autoua
×
Autoua.netФорумAutoua форум

Как предотвратить транспортный коллапс в столице? (52/93)

V.I.P *
44 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 14966
С нами с 25.03.2004

Re: Про ОТ [Re: Vindsor]
      2 марта 2021 в 21:50 Гілками

В ответ на:

Мы здесь рассматриваем сферического коня в вакууме: как избавить город от пробок. И мы здесь не решаем все проблемы, в т.ч. транспортные жителей глубинки!




Я понял, многабукв. Излагаю короткую версию:
* развить сеть ГОРОДСКОГО транспорта на рельсах, которому по фиг пробки
* перевести туда поток людей, использя в том числе экономические стимулы

Осилишь прочитать?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
Киев
Сообщения: 25109
С нами с 22.10.2007

Re: Про ОТ [Re: Panasonic]
      2 марта 2021 в 21:52 Гілками

Panasonic 02.03.2021 21:44 пишет:


Нагадую, транспортний податок був включений до вартості пального. Роки 3 тому я робив підрахунки, скільки мало б потрапити грошей до фонду будівництва, використовуючи дані нашого мінстату. І скільки потрапило) І скільки пішло не на дороги, а на інші потреби. А потім була обіцянка Гройсмана - "уж наступного року ми ого-го! Почнемо! І всі грощі з того фонду підуть на будівництво доріг!!".



))))) Транспортный налог - это совершенно не значит, что он должен идти только на строительство дорог! (Хотя по факту идет на эти цели то ли с прошлого, то ли с позапрошлого года.) Это лишь название налога. Не назначение! А название! Фирштеен?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
44 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 14966
С нами с 25.03.2004

Re: Про ОТ [Re: Drunkard]
      2 марта 2021 в 21:53 Гілками

В ответ на:

Тезис распространяется и на банки, и на транспортный коллапс


.

Для банков есть НБУ и общая цифровая инфраструктура, которая определяет возможности страны по переходу в онлайн обслуживание.

Хотя у нас с базой не все так плохо благодаря наличию ЕЦП. Правда раз в год/два надо все равно идти в АЦСК, но лучше чем ничего


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
Киев
Сообщения: 25109
С нами с 22.10.2007

Re: Про ОТ [Re: batal]
      2 марта 2021 в 21:53 Гілками

batal 02.03.2021 21:50 пишет:

В ответ на:

Мы здесь рассматриваем сферического коня в вакууме: как избавить город от пробок. И мы здесь не решаем все проблемы, в т.ч. транспортные жителей глубинки!




Я понял, многабукв. Излагаю короткую версию:
* развить сеть ГОРОДСКОГО транспорта на рельсах, которому по фиг пробки
* перевести туда поток людей, использя в том числе экономические стимулы

Осилишь прочитать?


Отличная идея, которая опять упирается в то, что опять гос-во должно что-то построить!)))) И опять не нова!)))

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
44 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 14966
С нами с 25.03.2004

Re: Про ОТ [Re: Nofate]
      2 марта 2021 в 21:55 Гілками

В ответ на:

точно - мені цього дива не осягнути, я "панятія нє імєю", як наявний "мільйон авто" впихується в існуючі 300тис паркомісць.




Тебе надо вечером пройтись по спальному району, там все паркоместа, по два на каждые 5 метров дороги


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
44 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 14966
С нами с 25.03.2004

Re: Про ОТ [Re: Vindsor]
      2 марта 2021 в 21:59 Гілками

В ответ на:

Отличная идея, которая опять упирается в то, что опять гос-во должно что-то построить!)))) И опять не нова!)))




Может не строить, лично мне в данный момент более-менее все равно. Я свои вопросы решил как смог

В качестве теоретического моделирования как упражнение для мозгов - вай нот?

Есть лучше идеи за меньший бюджет/срок, излагай
-----------


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Про ОТ [Re: Vindsor]
      2 марта 2021 в 22:00 Гілками

Vindsor 02.03.2021 21:52 пишет:

Panasonic 02.03.2021 21:44 пишет:


Нагадую, транспортний податок був включений до вартості пального. Роки 3 тому я робив підрахунки, скільки мало б потрапити грошей до фонду будівництва, використовуючи дані нашого мінстату. І скільки потрапило) І скільки пішло не на дороги, а на інші потреби. А потім була обіцянка Гройсмана - "уж наступного року ми ого-го! Почнемо! І всі грощі з того фонду підуть на будівництво доріг!!".



))))) Транспортный налог - это совершенно не значит, что он должен идти только на строительство дорог! (Хотя по факту идет на эти цели то ли с прошлого, то ли с позапрошлого года.) Это лишь название налога. Не назначение! А название! Фирштеен?




Вибачте, не хочу витрачати час на те саме, про що писав, коли вас забаніли на рік через суперечку про "нерозмитнені бляхи"))) Там були і викладки, і цитати посадовців, що визнавали - так, ми обіцяли, але не вийшло, але далі буде краще)).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
44 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 14966
С нами с 25.03.2004

Re: Про ОТ [Re: Drunkard]
      2 марта 2021 в 22:01 Гілками

В ответ на:


Какой вы еще видите способ разместить 1700тыс автомобилей на 300тыс паркомест?




Также как и сейчас, они ж где-то стоят Ограничивать смысла нет, пока не будет альтернативы, а потом можно и "зажать", как в той же Вене


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17544
С нами с 17.02.2005

Re: Про ОТ [Re: batal]
      2 марта 2021 в 22:20 Гілками

batal 02.03.2021 21:33 пишет:


В ответ на:

В 2021р є якісь банки, що не готові переходити в онлайн?? Ну, туди таким банкам і дорога.




Большинство не готовы. Почему - вопрос отдельной темы. Хочешь - велкам

В ответ на:

Інкасація? Фізичний доступ до депозиторію? Абсолютно все інше можна вирішити в онлайні.




Из Копенгагена конечно виднее, к примеру тонкости требований регулятора в части открытия счетов, особенно для новых клиентов

----------------

Ты меня конечно извини, но реально вещать запоребрика о том, в чем не сильно разбираешься и имеет явно выраженную местную специфику не очень то умно с твоей стороны. Во всех странах абсолютно разная цифровая инфраструктура, которая позволяет или нет делать определенные операции и бизнес сервисы. даже в пределах стран бывшего СССР отличия есть и большие



О, тепер вже, виявляється - не «банки не готові», а щось там таке у «тонкощах вимог регулятора» я оце думаю - і як мій данський банк тут обходиться без «прайвасі», «надійності» та «етики» у розумінні клієнтів сучасних українських банків? І наявність якої саме чарівної «цифрової інфраструктури» дозволила данському банку загнати в онлайн те, що оператор Олена з Авалю може зробити виключно в офлайні і виключно при особистому контакті із клієнтом банку в офісі банку?..
Мабуть - ті самі «місцеві особливості» винні, що й ті, які заважають зробити платну парковку, як в решті міст світу поза топ-10 найзакоркованіших


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Про ОТ [Re: Nofate]
      3 марта 2021 в 06:52 Гілками

Nofate 02.03.2021 22:20 пишет:

batal 02.03.2021 21:33 пишет:


В ответ на:

В 2021р є якісь банки, що не готові переходити в онлайн?? Ну, туди таким банкам і дорога.




Большинство не готовы. Почему - вопрос отдельной темы. Хочешь - велкам


В ответ на:

...





Большинство не готовы. Почему - вопрос отдельной темы. Хочешь - велкам

В ответ на:

Інкасація? Фізичний доступ до депозиторію? Абсолютно все інше можна вирішити в онлайні.




Из Копенгагена конечно виднее, к примеру тонкости требований регулятора в части открытия счетов, особенно для новых клиентов

----------------

Ты меня конечно извини, но реально вещать запоребрика о том, в чем не сильно разбираешься и имеет явно выраженную местную специфику не очень то умно с твоей стороны. Во всех странах абсолютно разная цифровая инфраструктура, которая позволяет или нет делать определенные операции и бизнес сервисы. даже в пределах стран бывшего СССР отличия есть и большие



О, тепер вже, виявляється - не «банки не готові», а щось там таке у «тонкощах вимог регулятора» я оце думаю - і як мій данський банк тут обходиться без «прайвасі», «надійності» та «етики» у розумінні клієнтів сучасних українських банків? І наявність якої саме чарівної «цифрової інфраструктури» дозволила данському банку загнати в онлайн те, що оператор Олена з Авалю може зробити виключно в офлайні і виключно при особистому контакті із клієнтом банку в офісі банку?..
Мабуть - ті самі «місцеві особливості» винні, що й ті, які заважають зробити платну парковку, як в решті міст світу поза топ-10 найзакоркованіших



а коли ви паркувались у центрі Києва останній раз? щоб знайти безкоштовне місце - треба знати, куди їхати. все інше - або платне, або заборонене. Скільки зараз одне місце приносить до бюджету - я казав. Те, що у центрі Європейських міст можна знайти безкоштовні місця - бачив на власні очі (і якщо щастило - стояв там).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17544
С нами с 17.02.2005

Re: Про ОТ [Re: Panasonic]
      3 марта 2021 в 09:01 Гілками

Panasonic 03.03.2021 06:52 пишет:


а коли ви паркувались у центрі Києва останній раз? щоб знайти безкоштовне місце - треба знати, куди їхати. все інше - або платне, або заборонене. Скільки зараз одне місце приносить до бюджету - я казав. Те, що у центрі Європейських міст можна знайти безкоштовні місця - бачив на власні очі (і якщо щастило - стояв там).



Тут у двох реченнях відразу багато всього:
- в центрі, виявляється - є "безкоштовні" місця, просто "треба знати, куди їхати": тобто ці місця або не користуються попитом, або із 1700000 водіів тільки кільком доступна таємниця тих заповідних місць;
- скільки ЗАРАЗ приносить одне місце до бюджету - не має жодного значення, бо я взагалі важко собі уявляю - хто захоче платити за парковку за повної відсутності відповідальності. Комусь із пристутіх вже виписували адський штраф аж у 200грн?..
- звісно, у центрі європейських міст теж можна знайти безкоштовні місця - у кожного міста свої правила паркування і свої потреби - от тільки знайти європейське місто з тотально "безкоштовною" та неконтрольованою парковкою досить важко.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
Сообщения: 1210
С нами с 23.10.2020

Re: Про ОТ [Re: Vindsor]
      3 марта 2021 в 09:23 Гілками

Vindsor 02.03.2021 21:17 пишет:

phuntik 02.03.2021 17:43 пишет:



Причем тут социальна справедливость? Вас явно клинит на ней.
Вы же сами закинули идею "цена на парковку как сдерживающий фактор поездок", а сдерживающим он может быть только после превышения определенного процента от дохода человека. Не в процентах от цены мерседеса, а в процентах от дохода и только так.


Нет. Никаких процентов. От слова вообще!
Цена - это ВСЕГДА баланс спроса и предложения! А твои доходы - это твоя проблема. И ничья больше!




Да достал ты уже со своим "баланс спроса и предложения", услышал где-то одно экономическое утверждение и пихаешь его куда нужно и куда нет. Почитай, для начала, хотя бы о таком понятии как эластичность спроса, а потом можем подискутировать.

И речь была не о абсолютной цене, а о таком понятии как "дорогая парковка", которое является абсолютно субъективным и никоим образом не зависит от "баланс спроса и предложения".

Для тех кому не доходит объясняю последний раз: Возьмем, к примеру, Лексус - это дорогая машина?

Для сантехника Васи - да, очень дорогая.
Для айтишника Пети - ну дороговато.
Для предпринимателя Саши - норм машина, можно брать.
Для алигарха Рената - фууууу, говняный дешевый ширпотреб.

Так и с "дорогой парковкой". 6 евро за парковку. Для украинца Васыля (с доходом 500 евро) - капеееец дорого. Для датчанина Хольгера (с доходом 3100 евро) - ну норм можно стоять.

И никак это от спроса и предложения не зависит.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
Сообщения: 1210
С нами с 23.10.2020

Re: Про ОТ [Re: Drunkard]
      3 марта 2021 в 09:26 Гілками

Drunkard 02.03.2021 21:36 пишет:

batal 02.03.2021 21:33 пишет:




Ты меня конечно извини, но реально вещать запоребрика о том, в чем не сильно разбираешься и имеет явно выраженную местную специфику не очень то умно с твоей стороны. Во всех странах абсолютно разная цифровая инфраструктура, которая позволяет или нет делать определенные операции и бизнес сервисы. даже в пределах стран бывшего СССР отличия есть и большие



Как интересно, монобанку почему-то не мешает "явно выраженная местная специфика", а вот банку, который ты тут даже вслух назвать стесняешься - почему-то мешает.
Что мешает, так это мракобесие, причем как бизнесов, так и их клиентов, это да.




Ой, а что это за банк такой монобанк? Какой у него номер банковской лицензии?

Нет такого банка. Тупо не существует. А это всего лишь продукт Универсал банка, с офисами, отделениями, хомячками


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3797
С нами с 31.10.2013

Re: Про ОТ [Re: phuntik]
      3 марта 2021 в 09:28 Гілками

phuntik 03.03.2021 09:23 пишет:

Возьмем, к примеру, Лексус - это дорогая машина?
Для сантехника Васи - да, очень дорогая.




А сантехник Вася в курсе ?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6244
С нами с 18.08.2009

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Drunkard]
      3 марта 2021 в 09:49 Гілками

Drunkard 02.03.2021 15:09 пишет:

Смотрю на уровень шахматной мысли, и начинаю всеръез бояться, что этих людей не прошибешь ничем. Что "государство должно" не подумает, не соизволит повелеть, и не оплатит, того - не будет.



Шо за брєд? Твоя позиція: "государство должно" зробити платну парковку в центрі і намальювати смуги ГТ. Ти вже визначись, "должно" чи не "должно". А то тут граєм, а тут рибу завертали.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17544
С нами с 17.02.2005

Re: Про ОТ [Re: phuntik]
      3 марта 2021 в 09:55 Гілками

phuntik 03.03.2021 09:23 пишет:


Так и с "дорогой парковкой". 6 евро за парковку. Для украинца Васыля (с доходом 500 евро) - капеееец дорого. Для датчанина Хольгера (с доходом 3100 евро) - ну норм можно стоять.

И никак это от спроса и предложения не зависит.



Ага, і авто в салонах коштують "ну норм можна купити", і бензин на заправках, і сервіс


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Про ОТ [Re: Nofate]
      3 марта 2021 в 09:55 Гілками

В ответ на:


Тут у двох реченнях відразу багато всього:
- в центрі, виявляється - є "безкоштовні" місця, просто "треба знати, куди їхати": тобто ці місця або не користуються попитом, або із 1700000 водіів тільки кільком доступна таємниця тих заповідних місць;




так, це двори та тупіки. Де не місцевому важко повірити, що є місце)

про 1 700 000 "щоденних понаєхів" розібралися, здається, вчора. Це явно всі, хто пересікає камери на в"їзді, і, здається, помножені на 2.

тепер от що - ви пропонуєте змусити максимально пересісти в ГТ. Нема питань. Я також користуюсь, коли не треба когось підбирати дорогою до офісу. Але в той ГТ, що зараз їздить - постійно лізти не хочу. Бо їхати як "кілька в томаті" по 30-40 хвилин важко і неприємно.
Вам питання - де взяти сучасний ГТ? Автобуси, тролейбуси, трамваї всі з кондиціонерами. Гілка метро з Троєщини до Теремків2 (так вона планувалась ще у 80-ті). Скілько це буде коштувати бюджету? Коли можна очікувати? Яка вартість проїзду буде для пасажира? Скільки при цьому буде коштувати паркінг, скільки буде коштувати заїзд до центру міста мешканцям центру? (так, я маю реєстрацію у центрі, тому ваші плани мене стосуються особливо).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6244
С нами с 18.08.2009

Re: Про ОТ [Re: Drunkard]
      3 марта 2021 в 09:57 Гілками

Drunkard 02.03.2021 15:23 пишет:

Я так думаю, что в реальности ни паркоместа, ни доходы от них - на настоящий момет никто даже не пробовал хоть как-то вменяемо считать.



Не може бути.
А після перетворення всіх вільних паркомісць на платні і збільшення доходів від паркування в рази (якщо не на порядки), всі ці доходи одразу підуть в бюджет і на розвиток ГТ. Магія!
І хто це забезпечить? "Сєдобродиє старци-альтруісти", про яких ти так любиш розказувати?

Змінено Grossmeister (10:03 03/03/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Grossmeister]
      3 марта 2021 в 10:02 Гілками

Grossmeister 03.03.2021 09:49 пишет:

Drunkard 02.03.2021 15:09 пишет:

Смотрю на уровень шахматной мысли, и начинаю всеръез бояться, что этих людей не прошибешь ничем. Что "государство должно" не подумает, не соизволит повелеть, и не оплатит, того - не будет.



Шо за брєд? Твоя позиція: "государство должно" зробити платну парковку в центрі і намальювати смуги ГТ. Ти вже визначись, "должно" чи не "должно". А то тут граєм, а тут рибу завертали.




в мене є думка, що саме паркінг у центрі дає ті 48 000 000 грн у бюджет) це біля 1 000 паркомісць, по 10 грн за годину, 12-13 годин на день. Де решта губиться - невідомо) Якщо вартість за годину більша - то на вихідних безкоштовно стоїмо, як і написано на деяких паркоматах


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17544
С нами с 17.02.2005

Re: Про ОТ [Re: Panasonic]
      3 марта 2021 в 10:13 Гілками

Panasonic 03.03.2021 09:55 пишет:


так, це двори та тупіки. Де не місцевому важко повірити, що є місце)



Як тільки з"явиться тотальна парковочна зона - всі двори миттєво закриються шлагбаумами та воротами - бо які б співвласники багатоквартирних будинків не були інфантильні, платити "за дядю" що безкоштовно паркується в їх дворі, коли ти маєш платити за паркування на вулиці власного авто - дурних нема.

Panasonic 03.03.2021 09:55 пишет:

тепер от що - ви пропонуєте змусити максимально пересісти в ГТ. Нема питань. Я також користуюсь, коли не треба когось підбирати дорогою до офісу. Але в той ГТ, що зараз їздить - постійно лізти не хочу. Бо їхати як "кілька в томаті" по 30-40 хвилин важко і неприємно.



"Максимально" не значить "тотально" - все вірно, завжди залишиться певна кількість людей, яким ніякі перепони на дорогах та бонуси в ГТ не завадять їздити власними авто. І задача - знайти ту точку балансу, коли дороги стануть "достатньо проіжджими" - а не "нагєбать та угнєтать" із чистого садистичного інтересу.

Panasonic 03.03.2021 09:55 пишет:

Вам питання - де взяти сучасний ГТ? Автобуси, тролейбуси, трамваї всі з кондиціонерами. Гілка метро з Троєщини до Теремків2 (так вона планувалась ще у 80-ті). Скілько це буде коштувати бюджету? Коли можна очікувати? Яка вартість проїзду буде для пасажира? Скільки при цьому буде коштувати паркінг, скільки буде коштувати заїзд до центру міста мешканцям центру? (так, я маю реєстрацію у центрі, тому ваші плани мене стосуються особливо).



Не розвивати ГТ не вийде в будь-якому випадку - що за теперішньої хаотичної парковки, що за впорядкованої парковки - бо альтернатива громадському транспорту на забитих дорогах - це не авто, а - "засоби індивідуальної мобільності", тобто - МОПЕДИ. Це добре видно по історичних містах Європи (особливо там, де клімат сприятливий - південь Франції, Італія тощо) та у небагатих країнах південно-східної Азії.
Щодо ціни: як простіше впоратись бюджету із облаштуванням ГТ - маючи прибутки від паркування чи без них?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAutoua форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 410 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, moderator, Amateur 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 51486

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія