autoua
×
Autoua.netФорумБесіди про бізнес

Производство оружия

1gg
патриарх *
Киев
Сообщения: 1028
С нами с 28.10.2006

Производство оружия
      21 декабря 2020 в 18:10 Гілками

Тема скорее а поговорть , но хотелось бы прояснить моменты.
Можно ли получить лицензию и собирать мелкосерийно у нас к примеру карабин ар-15? Тянуть от туда запчасти и собирать.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 2505
С нами с 02.06.2008

Re: Производство оружия [Re: 1gg]
      21 декабря 2020 в 21:45 Гілками

Можна. Зброяр так і починав, скориставшись моментом.
Дрібносерійне складання Ar-15 не виправдано з точки зору окупності інвестицій та "не облікових витрат на дах". Вартість кінцевого виробу буде дорожчою за дешеві американські Ar-15, які Ібіс та Ствол везуть великими та частими партіями. Навіть Зброяр не може з ними конкурувати по вартості.
Більш доцільно спробувати виробництво нарізної зброї, яка цікава стрільцям-високоточникам. За однакових процедурах для старту поцесу на виході цікаві результати. Але конкуренція в цьому сегменті вже висока.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
53 года, Киев
Сообщения: 3922
С нами с 30.07.2003

Re: Производство оружия [Re: путник]
      25 декабря 2020 в 01:53 Гілками

путник 21.12.2020 21:45 пишет:

Можна. Зброяр так і починав, скориставшись моментом.
Дрібносерійне складання Ar-15 не виправдано з точки зору окупності інвестицій та "не облікових витрат на дах". Вартість кінцевого виробу буде дорожчою за дешеві американські Ar-15, які Ібіс та Ствол везуть великими та частими партіями. Навіть Зброяр не може з ними конкурувати по вартості.
Більш доцільно спробувати виробництво нарізної зброї, яка цікава стрільцям-високоточникам. За однакових процедурах для старту поцесу на виході цікаві результати. Але конкуренція в цьому сегменті вже висока.



Цілком не доцільна справа,якщо це не замовлення оборонки з відповідно державним фінансуванням.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Костюммейкер ***
Киев
Сообщения: 39173
С нами с 01.06.2006

Re: Производство оружия [Re: 1gg]
      25 декабря 2020 в 02:41 Гілками

Зачем запчасти оттуда?
На месте можно все замострячить

http://youtu.be/nMfi8GCZrb0


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 2505
С нами с 02.06.2008

Re: Производство оружия [Re: Hunter]
      25 декабря 2020 в 19:00 Гілками

Hunter 25.12.2020 01:53 пишет:

путник 21.12.2020 21:45 пишет:

Можна. Зброяр так і починав, скориставшись моментом.
Дрібносерійне складання Ar-15 не виправдано з точки зору окупності інвестицій та "не облікових витрат на дах". Вартість кінцевого виробу буде дорожчою за дешеві американські Ar-15, які Ібіс та Ствол везуть великими та частими партіями. Навіть Зброяр не може з ними конкурувати по вартості.
Більш доцільно спробувати виробництво нарізної зброї, яка цікава стрільцям-високоточникам. За однакових процедурах для старту поцесу на виході цікаві результати. Але конкуренція в цьому сегменті вже висока.



Цілком не доцільна справа,якщо це не замовлення оборонки з відповідно державним фінансуванням.




Це показує твою обізнаність.
В Україні вже декілька років існує декілька приватних майстерень, основними замовниками для яких виступають вітчизняні стрільці F-класу або споріднених дисциплін. Для замовлення черга і вартість комплексу (без оптики) в середньому $3-$4 тис.
UAR-10 (якщо щось чув) - до високоточки має таке ж відношення, як "Москвіч" до автоспорту. Це я просто привів приклад "на пальцях". Можемо почати лічити ці майстерні, якщо є бажання.
P.S. Зброяр із Z-15 ледве не загнувся. Якби це був не хобі-проект власників, марка померла б в районі 2012 року. Після невдалої спроби почати складати вироби з китайських або й вітчизняних комплектуючих.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
53 года, Киев
Сообщения: 3922
С нами с 30.07.2003

Re: Производство оружия [Re: путник]
      26 декабря 2020 в 01:04 Гілками

путник 25.12.2020 19:00 пишет:

Hunter 25.12.2020 01:53 пишет:

путник 21.12.2020 21:45 пишет:

Можна. Зброяр так і починав, скориставшись моментом.
Дрібносерійне складання Ar-15 не виправдано з точки зору окупності інвестицій та "не облікових витрат на дах". Вартість кінцевого виробу буде дорожчою за дешеві американські Ar-15, які Ібіс та Ствол везуть великими та частими партіями. Навіть Зброяр не може з ними конкурувати по вартості.
Більш доцільно спробувати виробництво нарізної зброї, яка цікава стрільцям-високоточникам. За однакових процедурах для старту поцесу на виході цікаві результати. Але конкуренція в цьому сегменті вже висока.



Цілком не доцільна справа,якщо це не замовлення оборонки з відповідно державним фінансуванням.




Це показує твою обізнаність.
В Україні вже декілька років існує декілька приватних майстерень, основними замовниками для яких виступають вітчизняні стрільці F-класу або споріднених дисциплін. Для замовлення черга і вартість комплексу (без оптики) в середньому $3-$4 тис.
UAR-10 (якщо щось чув) - до високоточки має таке ж відношення, як "Москвіч" до автоспорту. Це я просто привів приклад "на пальцях". Можемо почати лічити ці майстерні, якщо є бажання.
P.S. Зброяр із Z-15 ледве не загнувся. Якби це був не хобі-проект власників, марка померла б в районі 2012 року. Після невдалої спроби почати складати вироби з китайських або й вітчизняних комплектуючих.



я про UAR 10,нічого не писав...
доречі,Москвіч,якщо шо, такі мамає відношення до автоспорту,не знав?
гаразд,назви хоч дві ті самі приватні майстерні,які виробляють ХОЧ ЯКУ серіювиробів ну скажімо хочаб не гірше Орсіса.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 2505
С нами с 02.06.2008

Re: Производство оружия [Re: 1gg]
      26 декабря 2020 в 09:19 Гілками

Ти написав про державне замовлення, без якого ця справа недоцільна. Держзамовлення в Україні на стрілецьку зброю отримує "Форт", "Маяк", "Ізяславський агрегатний" (якщо ти взагалі про нього знав), "Зброяр". Причому серед них приватна компанія тільки одна. Оскільки я підозрював, що ти слабо орієнтуєшся в предметі, я привів приклад саме Z-10. Якщо не в курсі, це теж саме, що Москвіч та автоспорт. Поруч ще Форт-301, щоб тобі приємніше було.

Delta Technics. Там є все що ти любиш - і Орсіс, і перемоги в Бізлі з власною зброєю. І вартість виробу по $15 тис. І без державного замовлення. Чи з якого дива починаються фантазії про "серійний виріб"? ТС поставив питання, я дав приклади. Історія виробництва зброї в Україні в доступі, можеш трохи вивчити питання.

Далі думаю зможеш самотужки. Там ще трохи знайдеться виробників. Це якщо суто по готовим виробами. Окрема тема виробники лож та шасі, які вже експортуються.

P.S. Знати про Орсіс і не знати про DT для українця, який щось розуміється на зброї... Показник.

Змінено путник (09:24 26/12/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kewl roolah **
Украина, Подолье
Сообщения: 20857
С нами с 11.07.2008

Re: Производство оружия [Re: путник]
      26 декабря 2020 в 10:17 Гілками

путник 26.12.2020 09:19 пишет:

Ти написав про державне замовлення, без якого ця справа недоцільна. Держзамовлення в Україні на стрілецьку зброю отримує "Форт", "Маяк", "Ізяславський агрегатний" (якщо ти взагалі про нього знав), "Зброяр".




Точно Ізяславський?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
53 года, Киев
Сообщения: 3922
С нами с 30.07.2003

Re: Производство оружия [Re: путник]
      26 декабря 2020 в 14:28 Гілками

путник 26.12.2020 09:19 пишет:

Ти написав про державне замовлення, без якого ця справа недоцільна. Держзамовлення в Україні на стрілецьку зброю отримує "Форт", "Маяк", "Ізяславський агрегатний" (якщо ти взагалі про нього знав), "Зброяр". Причому серед них приватна компанія тільки одна. Оскільки я підозрював, що ти слабо орієнтуєшся в предметі, я привів приклад саме Z-10. Якщо не в курсі, це теж саме, що Москвіч та автоспорт. Поруч ще Форт-301, щоб тобі приємніше було.

Delta Technics. Там є все що ти любиш - і Орсіс, і перемоги в Бізлі з власною зброєю. І вартість виробу по $15 тис. І без державного замовлення. Чи з якого дива починаються фантазії про "серійний виріб"? ТС поставив питання, я дав приклади. Історія виробництва зброї в Україні в доступі, можеш трохи вивчити питання.

Далі думаю зможеш самотужки. Там ще трохи знайдеться виробників. Це якщо суто по готовим виробами. Окрема тема виробники лож та шасі, які вже експортуються.

P.S. Знати про Орсіс і не знати про DT для українця, який щось розуміється на зброї... Показник.



Згіден.Я затупив в самому понятті терміну виробнитцтво (в контексті топіку),я чогось вважав,що виробництво-це повний цикл,з верстатами для виготовлення стволів,та всього іншого,а не поєднання ловера та апера з прикручуванням обвісу від сторонніх виробників...
Ну,добре,раз ти вважаєш,что тюнинг-ательє=виробнитство,хай так і будє)))
P.S.я дуже мало знаю про високоточку,але знаю скільки коштують верстати,що треба для отримання ліцензії на їх імпорт,тощо.Неоднарозово був на Форті,в цехах...я бачив що для цього потрібно...На цьому вважаю наш діскурс закінчиним.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 2505
С нами с 02.06.2008

Re: Производство оружия [Re: Setkm]
      26 декабря 2020 в 19:36 Гілками

Setkm 26.12.2020 10:17 пишет:

путник 26.12.2020 09:19 пишет:

Ти написав про державне замовлення, без якого ця справа недоцільна. Держзамовлення в Україні на стрілецьку зброю отримує "Форт", "Маяк", "Ізяславський агрегатний" (якщо ти взагалі про нього знав), "Зброяр".




Точно Ізяславський?




Вибачаюсь, Красилівський.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
42 года (24 года за рулем), Днепр
Сообщения: 2558
С нами с 16.09.2005

Re: Производство оружия [Re: 1gg]
      25 марта 2021 в 12:48 Гілками

Оружие делится на разные подтипы.
Огнестрельное, холодное, пневматическое и т.д.
Вы про какое говорите?
И учитывая темпы которыми идут к Кс. То вполне логично все настроить и ждать лицензию на изготовления ОКС.
А пока разминаться изготавливая внематику, как бы карму и + себе нарабатывать.
Помните как в рекламе, мы работаем с 1875 года. только тогда мы лес рубили и воду на лошадях возили продавали


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
гроза таксистов *
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 71924
С нами с 25.06.2002

Re: Производство оружия [Re: tomik]
      25 марта 2021 в 23:04 Гілками

В ответ на:

И учитывая темпы которыми идут к Кс


что за темпы?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
5 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3047
С нами с 01.07.2018

Re: Производство оружия [Re: 1gg]
      29 марта 2021 в 01:11 Гілками

1gg 21.12.2020 18:10 пишет:

Тема скорее а поговорть , но хотелось бы прояснить моменты.
Можно ли получить лицензию и собирать мелкосерийно у нас к примеру карабин ар-15? Тянуть от туда запчасти и собирать.



На рахунок зброї думаю надто багато грошей потрібно буде вкласти і надто довго чекати на хороший вихлоп.

А от виробництво боєприпасів думаю могло б стати вигідною справою, навіть мисливських. Для гладкоствольної зброї на дробових патронах навряд чи великий заробіток був би, а от на пулях для гладкостволу краще, а ще краще на патронах для карабіна, кілька мисливців знайомих жаліються наскільки дорого патрони на їхні карабіни.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
1gg
патриарх *
Киев
Сообщения: 1028
С нами с 28.10.2006

Re: Производство оружия [Re: HDC1]
      29 марта 2021 в 01:18 Гілками

HDC1 29.03.2021 01:11 пишет:

1gg 21.12.2020 18:10 пишет:

Тема скорее а поговорть , но хотелось бы прояснить моменты.
Можно ли получить лицензию и собирать мелкосерийно у нас к примеру карабин ар-15? Тянуть от туда запчасти и собирать.



На рахунок зброї думаю надто багато грошей потрібно буде вкласти і надто довго чекати на хороший вихлоп.

А от виробництво боєприпасів думаю могло б стати вигідною справою, навіть мисливських. Для гладкоствольної зброї на дробових патронах навряд чи великий заробіток був би, а от на пулях для гладкостволу краще, а ще краще на патронах для карабіна, кілька мисливців знайомих жаліються наскільки дорого патрони на їхні карабіни.



А что по лицензии в этом направлении? И по инвестициям?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумБесіди про бізнес
Додаткова інформація
0 користувачів і 4 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 9549

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія