autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Что взять, если не ТИГУАН ? (81/110)

читатель
Сообщения: 7
С нами с 17.08.2020

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: dddddx]
      18 января 2021 в 19:58 Гілками

dddddx 18.01.2021 12:25 пишет:

Origin 18.01.2021 12:20 пишет:

В RLine нет массажа сидения




самая бестолковая опция после цифровой приборки, у меня на пассате был точно такой же "массаж" хрень полная




А у меня в S4 эта фича была просто прекрасна.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43941
С нами с 14.10.2011

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: Origin]
      18 января 2021 в 20:11 Гілками

и нафига это все, когда есть вот такая красота
S90
хотя, там v60 cc есть
тыц

Змінено Mookker (20:13 18/01/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: dddddx]
      18 января 2021 в 20:28 Гілками

dddddx 18.01.2021 12:23 пишет:

постоянно на трассе встречаю новые ауди с матрицей и они всё равно слепят


Знаєте, це насправді дуже сміливе твердження.
Хоча я теж кілька разів засліплював своїм адаптивним світлом зустрічку... коли забував перевети його з постійного на адаптивне

Насправді ж є один дуже показовий момент по засліпленню для власника такого світла з яким не посперечаєшся - кількість моргань зустрічного транспорту Я перший рік теж переживав, що а може я дійсно сліплю іноді... Але коли за 7 років використання адаптивного дальнього мені жодного разу не сигнальнули зустрічники, то я дозволю собі досить авторитетно заявити, що ви перебільшуєте (ну може там якась локальна бракована партія десь попалась в Ауді як дуже малоімовірний варіант)
Для порівняння, через американське світло в Хайлендері, доки я його не попросив опустити на сервісі, свого часу мені ледь не кожен зустрічник блимав/врубав дальнє.

Якби така проблема існувала б, то про неї вже трубили б всі журналісти по всьому розвиненому світові


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
Сообщения: 1402
С нами с 25.06.2018

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: Ganni]
      18 января 2021 в 20:39 Гілками

Ganni 18.01.2021 20:28 пишет:

Знаєте, це насправді дуже сміливе твердження.
Хоча я теж кілька разів засліплював своїм адаптивним світлом зустрічку... коли забував перевети його з постійного на адаптивне

Насправді ж є один дуже показовий момент по засліпленню для власника такого світла з яким не посперечаєшся - кількість моргань зустрічного транспорту Я перший рік теж переживав, що а може я дійсно сліплю іноді... Але коли за 7 років використання адаптивного дальнього мені жодного разу не сигнальнули зустрічники, то я дозволю собі досить авторитетно заявити, що ви перебільшуєте (ну може там якась локальна бракована партія десь попалась в Ауді як дуже малоімовірний варіант)
Для порівняння, через американське світло в Хайлендері, доки я його не попросив опустити на сервісі, свого часу мені ледь не кожен зустрічник блимав/врубав дальнє.

Якби така проблема існувала б, то про неї вже трубили б всі журналісти по всьому розвиненому світові



мне вообще моргали только когда на поло китайские лед лампы поставил( каюсь, но убрал на следующий день), больше за всю жизнь не припомню такого. так что это не показатель


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец ***
Сообщения: 407
С нами с 26.11.2009

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: Origin]
      18 января 2021 в 21:42 Гілками

Хорошие сиденья что там что там. Если не важно кожа/не кожа то по эргономике они точно хороши, по крайней мере нигде не видел чтобы жаловались.
ПС Какие же все мы разные) я бы на сиденья в последнюю очередь смотрел и то не уверен что смотрел бы.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: dddddx]
      18 января 2021 в 22:24 Гілками

dddddx 18.01.2021 20:39 пишет:


мне вообще моргали только когда на поло китайские лед лампы поставил( каюсь, но убрал на следующий день), больше за всю жизнь не припомню такого. так что это не показатель


Так може ви просто нікого не сліпили, нє?

Я кажу що це показник, бо спецом же навів приклад свого Хайлендера - реально перші кілька років (десь з 2008 по 2012, потім перейшов до офіціалів і попросив опустити фари) мені ну от якщо об"єктивно і не прибріхувати, то вночі кожен четвертий-п"ятий зустрічник блимав ніби я на дальньому їду.
Тому показник


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5919
С нами с 18.06.2013

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: Гоша Мамаев]
      18 января 2021 в 22:55 Гілками

Цікаве порівняння з одним із основних конкурентів.
Соррі за запорєбрік. Абстрагуймося)
Здивований вердиктом по підвісці... Думав будуть хвалити більше сх-5...

http://youtu.be/jLRvG9nKIHM


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
45 лет (19 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8
С нами с 06.01.2021

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: Igorchyk]
      19 января 2021 в 10:22 Гілками

Igorchyk 18.01.2021 22:55 пишет:


Здивований вердиктом по підвісці... Думав будуть хвалити більше сх-5...




Згоден. Я теж так думав.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
Сообщения: 29
С нами с 11.03.2020

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: Гоша Мамаев]
      19 января 2021 в 16:38 Гілками

я тести СХ5 на 19 колесах
ужасная и некомфортная подвеска

поэтому в видео говорят правду
я был в шоке от подвески на 19 колесах у сх5.
сугубо мой опыт теста.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
45 лет (19 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8
С нами с 06.01.2021

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: Аргончик]
      20 января 2021 в 15:10 Гілками

Аргончик 19.01.2021 16:38 пишет:

я тести СХ5 на 19 колесах
ужасная и некомфортная подвеска



А на 17х тестили? Лучше?

На Тиге подвеска жесткая, но это оправдано ее поведением....


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
Сообщения: 29
С нами с 11.03.2020

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: banadm]
      21 января 2021 в 18:29 Гілками

banadm 20.01.2021 15:10 пишет:

Аргончик 19.01.2021 16:38 пишет:

я тести СХ5 на 19 колесах
ужасная и некомфортная подвеска



А на 17х тестили? Лучше?

На Тиге подвеска жесткая, но это оправдано ее поведением....




у них машины только на 19


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5919
С нами с 18.06.2013

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: Cypriot]
      22 января 2021 в 19:47 Гілками

Cypriot 30.12.2020 15:58 пишет:

Igorchyk 30.12.2020 12:10 пишет:

Кіпріот, дай статистику продажів по Тігуану за 2020 по місяцях чи загалом якщо маєш.
І якщо є, то що по бензину і по дизелю. Дякую!




В Україні? Краще я ща рік лам, але к січні. Ок?



Кіпріот, є вже статистика за 2020? Краще помісячна)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5919
С нами с 18.06.2013

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: admax]
      22 января 2021 в 20:39 Гілками

admax 14.12.2020 09:55 пишет:

Murzik2.0 14.12.2020 06:38 пишет:

Кент который живет в Германии тестировал на замену своему Опель. Говорит таки тяжело за длительный тестдрайв привыкнуть к этим сенсорам, да и немецкие продаваны ему сказали, что и им, и клиентам это не нравится. Но в принципе немцы довольно консервативны, так что их мнение не очень показательно.



А мне на эти сенсоры как-то нейтрально, т.к. климат обычно у меня стоит в авто и я его вообще не трогаю, а с рулем там вроде все продумано сделано - отклик, рельеф.
Кто в курсе если не брать навигационную систему (самая минимальная это Навігаційна система "Discover Media") можно будет выводить карту с мобилы, через CarPlay, на приборную панель?



На передню панель поки карти карплея не виводяться, на жаль...
Ще пару питань по роботі карплею, а саме по роботі телефону через карплей:
1) Чи можна виключити якось телефон/звук телефону під час юзання навігатора (вейза чи гугля)?
Ситуація: хтось в машині спить, і не хочеться щоб раптово на увесь салон задзвонив телефон.
2) Чи можна якось піднімати трубку телефону щоб розмовляти виключно через сам телефон, а не через динаміки і мікрофон авто?)
Ситуація: як їдеш не сам, то не завжди зручно говорити при всіх. При підключенні просто через блютуз для цього просто варто підняти слухавку саме з телефону фізично. При роботі через карплей навіть при підняті слухавки з самого телефону звук все-рівно йде на динаміки авто.
Хелп коротше.

UPD:

По п.1: В налаштуваннях можна увімкнути режим не турбувати, але то тільки від повідомлень. Дзвінки все-рівно йдуть. Звук їх можна прикрутити регулюванням рівня звуку під час дзвінка, але здається такий рівень буде до наступної поїздки і нового запуску двигуна. Перевірю.
По п.2: Так розумію, що карплей цього (розмови через сам телефон) не передбачає, так як все робиться для підвищення безпеки, тобто щоб телефон зайвий раз не чіпати... Як можна вирішити проблематику зараз спробував: просто відчепити шнурок від телефона під час дзвінка і дочекатися 1-2 сек поки телефон перепідключиться через блютуз, далі вже знімати трубку з самого телефону, тоді розмова піде через трубку безпосередньо... Не самий зручний метод, але працює...
Може ще хтось щось підкаже чого я не знаю/не врахував... Буду вдячний.
Писав це ще в окремій темі, але там активності немає, тому перепитав ще тут...

Змінено Igorchyk (21:42 22/01/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
45 лет (19 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8
С нами с 06.01.2021

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: Igorchyk]
      25 января 2021 в 18:01 Гілками

Igorchyk 22.01.2021 20:39 пишет:

admax 14.12.2020 09:55 пишет:


2) Чи можна якось піднімати трубку телефону щоб розмовляти виключно через сам телефон, а не через динаміки і мікрофон авто?)



Я роблю так - піднімаю слухавку на самому телефоні, а потім на екрані того ж телефону змінюю в режимі розмови (в мене на Xiaomi - кнопка "Динамік") на "Телефон".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
Сообщения: 1402
С нами с 25.06.2018

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: Гоша Мамаев]
      1 февраля 2021 в 14:32 Гілками

Хвастайтесь уже, кто успел заказать тигуан со скидочкой?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5919
С нами с 18.06.2013

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: banadm]
      1 февраля 2021 в 14:36 Гілками

banadm 25.01.2021 18:01 пишет:

Igorchyk 22.01.2021 20:39 пишет:

admax 14.12.2020 09:55 пишет:


2) Чи можна якось піднімати трубку телефону щоб розмовляти виключно через сам телефон, а не через динаміки і мікрофон авто?)



Я роблю так - піднімаю слухавку на самому телефоні, а потім на екрані того ж телефону змінюю в режимі розмови (в мене на Xiaomi - кнопка "Динамік") на "Телефон".



Дякую, гляну ще раз уважно. Але на скільки пам'ятаю, то кнопка динаміка на яблофоні не з'являється навіть при підняті слухавки на самому телефоні...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
45 лет (19 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8
С нами с 06.01.2021

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: Igorchyk]
      1 февраля 2021 в 18:02 Гілками

Igorchyk 01.02.2021 14:36 пишет:

banadm 25.01.2021 18:01 пишет:

Igorchyk 22.01.2021 20:39 пишет:


2) Чи можна якось піднімати трубку телефону щоб розмовляти виключно через сам телефон, а не через динаміки і мікрофон авто?)



Я роблю так - піднімаю слухавку на самому телефоні, а потім на екрані того ж телефону змінюю в режимі розмови (в мене на Xiaomi - кнопка "Динамік") на "Телефон".



Дякую, гляну ще раз уважно. Але на скільки пам'ятаю, то кнопка динаміка на яблофоні не з'являється навіть при підняті слухавки на самому телефоні...



Нажаль, чи на щастя, не маю справ з технікою Apple. Але впевнений, що він також вміє та може так перемикати виводи звуку. Можете поекспериментувати з безпровідними навушниками. Зателефонувати на інформаційну лінію вашого оператора, знайти кнопку та поперемикати вихід звуку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет, Київ
Сообщения: 25017
С нами с 29.05.2008

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: Igorchyk]
      1 февраля 2021 в 18:07 Гілками

Igorchyk 01.02.2021 14:36 пишет:

banadm 25.01.2021 18:01 пишет:

Igorchyk 22.01.2021 20:39 пишет:

admax 14.12.2020 09:55 пишет:


2) Чи можна якось піднімати трубку телефону щоб розмовляти виключно через сам телефон, а не через динаміки і мікрофон авто?)



Я роблю так - піднімаю слухавку на самому телефоні, а потім на екрані того ж телефону змінюю в режимі розмови (в мене на Xiaomi - кнопка "Динамік") на "Телефон".



Дякую, гляну ще раз уважно. Але на скільки пам'ятаю, то кнопка динаміка на яблофоні не з'являється навіть при підняті слухавки на самому телефоні...







З'являється, верхня праворуч, з шести іконок, називається "Speaker". На неї натискаєш та обирааєш те як хочеш говорити: телефон / навушники / блутус авто


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5919
С нами с 18.06.2013

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: Stor]
      2 февраля 2021 в 10:48 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Stor 01.02.2021 18:07 пишет:

Igorchyk 01.02.2021 14:36 пишет:

banadm 25.01.2021 18:01 пишет:


В ответ на:

...




Дякую, гляну ще раз уважно. Але на скільки пам'ятаю, то кнопка динаміка на яблофоні не з'являється навіть при підняті слухавки на самому телефоні...







З'являється, верхня праворуч, з шести іконок, називається "Speaker". На неї натискаєш та обирааєш те як хочеш говорити: телефон / навушники / блутус авто



Спробував ще раз. Якщо підіймаю трубку на шнурку, то отримаю таку менюшку з такими кнопками. Права верхня динамік. Дає можливість переключити з динаміків авто на динамік голосного зв'язку телефону. Все. Тобто все-рівно всі все чують... Що я не так роблю?

Спробував ще раз. Якщо підіймаю трубку на шнурку, то отримаю таку менюшку з такими кнопками


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет, Київ
Сообщения: 25017
С нами с 29.05.2008

Re: Что взять, если не ТИГУАН ? [Re: Igorchyk]
      2 февраля 2021 в 11:05 Гілками

Igorchyk 02.02.2021 10:48 пишет:

Stor 01.02.2021 18:07 пишет:

Igorchyk 01.02.2021 14:36 пишет:


В ответ на:

...








З'являється, верхня праворуч, з шести іконок, називається "Speaker". На неї натискаєш та обирааєш те як хочеш говорити: телефон / навушники / блутус авто



Спробував ще раз. Якщо підіймаю трубку на шнурку, то отримаю таку менюшку з такими кнопками. Права верхня динамік. Дає можливість переключити з динаміків авто на динамік голосного зв'язку телефону. Все. Тобто все-рівно всі все чують... Що я не так роблю?




О, все так робиш, але схоже що на шнурку телефон не дає перемкнутись.

А якщо ти підеш в Settings - Accessibility - Touch і глянеш що у тебе в Call Audio Routing, і спробуєш поставити спікер?

Є у мене підозра що магнітофон після коннекту шнурком вважає що небезпечно відповідати по телефону, і єдиний безпечний спосіб розмовляти, це як раз через динаміки авто.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
3 користувачів і 124 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 181694

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія