autoua
Autoua.netФорумДача

Порадьте з малиною,слабо росте.

Достоевский *
20 лет за рулем, Галичина
С нами с 19.12.2007

Порадьте з малиною,слабо росте.
      31 марта 2021 в 18:09 Ветвями

Скоро можна саджати. Пару років пробую різні сорти,різні варіанти посадки ,різне підживлення ,різні місця і не йде.
Саджав і з горшків,і куплену з коренем і навіть з лісу минулого року накопав,не йде! Тобто те що посадив приживається,деяка навіть росте,але буквально рік-два і зачахає. Про те щоб розростатися навіть мови нема. Пробував підживляти і нітроамофоскою,і нітроамофоска з салітрою,і попіл,і гній відстояний з водою ( в землю перед посадкою) і ефекту майже ніякого. Кидав літом полив навіть на частину постійний крапельний. При тому польська ожина без колючок більш менш норм росте(саджена з горшків) а малина от ні в яку. Це ж проста як двері культура,у мене в бабці колись вона просто росла,ніхто нею взагалі не заморочувався,розросталася що аж прополювали.
В чому може бути причина? Ділянка трохи під нахилом,може в волозі проблема? Але поливаю,плюс тіні дуже мало,просто такого місця нема,великі дерева відсутні. Городу в мене взагалі нема,ділянка вся газон + дерева і виділені місця під малину,ожину та інші кущі.Може і земля сама погана? Там крім трави ніхто ніколи нічого не садив.

Изменено Ґоцул (18:13 31/03/2021)

Распечатать   Напомнить!   Уведомить модератора   Отправить по E-mail
старый писатель ***
43 года, Киев
С нами с 28.10.2003

Re: Порадьте з малиною,слабо росте. [Re: Ґоцул]
      1 апреля 2021 в 14:47 Ветвями

Як вона зимує? Ви вкриваєте на зиму чимось? Обрізаєте після плодоношення? Як варіант, може коріння підмерзати зимою, сніг не затримується на ділянці - бо схил. Чи дійсно погана земля, дуже глиняна наприклад. Тоді потрібно перекопати з перегноєм, внести його багато. Ну і тінь повинна хоч трошки часу бути, якщо весь день на сонці - може і згорає. Я так садила років 5 назад - на повнітю відкриту ділянку, як віноград - то вона вся і погоріла і засохла Сбробуйте посадити пару кущів в іншому місці, якщо є можливість і поспостерігайте.

старый писатель ***
43 года, Киев
С нами с 28.10.2003

1 апреля 2021 в 20:54 Ветвями

еще вспомнила! малину садят обычно вдоль заборов или вдоль стены дома (в моем случает я посадила с торца дома соседей), она не переносит сквозняки и холодный ветер.

Супер писатель! **
38 лет (19 лет за рулем), Львів
С нами с 26.01.2012

Re: Порадьте з малиною,слабо росте. [Re: Toma]
      1 апреля 2021 в 22:55 Ветвями

Фіговий сорт. На попередньому місці проживання малина росла як кропива. Ніяких укривань, добрив чи чогось такого. З першим снігом скошував всьо в ноль і на другий рік ще мощніше було. Цілі джунглі. Під 2.5 метри. Вже не знав, кому роздавати.

Тому найдіть в когось такий сорт, викопайте з десяток корчиків і успіхів

Изменено Khimik (22:57 01/04/2021)

Достоевский *
С нами с 19.12.2007

Re: Порадьте з малиною,слабо росте. [Re: Toma]
      2 апреля 2021 в 09:59 Ветвями

Toma 01.04.2021 14:47 пишет:

Як вона зимує? Ви вкриваєте на зиму чимось? Обрізаєте після плодоношення? Як варіант, може коріння підмерзати зимою, сніг не затримується на ділянці - бо схил. Чи дійсно погана земля, дуже глиняна наприклад. Тоді потрібно перекопати з перегноєм, внести його багато. Ну і тінь повинна хоч трошки часу бути, якщо весь день на сонці - може і згорає. Я так садила років 5 назад - на повнітю відкриту ділянку, як віноград - то вона вся і погоріла і засохла Сбробуйте посадити пару кущів в іншому місці, якщо є можливість і поспостерігайте.

Вринципі у мене не настільки крутий схил щоб аж сніг не стояв. І в мене не сохне,а от саме зачахає.З перегноєм спробувати можна,правда роботи багато,це треба розкопати ділянку повністю там де малина.

Достоевский *
С нами с 19.12.2007

Re: Порадьте з малиною,слабо росте. [Re: Khimik]
      2 апреля 2021 в 10:01 Ветвями

Khimik 01.04.2021 22:55 пишет:

Фіговий сорт. На попередньому місці проживання малина росла як кропива. Ніяких укривань, добрив чи чогось такого. З першим снігом скошував всьо в ноль і на другий рік ще мощніше було. Цілі джунглі. Під 2.5 метри. Вже не знав, кому роздавати.

Тому найдіть в когось такий сорт, викопайте з десяток корчиків і успіхів

От і в моїх родичів все так без проблем росло.Щоб там хтось малиною цілеспрямовано займався,підживлював такого взагалі не було.

опытный писатель **
23 года за рулем, Киев
С нами с 08.02.2005

2 апреля 2021 в 12:31 Ветвями

Может быть несовместимость. Например, малина не будет рости под черешней.

Достоевский **
Киев
С нами с 20.09.2001

2 апреля 2021 в 13:25 Ветвями

думаю, це якість землі + схил.
Хоча це пов'язано. На схилі вода вимиває корисні речовини та не зволожує її.
Альтернатива - виноград

Супер писатель! ***
Днепро...довск
С нами с 11.11.2005

Re: Порадьте з малиною,слабо росте. [Re: maxsakh]
      2 апреля 2021 в 13:31 Ветвями

В ответ на:

Например, малина не будет рости под черешней.

Не думаю что вишня кардинально отличается от череши. Но у бабушки всегда малина росла за домом под чернокоркой...

Достоевский *
С нами с 19.12.2007

5 апреля 2021 в 11:12 Ветвями

Спробував сорт наш,український.Точно можна сказати що польські у мене добре рости не хочуть. Називається якось чи велетень чи гігант. Багато не садив,5 штучок всього. Спробую ще інші сорти в інших місцях.Перегною зараз просто нема,фізично ніде взяти. Тому замінив добривами.Все робив як книжка пише,перед посадкою замочив на 2 години,добре зволожив і місце посадки і т д. Побачимо.

Autoua.netФорумДача
Дополнительная информация
0 пользователей и 0 пожелавших остаться неизвестными читают этот форум.

Модератор:  moderator, Outdriver 

Распечатать всю тему

Права