autoua
×
Autoua.netФорумКурилка

А что это за мода такая - оформление сотрудника как ФОП? (16/16)

13й таксопарк ***
Киев
Сообщения: 23198
С нами с 21.03.2006

Re: А что это за мода такая - оформление сотрудника как ФОП? [Re: Outdriver]
      2 апреля 2021 в 00:40 Гілками

Outdriver 01.04.2021 19:26 пишет:

Ты определись, мы про США или Германию))))




А какая разница? ©
Главное что бы "со всей пролетарской буржуинской ненавистью" заклеймить чуждый элемент!
Всё остальное вторично.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57885
С нами с 03.09.2001

Re: А что это за мода такая - оформление сотрудника как ФОП? [Re: Vovius]
      2 апреля 2021 в 09:04 Гілками

Vovius 01.04.2021 20:45 пишет:

ти купуєш AWS продукт, і на ньому будуєш своє рішення. платиш ти за нього за підпискою. коли підписка закінчиться то він для тебе стане unavailable. перестане працювати, тому що сервіси якими він користується стануть недоступними.



Именно это и называется аренда. Так, чтоб не тратить тысячу слов.

Хотя бы потому, что из вышеописаной логики - ресторан не услуги оказывает, а продаёт продукт, состоящий из еды, тарелки и столика, да и сто продает продукт обслуживания автомобиля, ага.

Змінено Drunkard (09:06 02/04/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: А что это за мода такая - оформление сотрудника как ФОП? [Re: Drunkard]
      2 апреля 2021 в 09:12 Гілками

Drunkard 02.04.2021 09:04 пишет:

Vovius 01.04.2021 20:45 пишет:

ти купуєш AWS продукт, і на ньому будуєш своє рішення. платиш ти за нього за підпискою. коли підписка закінчиться то він для тебе стане unavailable. перестане працювати, тому що сервіси якими він користується стануть недоступними.



Именно это и называется аренда. Так, чтоб не тратить тысячу слов.


чувак, в мене якщо щось дружина там працює, ось вже більше 3х років та і я сам працюю в компанії, яка продає свої продукти за схожою схемою (і навіть я б сказав, 20 років тому цю схему придумала, думаю ти теж про неї чув). ти думаєш ми не знаємо як саме продається те, що ми виробляємо? seriously? але окей, нехай буде оренда, якщо так принципово, мені пофіг. це щоб «нє тратіть тисячу слов», ага

UPD ось тобі на останок копіпаста з landing page сайту - не повіриш - aws.amazon.com. enjoy
В ответ на:

Types of offers
Explore more than 85 products and start building on AWS using the free tier. Three different types of free offers are available depending on the product used. See below for details on each product.





Змінено Vovius (09:34 02/04/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
HiX
R.I.P (СуперСтар) ***
Одесса, Николаев
Сообщения: 4687
С нами с 27.07.2003

Re: А что это за мода такая - оформление сотрудника как ФОП? [Re: SergiyUA]
      2 апреля 2021 в 09:17 Гілками

SergiyUA 01.04.2021 15:14 пишет:

SiViG 01.04.2021 11:32 пишет:

Лично не сталкивался пока, как ФОП, но верю в закон
Про систему гарантування вкладів фізичних осіб:


Стаття 2. Визначення термінів
...
4) вкладник - фізична особа (у тому числі фізична особа - підприємець), яка уклала або на користь якої укладено договір банківського вкладу (депозиту), банківського рахунку або яка є власником іменного депозитного сертифіката;
{Пункт 4 частини першої статті 2 із змінами, внесеними згідно із Законом № 629-VIII від 16.07.2015}








Ещё раз.
Если ФОП открывает вклад/счёт не как ФОП, а как физлицо - гарантия в пределах 200К есть.
Если у ФОПА есть вклад/счёт как ФОПа - гарантии нет.
Собственно именно это в цитате и указано.




Еще раз - с 2017 года есть.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Сообщения: 4943
С нами с 15.06.2014

Re: А что это за мода такая - оформление сотрудника как ФОП? [Re: Джин]
      2 апреля 2021 в 09:53 Гілками

В ответ на:

Оказывается некотрые хотят обратно в ССССР с мегаоннами отлитого чугуна и успехами тяжелого машиностроения как мерилами развития страны.



Опять перековеркал. Где я писал про чугун и сталь? Меряй развитие выпущенными автомобилями, телевизорами, количеством проданных лицензий AWS и ARM - чем-то с большой добавленной стоимостью. Пожалуйста, никто не запрещает. Но вот будешь ты мерять развитие количеством поданных обедов в кафешках или стрижек собак - удачи. Украина будет на первом месте.
В ответ на:

В Сомали и Северной Корее с такими услугами- напряженка. В США и Германии -на любой вкус, чего душа пожелает.



Не знаю насчет США, а вот в Германии а услугами населению гораздо хуже, чем в Украине. Тут нет первых этажей жилых зданий, полностью отданных под коммерцию. Несколько ресторанов на 10 000 человек так, что на рождественский корпоратив надо бронировать столики за 2 месяца, а вечером в пятницу или субботу ты не найдешь свободного столика нигде. На стрижку собаки записывайся за 2 месяца. На СТО - за месяц. На обыкновенную стрижку или маникюр - за две недели. Два-три супермаркета на 100тыс чел и заправки на автомагистралях не через 3-5км, а 40-60 и даже реже. Зато дилер Мерса и ФВ в каждом городе.
А еще в воскресенье все закрыто, конечно. Не говори, что для тебя это откровение.
Так что сравнить с Украиной можно и я подозреваю, что в Сомали может быть все совсем неплохо, особенно в области развлечений...

В ответ на:

Во всех отношениях развитее и экономически иццивилизационно -тем большую долю в ВВП выпадает на услуги. Разные услуги. От расчетов проектов необходимых для пострения ну скажем космического корабля до стрижки собак. Для экономики пофиг. Украина пока далеко от развитости. Пэтому и доля услуг в общей структуре относительно невысока я думаю.



Чтобы ты не расстраивался:
В ответ на:

Ukraine GDP - composition by sector:
agriculture: 12.2% (2017 est.)
industry: 28.6% (2017 est.)
services: 60% (2017 est.)



И сравни это с картинками США и Германии пару страниц назад. И найди различия, показывающие развитость экономик по доле услуг в ВВП :-)

Змінено lingvo (10:17 02/04/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Сообщения: 777
С нами с 02.11.2012

Re: А что это за мода такая - оформление сотрудника как ФОП? [Re: Vovius]
      2 апреля 2021 в 22:01 Гілками

Vovius 02.04.2021 09:12 пишет:

Drunkard 02.04.2021 09:04 пишет:

Vovius 01.04.2021 20:45 пишет:

ти купуєш AWS продукт, і на ньому будуєш своє рішення. платиш ти за нього за підпискою. коли підписка закінчиться то він для тебе стане unavailable. перестане працювати, тому що сервіси якими він користується стануть недоступними.



Именно это и называется аренда. Так, чтоб не тратить тысячу слов.


чувак, в мене якщо щось дружина там працює, ось вже більше 3х років та і я сам працюю в компанії, яка продає свої продукти за схожою схемою (і навіть я б сказав, 20 років тому цю схему придумала, думаю ти теж про неї чув). ти думаєш ми не знаємо як саме продається те, що ми виробляємо? seriously? але окей, нехай буде оренда, якщо так принципово, мені пофіг. це щоб «нє тратіть тисячу слов», ага





М... Вам же ніби вже кілька разів вказали - AWS це оренда обчислювальних потужностей. Не більше. Все що ви там обчислите - ваше. Але потужності - лише в оренді.
Це ж те саме, що оренда авто - ви куди захочете, туди і поїдете, що захочете - те і перевезете. Але коли перестаєте орендувати авто - воно повертається власнику.
Або оренда будівельного інструменту - доки ви оплачуєте оренду, ви можете побудувати 100500 будинків, але від цього а) інструмент не стане вашим, б) будинки не будуть належати орендодавцю інструмента.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: А что это за мода такая - оформление сотрудника как ФОП? [Re: Slevin Oneil]
      2 апреля 2021 в 22:46 Гілками

Slevin Oneil 02.04.2021 22:01 пишет:

Vovius 02.04.2021 09:12 пишет:

Drunkard 02.04.2021 09:04 пишет:


В ответ на:

...




Именно это и называется аренда. Так, чтоб не тратить тысячу слов.


чувак, в мене якщо щось дружина там працює, ось вже більше 3х років та і я сам працюю в компанії, яка продає свої продукти за схожою схемою (і навіть я б сказав, 20 років тому цю схему придумала, думаю ти теж про неї чув). ти думаєш ми не знаємо як саме продається те, що ми виробляємо? seriously? але окей, нехай буде оренда, якщо так принципово, мені пофіг. це щоб «нє тратіть тисячу слов», ага





М... Вам же ніби вже кілька разів вказали - AWS це оренда обчислювальних потужностей. Не більше. Все що ви там обчислите - ваше. Але потужності - лише в оренді.
Це ж те саме, що оренда авто - ви куди захочете, туди і поїдете, що захочете - те і перевезете. Але коли перестаєте орендувати авто - воно повертається власнику.
Або оренда будівельного інструменту - доки ви оплачуєте оренду, ви можете побудувати 100500 будинків, але від цього а) інструмент не стане вашим, б) будинки не будуть належати орендодавцю інструмента.


ще одна бп авторитетна думка того що я запостив з сайту aws недостатньо? якщо вже так сильно не хочеться вірити інсайду з перших рук...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Сообщения: 777
С нами с 02.11.2012

Re: А что это за мода такая - оформление сотрудника как ФОП? [Re: Vovius]
      3 апреля 2021 в 01:23 Гілками

Vovius 02.04.2021 22:46 пишет:

ще одна бп авторитетна думка того що я запостив з сайту aws недостатньо? якщо вже так сильно не хочеться вірити інсайду з перших рук...



На парканах також пишуть... але там таки дрова.
Почитали би краще самі, що таке AWS https://aws.amazon.com/what-is-aws/ (якщо складно - можете просто порахувати, скільки разів там зустрічаються слова service і product).
Якщо воно виглядає як оренда, плаває як оренда, і крякає як оренда - то це напевно і є оренда.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: А что это за мода такая - оформление сотрудника как ФОП? [Re: Slevin Oneil]
      3 апреля 2021 в 02:01 Гілками

Тобто, те, як сам себе класифікує виробник і пише про це на власному сайті, з якого я запостив - це як "на паркані"? реально чим далі тим смішніше
Ладно, мабуть останнє що я напишу по цій темі - кому цікаво, подивіться що таке PaaS, наприклад, ось тут:
https://www.firmhouse.com/blog/what-is-product-as-a-service-paas
всі кому далі хочеться переконати мене в тому, що я знаю з першоджерела, об'являються переможцями

Змінено Vovius (02:09 03/04/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Сообщения: 777
С нами с 02.11.2012

Re: А что это за мода такая - оформление сотрудника как ФОП? [Re: Vovius]
      3 апреля 2021 в 02:24 Гілками

Vovius 03.04.2021 02:01 пишет:

Тобто, те, як сам себе класифікує виробник і пише про це на власному сайті, з якого я запостив - це як "на паркані"? реально чим далі тим смішніше
Ладно, мабуть останнє що я напишу по цій темі - кому цікаво, подивіться що таке PaaS, наприклад, ось тут:
https://www.firmhouse.com/blog/what-is-product-as-a-service-paas
всі кому далі хочеться переконати мене в тому, що я знаю з першоджерела, об'являються переможцями



Тобто, навіть порахувати не вдалося? Нічого, буває...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43885
С нами с 14.10.2011

Re: А что это за мода такая - оформление сотрудника как ФОП? [Re: Slevin Oneil]
      3 апреля 2021 в 09:34 Гілками

Slevin Oneil 02.04.2021 22:01 пишет:

Vovius 02.04.2021 09:12 пишет:

Drunkard 02.04.2021 09:04 пишет:


В ответ на:

...




Именно это и называется аренда. Так, чтоб не тратить тысячу слов.


чувак, в мене якщо щось дружина там працює, ось вже більше 3х років та і я сам працюю в компанії, яка продає свої продукти за схожою схемою (і навіть я б сказав, 20 років тому цю схему придумала, думаю ти теж про неї чув). ти думаєш ми не знаємо як саме продається те, що ми виробляємо? seriously? але окей, нехай буде оренда, якщо так принципово, мені пофіг. це щоб «нє тратіть тисячу слов», ага





М... Вам же ніби вже кілька разів вказали - AWS це оренда обчислювальних потужностей. Не більше. Все що ви там обчислите - ваше. Але потужності - лише в оренді.
Це ж те саме, що оренда авто - ви куди захочете, туди і поїдете, що захочете - те і перевезете. Але коли перестаєте орендувати авто - воно повертається власнику.
Або оренда будівельного інструменту - доки ви оплачуєте оренду, ви можете побудувати 100500 будинків, але від цього а) інструмент не стане вашим, б) будинки не будуть належати орендодавцю інструмента.



Хех, я так понимаю, что IaaS, Paas, SaaS, FaaS тебе ни о чем не говорят?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Харьков
Сообщения: 4618
С нами с 12.01.2004

Re: А что это за мода такая - оформление сотрудника как ФОП? [Re: Mookker]
      3 апреля 2021 в 10:32 Гілками

Mookker 03.04.2021 09:34 пишет:

Slevin Oneil 02.04.2021 22:01 пишет:

Vovius 02.04.2021 09:12 пишет:


В ответ на:

...



чувак, в мене якщо щось дружина там працює, ось вже більше 3х років та і я сам працюю в компанії, яка продає свої продукти за схожою схемою (і навіть я б сказав, 20 років тому цю схему придумала, думаю ти теж про неї чув). ти думаєш ми не знаємо як саме продається те, що ми виробляємо? seriously? але окей, нехай буде оренда, якщо так принципово, мені пофіг. це щоб «нє тратіть тисячу слов», ага





М... Вам же ніби вже кілька разів вказали - AWS це оренда обчислювальних потужностей. Не більше. Все що ви там обчислите - ваше. Але потужності - лише в оренді.
Це ж те саме, що оренда авто - ви куди захочете, туди і поїдете, що захочете - те і перевезете. Але коли перестаєте орендувати авто - воно повертається власнику.
Або оренда будівельного інструменту - доки ви оплачуєте оренду, ви можете побудувати 100500 будинків, але від цього а) інструмент не стане вашим, б) будинки не будуть належати орендодавцю інструмента.



Хех, я так понимаю, что IaaS, Paas, SaaS, FaaS тебе ни о чем не говорят?


принципиально, правильным является подход "если есть ключевые признаки аренды - то это аренда, независимо от того, как это назвал продавец".

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (19 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38762
С нами с 25.02.2005

Re: А что это за мода такая - оформление сотрудника как ФОП? [Re: juristkostya]
      3 апреля 2021 в 10:48 Гілками

Какой увлекательный спор

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43885
С нами с 14.10.2011

Re: А что это за мода такая - оформление сотрудника как ФОП? [Re: Sashok_Accent]
      3 апреля 2021 в 11:47 Гілками

я уже забыл о чем, кажется началось с того, амазон продуктовая компания, или сервисная

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Сообщения: 777
С нами с 02.11.2012

Re: А что это за мода такая - оформление сотрудника как ФОП? [Re: Mookker]
      3 апреля 2021 в 13:43 Гілками

Mookker 03.04.2021 11:47 пишет:

я уже забыл о чем, кажется началось с того, амазон продуктовая компания, или сервисная



Амазон заробляє на тому, що здає в оренду продукти власного виробництва.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43885
С нами с 14.10.2011

Re: А что это за мода такая - оформление сотрудника как ФОП? [Re: Slevin Oneil]
      3 апреля 2021 в 13:53 Гілками

Slevin Oneil 03.04.2021 13:43 пишет:

Mookker 03.04.2021 11:47 пишет:

я уже забыл о чем, кажется началось с того, амазон продуктовая компания, или сервисная



Амазон заробляє на тому, що здає в оренду продукти власного виробництва.



ну это же не совсем тоже самое, чтобы они купили миллион компьютеров, и сдавали их в аренду


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Сообщения: 805
С нами с 25.12.2007

Re: А что это за мода такая - оформление сотрудника как ФОП? [Re: Mookker]
      3 апреля 2021 в 21:13 Гілками

Так они сервера фопами оформляют или шо?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57885
С нами с 03.09.2001

Re: А что это за мода такая - оформление сотрудника как ФОП? [Re: Mookker]
      3 апреля 2021 в 22:00 Гілками

Mookker 03.04.2021 13:53 пишет:

Slevin Oneil 03.04.2021 13:43 пишет:

Mookker 03.04.2021 11:47 пишет:

я уже забыл о чем, кажется началось с того, амазон продуктовая компания, или сервисная



Амазон заробляє на тому, що здає в оренду продукти власного виробництва.



ну это же не совсем тоже самое, чтобы они купили миллион компьютеров, и сдавали их в аренду



Это, собственно, почему именно "не совсем то же самое", если в реальности это именно так и есть? С точностью до прослойки виртуальных компов между миллионом компьютеров, и пользователями?

Продукт в aws, конечно, тоже есть - их весь интерфейс управления этими виртуальными компьютерами. Только его они не продают вообще.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57885
С нами с 03.09.2001

Re: А что это за мода такая - оформление сотрудника как ФОП? [Re: Vovius]
      3 апреля 2021 в 22:03 Гілками

Vovius 03.04.2021 02:01 пишет:

Тобто, те, як сам себе класифікує виробник і пише про це на власному сайті, з якого я запостив - це як "на паркані"?



АО "МММ" в своей рекламе вообще семейное счастье семьи голубковых продавали. А в реальности - сами знаете что.
Элита-центр - продавала квартиры, а в реальности - тоже сами знаете что.
Автоваз заявляет, что продаёт автомобили, и тут сами знаете в реальности что.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКурилка
Додаткова інформація
0 користувачів і 8 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 8281

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія