autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба (117/325)

Достоевский **
Bellevue, WA
Сообщения: 9182
С нами с 15.12.2011

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: maxcrdi]
      12 февраля 2021 в 11:20 Гілками

maxcrdi 12.02.2021 11:18 пишет:

Cypriot 12.02.2021 11:14 пишет:

Макс, надо просто уметь ездить по снегу - это первое условие. Затем уже идут приводы. резина и т. д.



да, многие бездумно жмут на газ и не умееют использовать инерцию авто




Так сделала моя жена в 1-й день снежного катаклизма ))))
Но у нее менее года стажа и вообще 1-я зима за рулем. После инструктажа ездит по снегам 3-й день к ряду и горя не знает.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
38 лет (19 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38739
С нами с 25.02.2005

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Cypriot]
      12 февраля 2021 в 11:44 Гілками

Cypriot 12.02.2021 11:13 пишет:

Sashok_Accent 12.02.2021 08:21 пишет:

Я вчера наблюдал с балкона, как сосед на 3008 долго и смешно крутил колёсиками, и не мог с парклместа выскочить
Юмора добавляло то, что до него в этом месте стоял я, и я оттуда уехал
Резина у него свежий бридж хороший зимний, я смотрел потом, когда его вытолкали




Ну а я вчера видел, как возле школы откапывали Q5. Там, где я спокойно высаживаю детей, разворачиваюсь и еду домой.




Та то понятно, то я так


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Цуг]
      12 февраля 2021 в 11:50 Гілками

А мне вчера таки довелось покопать Почистили во дворе и корч оказался в снежном гараже

Змінено Paulskit (11:50 12/02/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Ganni]
      12 февраля 2021 в 12:01 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Забираю свої слова назад
Вчора ввечері всі клумби правого берегу були мої

Забираю свої слова назад   Вчора ввечері всі клумби правого берегу були мої


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет, Киев
Сообщения: 4833
С нами с 13.08.2013

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Ganni]
      12 февраля 2021 в 13:07 Гілками

Ganni 12.02.2021 12:01 пишет:

Забираю свої слова назад
Вчора ввечері всі клумби правого берегу були мої


На картинке все колеса красные от перегрева Давай подробнее, интересно же.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: R.Karp]
      12 февраля 2021 в 14:14 Гілками

Та а шо - на пустих нічних клумбах поїздив боком/позакидав дупку трохи ESP Sport це ідеал для мамкіних стрітсракерів в таку погоду

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 7411
С нами с 07.01.2008

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Ganni]
      12 февраля 2021 в 14:28 Гілками

Ganni 12.02.2021 14:14 пишет:

Та а шо - на пустих нічних клумбах поїздив боком/позакидав дупку трохи ESP Sport це ідеал для мамкіних стрітсракерів в таку погоду






я уже все парковки истер.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: -Виталя-]
      12 февраля 2021 в 14:40 Гілками

Наша людина
Я поки не добрався до паркінгів. Може на вихідних)))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
23 года за рулем, Краков - Киев
Сообщения: 3914
С нами с 18.12.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Ganni]
      12 февраля 2021 в 14:41 Гілками

Ganni 12.02.2021 14:14 пишет:

Та а шо - на пустих нічних клумбах поїздив боком/позакидав дупку трохи ESP Sport це ідеал для мамкіних стрітсракерів в таку погоду



заметил прикол что в драйве не так хорошо работает, а вот когда дсг в спорт переводищь вот тогда оно дает пошалить))) цуко умное там что-то сидит и решает за тебя


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Ganni]
      13 февраля 2021 в 21:54 Гілками

Рібяяяяятааа!
До мене лиш сьогодні дійшло: колеги по клітчастих сидушках блимкають вітаються в потоці
Я не одразу врубився, але коли мені за останні дні ВСІ проїжджаючі ГТІ мигнули, то оце з останнього підходу доперло

Я людина старомодна, тримаюся осторонь всяких двіжів і тусовок, але це прям розтопило моє серце So sweeeeet)))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36045
С нами с 13.03.2008

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Ganni]
      13 февраля 2021 в 23:59 Гілками

Ganni 13.02.2021 21:54 пишет:

Рібяяяяятааа!
До мене лиш сьогодні дійшло: колеги по клітчастих сидушках блимкають вітаються в потоці
Я не одразу врубився, але коли мені за останні дні ВСІ проїжджаючі ГТІ мигнули, то оце з останнього підходу доперло

Я людина старомодна, тримаюся осторонь всяких двіжів і тусовок, але це прям розтопило моє серце So sweeeeet)))




У нас гті/р/с3/купр та інших родичів гарбузових мало зовсім, але недавно один гті блимав теж )
Хоча ми й віддалена рідня ))

Змінено Цуг (00:00 14/02/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Цуг]
      15 февраля 2021 в 10:15 Гілками

Цуг 13.02.2021 23:59 пишет:

Ganni 13.02.2021 21:54 пишет:

Рібяяяяятааа!
До мене лиш сьогодні дійшло: колеги по клітчастих сидушках блимкають вітаються в потоці
Я не одразу врубився, але коли мені за останні дні ВСІ проїжджаючі ГТІ мигнули, то оце з останнього підходу доперло

Я людина старомодна, тримаюся осторонь всяких двіжів і тусовок, але це прям розтопило моє серце So sweeeeet)))




У нас гті/р/с3/купр та інших родичів гарбузових мало зовсім, але недавно один гті блимав теж )
Хоча ми й віддалена рідня ))


Справедливості ради ГТІ в потоці легше вичепити по морді Вже з Ркою важче)))

п.с. Віддалена рідня з Урусом і Бентайгою, а рідні брати/сестри то не віддалена рідня


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Ganni]
      15 февраля 2021 в 10:57 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

І закриваючи кому цікаво (але в першу чергу для себе) тему реального споживання європейських ГТІ в Києві
Зима, сніг, затори, добрий мінус, старт-стоп майже не працює, добрячі буксування в спробах запаркуватись, багато їзди по центру... Оце от все

І закриваючи кому цікаво (але в першу чергу для себе) тему реального споживання європейських ГТІ в Києві Зима, сніг, затори, добрий мінус, старт-стоп майже не працює, добрячі буксування в спробах запаркуватись, багато їзди по центру. Оце от все


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Цуг]
      15 февраля 2021 в 11:10 Гілками

Я не розумію як можна оцінити економічність авто по цим показникам, особливо взимку.
Багато залежить від середньої довжини маршрута - чи встигає двигун хоч якось прогрітися до того, доки приїхав в кнцеву точку. Якщо ви наїздили 400 км по місту з середньою поїздкою в 10 км - це одне. Якщоб Ви наїздили ці 400 км з середніми дистанціями в 3 км - це вже зовсім інше.

Для прикладу, здійнив недавно коротку поїздку в центр міста на 4 км - витрати були 11л/100 км. Повернувся назад тим же маршрутом (двигун ще не встиг охолонути) - витрата вже була 7л/100. Тобто я можу сказати, що в мене витрати взимку по місту 7л або 11л - і кожного разу не збрешу. Можна, звісно, брати якесь середнє значення за 500км або бак палива, проте все дуже сильно залежить від маршрутів та умов експлуатації.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4527
С нами с 27.12.2012

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Falwar]
      15 февраля 2021 в 11:37 Гілками

Falwar 15.02.2021 11:10 пишет:


Для прикладу, здійнив недавно коротку поїздку в центр міста на 4 км - витрати були 11л/100 км. Повернувся назад тим же маршрутом (двигун ще не встиг охолонути) - витрата вже була 7л/100. Тобто я можу сказати, що в мене витрати взимку по місту 7л або 11л - і кожного разу не збрешу.



На картинке Ganni средний расход с момента заправки за 396 км пробега. Все равно не то, да?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Falwar]
      15 февраля 2021 в 11:51 Гілками

Ну так я ж не за поїздку скинув - а на бак. Тут всяке було - і коротні поїздки (хоча менше 3-4км в мене не бувало, так), і довгі. І навіть молотіння на холостих - хоча я противник такого, але в хороший мінус це на жаль необхідність...
Ну і якщо ви кудись виїжджали останній тиждень, а не сиділи дома на віддаленій роботі, то знаєте, що в певні дні Київ був суцільним затором)) Тобто без різниці хто де в якому районі живе/працює...

Треба ще якось буде потестити еко-режим хоча на місці автомобіля я б власнику за таке ригнув би коробку від образи


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: skov]
      15 февраля 2021 в 11:56 Гілками

skov 15.02.2021 11:37 пишет:

Falwar 15.02.2021 11:10 пишет:


Для прикладу, здійнив недавно коротку поїздку в центр міста на 4 км - витрати були 11л/100 км. Повернувся назад тим же маршрутом (двигун ще не встиг охолонути) - витрата вже була 7л/100. Тобто я можу сказати, що в мене витрати взимку по місту 7л або 11л - і кожного разу не збрешу.



На картинке Ganni средний расход с момента заправки за 396 км пробега. Все равно не то, да?




Постарайтеся прочитати весь мій пост, а не одне речення, і буде зрозуміло чому ці середні витрати ні про що не говорять. Можна наїздити на однакових авто 400 км з однаковісінькою середньої швидкістю і отримати дуже різні витрати палива (особливо взимку), якщо середній маршрут першого водія - 2 км, а другого - 15 км; якщо авто першого ночує на вулиці, а другого - в теплому гаражі.

Змінено Falwar (11:59 15/02/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Falwar]
      15 февраля 2021 в 12:18 Гілками

Falwar 15.02.2021 11:56 пишет:

skov 15.02.2021 11:37 пишет:

Falwar 15.02.2021 11:10 пишет:


Для прикладу, здійнив недавно коротку поїздку в центр міста на 4 км - витрати були 11л/100 км. Повернувся назад тим же маршрутом (двигун ще не встиг охолонути) - витрата вже була 7л/100. Тобто я можу сказати, що в мене витрати взимку по місту 7л або 11л - і кожного разу не збрешу.



На картинке Ganni средний расход с момента заправки за 396 км пробега. Все равно не то, да?




Постарайтеся прочитати весь мій пост, а не одне речення, і буде зрозуміло чому ці середні витрати ні про що не говорять. Можна наїздити на однакових авто 400 км з однаковісінькою середньої швидкістю і отримати дуже різні витрати палива (особливо взимку), якщо середній маршрут першого водія - 2 км, а другого - 15 км.


Ніколи не розумів людей, котрі з денними пробігами в 2 км їздять на авто замість ходити пішки (да-да, навіть в таку погоду як зараз)

Хоча я не заперечуватиму, що в такому режимі цифра буде іншою

п.с. Авто ночує на вулиці

Змінено Ganni (12:19 15/02/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (23 года за рулем),
Сообщения: 12574
С нами с 17.02.2009

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Ganni]
      15 февраля 2021 в 17:57 Гілками

Ganni 15.02.2021 12:18 пишет:

Falwar 15.02.2021 11:56 пишет:

skov 15.02.2021 11:37 пишет:


В ответ на:

...




На картинке Ganni средний расход с момента заправки за 396 км пробега. Все равно не то, да?




Постарайтеся прочитати весь мій пост, а не одне речення, і буде зрозуміло чому ці середні витрати ні про що не говорять. Можна наїздити на однакових авто 400 км з однаковісінькою середньої швидкістю і отримати дуже різні витрати палива (особливо взимку), якщо середній маршрут першого водія - 2 км, а другого - 15 км.


Ніколи не розумів людей, котрі з денними пробігами в 2 км їздять на авто замість ходити пішки (да-да, навіть в таку погоду як зараз)

Хоча я не заперечуватиму, що в такому режимі цифра буде іншою

п.с. Авто ночує на вулиці


Кстати, о птичках, в субботу надо было забрать заказ на 12 кг в довольно объемной коробке, до точки выдачи - ровно километр. Пошел пешком, потому что, если бы выехал на машине - место тут же бы заняли и хрен бы я потом где приткнулся Машина тоже под окном стоит.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: GreenMile]
      15 февраля 2021 в 20:24 Гілками

GreenMile 15.02.2021 17:57 пишет:

Ganni 15.02.2021 12:18 пишет:

Falwar 15.02.2021 11:56 пишет:


В ответ на:

...





Постарайтеся прочитати весь мій пост, а не одне речення, і буде зрозуміло чому ці середні витрати ні про що не говорять. Можна наїздити на однакових авто 400 км з однаковісінькою середньої швидкістю і отримати дуже різні витрати палива (особливо взимку), якщо середній маршрут першого водія - 2 км, а другого - 15 км.


Ніколи не розумів людей, котрі з денними пробігами в 2 км їздять на авто замість ходити пішки (да-да, навіть в таку погоду як зараз)

Хоча я не заперечуватиму, що в такому режимі цифра буде іншою

п.с. Авто ночує на вулиці


Кстати, о птичках, в субботу надо было забрать заказ на 12 кг в довольно объемной коробке, до точки выдачи - ровно километр. Пошел пешком, потому что, если бы выехал на машине - место тут же бы заняли и хрен бы я потом где приткнулся Машина тоже под окном стоит.


Гусари про такі нюанси мовчать, бо вони всі поголовно живуть у будинках з власним паркінгом ага

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
14 користувачів і 215 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 346566

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія