В ответ на: Я по місту перейшов на гугл,бо маршрут Вейза декілька разів вже підводив
останнім часом доводиться багато містом їздити, часом використовую навігатор (хоч місто невелике і ніби знаю його). Після 2 тижнів Вейзу теж планую перейти на Гугл, бо часто справді веде якимись дивними маршрутами... Має тенденцію завжди вести об'їзною, незалежно від часу доби та завантаженості центру.
Мені не сподобалось,що він часто веде бічними вуличками,щоб ніби виграти 1-2 хвилини,а по результату ти втрачаєш ледь не 10 хвилин Гугл в цьому плані прогнозованіший,бо в переважній більшості в об"їзд веде тільки тоді,коли на головній дорозі реальний корок
А мне понравилось как у меня случайно вышло. Вчера ехал в Одессу, по трассе шел по вейзу. На светофоре на вьезде в город навигацию вейза выключил и свернул, а стал по городу идти по гуглокартам - кроме Киева вейзом мало где пользуются и толку почти никакого в городах. Так вейз будучи свернутым, все равно продолжал вещать о ямах на улицах где я еду. Удобно - ведет гуглмапс, но и вейз иногда помогает.
Івано-Франківськ п.с. ще спостереження за тиждень. Одним словом таке з цим вейзом: оптимальний маршрут вибирає далеко не завжди. Має тенденцію або об'їздними дорогами вести, або вуличками дрібними без доріг)))
Заметил следующий нюанс: если перед камерой автоматической фиксации поставить метку о, например, ремонте (как сейчас в Чабанах по направлению в Киев), то до проезда этой метки о камере Вэйз молчит А потом уже поздно (сообщение уже в зоне фиксации камеры, метров 50). Это при скорости до 70 км/ч. Было бы логично, чтобы предупреждение о камере имело наивысший приоритет. Ну и пользователи могут вдумчивее тыкать пальчиком в экран
Было бы логично, чтобы предупреждение о камере имело наивысший приоритет.
ну по логике, некая преграда на дороге опаснее, чем камера на столбе)) но в случае с Киевом, и камерами 50 - на проспектах с отбойником....но это уже другая история
Holloween 25.03.2021 07:18 пишет: Заметил следующий нюанс: если перед камерой автоматической фиксации поставить метку о, например, ремонте (как сейчас в Чабанах по направлению в Киев), то до проезда этой метки о камере Вэйз молчит А потом уже поздно (сообщение уже в зоне фиксации камеры, метров 50). Это при скорости до 70 км/ч. Было бы логично, чтобы предупреждение о камере имело наивысший приоритет. Ну и пользователи могут вдумчивее тыкать пальчиком в экран
Точно. Не мог понять, почему перед некоторыми камерами говорит, а перед другими молчит. Патруль наверное специально перед Северным мостом стоит, чтобы о камере не сообщалось)))
Интересно как работает алгоритм определения маршрута?
К пимеру еду я по еждневному маршруту Троещина-Дорогожичи-Севастопольская, а Вайзу начинает уводить с маршрута через Спартак и Лукьяновку, показывая как самую короткую дорогу и прибытие 7.53. Думаю, ладно, время есть, экспериментировать не буду, поеду как всегда. Вейзу до Индустриального моста пытаестя меня еще пять раз сбить с толку и увести на Воздухофлотский проспект, но мне уже стало интересно, что там случилось и почему надо ехать в объезд. И что имеем, после Индустриального моста маршрут пересчитался на обычный и время прибытия 7.51.
Вопрос: Как Вайзу считает короткий маршрут, который по итогу совсем не короткий?
bog74 26.03.2021 08:30 пишет: Интересно как работает алгоритм определения маршрута?
К пимеру еду я по еждневному маршруту Троещина-Дорогожичи-Севастопольская, а Вайзу начинает уводить с маршрута через Спартак и Лукьяновку, показывая как самую короткую дорогу и прибытие 7.53. Думаю, ладно, время есть, экспериментировать не буду, поеду как всегда. Вейзу до Индустриального моста пытаестя меня еще пять раз сбить с толку и увести на Воздухофлотский проспект, но мне уже стало интересно, что там случилось и почему надо ехать в объезд. И что имеем, после Индустриального моста маршрут пересчитался на обычный и время прибытия 7.51.
Вопрос: Как Вайзу считает короткий маршрут, который по итогу совсем не короткий?
Такую ситуацию замечал уже не раз.
Я вже писав раніше про свої подібні дослідження.
Мій особистий висновок - Вейз прораховує маршрут на МОМЕНТ його запуску. А потім, як ви рушили він ПЕВНИЙ ЧАС не прораховує ВЕСЬ маршрут, а лише певний радіус навколо вас. Саме тому Вейз тупо пробує повернути вас на свій перший маршрут, хоч він явно вже не оптимальний. І ПОВНИЙ перерахунок робить лише коли ви виїдете за межі цього "спрощеного" перерахуну або пройде певний час.
Я борюся з цим дуже просто - вручну запускаю перерахунок ВСЬОГО маршруту. Періодично. І перед відомими мені потенційними розгалудженнями маршрутів. І досить часто після такого перерахунку маршрут змінюється. Жалкую, що нема спеціальної кнопки для цього дійства.
bog74 26.03.2021 08:30 пишет: Интересно как работает алгоритм определения маршрута?
Я вже писав раніше про свої подібні дослідження.
Мій особистий висновок - Вейз прораховує маршрут на МОМЕНТ його запуску. А потім, як ви рушили він ПЕВНИЙ ЧАС не прораховує ВЕСЬ маршрут, а лише певний радіус навколо вас. Саме тому Вейз тупо пробує повернути вас на свій перший маршрут, хоч він явно вже не оптимальний. І ПОВНИЙ перерахунок робить лише коли ви виїдете за межі цього "спрощеного" перерахуну або пройде певний час.
Я борюся з цим дуже просто - вручну запускаю перерахунок ВСЬОГО маршруту. Періодично. І перед відомими мені потенційними розгалудженнями маршрутів. І досить часто після такого перерахунку маршрут змінюється. Жалкую, що нема спеціальної кнопки для цього дійства.
Згоден, це було би на багато зручніше, або ще було би зручніше перераховувати весь маршрут автоматично, як на мене. Але ж ці трабли підривають основи довіри до цього навігатора
bog74 26.03.2021 08:30 пишет: Интересно как работает алгоритм определения маршрута?
Я вже писав раніше про свої подібні дослідження.
Мій особистий висновок - Вейз прораховує маршрут на МОМЕНТ його запуску. А потім, як ви рушили він ПЕВНИЙ ЧАС не прораховує ВЕСЬ маршрут, а лише певний радіус навколо вас. Саме тому Вейз тупо пробує повернути вас на свій перший маршрут, хоч він явно вже не оптимальний. І ПОВНИЙ перерахунок робить лише коли ви виїдете за межі цього "спрощеного" перерахуну або пройде певний час.
Я борюся з цим дуже просто - вручну запускаю перерахунок ВСЬОГО маршруту. Періодично. І перед відомими мені потенційними розгалудженнями маршрутів. І досить часто після такого перерахунку маршрут змінюється. Жалкую, що нема спеціальної кнопки для цього дійства.
Згоден, це було би на багато зручніше, або ще було би зручніше перераховувати весь маршрут автоматично, як на мене. Але ж ці трабли підривають основи довіри до цього навігатора
Кнопка для перерахунку маршруту виглядає як іконка "Google Maps" - один раз натиснув і до кінця поїздки все чудово показує.
bog74 26.03.2021 09:34 пишет: Згоден, це було би на багато зручніше, або ще було би зручніше перераховувати весь маршрут автоматично, як на мене. Але ж ці трабли підривають основи довіри до цього навігатора
Поки для мене особисто переваги Вейза переважують. Хоча я б загнав параметр перерахунку в оції - не так вже й тяжко це було б зробити.
Івано-Франківськ п.с. ще спостереження за тиждень. Одним словом таке з цим вейзом: оптимальний маршрут вибирає далеко не завжди. Має тенденцію або об'їздними дорогами вести, або вуличками дрібними без доріг)))
Во Франковск нет практически ни водителей, ни редакторов, поэтому по статистикой не очень хорошо. Есть там 1-2 водителя, которые оставляют ошибки, но на уточняющие вопросы никогда не отвечают. Также проблема с новостройками. На спутниках их ещё нет и рисовать не с чего. Так что, если видите ошибки, бросайте, исправим.
За три дні привіз два протоколи (прикро - розмочили. ), обидва рази вейз не попередив за камери, на оболоні не знайома камера, а у Іванкові точно нова: N50.307689, E31.085829 як мінімум у бік Київа, сртріляє назустріч. Оболонь: Героїв Сталінграду 25, N50.507666, E30.508167 їхав у напрямку північного мосту, сріляє назустріч.