autoua
×
Autoua.netФорумПивна в шинку

Нарезной короткоствол (4/14)

V.I.P *
52 года, Киев
Сообщения: 19817
С нами с 03.09.2006

Re: Нарезной короткоствол [Re: Професор]
      26 февраля 2021 в 23:08 Гілками

dotzent 26.02.2021 21:16 пишет:

Думаю, месяц потаскаешь и тебе надоест жить с пистолетом.


Месяц?)) Оптимист.)) Я когда после караула портупею с кобурой снимал впечатление было - как на свет родился.)) Так это служба. А таскать это на себе целый день добровольно - да ну его нафиг.))
Пистолет это только в кино прикольно.))
В реальной жизни всё совсем не так.))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
Сообщения: 1167
С нами с 27.03.2005

Re: Нарезной короткоствол [Re: AL®]
      26 февраля 2021 в 23:08 Гілками

AL® 22.02.2021 14:02 пишет:

Вообщем, исходя из того, что собираются разрешить наконец-то нарезной короткоствол, правда, только тем, у кого есть "опыт" 5 лет уже винтовки, решил я подумать, а может купить винтовочку тоже, абы "стаж" пошел.
Что скажете? Пока нравится калаш или m4/ar-15 но я в этом полный профан, их только по телику видел.

Конечная цель - иметь пистолет. Но его, скорее всего, будут разрешать только после 5 лет владением "длинноствола".




у меня сокурсник в органах давно уже. Как то спрашивал, почему не носишь оружие с собой. Ответ простой: захотят что то сделать, все равно сделают. Тем более сейчас за 7 лет АТО оружия на руках масса, у кого граната, у кого автомат или еще что то. И никто особо не парится. Мало того, тот кто носит на законных основаниях получает по нашему законодательству массу геморроя в случае применения оружия. Потом по судам затаскают. А анонимы никого не бояться, попробуй найди кого то потом. Вот такая вот фигня малята. А рембов из себя конечно каждый корчить может. Комментарии к законам читали? Что, думаешь если у тебя кто то сумку дергает с плеча или там стекло в машине разбил, сразу стрелять на поражение можно? Да ничего подобного.

Другой вопрос, что право на владение и ношение должно быть. Те, кто хочет себе головную боль, должны иметь этим правом пользоваться.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Z@B
V.I.P *
30 лет за рулем, Киев
Сообщения: 13280
С нами с 09.02.2013

Re: Нарезной короткоствол [Re: Ganni]
      26 февраля 2021 в 23:21 Гілками

Ganni 26.02.2021 11:29 пишет:

До речі, по об"єму магазина - в мене офіційно придбаний карабін був з магазином на 30 патронів, тобто без ніяких обмежувачів 10 патронів. Хто за цим має слідкувати і як?




Твій пєпєлац може їхати 250, але обмеження 90. Хто має слідкувати за тим, щоб не їхати більше дозволеного?
Поліція чи може виробник?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
54 года (35 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5367
С нами с 16.12.2003

Re: Нарезной короткоствол [Re: Банзай]
      27 февраля 2021 в 00:07 Гілками

Банзай 26.02.2021 23:08 пишет:

dotzent 26.02.2021 21:16 пишет:

Думаю, месяц потаскаешь и тебе надоест жить с пистолетом.


Месяц?)) Оптимист.)) Я когда после караула портупею с кобурой снимал впечатление было - как на свет родился.)) Так это служба. А таскать это на себе целый день добровольно - да ну его нафиг.))
Пистолет это только в кино прикольно.))
В реальной жизни всё совсем не так.))




Да знаю я это, поэтому и спрашиваю ТС, зачем ему нужен пистолет? В АТО я привык к тому, что всегда на ремне кобура с пистолетом, с ним живешь как с обязательным элементом одежды и уже не замечаешь дискомфорта. Но в Киеве то зачем пистолет законопослушному гражданину в спокойной мирной жизни? Оружие - это ответственность, уголовная, как по применению, так и по сохранности - о нем нужно постоянно помнить и контролировать.

Змінено dotzent (00:08 27/02/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
12 лет за рулем, Киев
Сообщения: 7720
С нами с 14.06.2011

Re: Нарезной короткоствол [Re: AL®]
      27 февраля 2021 в 04:35 Гілками

Я знаю людей, що постійно таскають ствол з собою, кожен день.
Один мєнт але з серії тих що практично завжди ходять в цивільному. Каже раніше не таскав, але вже нажив собі достатньо ворогів, щоб передумати. При чому не скриває від місцевих "на районі" цього факту, хоч носить приховано. Каже так менше бажання всяким місцевим наркоманам спробувати "провчити мєнтяру" по дорозі додому.
Інший таскає тому що він скажемо так "обмінний рішала" і немалі суми грошей теж таскає. І тим чи іншим способом всім "клієнтам" про це натякає і повідомляє. Напевне теж щоб не було лишньої спокуси.
А з мого особистого досвіду короткоствол гарна штука, але таскати його постійно смислу нема. А от в конкретних випадках - є. В дорогу далеку їдеш, гроші великі при тобі, вночі йдеш жінку зустріти, в якесь стрьомне місце лізеш - чому і ні?
Наприклад після певних ситуацій я переважно беру резиностріл з собою на природу. Один раз ним відігнав зграю бродячих собак, один раз попустив (просто показав ствол) якогось пяного рибалку бо йому здалось що я йому рибу розлякав і він на мене з палкою кинувся. А один раз нарвався на компашку обкурено-неадекватну ще й зі зброєю в них - але ця історія не для інтернету.
При цьому я також не бачу смислу тримати короткоствол виключно для "оборони дому" - тобто якщо буде заборона його носіння-возіння. Дробовик тут краще підходить, він дешевий і менінгіту документального з ним менше. Тим більше смисл дома тримати легальний пістолет без можливості вийти з ним на вулицю - чим воно відрізняється від "базарного" варіанту... Все одно в разі використання мєнти відберуть легальний.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
spd
IesuiT **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 36249
С нами с 01.10.2005

Re: Нарезной короткоствол [Re: Професор]
      27 февраля 2021 в 12:46 Гілками

dotzent 26.02.2021 22:01 пишет:

spd 26.02.2021 21:44 пишет:

Сорри, а зачем его носить постоянно? Разве для защиті жилья КС хуже длинноствольного оружия?




Не знаю. Я ж и спрашиваю ТС: зачем ему пистолет? Для защиты жилья - помповое ружье лучше, а короткоствол - для ношения обычно покупают.
У меня лично нет необходимости иметь оружие в Киеве. Это лишний головняк: пистолет - не фонарик, который бросил в бардачек и забыл о нем. Или с коммерческим оружием все проще, чем с табельным? Потерял - ну черт с ним, куплю еще один пистолет?


Я чисто теоретически с точки зрения хранения дома, доступа к месту хранения и удобства пользования в доме - кс легче, меньше, мобильнее.

Змінено spd (12:47 27/02/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
52 года, Киев
Сообщения: 19817
С нами с 03.09.2006

Re: Нарезной короткоствол [Re: spd]
      27 февраля 2021 в 13:10 Гілками

spd 27.02.2021 12:46 пишет:

Я чисто теоретически с точки зрения хранения дома, доступа к месту хранения и удобства пользования в доме - кс легче, меньше, мобильнее.


А от кого вы дома защищаться с помощью огнестрела собрались?))
Только про воров рассказывать не надо. Для этого достаточно просто крик поднять.))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
spd
IesuiT **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 36249
С нами с 01.10.2005

Re: Нарезной короткоствол [Re: Банзай]
      27 февраля 2021 в 13:36 Гілками

Банзай 27.02.2021 13:10 пишет:

spd 27.02.2021 12:46 пишет:

Я чисто теоретически с точки зрения хранения дома, доступа к месту хранения и удобства пользования в доме - кс легче, меньше, мобильнее.


А от кого вы дома защищаться с помощью огнестрела собрались?))
Только про воров рассказывать не надо. Для этого достаточно просто крик поднять.))


Одного криком и матом наругал, он в окно лез. На даче в дверь ломились - обошлось, перепутали Но есть же разніе случаи. Вопрос не "от кого", а чем удобнее.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Z@B
V.I.P *
30 лет за рулем, Киев
Сообщения: 13280
С нами с 09.02.2013

Re: Нарезной короткоствол [Re: spd]
      27 февраля 2021 в 13:41 Гілками

spd 27.02.2021 13:36 пишет:

Банзай 27.02.2021 13:10 пишет:

spd 27.02.2021 12:46 пишет:

Я чисто теоретически с точки зрения хранения дома, доступа к месту хранения и удобства пользования в доме - кс легче, меньше, мобильнее.


А от кого вы дома защищаться с помощью огнестрела собрались?))
Только про воров рассказывать не надо. Для этого достаточно просто крик поднять.))


Одного криком и матом наругал, он в окно лез. На даче в дверь ломились - обошлось, перепутали Но есть же разніе случаи. Вопрос не "от кого", а чем удобнее.




Зручнише помпою. Нетренованому влучити легше. Та й тренованому теж.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
52 года, Киев
Сообщения: 19817
С нами с 03.09.2006

Re: Нарезной короткоствол [Re: spd]
      27 февраля 2021 в 13:45 Гілками

spd 27.02.2021 13:36 пишет:

Вопрос не "от кого", а чем удобнее.


Обычным молотком, или кухонным ножом. И никаких головняков с разрешениями, хранением и так далее. ))
Только осторожней.)) А то удар средним молотком по голове это не пистолетный выстрел. Убить можно с одного раза.))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
12 лет за рулем, Киев
Сообщения: 7720
С нами с 14.06.2011

Re: Нарезной короткоствол [Re: Банзай]
      27 февраля 2021 в 14:00 Гілками

Банзай 27.02.2021 13:45 пишет:

spd 27.02.2021 13:36 пишет:

Вопрос не "от кого", а чем удобнее.


Обычным молотком, или кухонным ножом. И никаких головняков с разрешениями, хранением и так далее. ))
Только осторожней.)) А то удар средним молотком по голове это не пистолетный выстрел. Убить можно с одного раза.))



"Удобнеє" демонстративним голосним пересмикуванням затвора. Навіть стріляти не доводиться, жодного криміналу. Називається превентивне запобігання злочину. Перевірено і не раз, І не тільки на дачі.

Змінено catkoua (14:02 27/02/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
52 года, Киев
Сообщения: 19817
С нами с 03.09.2006

Re: Нарезной короткоствол [Re: catkoua]
      27 февраля 2021 в 14:09 Гілками

catkoua 27.02.2021 14:00 пишет:

Банзай 27.02.2021 13:45 пишет:

spd 27.02.2021 13:36 пишет:

Вопрос не "от кого", а чем удобнее.


Обычным молотком, или кухонным ножом. И никаких головняков с разрешениями, хранением и так далее. ))
Только осторожней.)) А то удар средним молотком по голове это не пистолетный выстрел. Убить можно с одного раза.))



"Удобнеє" демонстративним голосним пересмикуванням затвора. Навіть стріляти не доводиться, жодного криміналу. Називається превентивне запобігання злочину. Перевірено і не раз, І не тільки на дачі.


Просто крикнуть "Куда ты лезешь, [*****]" работает ничуть не хуже.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Нарезной короткоствол [Re: Банзай]
      27 февраля 2021 в 14:29 Гілками

Банзай 27.02.2021 13:45 пишет:

spd 27.02.2021 13:36 пишет:

Вопрос не "от кого", а чем удобнее.


Обычным молотком, или кухонным ножом. И никаких головняков с разрешениями, хранением и так далее. ))
Только осторожней.)) А то удар средним молотком по голове это не пистолетный выстрел. Убить можно с одного раза.))




Пан пропонує проводити бійку на мінімальній дистанції, де неабияку роль відіграє різниця у антропометричних даних обох сторін + різниця у навичках володіння холодною зброєю + інші моменти, які краще розкриють психологи? Здається, вогнепальна зброя була створена саме для того, щоб вражати супротивника якамога далі від себе, до прямого фізичного контакту.

от прям бачу картину - "стійте, нешановний лиходій, зачекайте, я вас зара тюкну молотком по голові, але не сильно, щоб не вбити! Так, добре, богатий господар, ось я зараз сяду, щоб вам зручніше було. Так добре буде?"

Змінено Panasonic (14:30 27/02/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Z@B
V.I.P *
30 лет за рулем, Киев
Сообщения: 13280
С нами с 09.02.2013

Re: Нарезной короткоствол [Re: Банзай]
      27 февраля 2021 в 14:30 Гілками

Банзай 27.02.2021 14:09 пишет:

catkoua 27.02.2021 14:00 пишет:

Банзай 27.02.2021 13:45 пишет:


В ответ на:

...



Обычным молотком, или кухонным ножом. И никаких головняков с разрешениями, хранением и так далее. ))
Только осторожней.)) А то удар средним молотком по голове это не пистолетный выстрел. Убить можно с одного раза.))



"Удобнеє" демонстративним голосним пересмикуванням затвора. Навіть стріляти не доводиться, жодного криміналу. Називається превентивне запобігання злочину. Перевірено і не раз, І не тільки на дачі.


Просто крикнуть "Куда ты лезешь, [*****]" работает ничуть не хуже.




Звук досилання патрона ще дуже ефективно впливає на неадекватних собачатників - вони відразу розуміють законність попередніх вимог взяти тварину на поводок і звалити з місць, де гуляють діти


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Нарезной короткоствол [Re: путник]
      27 февраля 2021 в 15:38 Гілками

путник 26.02.2021 17:36 пишет:

Ganni 26.02.2021 17:10 пишет:

путник 26.02.2021 15:08 пишет:


В ответ на:

...





НДЕКЦ при відстрілі
НП при перевірці зброї

P.S. Багато зброї продається офіційно, не відповідаючи вимозі по загальній довжині зброї. Експертів НДЕКЦ це не хвилює від слова "зовсім". Власник зброї несе індивідуальну відповідальність за відповідність вимогам.


Ок, при відстрілі погоджусь. Але як бути щодо перевірки зброї поліцією? Якщо зброя окремо і магазин окремо, то сам по собі магазин, як вище написав камрад, є легальним будь-якої ємності

п.с. І про яку перевірка мова до речі? В мене дозвіл більше 10 років, ніхто не приходив нічого не перевіряв




Lower до Ar-15 до недавніх пір в нас навіть в Ібісі продавався без всяких дозволів. І досі наявність його просто на поличці не є злочином. Але при тому та сама деталь у поєднанні з законним upper та законним стволом - ст.263.
НП наділена правом здійснювати перевірку зброї як при транспортуванні, так і по місцю зберігання. Саме про такі перевірки я і писав.
В мене скоро 20 років і багато одиниць. Також нікого "не бачив", але це виключення лише доводить правило. За потреби все це легко відбувається.

P.S. Більше того. Поєднання РІЗНОНОМЕРНИХ але ЗАКОННИХ (вписаних в ту ж саму книжечку як РІЗНІ одиниці зброї) lower та upper Ar-15 може трактуватись як порушення тої самої 622 а то магазини, магазини...


Знову ж таки це якщо все в зібраному стані А якщо дома в сейфі все по окремості, то з вами написаного випливає, що ні до чого не приколупаєшся

Тобто теоретично єдина можливість для НП "запалити" власника в порушенні 622 це десь на стрільбищі (при чому в самому процесі стрільби) Ну звісно за умови, що власник в усьому іншому окрім ємності дотримується правил по транспортуванні і зберіганні


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Нарезной короткоствол [Re: Z@B]
      27 февраля 2021 в 15:39 Гілками

Z@B 26.02.2021 23:21 пишет:

Ganni 26.02.2021 11:29 пишет:

До речі, по об"єму магазина - в мене офіційно придбаний карабін був з магазином на 30 патронів, тобто без ніяких обмежувачів 10 патронів. Хто за цим має слідкувати і як?




Твій пєпєлац може їхати 250, але обмеження 90. Хто має слідкувати за тим, щоб не їхати більше дозволеного?
Поліція чи може виробник?


Ця аналогія кумедна тим, що якщо нею слідувати, то мені достатньо просто не забивати одинадцятим патроном магазин і все буде законно Тобто пофіг яка номінальна ємність в тих магазинах - якщо я можу собі дозволити дорогий Ламборджинібарабан на 70-100 патронів, то головне не забивати його на 11 і більше

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
12 лет за рулем, Киев
Сообщения: 7720
С нами с 14.06.2011

Re: Нарезной короткоствол [Re: Ganni]
      27 февраля 2021 в 15:50 Гілками

Ganni 27.02.2021 15:39 пишет:

Z@B 26.02.2021 23:21 пишет:

Ganni 26.02.2021 11:29 пишет:

До речі, по об"єму магазина - в мене офіційно придбаний карабін був з магазином на 30 патронів, тобто без ніяких обмежувачів 10 патронів. Хто за цим має слідкувати і як?




Твій пєпєлац може їхати 250, але обмеження 90. Хто має слідкувати за тим, щоб не їхати більше дозволеного?
Поліція чи може виробник?


Ця аналогія кумедна тим, що якщо нею слідувати, то мені достатньо просто не забивати одинадцятим патроном магазин і все буде законно Тобто пофіг яка номінальна ємність в тих магазинах - якщо я можу собі дозволити дорогий Ламборджинібарабан на 70-100 патронів, то головне не забивати його на 11 і більше




Ні. В останній редакції 622 прописаний обмежувач. Але магазин без патронів любий легальний так само як магазин з патронами. Але без карабіну. Ну і з дозволами ясно. Бо магазин без карабіну це просто контейнер.
Відносно ловера ар15 не все так просто. В ловері УСМ а 622 його описує віднедавна як основну частину зброї що прирівнюється до ствола. Ніхто без дозволу вам це не продасть тепер. Всі претензії нашим умільцям, що умудрились легальний китайський .223 з ібісу в авто перевести. І як ідіоти попастись мєнтам.

Змінено catkoua (15:56 27/02/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Z@B
V.I.P *
30 лет за рулем, Киев
Сообщения: 13280
С нами с 09.02.2013

Re: Нарезной короткоствол [Re: Ganni]
      27 февраля 2021 в 15:51 Гілками

Ganni 27.02.2021 15:39 пишет:

Z@B 26.02.2021 23:21 пишет:

Ganni 26.02.2021 11:29 пишет:

До речі, по об"єму магазина - в мене офіційно придбаний карабін був з магазином на 30 патронів, тобто без ніяких обмежувачів 10 патронів. Хто за цим має слідкувати і як?




Твій пєпєлац може їхати 250, але обмеження 90. Хто має слідкувати за тим, щоб не їхати більше дозволеного?
Поліція чи може виробник?


Ця аналогія кумедна тим, що якщо нею слідувати, то мені достатньо просто не забивати одинадцятим патроном магазин і все буде законно Тобто пофіг яка номінальна ємність в тих магазинах - якщо я можу собі дозволити дорогий Ламборджинібарабан на 70-100 патронів, то головне не забивати його на 11 і більше




Так, можливо коректніше було б написати "може їхати 250 завдяки тюнінгу, який суперечить вимогам закону"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 2505
С нами с 02.06.2008

Re: Нарезной короткоствол [Re: Ganni]
      27 февраля 2021 в 18:07 Гілками

Ganni 27.02.2021 15:38 пишет:

путник 26.02.2021 17:36 пишет:

Ganni 26.02.2021 17:10 пишет:


В ответ на:

...



Ок, при відстрілі погоджусь. Але як бути щодо перевірки зброї поліцією? Якщо зброя окремо і магазин окремо, то сам по собі магазин, як вище написав камрад, є легальним будь-якої ємності

п.с. І про яку перевірка мова до речі? В мене дозвіл більше 10 років, ніхто не приходив нічого не перевіряв




Lower до Ar-15 до недавніх пір в нас навіть в Ібісі продавався без всяких дозволів. І досі наявність його просто на поличці не є злочином. Але при тому та сама деталь у поєднанні з законним upper та законним стволом - ст.263.
НП наділена правом здійснювати перевірку зброї як при транспортуванні, так і по місцю зберігання. Саме про такі перевірки я і писав.
В мене скоро 20 років і багато одиниць. Також нікого "не бачив", але це виключення лише доводить правило. За потреби все це легко відбувається.

P.S. Більше того. Поєднання РІЗНОНОМЕРНИХ але ЗАКОННИХ (вписаних в ту ж саму книжечку як РІЗНІ одиниці зброї) lower та upper Ar-15 може трактуватись як порушення тої самої 622 а то магазини, магазини...


Знову ж таки це якщо все в зібраному стані А якщо дома в сейфі все по окремості, то з вами написаного випливає, що ні до чого не приколупаєшся

Тобто теоретично єдина можливість для НП "запалити" власника в порушенні 622 це десь на стрільбищі (при чому в самому процесі стрільби) Ну звісно за умови, що власник в усьому іншому окрім ємності дотримується правил по транспортуванні і зберіганні




Я ж про що.
В нас країна безмежних можливостей.
P.S. Релоуд нарізного на даний момент - також ст. 263


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 2505
С нами с 02.06.2008

Re: Нарезной короткоствол [Re: Ganni]
      27 февраля 2021 в 18:15 Гілками

Ganni 27.02.2021 15:39 пишет:

Z@B 26.02.2021 23:21 пишет:

Ganni 26.02.2021 11:29 пишет:

До речі, по об"єму магазина - в мене офіційно придбаний карабін був з магазином на 30 патронів, тобто без ніяких обмежувачів 10 патронів. Хто за цим має слідкувати і як?




Твій пєпєлац може їхати 250, але обмеження 90. Хто має слідкувати за тим, щоб не їхати більше дозволеного?
Поліція чи може виробник?


Ця аналогія кумедна тим, що якщо нею слідувати, то мені достатньо просто не забивати одинадцятим патроном магазин і все буде законно Тобто пофіг яка номінальна ємність в тих магазинах - якщо я можу собі дозволити дорогий Ламборджинібарабан на 70-100 патронів, то головне не забивати його на 11 і більше




Ні. Магазин має бути обладнаним обмежувачем, який не дозволить спорядити більшу кількість набоїв. Не завжди за цим слідкують, але це привід. Я вже перестав здавати зброю в НДЕКЦ з магазинами. Їх відсутність (як і абсолютна відсутність прицілів і іншого "навесного") нікого не бентежить.

Порушенням може бути навіть замінена прицільна планка конверсійної радянської зброї, яка згідно з ДСТУ має бути з фізичним обмежувачем на позначці "300". На одному з стволів знята як сама прицільна планка, так і колодка намушника. Питання (в'ялі) при перереєстрації були тільки по відсутності планки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПивна в шинку
Додаткова інформація
0 користувачів і 1 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator, Sergu44o, Hrust 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 24232

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія