autoua
×
Autoua.netФорумAutoua форум

Как предотвратить транспортный коллапс в столице? (40/93)

Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Drunkard]
      1 марта 2021 в 16:49 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Drunkard 01.03.2021 16:43 пишет:

Panasonic 01.03.2021 16:07 пишет:

Тобто, якщо на пр.Лобановського зробити паркінг по 10 000 грн за годину - там зникне затор, який бачимо з 8 ранку до 10 вечора? Чи ця мулька працює в межах Правий берег/Лівий берег?



Не на Лобановского, а во всем городе, не по 10кгрн, а так, чтоб заполнены были на ~95% - и вот тогда - да, затор если не исчезнет, то существенно уменьшится.




а відкрийте гугл-карту-затори у Києві прям зараз, і подивимось разом?
Бо щось я зараз бачу затори, хоча офісні власники авто - щє по офісах сидять, а школярів вже позабирали по домівках.
Розглянемо, де і чому зараз у Києві червоно-коричневе?

ось, зафіксував, 16:52

а відкрийте гугл-карту-затори у Києві прям зараз, і подивимось разом.Бо щось я зараз бачу затори, хоча офісні власники авто - щє по офісах сидять, а школярів вже позабирали по домівках

Змінено Panasonic (16:53 01/03/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57927
С нами с 03.09.2001

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Panasonic]
      1 марта 2021 в 16:59 Гілками

Panasonic 01.03.2021 16:49 пишет:

Drunkard 01.03.2021 16:43 пишет:

Panasonic 01.03.2021 16:07 пишет:

Тобто, якщо на пр.Лобановського зробити паркінг по 10 000 грн за годину - там зникне затор, який бачимо з 8 ранку до 10 вечора? Чи ця мулька працює в межах Правий берег/Лівий берег?



Не на Лобановского, а во всем городе, не по 10кгрн, а так, чтоб заполнены были на ~95% - и вот тогда - да, затор если не исчезнет, то существенно уменьшится.




а відкрийте гугл-карту-затори у Києві прям зараз, і подивимось разом?
Бо щось я зараз бачу затори, хоча офісні власники авто - щє по офісах сидять, а школярів вже позабирали по домівках.




Больше по городу никто никуда никогда не ездит, что-ли? А кто тогда в 16:52 пробках стоит?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17589
С нами с 17.02.2005

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Panasonic]
      1 марта 2021 в 17:04 Гілками

Panasonic 01.03.2021 16:39 пишет:

І можна ж розвантажити, відкрити шлях для тих - кому треба до а/п Жуляни і в той район, але... Чомусь ніяк не закінчать автобан Совкі-Жуляни. Як наслідок - багато авто повзуть проспектом, утворюють затор перед колом Сєв площі.



Багато чого можна було б розвантажити - і Медову добудувати (дивно - той автобан народжують в муках кілька років, вже навіть однойменний чєловєйнік там вліпили і заселили), і проколоти залізницю щоб вивести трафік на Відрадний повз кардачі та індустріальний, і розв"язку на жулянському шляхопроводі добудувати із всіма з"їздами - але мабуть у старого мера до всього того руки не дійшли, зараз новий як візьметься, як розвантажить!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Panasonic]
      1 марта 2021 в 17:32 Гілками

отже дивимось:
почнемо з Пущі. Затор на свтілофорі. 2 полоси ліворуч на Акадєм, пропускають зустрічних. В цей час якись водій обов"язково почне міняти смугу, бо йому прямо треба, у Ірпінь/Бучу/Варшаву... гальмуючи єдину смугу.

Академмістечко (не потрапило на знімок. але воно червоне як калина ))) Там капець постійний, перехрестя, 3 світлофори, щє й маршрутки стоять у 2 ряди. Але ж це не є проблема, головне - водії легковиків)))

Йдьмо далі. Шпалерний ринок - затор (за годину буде більшим) - розворот і декому треба одразу праворуч у "поля". Ага, через 4 смуги, і швидко. Але ж нічого робити/будувати не треба, треба лише вартість парковки підняти.

Кільцева, Одеська-Жуляни. Зараз там затор лише вздовж Теремків-2, але за години 2 буде стояти жа за міст, до світлофора біля Сканії. А без того клятого світлофора виїхати і розвернутся на Кільцевій нереально. А зробити розв"язку - хоч підкову - це ж дорого...

Південний міст - без коментарів. Я також не пам"ятаю, коли там хоч 1 рік все було добре. Навіть версію про невдалий фінській проект чув - але якось зі скандинавами спілкувався - вони реготали з цієї версії.

Проспект Лобановського, в бік Сєвплощі. Затор на підйомі, бо там світлофори і градуси) А потім затор через світлофор на Шаповала. Якби прибрали - було б легше, але з Шаповала доведеться їхати на Сєвплощу розвертатися. а там і так важко... Треба дублера проспекту, якамога швидше, але поки там добре їздити на 4х4 (що і робимо періодично))) А ви питаєте, нашо в місті повний привід.

Індустріальний міст-Кардачі. Банально - світлофор. Через нього і страждаємо. Прибрати - а поворот на Ушинського у бік Повітрофлотського зробити через паркінг радіоринку - мабуть, комусь з міськради це не треба.

далі писати ліньки, бо Шулявка-Троєщина - то не лікується, може коли метро побудують, буде легше.

Набережна? Звісно буде стояти, якщо всім на турбіну треба, з 2 смуг лізуть. Дійсно, а чого вони на той Міст Патона завертають? Може, нема іншого шляху у людей? Так у більшості вейзи/гугли вміють рахувати час - але чомусь не виходить знайти більш оптимальну дорогу.

Додаю. пр.Перемоги, затор на м.Берестейська. через опори радянської розв"язки, з 3 смуг отримуємо 2 (і 1 для ГТ). Звісно, швидкість падає, там буде затор, який далі зникає, але потім поновлюється на Нивках-Святошино.

Коротше, втомився, давайте будувати паркінги "за всі гроші світу", а розв"язки і дублюючі дороги - ніц не треба. Я знаю, де запаркуватися, де мені потрібно, а хто не вчить місто - хай платить там.

Змінено Panasonic (17:42 01/03/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
Сообщения: 1210
С нами с 23.10.2020

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Vindsor]
      1 марта 2021 в 17:33 Гілками

Vindsor 01.03.2021 14:53 пишет:

phuntik 01.03.2021 11:18 пишет:


Я уже много раз отвечал на этот вопрос. Если город перестанет разбазаривать землю, отдавая нашару под очередные безинфраструктурные человейники, то деньги будут.


Угу. В мозгах рыбок гуппи отэто означает, что жирные коты-застройщики нагнутся и вывалят кучу бабла за землю. Вот так, за запросто живешь! Если отойти от от логики рыбок гуппи, то окажется, что в конечном итоге за бабло застройщиков заплатят потребители - т.е., владельцы новоприобретенных квартир, купленных на земле, которую мерия продаст за "много бабла". Т.е., конкретно для тебя квартира станет дороже! Т.е., в конечном итоге все сведется опять к "нагнуть и поделить"! Только в этом случае - покупателей квартир. Т.е., покупатели квартир должны будут скинуться на решение транспортных проблем, которые создаешь кокнретно ты (собирательно) тем, что желаешь возить свою на машине! Отличный ход мыслей: пысть за мой факап заплатит кто-то, но только не я! Именно об этом несколько выше и говорил камрад Дрункард.
Вот такая логика, железная ты с...ка!





А если включить мозг и подумать? Они заплатят не за решение транспортных проблем, а за личный комфорт. Они заплатят за возможность не везти дитя в школу или садик 10 км., а пройтись 200м пешком, они запоатят за возможность не ехать на дом-работа-дом 50 км., а 5 км. А вот транспортная и не только проблема решатся побочно.

И почему если я плачу за свое право ехать на машине, покупатель человейника не должен заплатить за право пользования землей? Как говорил товасч дрункард "дефицитный ресурс"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Drunkard]
      1 марта 2021 в 17:36 Гілками

Drunkard 01.03.2021 16:59 пишет:

Panasonic 01.03.2021 16:49 пишет:

Drunkard 01.03.2021 16:43 пишет:


В ответ на:

...




Не на Лобановского, а во всем городе, не по 10кгрн, а так, чтоб заполнены были на ~95% - и вот тогда - да, затор если не исчезнет, то существенно уменьшится.




а відкрийте гугл-карту-затори у Києві прям зараз, і подивимось разом?
Бо щось я зараз бачу затори, хоча офісні власники авто - щє по офісах сидять, а школярів вже позабирали по домівках.




Больше по городу никто никуда никогда не ездит, что-ли? А кто тогда в 16:52 пробках стоит?




я виклав опис тих заторів, що вказані на скріні, за винятком центральної частини, бо там треба окремо розглядати практично кожне перехрестя. Але як завантажена центральна частина робить затори на Кільцевій/Набережній - не уявляю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17589
С нами с 17.02.2005

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Panasonic]
      1 марта 2021 в 17:40 Гілками

Panasonic 01.03.2021 17:32 пишет:


Коротше, втомився, давайте будувати паркінги "за всі гроші світу", а розв"язки і дублюючі дороги - ніц не треба. Я знаю, де запаркуватися, де мені потрібно, а хто не вчить місто - хай платить там.



Їх не треба будувати - все, що треба - це навести розмітку на асфальті та встановити знаки - погодься, не така вже велика інвестиція - і почати "нагєбать і прітєснять" - що дасть МИТТЄВИЙ ефект на трафік і МИТТЄВИЙ притік грошей в місцевий бюджет - на відміну від будівництва, що відбудеться незрозуміло коли, і гроші на яке рожеві поні збираються отримати на земельних аукціонах, може бути, коли небудь...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57927
С нами с 03.09.2001

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: phuntik]
      1 марта 2021 в 17:41 Гілками

phuntik 01.03.2021 17:33 пишет:

Vindsor 01.03.2021 14:53 пишет:

phuntik 01.03.2021 11:18 пишет:


Я уже много раз отвечал на этот вопрос. Если город перестанет разбазаривать землю, отдавая нашару под очередные безинфраструктурные человейники, то деньги будут.


Угу. В мозгах рыбок гуппи отэто означает, что жирные коты-застройщики нагнутся и вывалят кучу бабла за землю. Вот так, за запросто живешь! Если отойти от от логики рыбок гуппи, то окажется, что в конечном итоге за бабло застройщиков заплатят потребители - т.е., владельцы новоприобретенных квартир, купленных на земле, которую мерия продаст за "много бабла". Т.е., конкретно для тебя квартира станет дороже! Т.е., в конечном итоге все сведется опять к "нагнуть и поделить"! Только в этом случае - покупателей квартир. Т.е., покупатели квартир должны будут скинуться на решение транспортных проблем, которые создаешь кокнретно ты (собирательно) тем, что желаешь возить свою на машине! Отличный ход мыслей: пысть за мой факап заплатит кто-то, но только не я! Именно об этом несколько выше и говорил камрад Дрункард.
Вот такая логика, железная ты с...ка!





А если включить мозг и подумать? Они заплатят не за решение транспортных проблем, а за личный комфорт. Они заплатят за возможность не везти дитя в школу или садик 10 км., а пройтись 200м пешком, они запоатят за возможность не ехать на дом-работа-дом 50 км., а 5 км. А вот транспортная и не только проблема решатся побочно.




Чего ж щаз-то не платят, за такие-то шикарные сервисы, а?

И мне все интересно, как же именно сочетается малоэтажность застройки с сокращением расстояния работа-дом.

Змінено Drunkard (17:43 01/03/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Nofate]
      1 марта 2021 в 17:46 Гілками

Nofate 01.03.2021 17:40 пишет:

Panasonic 01.03.2021 17:32 пишет:


Коротше, втомився, давайте будувати паркінги "за всі гроші світу", а розв"язки і дублюючі дороги - ніц не треба. Я знаю, де запаркуватися, де мені потрібно, а хто не вчить місто - хай платить там.



Їх не треба будувати - все, що треба - це навести розмітку на асфальті та встановити знаки - погодься, не така вже велика інвестиція - і почати "нагєбать і прітєснять" - що дасть МИТТЄВИЙ ефект на трафік і МИТТЄВИЙ притік грошей в місцевий бюджет - на відміну від будівництва, що відбудеться незрозуміло коли, і гроші на яке рожеві поні збираються отримати на земельних аукціонах, може бути, коли небудь...



Та нема на проспекті Лобановського заторів через паркованців))) От через світлофори - є, через ями на асфальті - є. Через чергу на коло Сєв площі - є. Через аварії - є))) Треба просто розвести потоки. тим більше - є можливість, і почали це робити - але, чомусь, покинули будівництво. Мабуть, краще стояти в заторах...

сорян, помилився. Ви пропонуєте зробити паркінги там, де зараз заборонено? Бо знайти безкоштовний паркінг немісцевому - вкрай важко.. Все вже давно або платне, або мешканці встановили обмеження на заїзд у двори.

Змінено Panasonic (17:51 01/03/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57927
С нами с 03.09.2001

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Panasonic]
      1 марта 2021 в 17:50 Гілками

Panasonic 01.03.2021 17:46 пишет:

Nofate 01.03.2021 17:40 пишет:

Panasonic 01.03.2021 17:32 пишет:


Коротше, втомився, давайте будувати паркінги "за всі гроші світу", а розв"язки і дублюючі дороги - ніц не треба. Я знаю, де запаркуватися, де мені потрібно, а хто не вчить місто - хай платить там.



Їх не треба будувати - все, що треба - це навести розмітку на асфальті та встановити знаки - погодься, не така вже велика інвестиція - і почати "нагєбать і прітєснять" - що дасть МИТТЄВИЙ ефект на трафік і МИТТЄВИЙ притік грошей в місцевий бюджет - на відміну від будівництва, що відбудеться незрозуміло коли, і гроші на яке рожеві поні збираються отримати на земельних аукціонах, може бути, коли небудь...



Та нема на проспекті Лобановського заторів через паркованців)))




Речь не о заторах из-за паркованцев. Речь о том, что без мер, сурово ограничивающих ежедневное количество автомобилей на дорогах - не живет ни один крупный цивилизованый город. Речь о платной парковке как об инструменте этого ограничения трафика вообще, как такового.

Ну и с быдлопарковкой, в том числе по дворам - там вообще какбэ очевидно.

Panasonic 01.03.2021 17:46 пишет:

сорян, помилився. Ви пропонуєте зробити паркінги там, де зараз заборонено?



Мы предлагаем ограничить количество автомобилей, едущих в город и по городу путем платности парковки в этом городе.

Змінено Drunkard (17:51 01/03/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
Сообщения: 1210
С нами с 23.10.2020

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Drunkard]
      1 марта 2021 в 17:51 Гілками

Drunkard 01.03.2021 17:41 пишет:

phuntik 01.03.2021 17:33 пишет:

Vindsor 01.03.2021 14:53 пишет:


В ответ на:

...



Угу. В мозгах рыбок гуппи отэто означает, что жирные коты-застройщики нагнутся и вывалят кучу бабла за землю. Вот так, за запросто живешь! Если отойти от от логики рыбок гуппи, то окажется, что в конечном итоге за бабло застройщиков заплатят потребители - т.е., владельцы новоприобретенных квартир, купленных на земле, которую мерия продаст за "много бабла". Т.е., конкретно для тебя квартира станет дороже! Т.е., в конечном итоге все сведется опять к "нагнуть и поделить"! Только в этом случае - покупателей квартир. Т.е., покупатели квартир должны будут скинуться на решение транспортных проблем, которые создаешь кокнретно ты (собирательно) тем, что желаешь возить свою на машине! Отличный ход мыслей: пысть за мой факап заплатит кто-то, но только не я! Именно об этом несколько выше и говорил камрад Дрункард.
Вот такая логика, железная ты с...ка!





А если включить мозг и подумать? Они заплатят не за решение транспортных проблем, а за личный комфорт. Они заплатят за возможность не везти дитя в школу или садик 10 км., а пройтись 200м пешком, они запоатят за возможность не ехать на дом-работа-дом 50 км., а 5 км. А вот транспортная и не только проблема решатся побочно.




Чего ж щаз-то не платят, за такие-то шикарные сервисы, а?

И мне все интересно, как же именно сочетается малоэтажность застройки с сокращением расстояния работа-дом.




Это ты у них спроси.

Где я писал о малоэтажности. Я писал о том, что город продавая землю на аукционах могбы за полученные деньги строить школы, детские сады, поликлиники. Либо не продавая повесить обязательства по инфраструктуре на застройщиков.

Точно также город вполне имеет право выставлять условия использования земли и не раздавать под человейники, а установить целевое назначение офисное здание. Хотите берите и стройте. И поверь нашлись бы те кто построил бы.

По опыту работы в офисах не в центре, 70-80% сотрудников живут в радиусе 5км. от офиса. Те кто снимают стараются переехать ближе к работе, те кто покупает уже работая в компании тоже часто покупают недалеко от работы. Да и при прочих равных человек отдает предпочтение офису к которому ближе добираться. А уменьшение киллометража ежедневных поездок разгрузит дороги.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Drunkard]
      1 марта 2021 в 17:57 Гілками

В ответ на:


Мы предлагаем ограничить количество автомобилей, едущих в город и по городу путем платности парковки в этом городе.




а якщо їм не треба паркуватися? Зупинитися на 2-3 хвилини - треба, а далі їхати далі? От завтра маю приїхати у місто, зупинитися на 2 хвилини, поїхати з міста далі. Але. Пуща-Харківська-Пуща. Доведеться стояти у заторах, погіршувати статистику. Обіцяю обирати незавантажені дороги) Думаєте, таких "транзитників" мало?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57927
С нами с 03.09.2001

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: phuntik]
      1 марта 2021 в 17:58 Гілками

phuntik 01.03.2021 17:51 пишет:

Drunkard 01.03.2021 17:41 пишет:

phuntik 01.03.2021 17:33 пишет:


В ответ на:

...






А если включить мозг и подумать? Они заплатят не за решение транспортных проблем, а за личный комфорт. Они заплатят за возможность не везти дитя в школу или садик 10 км., а пройтись 200м пешком, они запоатят за возможность не ехать на дом-работа-дом 50 км., а 5 км. А вот транспортная и не только проблема решатся побочно.




Чего ж щаз-то не платят, за такие-то шикарные сервисы, а?

И мне все интересно, как же именно сочетается малоэтажность застройки с сокращением расстояния работа-дом.




Это ты у них спроси.




Я тебе за них отвечу.
Потому что у них бабла нет на эти шикарные сервисы.
А у кого есть, тот и так не покупает человейник в чистом поле без инфраструкткры, а покупает квартиру к центру и метро поближе, со всеми этими сервисами. Платит за этот комфорт совершенно добровольно без административных принуждений.
И никакими административными мерами ни к покупателям, ни к застройщикам - ты бабла массам покупателей квартир не добавишь. А только выгонишь их еще на десяток-другой-третий километров дальше от города. Откуда они в город добираться будут угадай как, усугубляя угадай что.

phuntik 01.03.2021 17:51 пишет:

Точно также город вполне имеет право выставлять условия использования земли и не раздавать под человейники, а установить целевое назначение офисное здание. Хотите берите и стройте. И поверь нашлись бы те кто построил бы.




Ну действительно. Пока раздают землю без условий и на шару - желающих строить офисы не находится, а как только начнут раздавать под суровые условия и за деньги - так сразу их набежит не счесть. Как же иначе?

Змінено Drunkard (18:04 01/03/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57927
С нами с 03.09.2001

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Panasonic]
      1 марта 2021 в 18:00 Гілками

Panasonic 01.03.2021 17:57 пишет:

В ответ на:


Мы предлагаем ограничить количество автомобилей, едущих в город и по городу путем платности парковки в этом городе.




а якщо їм не треба паркуватися? Зупинитися на 2-3 хвилини - треба, а далі їхати далі? От завтра маю приїхати у місто, зупинитися на 2 хвилини, поїхати з міста далі. Але. Пуща-Харківська-Пуща. Доведеться стояти у заторах, погіршувати статистику. Обіцяю обирати незавантажені дороги) Думаєте, таких "транзитників" мало?




Сам-то как думаешь?

Кто нам только что рассказывал, что основной трафик - это офисный планктон и мамы-папы возят деток в школу?

Ну и как в центр города попали эти в навальном виде повсеместно понапаркованые там тупо в каждой щели автомобили, не по пробкам ли приехали? А как на харьковском и любом другом массиве позапаркованы все дворы после 18-ти вечера шо яблоку упасть негде, это, думаешь, все транзитники на 2 минуты?

Змінено Drunkard (18:03 01/03/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17589
С нами с 17.02.2005

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Panasonic]
      1 марта 2021 в 18:06 Гілками

Panasonic 01.03.2021 17:57 пишет:

В ответ на:


Мы предлагаем ограничить количество автомобилей, едущих в город и по городу путем платности парковки в этом городе.




а якщо їм не треба паркуватися? Зупинитися на 2-3 хвилини - треба, а далі їхати далі? От завтра маю приїхати у місто, зупинитися на 2 хвилини, поїхати з міста далі. Але. Пуща-Харківська-Пуща. Доведеться стояти у заторах, погіршувати статистику. Обіцяю обирати незавантажені дороги) Думаєте, таких "транзитників" мало?



Транзитники є - як і в будь-якому іншому місті - і платність паркування в центрі їх не зачіпає ВЗАГАЛІ (на то вони й транзитники), тож вони мають тільки підтримувати ідею платності, бо саме для них розвантажаться дорОги.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Drunkard]
      1 марта 2021 в 18:08 Гілками

Drunkard 01.03.2021 18:00 пишет:

Panasonic 01.03.2021 17:57 пишет:

В ответ на:


Мы предлагаем ограничить количество автомобилей, едущих в город и по городу путем платности парковки в этом городе.




а якщо їм не треба паркуватися? Зупинитися на 2-3 хвилини - треба, а далі їхати далі? От завтра маю приїхати у місто, зупинитися на 2 хвилини, поїхати з міста далі. Але. Пуща-Харківська-Пуща. Доведеться стояти у заторах, погіршувати статистику. Обіцяю обирати незавантажені дороги) Думаєте, таких "транзитників" мало?




Сам-то как думаешь?

Кто нам только что рассказывал, что основной трафик - это офисный планктон и мамы-папы возят деток в школу?




я таке розповідав? Я навів поточний стан завантеженності шляхів, і запропонував знайти причини того, що центр стоїть окремо, а у деяких місцях за центром - також починають збиратися "червоні лінії", які за годину стануть "коричневими". І по деяких місцях навів рішення, як це можна біло б прибрати, хоча кожен, хто їздить Києвом, знає, де і чого таке відбувається. Ще у кінці 90-х існували саме ці проблемні місця, і на тому ж sai-форумі це обговорювалось. 20+ років тому. З позитивного - додався Дарницькій міст)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57927
С нами с 03.09.2001

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Panasonic]
      1 марта 2021 в 18:11 Гілками

Panasonic 01.03.2021 18:08 пишет:

Я навів поточний стан завантеженності шляхів, і запропонував знайти причини того, що центр стоїть окремо, а у деяких місцях за центром - також починають збиратися "червоні лінії", які за годину стануть "коричневими". І по деяких місцях навів рішення, як це можна біло б прибрати, хоча кожен, хто їздить Києвом, знає, де і чого таке відбувається. Ще у кінці 90-х існували саме ці проблемні місця, і на тому ж sai-форумі це обговорювалось. 20+ років тому. З позитивного - додався Дарницькій міст)



Это все ясно, и надо, и все такое, только проблемы пробок не решает. А, в лучшем случае, перемещает в другие места.
Мировой опыт - без ограничений никак.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Nofate]
      1 марта 2021 в 18:16 Гілками

Nofate 01.03.2021 18:06 пишет:

Panasonic 01.03.2021 17:57 пишет:

В ответ на:


Мы предлагаем ограничить количество автомобилей, едущих в город и по городу путем платности парковки в этом городе.




а якщо їм не треба паркуватися? Зупинитися на 2-3 хвилини - треба, а далі їхати далі? От завтра маю приїхати у місто, зупинитися на 2 хвилини, поїхати з міста далі. Але. Пуща-Харківська-Пуща. Доведеться стояти у заторах, погіршувати статистику. Обіцяю обирати незавантажені дороги) Думаєте, таких "транзитників" мало?



Транзитники є - як і в будь-якому іншому місті - і платність паркування в центрі їх не зачіпає ВЗАГАЛІ (на то вони й транзитники), тож вони мають тільки підтримувати ідею платності, бо саме для них розвантажаться дорОги.



не підтримую, бо "сьогодні ти на цар, а завтра - ні"))).
Якщо хтось не вміє планувати свій час - ну, швидко вчиться. Швидко вчить місто.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Drunkard]
      1 марта 2021 в 18:23 Гілками

Drunkard 01.03.2021 18:11 пишет:

Panasonic 01.03.2021 18:08 пишет:

Я навів поточний стан завантеженності шляхів, і запропонував знайти причини того, що центр стоїть окремо, а у деяких місцях за центром - також починають збиратися "червоні лінії", які за годину стануть "коричневими". І по деяких місцях навів рішення, як це можна біло б прибрати, хоча кожен, хто їздить Києвом, знає, де і чого таке відбувається. Ще у кінці 90-х існували саме ці проблемні місця, і на тому ж sai-форумі це обговорювалось. 20+ років тому. З позитивного - додався Дарницькій міст)



Это все ясно, и надо, и все такое, только проблемы пробок не решает. А, в лучшем случае, перемещает в другие места.
Мировой опыт - без ограничений никак.




тут вже наводили схеми метрополітенів деяких міст. Але чомусь замість розвитку ГТ - знов мріють про заборони.
Тому, раз почався такий конструктивний діалог, нагадаю один віршик. не дитячий.

"Было три, а стало пять — всё равно берём опять!
Даже если будет восемь — всё равно мы пить не бросим!
Передайте Ильичу — нам и десять по плечу,
Ну, а если будет больше — то получится как в Польше!
Ну, а если — двадцать пять — Зимний снова будем брать!"

це до того, що можете вигадувати скільки завгодно перепон для власників авто - але спочатку спробуйте зрозуміти хоча б географію Києва.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Panasonic]
      1 марта 2021 в 18:42 Гілками

Тут про Копєнгаген згадували... Там є також наземене метро (чи щось схоже, не суттєво). Подивіться відстані між найближчими розв"язками метро/авто вздовж однієї лінії. А потім згадайте наш швидкісний трамвай або метро на лівому березі.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAutoua форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 47 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, moderator, Amateur 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 51555

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія