autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Субарик Форестер 2020 брать? (20/20)

Супер писатель! **
53 года, Киев
Сообщения: 3102
С нами с 02.04.2014

Re: Субарик Форестер 2020 брать? [Re: Murzik2.0]
      23 декабря 2020 в 11:36 Гілками

Murzik2.0 08.12.2020 14:42 пишет:


Ну в Европе вроде как Субару почти фсе




Недавно попалось на глаза интервью с главой Subaru, довольно любопытное.
https://www.autonews.com/talk-top/tomomi-nakamura-subaru-ceo-eyes-market-share-better-quality

Так вот, 66% продаж марки – это штатовский рынок, и они конецнтрируются именно на нём. Имея сейчас долю там в 4,3%, хотят пока достичь пяти. Это – к вопросу о продажах и стратегиях марки вне Штатов. Она ведь, сама по себе, маленькая, – всего два завода, сравнивать даже не стоит с китами индустрии.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
53 года, Киев
Сообщения: 3102
С нами с 02.04.2014

Re: Субарик Форестер 2020 брать? [Re: Cypriot]
      23 декабря 2020 в 11:40 Гілками

Cypriot 05.12.2020 21:04 пишет:


А ещё у меня есть вкус…




Можно это дело затрейдмаркать и цитировать, в дальнейшем? ))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
53 года, Киев
Сообщения: 3102
С нами с 02.04.2014

Re: Субарик Форестер 2020 брать? [Re: Wood_Elf]
      23 декабря 2020 в 11:44 Гілками

Wood_Elf 06.12.2020 20:00 пишет:

Вот в последних моделях ещё добавили face id, я ещё не тестировал, но прикольно, когда машиной несколько членов семьи пользуются. Машина сама быстро настроит зеркала, сиденья и другие настройки




На украинский рынок только вот не везут эти плюшки


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
39 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4254
С нами с 21.05.2006

Re: Субарик Форестер 2020 брать? [Re: Endorphinity]
      23 декабря 2020 в 12:46 Гілками

Endorphinity 23.12.2020 11:44 пишет:

Wood_Elf 06.12.2020 20:00 пишет:

Вот в последних моделях ещё добавили face id, я ещё не тестировал, но прикольно, когда машиной несколько членов семьи пользуются. Машина сама быстро настроит зеркала, сиденья и другие настройки




На украинский рынок только вот не везут эти плюшки




Мне менеджер сказал, что в новых Форестер спорт будет


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Субарик Форестер 2020 брать? [Re: Ganni]
      23 декабря 2020 в 13:10 Гілками

Ganni 08.12.2020 10:54 пишет:

Окей гугол - а які переваги Форя над Аутом?




Сам запитав, сам відповідаю.

На днях була можливість покататись на новому Форі ззаду: в порівнянні з Аутом у Форя жахливо некомфортна лавка От ніби кут спинки хороший, але сидушка закоротка - сидиш лише дупою, а ноги в повітрі. А по-друге, хоча це мій тарган і дуже суб"єктивний, але профіль задніх сидінь не формований - блін якщо курта умовно слизька, то спина їздить капець. Я цього не люблю. В Аута мені більше сподобалось ззаду
В плюсах Форя лише більший люк, котрий надає більше світла в салоні (але не всім це треба).

Тобто таке... Думаю, Форя рятує лише новіше покоління (це питання до наших дилерів) і трохи менші габарити для тих, кому це дійсно важить. Ну і звісно ті, кому пофіг на задній диван бо там лише діти в кріслах ні isofixах
Більше переваг над Аутом не побачив


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43798
С нами с 14.10.2011

Re: Субарик Форестер 2020 брать? [Re: Ganni]
      23 декабря 2020 в 13:12 Гілками

Ganni 23.12.2020 13:10 пишет:

Ganni 08.12.2020 10:54 пишет:

Окей гугол - а які переваги Форя над Аутом?




Сам запитав, сам відповідаю.

На днях була можливість покататись на новому Форі ззаду: в порівнянні з Аутом у Форя жахливо некомфортна лавка От ніби кут спинки хороший, але сидушка закоротка - сидиш лише дупою, а ноги в повітрі. А по-друге, хоча це мій тарган і дуже суб"єктивний, але профіль задніх сидінь не формований - блін якщо курта умовно слизька, то спина їздить капець. Я цього не люблю. В Аута мені більше сподобалось ззаду
В плюсах Форя лише більший люк, котрий надає більше світла в салоні (але не всім це треба).

Тобто таке... Думаю, Форя рятує лише новіше покоління (це питання до наших дилерів) і трохи менші габарити для тих, кому це дійсно важить. Ну і звісно ті, кому пофіг на задній диван бо там лише діти в кріслах ні isofixах
Більше переваг над Аутом не побачив



я об этом писал выше, заклевали


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Субарик Форестер 2020 брать? [Re: Mookker]
      23 декабря 2020 в 13:18 Гілками

Mookker 23.12.2020 13:12 пишет:

Ganni 23.12.2020 13:10 пишет:

Ganni 08.12.2020 10:54 пишет:

Окей гугол - а які переваги Форя над Аутом?




Сам запитав, сам відповідаю.

На днях була можливість покататись на новому Форі ззаду: в порівнянні з Аутом у Форя жахливо некомфортна лавка От ніби кут спинки хороший, але сидушка закоротка - сидиш лише дупою, а ноги в повітрі. А по-друге, хоча це мій тарган і дуже суб"єктивний, але профіль задніх сидінь не формований - блін якщо курта умовно слизька, то спина їздить капець. Я цього не люблю. В Аута мені більше сподобалось ззаду
В плюсах Форя лише більший люк, котрий надає більше світла в салоні (але не всім це треба).

Тобто таке... Думаю, Форя рятує лише новіше покоління (це питання до наших дилерів) і трохи менші габарити для тих, кому це дійсно важить. Ну і звісно ті, кому пофіг на задній диван бо там лише діти в кріслах ні isofixах
Більше переваг над Аутом не побачив



я об этом писал выше, заклевали


Сорян, потонуло в флуді, не помітив

Реально незручно.
Ну єдине, що форестоводи можуть ще за вуха тягнути - типу трохи краща прохідність за рахунок трохи кращої геометрії, але це смішно, бо обидва автомобілі є паркетниками і обидва будуть їхати однаково, а там де важитиме настільки геометрія я й на Джимні на стоковій гумі не рипнусь


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
Киев
Сообщения: 21094
С нами с 18.09.2007

Re: Субарик Форестер 2020 брать? [Re: Ganni]
      23 декабря 2020 в 19:29 Гілками

Ganni 23.12.2020 13:10 пишет:

От ніби кут спинки хороший, але сидушка закоротка - сидиш лише дупою, а ноги в повітрі. А по-друге, хоча це мій тарган і дуже суб"єктивний, але профіль задніх сидінь не формований - блін якщо курта умовно слизька, то спина їздить капець. Я цього не люблю. В Аута мені більше сподобалось ззаду


ну может, углом спинки нужно было поиграться? Что значит профиль неформованный? - Да явных ковшей нет, но так формовка выражена но я таки сзади только псину вожу иногда

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
53 года, Киев
Сообщения: 3102
С нами с 02.04.2014

Re: Субарик Форестер 2020 брать? [Re: Ganni]
      23 декабря 2020 в 23:54 Гілками

Ganni 23.12.2020 13:10 пишет:

Ganni 08.12.2020 10:54 пишет:

Окей гугол - а які переваги Форя над Аутом?




Сам запитав, сам відповідаю.

На днях була можливість покататись на новому Форі ззаду: в порівнянні з Аутом у Форя жахливо некомфортна лавка От ніби кут спинки хороший, але сидушка закоротка - сидиш лише дупою, а ноги в повітрі. А по-друге, хоча це мій тарган і дуже суб"єктивний, але профіль задніх сидінь не формований - блін якщо курта умовно слизька, то спина їздить капець. Я цього не люблю. В Аута мені більше сподобалось ззаду
В плюсах Форя лише більший люк, котрий надає більше світла в салоні (але не всім це треба).

Тобто таке... Думаю, Форя рятує лише новіше покоління (це питання до наших дилерів) і трохи менші габарити для тих, кому це дійсно важить. Ну і звісно ті, кому пофіг на задній диван бо там лише діти в кріслах ні isofixах
Більше переваг над Аутом не побачив




Десь на другому тижні володіння новим Форестером була в мене перша подорож на 300+ км, в салоні було четверо дорослих плюс дев'ятирічний син. Туди кермував сам, назад половину шляху за кермом була дочка. Ну, приблизно від Пирятина до Києва я ззаду їхав. Зріст маю 182, тож, можливо, для людини під 190 або вище лавка ззаду може здатися закороткою. Так, спереду комфортніше, але ж це не люксовий седан, а-ля S-class або XJ, де комфорту позаду завжди увага приділяється не менша, ніж попереду. Чесно кажучи, ще не зустрічав людей, для кого б визначальним при купівлі авто такого класу був саме комфорт задніх пасажирів.

Люк, дійсно, великий і світла в салоні завдяки йому завжди вистачає, навіть у ці похмурі зимові дні.

І я не знаю, навіщо його рятувати й від кого ))

Змінено Endorphinity (23:55 23/12/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
41 год за рулем, Киев
Сообщения: 2863
С нами с 27.10.2011

Re: Субарик Форестер 2020 брать? [Re: Endorphinity]
      13 апреля 2021 в 18:53 Гілками

Subaru Forester (SK) 2020 2,5 - 8,43 сек до 100 км/ч ?

https://youtu.be/CnioB7UBlzo смотреть на 6:21 сек

Змінено Нестор (19:18 13/04/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
8 користувачів і 173 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 37742

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія