autoua
×
Autoua.netФорумПивна в шинку

Новий проект закону про зброю в раді на розгляді.

Достоевский **
12 лет за рулем, Киев
Сообщения: 7720
С нами с 14.06.2011

Новий проект закону про зброю в раді на розгляді.
      3 февраля 2021 в 18:35 Гілками

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=70363

Попри весь хайп типу "дозволять короткоствол!!!" - там такі приколи відносно існуючого...
Типу: В болтовику нарізному в магазині тільки 2 патрони. Оптику і приклади поштою ні-ні. Заряджений якщо примкнутий магазин з патроном. 800 мм якщо не можна в ручну розібрати. Глушники табу. Курси з навчання - тільки по ліцензії. Техпаспорт на кожну одиницю і без нього ні-ні. Аліментчик - зброя в мінус.

Це то що в око кинулось.

Читати треба не тільки закон, а й додаток - порівняльну таблицю, яким одночасно вводяться зміни в інші закони.

Змінено catkoua (18:36 03/02/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Киев
Сообщения: 524
С нами с 26.06.2017

Re: Новий проект закону про зброю в раді на розгляді. [Re: catkoua]
      3 февраля 2021 в 19:09 Гілками

catkoua 03.02.2021 18:35 пишет:

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=70363

Попри весь хайп типу "дозволять короткоствол!!!" - там такі приколи відносно існуючого...
Типу: В болтовику нарізному в магазині тільки 2 патрони. Оптику і приклади поштою ні-ні. Заряджений якщо примкнутий магазин з патроном. 800 мм якщо не можна в ручну розібрати. Глушники табу. Курси з навчання - тільки по ліцензії. Техпаспорт на кожну одиницю і без нього ні-ні. Аліментчик - зброя в мінус.

Це то що в око кинулось.

Читати треба не тільки закон, а й додаток - порівняльну таблицю, яким одночасно вводяться зміни в інші закони.




"дозволять короткоствол!!!" - дозволять тільки придбати, зберігати вдома та користуватися в тирі. А за порушення правил носіння скільки у нас там, тільки штраф та конфіскація?

Змінено pradd (19:11 03/02/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 2505
С нами с 02.06.2008

Re: Новий проект закону про зброю в раді на розгляді. [Re: catkoua]
      3 февраля 2021 в 20:04 Гілками

Стосовно обмежень на набої в магазині.
Проект для голосування, розділ ІІІ, стаття 15, пункт 2.
Обмеження для магазинів вводяться окремим рішенням КабМіну.

Глушники заборонені для короткостволу. Для іншої зброї просто зареєстровані (скоріше за все вписані в техпаспорт до одиниці).

Кількість набоїв в магазині - діяча норма. 80 см - діяча норма.
Аналітика така аналітика, що краще б її не було. А ще коли вона в око кидається....


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
12 лет за рулем, Киев
Сообщения: 7720
С нами с 14.06.2011

Re: Новий проект закону про зброю в раді на розгляді. [Re: путник]
      3 февраля 2021 в 22:07 Гілками

путник 03.02.2021 20:04 пишет:


Аналітика така аналітика, що краще б її не було. А ще коли вона в око кидається....




я ж недаремно написав - крім закону читайте порівняльну таблицю.
наприклад там водяться зміни в закон про полювання - тільки 2 патрони для любої зброї при чому має технічно бути заблоковано більше. зараз таке діє лише для півавтоматів. по новому і для всіх помп і болтовиків.
-------
отут ще нюанси
https://kp.ua/politics/687636-deputaty-k...to-zakonchytsia

Основная редакция законопроекта не предусматривает права на ношение оружия
Эксперт также обращает внимание на то, что параллельно депутаты будут рассматривать законопроект, вносящий изменения в Административный и Уголовный кодексы. Так вот за ношение оружия, на которое владелец получил права и документы, предусматривается от 5 до 10 лет лишения свободы. Это столько же, сколько за изнасилование или разбой.

Змінено catkoua (22:21 03/02/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 2505
С нами с 02.06.2008

Re: Новий проект закону про зброю в раді на розгляді. [Re: catkoua]
      3 февраля 2021 в 22:48 Гілками

catkoua 03.02.2021 22:07 пишет:

путник 03.02.2021 20:04 пишет:


Аналітика така аналітика, що краще б її не було. А ще коли вона в око кидається....




я ж недаремно написав - крім закону читайте порівняльну таблицю.
наприклад там водяться зміни в закон про полювання - тільки 2 патрони для любої зброї при чому має технічно бути заблоковано більше. зараз таке діє лише для півавтоматів. по новому і для всіх помп і болтовиків.
-------
отут ще нюанси
https://kp.ua/politics/687636-deputaty-k...to-zakonchytsia

Основная редакция законопроекта не предусматривает права на ношение оружия
Эксперт также обращает внимание на то, что параллельно депутаты будут рассматривать законопроект, вносящий изменения в Административный и Уголовный кодексы. Так вот за ношение оружия, на которое владелец получил права и документы, предусматривается от 5 до 10 лет лишения свободы. Это столько же, сколько за изнасилование или разбой.




Я спеціально навів чітко пункт в якому вказано, хто і як в подальшому буде встановлювати обмеження на кількість набоїв. Якщо не в змозі прочитати, то я нічим зарадити не можу.
Решта "фактів" бредова аналітика. Як про глушники, так і про інше.
P.S. Зараз 622 так само не передбачає "носіння зброї", тільки транспортування. Аналітика ні в око.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
12 лет за рулем, Киев
Сообщения: 7720
С нами с 14.06.2011

Re: Новий проект закону про зброю в раді на розгляді. [Re: путник]
      4 февраля 2021 в 09:02 Гілками

путник 03.02.2021 22:48 пишет:



Я спеціально навів чітко пункт в якому вказано, хто і як в подальшому буде встановлювати обмеження на кількість набоїв. Якщо не в змозі прочитати, то я нічим зарадити не можу. .




Ну якщо не взмозі відрізнити що має першість - закон, постанова кму чи наказ МВС то я теж нічим не допоможу.
ПС. Про носіння в 622 я взагалі промовчу, хоч заголовок розділу і що в посвідченні написано прочитати чи що...

Змінено catkoua (09:04 04/02/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
12 лет за рулем, Киев
Сообщения: 7720
С нами с 14.06.2011

Re: Новий проект закону про зброю в раді на розгляді. [Re: catkoua]
      5 февраля 2021 в 07:56 Гілками

Та все, можна розходитись. Навіть на сесійний розгляд не винесли, нікому воно не треба. І чесно кажучи правильно, той маразм авякановського розливу точно брєд. Як і опитування журналюг теж, ну то таке.

75% опрошенных жителей Украины выступают против легализации оружия, - опрос "Рейтинга". ИНФОГРАФИКА
Легализацию огнестрельного оружия не поддерживает 75% украинцев.
Как информирует Цензор.НЕТ, об этом свидетельствуют данные опроса Социологической группы "Рейтинг".

"Инициативу по предоставлению гражданам Украины законодательного права на частное владение огнестрельным оружием поддерживают 23%, не поддерживают - 75%", - говорится в сообщении.





https://censor.net/ru/news/3246009/75_op...nga_infografika

Змінено catkoua (07:58 05/02/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
охотник **
44 года за рулем, Киев
Сообщения: 25518
С нами с 17.04.2003

Re: Новий проект закону про зброю в раді на розгляді. [Re: catkoua]
      5 февраля 2021 в 17:35 Гілками

Той говноресурс "цензор" ще й не таке напише. А взагалі, як питання ті соціологи поставлять, така й відповідь на нього буде. Могли задати так, що і всі 100% були би проти

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПивна в шинку
Додаткова інформація
0 користувачів і 0 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator, Sergu44o, Hrust 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 5162

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія