autoua
×
Autoua.netФорумSuzuki форум

Шумоізоляція SUZUKI SX-4 new від Фетуса (Олексія) (2/2)

опытный писатель ***
45 лет (21 год за рулем), АН >> АА
Сообщения: 1475
С нами с 01.02.2004

Re: Шумоізоляція SUZUKI SX-4 new від Фетуса (Олексія) [Re: DM17RO]
      20 января 2021 в 14:55 Гілками

DM17RO 17.01.2021 00:19 пишет:

На своём SX-4 делал почти полную шумку (без крышы), но поэтапно. Хотел сделать необходимый минимум, то есть остановиться в тот момент, когда результат будет меня устраивать. Начал с дверей, потом сделал багажник и передние подкрылки, а затем салон с передней панелью и моторным щитом. Самый большой эффект был от шумоизоляции дверей. После обработки багажника исчезли удары от задней балки. На шум от колёс изоляция арок и багажника не повлияла. Значит шум идёт через пол и моторный щит, подумал я и сдал машину в мастерскую. Потом долго вслушивался в поисках результата. По своему опыту могу сказать, что достаточно сделать двери и багажник. Шум от колёс в основном идёт через двери, после их обработки он идёт через окна. Багажник нужно делать, чтобы убрать звуки балки.




Делал ранее сам шумку Сенса и Матиза. Да, 50% шума в салоне идет через двери. С них всегда и начинал. В Сенсе разбирал салон и делал дополнительно пол, задние арки и багажник. Результат - немного убрал эффект резонанса двигателя МЕМЗ.

На профильной SX-4 планирую также по весне начать с дверей + заменить штатные динамики. Пока не решился - делать самому или сдать на СТО.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 4861
С нами с 04.02.2005

Re: Шумоізоляція SUZUKI SX-4 new від Фетуса (Олексія) [Re: p_serge]
      22 января 2021 в 18:00 Гілками

Двері зробити корисно. Безперечно. Але чомусь не хочеться по 3 кг ваги мінімум додавати на дверні петлі...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 4861
С нами с 04.02.2005

Re: Шумоізоляція SUZUKI SX-4 new від Фетуса (Олексія) [Re: Миклован]
      7 апреля 2021 в 11:06 Гілками

Друга серія марлезонського балету

Вона включала шумоізоляцію передка і торпедо, корми і дверей.
З врахування проведеної шумоізоляції підлоги салону (1 серія), заразом це повна шумоізоляція салону автомобіля. Хіба що без даху.

Поїздив пару днів. В тягнучках понеділка містом і за місто наступного дня.
Яке враження? Цілком позитивне.
А з врахуванням того, що Suzuki SX-4 - авто однооб'ємне і загалом шумніше від седана, враження можна описати як абсолютно позитивне.
Шум від зустрічного транспорту, колес, двигуна помітно зменшився.
Що цілком очікувано.
Але мене вразило, що автомобіль знову став наче зібранішим, пружнішим.
Він мене не везе, він мене колихає. Як в льолі )).
Мені дуже подобається. Авто трохи гуде (двигун не реве як скажений вепр) на розгоні, а далі взагалі нічим не турбує. Наче в автомобілі
й немає ніяких частин, що крутяться і шумлять.
Це п'ять, хлопці і дівчата.
Отаке от.

Дякую Олексію і його хлопцям!

Змінено Миклован (11:46 07/04/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 4861
С нами с 04.02.2005

Re: Шумоізоляція SUZUKI SX-4 new від Фетуса (Олексія) *DELETED* [Re: Миклован]
      7 апреля 2021 в 11:10 Гілками

Сообщение удалено. Удалил Миклован

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 4861
С нами с 04.02.2005

Re: Шумоізоляція SUZUKI SX-4 new від Фетуса (Олексія) *DELETED* [Re: Миклован]
      7 апреля 2021 в 11:10 Гілками

Сообщение удалено. Удалил Миклован

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 4861
С нами с 04.02.2005

Re: Шумоізоляція SUZUKI SX-4 new від Фетуса (Олексія) *DELETED* [Re: Миклован]
      7 апреля 2021 в 11:11 Гілками

Сообщение удалено. Удалил Миклован

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 4861
С нами с 04.02.2005

Re: Шумоізоляція SUZUKI SX-4 new від Фетуса (Олексія) [Re: Миклован]
      7 апреля 2021 в 11:12 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Картинки:

Двері
Корма
Торпедо і передок

Картинка "гіф" - написніть на картинку, в окремому вікні будуть показані всі фото

Картинки: ДверіКормаТорпедо і передокКартинка "гіф" - написніть на картинку, в окремому вікні будуть показані всі фото

Змінено Миклован (11:35 07/04/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
шумоизолятор ***
41 год (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 19880
С нами с 06.07.2001

Re: Шумоізоляція SUZUKI SX-4 new від Фетуса (Олексія) [Re: Миклован]
      7 апреля 2021 в 11:42 Гілками

Миклован 07.04.2021 11:06 пишет:

Друга серія марлезонського балету

Вона включала шумоізоляцію передка і торпедо, корми і дверей.
З врахування проведеної шумоізоляції підлоги салону (1 серія), заразом це повна шумоізоляція салону автомобіля. Хіба що без даху.

Поїздив пару днів. В тягнучках понеділка містом і за місто наступного дня.
Яке враження? Цілком позитивне.
А з врахуванням того, що Suzuki SX-4 - авто однооб'ємне і залом шумніше від седана, враження можна описати як абсолютно позитивне.
Шум від зустрічного транспорту, колес, двигуна помітно зменшився.
Що цілком очікувано.
Але мене вразило, що автомобіль знову став наче зібранішим, пружнішим.
Він мене не везе, він мене колихає. Як в льолі )).
Мені дуже подобається. Авто трохи гуде (двигун не реве як скажений вепр) на розгоні, а далі взагалі нічим не турбує. Наче в автомобілі
й немає ніяких частин, що крутяться і шумлять.
Це п'ять, хлопці і дівчата.
Отаке от.

Дякую Олексію і його хлопцям!




В черговий раз дякую Вам за враження

Завжди дуже приємно спілкуватись!



Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 4861
С нами с 04.02.2005

Re: Шумоізоляція SUZUKI SX-4 new від Фетуса (Олексія) [Re: fetus]
      7 апреля 2021 в 11:45 Гілками

Навзаєм!

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Киев
Сообщения: 3206
С нами с 03.02.2008

Re: Шумоізоляція SUZUKI SX-4 new від Фетуса (Олексія) [Re: Миклован]
      7 апреля 2021 в 19:42 Гілками

І який бюджет 2 серії ? Скільки часу?

Змінено crashman (19:43 07/04/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 4861
С нами с 04.02.2005

Re: Шумоізоляція SUZUKI SX-4 new від Фетуса (Олексія) [Re: Миклован]
      7 апреля 2021 в 19:47 Гілками

20, 3,5 дні

Змінено Миклован (19:48 07/04/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Киев
Сообщения: 3206
С нами с 03.02.2008

Re: Шумоізоляція SUZUKI SX-4 new від Фетуса (Олексія) [Re: Миклован]
      8 апреля 2021 в 00:32 Гілками

Дякую. Ухх...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 4861
С нами с 04.02.2005

Re: Шумоізоляція SUZUKI SX-4 new від Фетуса (Олексія) [Re: crashman]
      12 апреля 2021 в 13:23 Гілками

crashman 08.04.2021 00:32 пишет:

Дякую. Ухх...





а як двері зачиняються...
а на бруківці жодного тарахтіння...
а так да )


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 307
С нами с 21.03.2012

Re: Шумоізоляція SUZUKI SX-4 new від Фетуса (Олексія) [Re: Миклован]
      6 мая 2021 в 16:24 Гілками

Тож хотів щоб Фетус мені доробив шумку яку я почав на новому авто.
Але від ідеї відмовився коли він сказав що краще російського лайна шумофф матеріалів і немає... непрофесійно.

Попередне авто робив сам: двері, багаж, частково підлогу, моторний відсік, торпедо.

В новому поки зробив багаж і двері. На пару дБ шум зменшився.
Хороший результат йде в комплексі, але двері то реально основне.
Крім зниження шуму при переміщенях по нашим дорогам дає інше відчуття при закритті/відкритті дверей)

При поступовому частковому обесшумлюванню можна прогавити свєрхєфект )

Для зняття конкретних показників по шуму можна використовувати програмулю (я собі заінсталив на телефон Sound Meter).
Бажано показники знімати на одній і тій же дорозі, використовуючи один і той же телефон )


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 7368
С нами с 25.10.2007

Re: Шумоізоляція SUZUKI SX-4 new від Фетуса (Олексія) [Re: LightDiver]
      6 мая 2021 в 16:30 Гілками

LightDiver 06.05.2021 16:24 пишет:

краще російського лайна шумофф



А що є краще? Я без підколок. Раніше краще за них точно нікого не було.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 4861
С нами с 04.02.2005

Re: Шумоізоляція SUZUKI SX-4 new від Фетуса (Олексія) [Re: LightDiver]
      6 мая 2021 в 19:26 Гілками

LightDiver 06.05.2021 16:24 пишет:


При поступовому частковому обесшумлюванню можна прогавити свєрхєфект )







Щось у цьому є.
Мені теж так здалось...
Наче при шумці підлоги був один ефект, при дальшій - інший. А надефект...
При тому, що і двері гарно клацають, і не гримить нічого...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 307
С нами с 21.03.2012

Re: Шумоізоляція SUZUKI SX-4 new від Фетуса (Олексія) [Re: $corpioN]
      7 мая 2021 в 11:59 Гілками

$corpioN 06.05.2021 16:30 пишет:

LightDiver 06.05.2021 16:24 пишет:

краще російського лайна шумофф



А що є краще? Я без підколок. Раніше краще за них точно нікого не було.




лайно-шумофф це перш за все бренд.
якщо брати вібро то повним аналогом (а то навіть і краще) є StP - теж рос. виробництва, але в них не було таких маркетенгових заходів як в Шумофф.
це я за те що не потрібно сцяти в очі за "єта наілучшій матеріал в мірє па цінє і качестве".

Чисто для себе я обрав по вібро бюджетний Vizol і по шумке преміальний Ultimate.

По роботам на сьогодні вкладання матеріалу різняця тільки в тому що потрібно той строітельний фєн чи нє. Я своїми рукожопцями розкатував і шумофф з феном і інше барахло без фена.
В любому випадку за матеріал, який обрав клієнт, і вкладати його тяжче, потрібно брати додаткові кошти - це і є профісіаналізм. А не сцяти в очі і навязувати матеріал який ти не хочеш бачити в своєму авто. Розумію що замовлень у камрада Фетуса і так вистачає, тому і необхідності немає в клієнтоорієнтувані.

Взагалі грубо кажучи виготовлення вібро - це технологія і обраний матеріал за основу.
В дуже простих термінах це 1 кг/грн (деталізація це товщина бітумки(наприклад) і фольги).
Технологія як ви розумієете не російська. Тому обрати виробника кожен має для себе сам.
На сьогодні надважливо не надавати конкурентну перевагу країні окупанту. Не потрібно кричати з піною у рота про шумоізоляція внепалітіке і какаяразніца ... досить.
Є аналоги які набагато краще шумофф - є дешевші, є дорожчі. Є Українські, є Європейські.

Досить поширювати міф за наілучшую шумку в міре... Хватіт!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
шумоизолятор ***
41 год (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 19880
С нами с 06.07.2001

Re: Шумоізоляція SUZUKI SX-4 new від Фетуса (Олексія) [Re: LightDiver]
      29 июня 2021 в 09:02 Гілками

В ответ на:

Чисто для себе я обрав по вібро бюджетний Vizol і по шумке преміальний Ultimate.




Vizol в жодному разі не варто порівнювати ні з Шумофф, ні, взагалі, з іншою нормальною продукцією (навіть і вітчизняного виробництва) - це трохи смішно навіть . Якщо потрібно відповісти за те, що я кажу, то жодних проблем, але джентльмени укладають парі на певні суми, звісно. Готові спробувати? Можемо запронувати місцевим камрадам бути присутніми при вимірюваннях. Насправді, достатньо просто трохи зрозуміти фізику (там про масу і жорсткість матеріалів буде мова) і взяти в руки той самий Візол

Преміальний Ultimate - це лише певні види вібри (Carbon + Strong, наприклад - суббренд U-Power), а також U-power Monster Flying і Vulcan, якщо ми про шумку (не думаю, що Ви знаєте, про що я зараз). Дійсно вкладання комбінації U-power Carbon + Strong двома шарами - це оверквест і ми витрачаємо втричі (!) більше часу на таку маніпуляцію, ніж триватиме закатка Шумофф-МіксФ Special Edition (вібра з комбінованою основою товщиною 5,5 мм - пошукайте аналоги у інших виробників ) з нагріванням і т.і. + це буде дорожче і за ціною матеріалів, і по роботі. Настільки дорожче, що значно менш вигідне співвідношення цена/ефективність виводить таку роботу за межі розумного (може, 2-3% підлог так робимо...).

В ответ на:

В любому випадку за матеріал, який обрав клієнт, і вкладати його тяжче, потрібно брати додаткові кошти - це і є профісіаналізм




Це точно не про візол і не про інші "ріденькі" матеріали нашого виробництва (доречі, Вам варто поцікавитись де саме виробляється Візол, а також звідки походить герметик і фольга в цьому матеріалі). Нема нічого складного, що вкладати всі ці дешеві поробки. Наша відмова працювати бозна чим пов'язана лише з тим фактом, що я не вірю в ефективність певних матеріалів на певних ділянках, не вірю в адгезійні властивості на певних ділянках навіть при звичайних умовах використання, а нести хоча б моральну відповідальність вимушений (навіть, якщо лайно привіз клієнт)

В ответ на:

А не сцяти в очі і навязувати матеріал який ти не хочеш бачити в своєму авто.




Ви про мене особисто? Я Вам щось, вибачте, нав'язував? Хіба наявність чіткої позиції щодо використованою нами продукції схоже на нав'язування? І відмова від роботи з бозна чим (не пам'ятаю, щоб ми з Вами це обговорювали, доречі) - власне, я чимало зразків вібри вивчаю постійно... пошук цікавих позицій триває - це еквівалентно "сцяти в очі"?

В ответ на:

Розумію що замовлень у камрада Фетуса і так вистачає, тому і необхідності немає в клієнтоорієнтувані.




мені трохи прикро, коли чую, що в нас немає клієнтоорієнтування, але не мені Вас засуджувати, звісно. Певно всі ті люди, які чекають в черзі, всі постійні клієнти схожі на мазохистів, якім подобається, коли хтось сцить їм в очі чи куди там.

В ответ на:

Взагалі грубо кажучи виготовлення вібро - це технологія і обраний матеріал за основу.
В дуже простих термінах це 1 кг/грн (деталізація це товщина бітумки(наприклад) і фольги).




Взагалі, виготовлення будь-чого - це технологія і обраний матеріал за основу, хіба ні?

"бітумка", якщо ми про основу - це десятки видів герметиків різної щільності, різних фізичних властовостей в залежності від температурних факторів, різної липкості і ще дуже багато параметрів. А також їх комбінації (є і каучукові, є полімерні, є бітумні, є комбінації з декількома шарами). Фольга також має різні параметри (і штамп + товщина, що може сягати і 200 мкм - це далеко не єдині)

Поки що ніхто в Україні не зміг зробити навіть нічого аналогічного Шумофф, СТП, Комфортмату, але причини на поверхні - вони суто економічні (сировина має логістику; об'єми виробництва, на жаль, дуже поступаються російським - це лише математика ). Подібна ситуація, на жаль, і з охоронними системами.

Той самий Ultimate, який дійсно є українським брендом - ну Вам варто поцікаватись його походженням (по позиціях). Якщо цікаво, разом зателефонуємо людині, що є власником бренду і його ідеологом - це мій багаторічний постачальник і гарний приятель. Гадаю, Вас чекатиме сюрприз, коли дізнаєтесь, де виробляються певні позиції . Ті, що працюють...

В ответ на:

Є аналоги які набагато краще шумофф - є дешевші, є дорожчі. Є Українські, є Європейські.




Я спочатку хотів попросити Вас навести конкретні приклади по позиціях, а далі витратити час на аналіз, результати якого мені, на жаль, відомі і без вимірювань вже давно (саме тому, що ми робимо сотні-сотні автомобілів кожен рік без перерв і сезонів). Втім, просто скажу, що Ви помиляєтесь. І про Українські, і про Європейські.

Є Dynamat, певні позиції якого (Xtreme) дійсно легко можуть напихати кацапським "аналогам" (мова про, умовно, легкі види вібри) (можна почитати про Шумофф Black Joker, наприклад). Причому без всяких там "іноваційних штампів" і іншого. Але тут починає грати фактор вартості і логістики. Я можу замовити морський контейнер xtreme (можна я не буду казати про те, які сотні тис. $ це коштує?), але попит у Україні буде занадто низький, щоб гратися у цю гру.

В ответ на:

Не потрібно кричати з піною у рота про шумоізоляція внепалітіке і какаяразніца ... досить.




а хтось кричав? В моєму випадку ми просто не можемо запропонувати українську вібру, яка буде краща за позиції "Шумофф", тому що її не існує. Ви можете себе і далі переконувати, звісно, але все одно жодного парі на гроші між мною і Вами не буде, тому просто так витрачати свій час на реальні вимірювання і докази я не буду . Безумовно, позиція відмови від продукцію окупанта варта поваги - особисто від мене за принциповість для Вас + у карму.



Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 4861
С нами с 04.02.2005

Re: Шумоізоляція SUZUKI SX-4 new від Фетуса (Олексія) [Re: LightDiver]
      30 июня 2021 в 08:37 Гілками

Я звичайно, не фахівець в галузі шумоізоляції і оцінюю результат.
От він мені подобається. Залишився лише шум від шин. Мабуть і його можна знизити, обравши кращі шини, ніж літні штатні. Зимові matador, наприклад, вже кращі.
Тому економія - річ гарна, без сумніву, але в основі вибору звичайного користувача всього на світі лежить основний принцип ціна-якість.
На власному досвіді можу рекомендувати свій вибір, а вибір таки був.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумSuzuki форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 1 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Sergu44o, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 41683

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія