна буде вільно запаркуватись.
Я з цим згоден. Проїхатись 1-2 години у заторі і потім вільно запаркуватись.



Якщо тебе влаштовує ціна парковки - ласкаво просимо. Незрозуміло тільки - в якому заторі ти зібрався стояти - всі стануть такі багаті, що дозволять собі парковку??


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAutoua форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 17 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, moderator, Amateur 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 52324

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія