autoua
×
Autoua.netФорумПивна в шинку

Нарезной короткоствол (3/14)

Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Нарезной короткоствол [Re: Caonima]
      26 февраля 2021 в 12:39 Гілками

Caonima 26.02.2021 09:09 пишет:

Panasonic 26.02.2021 08:54 пишет:



судячи з питання, пан не мав щастя спілкування з неадекватами на дорозі вночі десь далеко-далеко від обласних центрів. То спишемо те питання на невдалий жарт.
Травматичну зброю не пропонуйте, вона не зупинить нападаючих.



Что нужно сделать, чтобы таких неадекватов найти? Да еще и общаться с ними?




проблема у тому, що не ти їх, а вони тебе знаходять. І не завжди вчасно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
12 лет за рулем, Киев
Сообщения: 7720
С нами с 14.06.2011

Re: Нарезной короткоствол [Re: Ganni]
      26 февраля 2021 в 12:44 Гілками

Ganni 26.02.2021 11:29 пишет:

До речі, по об"єму магазина - в мене офіційно придбаний карабін був з магазином на 30 патронів, тобто без ніяких обмежувачів 10 патронів. Хто за цим має слідкувати і як?



Ніхто крім власника. Ключове слово "не попадатись". Саме тому я до арки купив магазинчик на 10 патронів і не парюсь з чим на відстріл їздити. Що не заважає мені мати в сейфі набір 30-40 патронних магазинів. Поки вони не приєднані до карабіна то це цілком легальний девайс.
Але я бачив як чувак приперся на відстріл з 30 зарядним і експерт акуратно йому порадив прийти завтра.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Нарезной короткоствол [Re: Банзай]
      26 февраля 2021 в 12:54 Гілками

Банзай 26.02.2021 09:21 пишет:

Panasonic 26.02.2021 08:54 пишет:

Банзай 25.02.2021 23:16 пишет:


В ответ на:

...



Только один вопрос - Что ты с ним делать будешь?




судячи з питання, пан не мав щастя спілкування з неадекватами на дорозі вночі десь далеко-далеко від обласних центрів. То спишемо те питання на невдалий жарт.
Травматичну зброю не пропонуйте, вона не зупинить нападаючих.


Пан в молодости, по долгу службы, имел опыт стрельбы из пистолета.))
По этому из опыта - ты его даже достать не успеешь. А если и достанешь, то не успеешь выстрелить. А если и выстрелишь, то скорее всего не попадешь.))
Купишь пистолет - сразу спиливай мушку.))
Ах да! Чуть не забыл!)))






Це ви про свій власний досвід? Так, якщо миттєвий напад - не встигну дістати. Але якщо стоїш вночі на трасі, де 0 авто за 5 хвилин. і тут біля тебе паркується автівка, з якої виходять 2 хлопця, а потім ще 3-й - то можна встигнути і ствол витягнути, і с запобіжника зняти. І на дістанції 2-3 метри вицілюватись не обов"язково, якщо займаєшься регулярно. Це не біатлон.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Нарезной короткоствол [Re: catkoua]
      26 февраля 2021 в 12:56 Гілками

catkoua 26.02.2021 12:44 пишет:

Ganni 26.02.2021 11:29 пишет:

До речі, по об"єму магазина - в мене офіційно придбаний карабін був з магазином на 30 патронів, тобто без ніяких обмежувачів 10 патронів. Хто за цим має слідкувати і як?



Ніхто крім власника. Ключове слово "не попадатись". Саме тому я до арки купив магазинчик на 10 патронів і не парюсь з чим на відстріл їздити. Що не заважає мені мати в сейфі набір 30-40 патронних магазинів. Поки вони не приєднані до карабіна то це цілком легальний девайс.
Але я бачив як чувак приперся на відстріл з 30 зарядним і експерт акуратно йому порадив прийти завтра.



+1, на відстріл мав "офіційні" магазини, і до АК, і до AR.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Костюммейкер ***
Киев
Сообщения: 39173
С нами с 01.06.2006

Re: Нарезной короткоствол [Re: Ganni]
      26 февраля 2021 в 13:15 Гілками

Ganni 26.02.2021 11:29 пишет:

До речі, по об"єму магазина - в мене офіційно придбаний карабін був з магазином на 30 патронів, тобто без ніяких обмежувачів 10 патронів. Хто за цим має слідкувати і як?


На очередном отстреле тебе либо сделают замечание либо не примут к отстрелу вообще. Я месяц назад отстреливал -мне сделали замечание . Ну и так понимаю если где на стрельбище пенты вдруг решат проверить вместимость магазина, может быть проблема. Грустно конечно.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
15 лет за рулем, Калуш
Сообщения: 1042
С нами с 24.07.2009

Re: Нарезной короткоствол [Re: softroom]
      26 февраля 2021 в 13:34 Гілками

softroom 26.02.2021 10:44 пишет:


Розряджений стан зброї на моє розуміння - це відсутність патрона в патроннику, зброя на запобіжнику, курок спущений.



Так я і думав. Тож все, як і було - нема в 622 наказі нічого з того, що ви собі надумали. І караули тут ні до чого, а якщо згадали, то вже варто було згадати трошки дальше - з чого починається розряджання зброї? Га? А з відєднання магазину
Тож, якщо конструктивно зброя має відємні магазини, то розряджена зброя - це зброя без патрона в патроннику і з відімкнутим магазином. Це ж стосується і пістолетів. А от з помповими рушницями єсть нюанси


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 5667
С нами с 09.02.2004

Re: Нарезной короткоствол [Re: softroom]
      26 февраля 2021 в 13:53 Гілками

в карауле по команде "заряжай" присоединяется магазин... Может, оружие уже тогда считается "заряженным"?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 7411
С нами с 07.01.2008

Re: Нарезной короткоствол [Re: Panasonic]
      26 февраля 2021 в 14:47 Гілками

Panasonic 26.02.2021 12:54 пишет:

Але якщо стоїш вночі на трасі, де 0 авто за 5 хвилин. і тут біля тебе паркується автівка, з якої виходять 2 хлопця, а потім ще 3-й - то можна встигнути і ствол витягнути, і с запобіжника зняти. І на дістанції 2-3 метри вицілюватись не обов"язково, якщо займаєшься регулярно. Це не біатлон.




ті хто вночі так пригальмовує - теж не дурні. дістануть помпу та метрів з 10-и люб'язно помашуть у вашому напрямку. а третій так зі спини люб'язно.
і тією пістолею тілки лайно зі штанів викорлупувати будете... у кращому випадку... тож не треба грати у рембо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 2505
С нами с 02.06.2008

Re: Нарезной короткоствол [Re: Ganni]
      26 февраля 2021 в 15:08 Гілками

Ganni 26.02.2021 11:29 пишет:

До речі, по об"єму магазина - в мене офіційно придбаний карабін був з магазином на 30 патронів, тобто без ніяких обмежувачів 10 патронів. Хто за цим має слідкувати і як?




НДЕКЦ при відстрілі
НП при перевірці зброї

P.S. Багато зброї продається офіційно, не відповідаючи вимозі по загальній довжині зброї. Експертів НДЕКЦ це не хвилює від слова "зовсім". Власник зброї несе індивідуальну відповідальність за відповідність вимогам.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Нарезной короткоствол [Re: -Виталя-]
      26 февраля 2021 в 15:45 Гілками

В ответ на:


ті хто вночі так пригальмовує - теж не дурні... тож не треба грати у рембо.




А я пропоную грати в Рембо? Я кажу, що захистити себе з тим же Фортом-12 більше шансів, ніж з Фортом-12Р (чи Т). Їздив з "гумою", хоча розумів, що її краще взагалі не діставати.

В ответ на:

дістануть помпу та метрів з 10-и люб'язно помашуть у вашому напрямку. а третій так зі спини люб'язно.
і тією пістолею тілки лайно зі штанів викорлупувати будете... у кращому випадку...



вже перелякався. Залиште цю байку комусь іншому.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
12 лет за рулем, Киев
Сообщения: 7720
С нами с 14.06.2011

Re: Нарезной короткоствол [Re: Panasonic]
      26 февраля 2021 в 15:59 Гілками

Panasonic 26.02.2021 15:45 пишет:

В ответ на:


ті хто вночі так пригальмовує - теж не дурні... тож не треба грати у рембо.




А я пропоную грати в Рембо? Я кажу, що захистити себе з тим же Фортом-12 більше шансів, ніж з Фортом-12Р (чи Т). Їздив з "гумою", хоча розумів, що її краще взагалі не діставати.



Ну як сказати... Навіть якщо знайдуться ремби, що на льоту розрізнять що за форт в руках в людини - гума чи бойовий - то вияснити чи там в гуму наприклад саморіз не вкручений то вже не реально. Лізти в лоб бажання пропадає різко. перевірено.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *
Сообщения: 154
С нами с 11.07.2011

Re: Нарезной короткоствол [Re: AL®]
      26 февраля 2021 в 16:33 Гілками

Уже один персанаж помахал руками и убил по не осторожности, через час его задержали.
Чтоб было если у него был ствол? - так же бы задержали черз час.
В чем прув ствола, мне не особо понятно. тем более что кому он нужен от сейчас есть.

Змінено 3bsv (16:33 26/02/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
52 года, Киев
Сообщения: 19817
С нами с 03.09.2006

Re: Нарезной короткоствол [Re: -Виталя-]
      26 февраля 2021 в 16:55 Гілками

-Виталя- 26.02.2021 14:47 пишет:

Panasonic 26.02.2021 12:54 пишет:

Але якщо стоїш вночі на трасі, де 0 авто за 5 хвилин. і тут біля тебе паркується автівка, з якої виходять 2 хлопця, а потім ще 3-й - то можна встигнути і ствол витягнути, і с запобіжника зняти. І на дістанції 2-3 метри вицілюватись не обов"язково, якщо займаєшься регулярно. Це не біатлон.




ті хто вночі так пригальмовує - теж не дурні. дістануть помпу та метрів з 10-и люб'язно помашуть у вашому напрямку. а третій так зі спини люб'язно.
і тією пістолею тілки лайно зі штанів викорлупувати будете... у кращому випадку... тож не треба грати у рембо.


Скорее нет.)) С вероятностью процентов 90 первой фразой будет что то в стиле - Ствол на землю, руки за голову, полиция.))
И потом пару месяцев СИЗО, штук 10 баксов на адвокатов. Доказываем, что не собирался нападать на сотрудников.)) Которые ехали по служебным делам и увидели подозрительный автомобиль, запаркованый ночью на трассе.))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: Нарезной короткоствол [Re: Caonima]
      26 февраля 2021 в 17:07 Гілками

Caonima 26.02.2021 09:09 пишет:

Panasonic 26.02.2021 08:54 пишет:



судячи з питання, пан не мав щастя спілкування з неадекватами на дорозі вночі десь далеко-далеко від обласних центрів. То спишемо те питання на невдалий жарт.
Травматичну зброю не пропонуйте, вона не зупинить нападаючих.



Что нужно сделать, чтобы таких неадекватов найти? Да еще и общаться с ними?




Да элементарно. Поехать на рыбалку и поставить палатку на берегу речки недалеко от села какого-то.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Нарезной короткоствол [Re: путник]
      26 февраля 2021 в 17:10 Гілками

путник 26.02.2021 15:08 пишет:

Ganni 26.02.2021 11:29 пишет:

До речі, по об"єму магазина - в мене офіційно придбаний карабін був з магазином на 30 патронів, тобто без ніяких обмежувачів 10 патронів. Хто за цим має слідкувати і як?




НДЕКЦ при відстрілі
НП при перевірці зброї

P.S. Багато зброї продається офіційно, не відповідаючи вимозі по загальній довжині зброї. Експертів НДЕКЦ це не хвилює від слова "зовсім". Власник зброї несе індивідуальну відповідальність за відповідність вимогам.


Ок, при відстрілі погоджусь. Але як бути щодо перевірки зброї поліцією? Якщо зброя окремо і магазин окремо, то сам по собі магазин, як вище написав камрад, є легальним будь-якої ємності

п.с. І про яку перевірка мова до речі? В мене дозвіл більше 10 років, ніхто не приходив нічого не перевіряв


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 2505
С нами с 02.06.2008

Re: Нарезной короткоствол [Re: Ganni]
      26 февраля 2021 в 17:36 Гілками

Ganni 26.02.2021 17:10 пишет:

путник 26.02.2021 15:08 пишет:

Ganni 26.02.2021 11:29 пишет:

До речі, по об"єму магазина - в мене офіційно придбаний карабін був з магазином на 30 патронів, тобто без ніяких обмежувачів 10 патронів. Хто за цим має слідкувати і як?




НДЕКЦ при відстрілі
НП при перевірці зброї

P.S. Багато зброї продається офіційно, не відповідаючи вимозі по загальній довжині зброї. Експертів НДЕКЦ це не хвилює від слова "зовсім". Власник зброї несе індивідуальну відповідальність за відповідність вимогам.


Ок, при відстрілі погоджусь. Але як бути щодо перевірки зброї поліцією? Якщо зброя окремо і магазин окремо, то сам по собі магазин, як вище написав камрад, є легальним будь-якої ємності

п.с. І про яку перевірка мова до речі? В мене дозвіл більше 10 років, ніхто не приходив нічого не перевіряв




Lower до Ar-15 до недавніх пір в нас навіть в Ібісі продавався без всяких дозволів. І досі наявність його просто на поличці не є злочином. Але при тому та сама деталь у поєднанні з законним upper та законним стволом - ст.263.
НП наділена правом здійснювати перевірку зброї як при транспортуванні, так і по місцю зберігання. Саме про такі перевірки я і писав.
В мене скоро 20 років і багато одиниць. Також нікого "не бачив", але це виключення лише доводить правило. За потреби все це легко відбувається.

P.S. Більше того. Поєднання РІЗНОНОМЕРНИХ але ЗАКОННИХ (вписаних в ту ж саму книжечку як РІЗНІ одиниці зброї) lower та upper Ar-15 може трактуватись як порушення тої самої 622 а то магазини, магазини...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Нарезной короткоствол [Re: Банзай]
      26 февраля 2021 в 18:56 Гілками

Банзай 26.02.2021 16:55 пишет:

-Виталя- 26.02.2021 14:47 пишет:

Panasonic 26.02.2021 12:54 пишет:

Але якщо стоїш вночі на трасі, де 0 авто за 5 хвилин. і тут біля тебе паркується автівка, з якої виходять 2 хлопця, а потім ще 3-й - то можна встигнути і ствол витягнути, і с запобіжника зняти. І на дістанції 2-3 метри вицілюватись не обов"язково, якщо займаєшься регулярно. Це не біатлон.




ті хто вночі так пригальмовує - теж не дурні. дістануть помпу та метрів з 10-и люб'язно помашуть у вашому напрямку. а третій так зі спини люб'язно.
і тією пістолею тілки лайно зі штанів викорлупувати будете... у кращому випадку... тож не треба грати у рембо.


Скорее нет.)) С вероятностью процентов 90 первой фразой будет что то в стиле - Ствол на землю, руки за голову, полиция.))
И потом пару месяцев СИЗО, штук 10 баксов на адвокатов. Доказываем, что не собирался нападать на сотрудников.)) Которые ехали по служебным делам и увидели подозрительный автомобиль, запаркованый ночью на трассе.))




Байки залишіть для водіїв-початківців. За 20+ років з ким тільки не спілкувався. І у цивільному були, і у формі. І зброю мою бачили, і не виникало зайвих питань.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
54 года (35 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5367
С нами с 16.12.2003

Re: Нарезной короткоствол [Re: AL®]
      26 февраля 2021 в 21:16 Гілками

AL® 22.02.2021 14:02 пишет:

Конечная цель - иметь пистолет.




А зачем он тебе? Поиграться, а потом будет лежать в сейфе? Или носить каждый день? Тогда попробуй - купи кобуру, положи туда килограммовую железяку, повесь на пояс и ни на минуту не расставайся с ней - только когда домой придешь и в сейф положишь. Это оружие, потерять и оставлять без надзора нельзя. Думаю, месяц потаскаешь и тебе надоест жить с пистолетом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
spd
IesuiT **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 36249
С нами с 01.10.2005

Re: Нарезной короткоствол [Re: Професор]
      26 февраля 2021 в 21:44 Гілками

Сорри, а зачем его носить постоянно? Разве для защиті жилья КС хуже длинноствольного оружия?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
54 года (35 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5367
С нами с 16.12.2003

Re: Нарезной короткоствол [Re: spd]
      26 февраля 2021 в 22:01 Гілками

spd 26.02.2021 21:44 пишет:

Сорри, а зачем его носить постоянно? Разве для защиті жилья КС хуже длинноствольного оружия?




Не знаю. Я ж и спрашиваю ТС: зачем ему пистолет? Для защиты жилья - помповое ружье лучше, а короткоствол - для ношения обычно покупают.
У меня лично нет необходимости иметь оружие в Киеве. Это лишний головняк: пистолет - не фонарик, который бросил в бардачек и забыл о нем. Или с коммерческим оружием все проще, чем с табельным? Потерял - ну черт с ним, куплю еще один пистолет?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПивна в шинку
Додаткова інформація
0 користувачів і 2 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator, Sergu44o, Hrust 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 24233

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія