autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Пересісти з Вольво на Лексус, чи на щось інше? (2/3)

Супер писатель! **
40 лет (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 3270
С нами с 14.12.2006

Re: Пересісти з Вольво на Лексус, чи на щось інше? [Re: iwobobul]
      23 февраля 2021 в 12:43 Гілками

iwobobul 15.02.2021 20:17 пишет:

Ні пежо ні шкода як бренди нажаль мені не імпонують.



А зря, сходите в салон посидите, потрогайте, покатайтесь. За 40к можно взять новое авто с гарантией 4-5 лет, с хорошим пакетом опций.
Я тоже люблю Вольво и искал себе xc60 первого поколения в рестайле (это еще школа вашего V40) и скажу, что тот же Кодиак очень даже не плох, особенно новый ))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
51 год (30 лет за рулем), Киев
Сообщения: 726
С нами с 30.01.2008

Re: Пересісти з Вольво на Лексус, чи на щось інше? [Re: Dmitrik]
      23 февраля 2021 в 12:45 Гілками

Dmitrik 19.02.2021 12:13 пишет:

d605 17.02.2021 12:00 пишет:

А как на счет KIA Sorento Prime? Думаю что в этом бюджете можно отличный вариант взять..
Плюс 7 мест, полный привод и всякие полезные ассистансы...
Есть тесты и обзоры на Ютюбе..



у нас такого не продається. Це за поребріком



У нас он просто Соренто..


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
40 лет (10 лет за рулем), КолоКиєва
Сообщения: 8682
С нами с 06.09.2016

Re: Пересісти з Вольво на Лексус, чи на щось інше? [Re: iwobobul]
      1 марта 2021 в 19:51 Гілками

Я так понял, что интересует долго ездить, и желательно чтоб не требователен к сервису был? Имхо, RX

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
47 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1420
С нами с 02.06.2003

Re: Пересісти з Вольво на Лексус, чи на щось інше? [Re: iwobobul]
      21 марта 2021 в 20:34 Гілками

Просто до відома:
У Лексусів у нас віддаленого пуску немає, я в салоні питав "додати опцію" - ніяк. В Америці - за підпискою є, входить в пакет послуг. Відповідно пакет не оплачений - до побачення, не працює (і через це у власників пригорає).
Можна доставити канадську приблуду - спеціально вони для вторинного ринку зробили, щоб без втручання в імобілайзер старт віддалений активувати. Ціна питання - 100 баксів + пересилка + у нас знайти прямі руки. Ну чи ставити сигналку з обходом імобілайзера "як у всіх".

Така от фігня, сам потерпаю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Сообщения: 550
С нами с 06.07.2013

Re: Пересісти з Вольво на Лексус, чи на щось інше? [Re: iwobobul]
      22 марта 2021 в 08:43 Гілками

На скільки чув, це через те, що Україна не сертифікує певні радіочастоти, на яких працює віддалений старт. Від цього в нас потерпають майже всі виробники.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
47 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1420
С нами с 02.06.2003

Re: Пересісти з Вольво на Лексус, чи на щось інше? [Re: lv_vl]
      22 марта 2021 в 11:33 Гілками

lv_vl 22.03.2021 08:43 пишет:

На скільки чув, це через те, що Україна не сертифікує певні радіочастоти, на яких працює віддалений старт. Від цього в нас потерпають майже всі виробники.




Так проблема ще у тому, що воно по підписці! От у мене в принципі біток з Америки, то воно наче й є, але немає, не працює, бо це мені треба в Штатах підписку подовжити 100уо/міс - така собі ідея. А от той самий Форд - все є і все працює "з коробки".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
40 лет (10 лет за рулем), КолоКиєва
Сообщения: 8682
С нами с 06.09.2016

Re: Пересісти з Вольво на Лексус, чи на щось інше? [Re: SeTh]
      22 марта 2021 в 11:39 Гілками

SeTh 22.03.2021 11:33 пишет:

lv_vl 22.03.2021 08:43 пишет:

На скільки чув, це через те, що Україна не сертифікує певні радіочастоти, на яких працює віддалений старт. Від цього в нас потерпають майже всі виробники.




Так проблема ще у тому, що воно по підписці! От у мене в принципі біток з Америки, то воно наче й є, але немає, не працює, бо це мені треба в Штатах підписку подовжити 100уо/міс - така собі ідея. А от той самий Форд - все є і все працює "з коробки".



Эммм, думаю, скоро все будут по подписке - и немцы, и корейцы, и французы, и тот же Форд.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Днепро...довск
Сообщения: 3989
С нами с 11.11.2005

Re: Пересісти з Вольво на Лексус, чи на щось інше? [Re: Murzik2.0]
      22 марта 2021 в 11:50 Гілками

Ну и, как я понял, Volvo On Call на битках из США тоже в Украине не работает.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Сообщения: 604
С нами с 27.07.2012

Re: Пересісти з Вольво на Лексус, чи на щось інше? [Re: iwobobul]
      23 марта 2021 в 23:48 Гілками

Как после Volvo можно смотреть в сторону лексусов и прочих ущербных дырчиков с технологиями 10-15 летней давности, огромным расходом и динамикой как у деy сенс? Только Вольво или немцы. Но главное, чтобы авто было украинское б/у, а не восстановленный хлам из сша.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
40 лет (10 лет за рулем), КолоКиєва
Сообщения: 8682
С нами с 06.09.2016

Re: Пересісти з Вольво на Лексус, чи на щось інше? [Re: tigra]
      23 марта 2021 в 23:51 Гілками

tigra 23.03.2021 23:48 пишет:

Как после Volvo можно смотреть в сторону лексусов и прочих ущербных дырчиков с технологиями 10-15 летней давности, огромным расходом и динамикой как у деy сенс? Только Вольво или немцы. Но главное, чтобы авто было украинское б/у, а не восстановленный хлам из сша.



Ну там Вольво на базе Фокуса, а так согласен, я бы себе не мог представить.
Ну и тема вброс скорее всего


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member
Сообщения: 122
С нами с 19.12.2014

Re: Пересісти з Вольво на Лексус, чи на щось інше? [Re: iwobobul]
      24 марта 2021 в 22:20 Гілками

Новая Mazda CX-9 из салона
Цена - 50к, но

Плюсы:
- новая машина
- надёжность японской машины и японская сборка
- ТО дешевле грязи
- современнее Lexus RX
- 3 ряда сидений
- музыка Bose
- CarPlay, Bluetooth
- LED фары хорошо светят
- неплохая динамика
- сама экстренно тормозит (даже при езде задним ходом)
- кожа/вентиляция на уровне
- дизайн
- удалённый запуск и метка со смартфона отлично работают (сигнализация из салона)

Минусы:
- немного рыскает морда, если тапку в пол жать
- выше бюджета

Змінено Zheka_1 (22:22 24/03/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 10
С нами с 15.02.2021

Re: Пересісти з Вольво на Лексус, чи на щось інше? [Re: iwobobul]
      18 апреля 2021 в 10:34 Гілками

Апну тему. Їздив двічі в салон і дивився RX. Минулого тижня дивився вперше, сьогодні був другий раз. На перший погляд все досить гарно і акуратно, але чим довше дивився, тим більше розчаровувався. Виглядає ніби машику з 2012 законверсували і тільки зараз поставили в салон. Ніби вона ровесник мого вольво. Дисковод для сіді на передній панелі, в 2021? Я дисків не бачив в очі десь років 10. По матеріалах теж якось не зайшло. Дивний пластик на панелі, кнопки зліва від руля (підігрів, одо, ітд) при натисканні скриплять, дисплей такого ж розміру як в моєму вольво, а йому наступного року буде 10. Джойстик/тачпад якийсь прям екстра дивний. Ну прям дуже. Решта кнопок – наприклад керування заслонкою обдува – якось непевно сидить, хитаєттся.

Дизайн кузова правда мені досі дуже подобається, аж прям не можу Дружині теж, прям пресує мене брати RX з салона. Кажуть є семимісні, правда треба чекати.

Зайшов поряд глянути Тойоти. Рав4 новий візуально подобався, але посидів і зрозумів що це не моє. Запропонували семимісний глянути хайлендер. Всередині ще більш жлобсько ніж в лексусі, кругом застарілі технології, тугеньке мультимедіа, і на третьому ряду хтось зможе сидіти лтше якщо йому відрубають ноги – підлога прям під сидіннями, хз як так.


Заїхав також в салон вольво і посидів в XC90 і XC60. Всередині 60 сподобалось більше, руль приємніший, але ззаду дві автолюльки і мама не помістяться. В 90 якось так собі. Все знайомо, комфортно, звично. Мінімалістичний дизайн подобається. Дисплей великий, але лагає як перші андроїд телефони, на скрол реагує з затримкою. Коли тримати ногу на газі, з моєю посадкою праве коліно якось дивно впираєтсья в консоль. В багажник влізе коляска для двійні. Буду пробувати на тест-драйві.

Ну і поїхав в Порше Захід далі. Спочатку сів в Тігуан (r-line) і дуже кайфанув. Мінімалістично, приємно, по дизайну прям агонь, як всередині так і по кузову. Ззаду хотілось би трохи більше місця, але люлька помістилась зліва і справа.

Потім сів в touareg. Відійти досі не можу. Це щось нереальне. Трім називався elegance здається, я прям дуже і дуже затащився. Досі трохи в шоці. З люлькою я туди не поліз, забув від захвату, але по місцю ззаду все ок.

Під кінець пішов посидіти в Q7, в плані сімейсності вона найбільше попадає в наш профіль – ззаду ізофікси на всіх трьох сидіннях (перше авто де я таке бачив), можна ставити люльки не лише збоку, а й по центру, і поміщатись біля них збоку. Але всередині в плані дизайну мені q7 зайшов набагто менше ніж тур.

Обдумую поки що з цим всім робити. На mobile.de є кіљька класних Тігуанів allspace r-line які можна було б привезти і влізти в 50к, поки виглядає як найбільш тверезий варіант. Ну або зціпивши зуби брати тур, правда покишо з практичної точки зору важко по фінансах його оправдати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2008
С нами с 06.11.2015

Re: Пересісти з Вольво на Лексус, чи на щось інше? [Re: iwobobul]
      19 апреля 2021 в 12:37 Гілками

Тур по поточним цінам - то дуже гарний вибір. Особливо у порівнянні з ХС90

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Пересісти з Вольво на Лексус, чи на щось інше? [Re: iwobobul]
      19 апреля 2021 в 13:03 Гілками

iwobobul 18.04.2021 10:34 пишет:

Запропонували семимісний глянути хайлендер. Всередині ще більш жлобсько ніж в лексусі, кругом застарілі технології, тугеньке мультимедіа, і на третьому ряду хтось зможе сидіти лтше якщо йому відрубають ноги – підлога прям під сидіннями, хз як так.


Невже в новому поколінні все так туго на гальорці? Я катався, але чомусь навіть не додумався полізти (типу що я там не бачив))
А з чим ви особисто порівнюєте? З ХС90?





iwobobul 18.04.2021 10:34 пишет:

Обдумую поки що з цим всім робити. На mobile.de є кіљька класних Тігуанів allspace r-line які можна було б привезти і влізти в 50к, поки виглядає як найбільш тверезий варіант


Та ну ладно які 50к Найбільш тверезий варіант по Оллспейсу це биток зі Штатів взяти - вийде ледь не в половину дешевше

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 10
С нами с 15.02.2021

Re: Пересісти з Вольво на Лексус, чи на щось інше? [Re: SNPTK]
      19 апреля 2021 в 13:41 Гілками

Доречі XC90 який я дивився (якась середня комплектуха, не запам‘ятав назву) коштував 52к. Я аж здивувався.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
42 года (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 4843
С нами с 04.01.2003

Re: Пересісти з Вольво на Лексус, чи на щось інше? [Re: iwobobul]
      19 апреля 2021 в 17:49 Гілками

iwobobul 18.04.2021 10:34 пишет:

Апну тему. Їздив двічі в салон і дивився RX. Минулого тижня дивився вперше, сьогодні був другий раз. На перший погляд все досить гарно і акуратно, але чим довше дивився, тим більше розчаровувався. Виглядає ніби машику з 2012 законверсували і тільки зараз поставили в салон.



4 поколение RX представили в 2015 году, фейслифт в конце 2019 почти ничего не поменяли.
У меня такой - мне нравится, но я в 2019 брал.

Думаю что в 2022 представят новое поколение (но в Украину оно можно и в 2023 доехать только - кто знает).
Сейчас возможно имеет смысл год подождать и взять новое поколение?

В 7-местном задние места меньше чем в Хайлендере, они реально для детей или для тещи в наказание. Лучше 5-местный брать.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Сообщения: 550
С нами с 06.07.2013

Re: Пересісти з Вольво на Лексус, чи на щось інше? [Re: Ganni]
      20 апреля 2021 в 13:27 Гілками

Ganni 19.04.2021 13:03 пишет:

iwobobul 18.04.2021 10:34 пишет:

Запропонували семимісний глянути хайлендер. Всередині ще більш жлобсько ніж в лексусі, кругом застарілі технології, тугеньке мультимедіа, і на третьому ряду хтось зможе сидіти лтше якщо йому відрубають ноги – підлога прям під сидіннями, хз як так.


Невже в новому поколінні все так туго на гальорці? Я катався, але чомусь навіть не додумався полізти (типу що я там не бачив))
А з чим ви особисто порівнюєте? З ХС90?



Там під заднім рядом батарея, якщо гібрид. Або можливо місце під батарею, якщо НЕгібрид. Тому так.


iwobobul 18.04.2021 10:34 пишет:

Обдумую поки що з цим всім робити. На mobile.de є кіљька класних Тігуанів allspace r-line які можна було б привезти і влізти в 50к, поки виглядає як найбільш тверезий варіант


Та ну ладно які 50к Найбільш тверезий варіант по Оллспейсу це биток зі Штатів взяти - вийде ледь не в половину дешевше



З бюджетом 50К не розумію, для чого ризикувати і дивитись на б/у чи взагалі в сторону битків?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Пересісти з Вольво на Лексус, чи на щось інше? [Re: lv_vl]
      20 апреля 2021 в 13:59 Гілками

lv_vl 20.04.2021 13:27 пишет:


Там під заднім рядом батарея, якщо гібрид. Або можливо місце під батарею, якщо НЕгібрид. Тому так.



Всі Хайлендери з мого покоління мали гібридні версії.
Просто маю підозри, що в людини взагалі нема досвіду з 7-місними кросами, бо практично скрізь лавка низько до підлоги



lv_vl 20.04.2021 13:27 пишет:

З бюджетом 50К не розумію, для чого ризикувати і дивитись на б/у чи взагалі в сторону битків?


Я винятково на ідею взяти в Європі б/у Оллспейс за 50к реагував

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 10
С нами с 15.02.2021

Re: Пересісти з Вольво на Лексус, чи на щось інше? [Re: iwobobul]
      20 апреля 2021 в 15:59 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Ну ось фото, судіть самі.

Ну ось фото, судіть самі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Пересісти з Вольво на Лексус, чи на щось інше? [Re: iwobobul]
      20 апреля 2021 в 16:20 Гілками

iwobobul 20.04.2021 15:59 пишет:

Ну ось фото, судіть самі.


Тюююю, там хороша висота як на 3й ряд кросовера То ви, я таки був правий, ніколи до цього не мали з ними справу)))

Ну може прям височезні монстри типу ЛР Диско (і якогось Ескалейда) можуть запропонувати вищу посадку для 6го і 7го пасажирів.
Але купа варіантів куди нижче посаджені (а ради приколу погляньте на гальорку РРСпорт))))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
2 користувачів і 74 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 9464

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія