autoua
×
Autoua.netФорумБудівництво та ремонт нерухомості

Патрон для дрилі

ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26164
С нами с 14.07.2003

Патрон для дрилі
      4 января 2021 в 14:01 Гілками

Так сталося, що дружина видала перфоратор рукожопу, без мого дозволу, в валізі так само був і патрон для звичайних сврел, з перехідником під SDS. Патрон служив мені не менше 15ти років, пережив уже 2 ключа для затягування (з рік, як новий прикупив) і тут виявляю патрон в розібраному вигляді, не знаю що він з ним робив і як примудрився "розібрати", але воно ще й примудрилося втратити одну з трьох затискних губок, тобто збирати його вже немає сенсу. Загалом перейнявся покупкою нового патрона.
Дивлюся на варіанти, тому що патрон використовується на перфоратори Bosh 4ке, то навантаження на нього не маленькі, Починаючи від свердління металу і закінчуючи замішуванням різного роду будівельних сумішив. Слабкі самозажімні, типу як на шуруповертах не розглядаю, максимальний розмір свердла до 12-13мм, і ось тут вже за 15 років таки спостерігаю прогрес, у вигляді всяких ультралоков і т.п., чи варто на таке вестися? Або не паритися і взяти старий добрий (бадано не китайский) патрон з ключем?



Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
48 лет, Киев
Сообщения: 3975
С нами с 30.01.2006

Re: Патрон для дрилі [Re: Amateur]
      4 января 2021 в 17:29 Гілками

Да, это отличные удобные патроны.
Но, наверное при условии, что это оригинальные ROHM, "типа" как у вас на фото.
Но, думаю отдельная стоимость действительно оригинального ROHM, вас совсем не обрадует.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26164
С нами с 14.07.2003

Re: Патрон для дрилі [Re: Dorosh]
      4 января 2021 в 21:15 Гілками

Dorosh 04.01.2021 17:29 пишет:

Да, это отличные удобные патроны.
Но, наверное при условии, что это оригинальные ROHM, "типа" как у вас на фото.
Но, думаю отдельная стоимость действительно оригинального ROHM, вас совсем не обрадует.



Скількі він має коштувати? Отакі як на фото - +-350Грн, пошукав ROHM - біля 700Грн, це схоже на правду? 700Грн ще на 15 років зовсім не лякає, але як впевнитися, що то орігінал?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
48 лет, Киев
Сообщения: 3975
С нами с 30.01.2006

Re: Патрон для дрилі [Re: Amateur]
      5 января 2021 в 11:21 Гілками

Amateur 04.01.2021 21:15 пишет:

Dorosh 04.01.2021 17:29 пишет:

Да, это отличные удобные патроны.
Но, наверное при условии, что это оригинальные ROHM, "типа" как у вас на фото.
Но, думаю отдельная стоимость действительно оригинального ROHM, вас совсем не обрадует.



Скількі він має коштувати? Отакі як на фото - +-350Грн, пошукав ROHM - біля 700Грн, це схоже на правду? 700Грн ще на 15 років зовсім не лякає, але як впевнитися, що то орігінал?



Я не знаю, скільки він має коштувати, в мене він у комплекті з перфоратором Bocsh і на дрилі Metabo. Я взагалі б радив придбати для домашнього використання перф Bosch GBH240F зі змінними патронами.

З.І. Глянув ціну, так, не дешеве зараз задоволення проф інструмент купляти для дому.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26164
С нами с 14.07.2003

Re: Патрон для дрилі [Re: Dorosh]
      5 января 2021 в 18:30 Гілками

Dorosh 05.01.2021 11:21 пишет:

Amateur 04.01.2021 21:15 пишет:

Dorosh 04.01.2021 17:29 пишет:

Да, это отличные удобные патроны.
Но, наверное при условии, что это оригинальные ROHM, "типа" как у вас на фото.
Но, думаю отдельная стоимость действительно оригинального ROHM, вас совсем не обрадует.



Скількі він має коштувати? Отакі як на фото - +-350Грн, пошукав ROHM - біля 700Грн, це схоже на правду? 700Грн ще на 15 років зовсім не лякає, але як впевнитися, що то орігінал?



Я не знаю, скільки він має коштувати, в мене він у комплекті з перфоратором Bocsh і на дрилі Metabo. Я взагалі б радив придбати для домашнього використання перф Bosch GBH240F зі змінними патронами.

З.І. Глянув ціну, так, не дешеве зараз задоволення проф інструмент купляти для дому.



В мене старенький, але ще надійний Bosch GBH 4 DFE, GBH240F у порівняні із ним то якась "ударна дріль", а не перворатор Старенький, вже третій SDS+ патрон ходить, один раз щітки міняв, а так ТТТ - сподіваюся ще поробить! Для дому, для дачі - саме то!
Дякую за косуьтацію, поспілкуюсь із продаваном, та мабуть купую отой ROHM, подивимось як він працюватиме та скільки. Тримай у профіль!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
Львов
Сообщения: 69
С нами с 16.01.2009

Re: Патрон для дрилі [Re: Amateur]
      6 января 2021 в 07:15 Гілками

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/patrony-sverlilnyy-i-samozazhimnoy-rohm-germaniya-IDDB1eG.html
цей що самозажимний, не дивлячись на зовнішній вигляд, міцний і довговічний.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумБудівництво та ремонт нерухомості
Додаткова інформація
1 користувачів і 10 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3375

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія