autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Чупра 300 бу (4/8)

IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36075
С нами с 13.03.2008

Re: Чупра 300 бу [Re: Цуг]
      5 апреля 2021 в 12:40 Гілками
V.I.P **
Re: Чупра 300 бу [Re: pacak]
      5 апреля 2021 в 12:53 Гілками

То что на видео умеет делать XDS + TSC уже почти десятилетие. Что с дифом, что без. Причину букса - недостаточный зацеп передних колес, межколесный дифференциал спереди убрать никак не может. Тут как раз электроника работает гораздо эффективнее, задача дозировано выдавать ровно столько мощности, сколько может переварить передняя ось без срыва в букс. На этом строятся все системы Launch Control в том числе.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36075
С нами с 13.03.2008

Re: Чупра 300 бу [Re: Paulskit]
      5 апреля 2021 в 12:58 Гілками

Paulskit 05.04.2021 12:53 пишет:

То что на видео умеет делать XDS + TSC уже почти десятилетие. Что с дифом, что без. Причину букса - недостаточный зацеп передних колес, межколесный дифференциал спереди убрать никак не может. Тут как раз электроника работает гораздо эффективнее, задача дозировано выдавать ровно столько мощности, сколько может переварить передняя ось без срыва в букс. На этом строятся все системы Launch Control в том числе.




мо й так, але я щось не пригадую, щоб у мене було таке, що двигун душиться, бо колеса пробуксовують. А ми ж про це говорили


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Чупра 300 бу [Re: Цуг]
      5 апреля 2021 в 13:01 Гілками

Цуг 05.04.2021 12:58 пишет:

Paulskit 05.04.2021 12:53 пишет:

То что на видео умеет делать XDS + TSC уже почти десятилетие. Что с дифом, что без. Причину букса - недостаточный зацеп передних колес, межколесный дифференциал спереди убрать никак не может. Тут как раз электроника работает гораздо эффективнее, задача дозировано выдавать ровно столько мощности, сколько может переварить передняя ось без срыва в букс. На этом строятся все системы Launch Control в том числе.




мо й так, але я щось не пригадую, щоб у мене було таке, що двигун душиться, бо колеса пробуксовують. А ми ж про це говорили




Это есть в настройках XDS. По дефолту у меня тоже была тема, что колеса в буксе прыгают, а машина не едет. Не знаю зачем они это с завода делают.
P.S. Если что, речь не о подобии работы ESP когда мощность убирается резко что машина аж дергается, а наоборот, о дозированной подаче.
Я точных настроек уже не помню, больше 5 лет прошло, но точно XDS=Strong + TSC Enable.

Пример с драйва:
https://www.drive2.ru/l/451507304194375731/

Змінено Paulskit (13:05 05/04/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 1726
С нами с 08.03.2007

Re: Чупра 300 бу [Re: Paulskit]
      5 апреля 2021 в 13:13 Гілками

Paulskit 05.04.2021 13:01 пишет:


Это есть в настройках XDS. По дефолту у меня тоже была тема, что колеса в буксе прыгают, а машина не едет. Не знаю зачем они это с завода делают.




попытаюсь описать как это происходит на том что есть сейчас

- леон мех есть только антибус (есп нет), стартуем на сухом допустим с 3000+ трохан подпаливая сцепу, даже атмоовоща достаточно чтобы 225 резина уже начала срываться ритмично. Делает это обычно 1 колесо т.к. редко асфальт ровный и одинаковый под обоими колесами. Антибукс активно душит только зимой на слызоте, а на сухом особо не замечал (мб потому что пробуксовка небольшая и абс ее не ловит)

- на ауде есть есп хдс ну она свежая, но если резво нажать на газ на старте отчетливо слышно визги 1-го колеса недолго но есть (ну там резя 215 еще и высокий пофиль ее несложно намотать даж 1.4тси). Я предполагаю, что эта муфта должна чутка блокать диф и недопускать вот такого подпрыгивания или кратковременного букса 1го колеса (только оба если зацепа не хватает).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36075
С нами с 13.03.2008

Re: Чупра 300 бу [Re: pacak]
      5 апреля 2021 в 13:24 Гілками

pacak 05.04.2021 13:13 пишет:

Paulskit 05.04.2021 13:01 пишет:


Это есть в настройках XDS. По дефолту у меня тоже была тема, что колеса в буксе прыгают, а машина не едет. Не знаю зачем они это с завода делают.




попытаюсь описать как это происходит на том что есть сейчас

- леон мех есть только антибус (есп нет), стартуем на сухом допустим с 3000+ трохан подпаливая сцепу, даже атмоовоща достаточно чтобы 225 резина уже начала срываться ритмично. Делает это обычно 1 колесо т.к. редко асфальт ровный и одинаковый под обоими колесами. Антибукс активно душит только зимой на слызоте, а на сухом особо не замечал (мб потому что пробуксовка небольшая и абс ее не ловит)

- на ауде есть есп хдс ну она свежая, но если резво нажать на газ на старте отчетливо слышно визги 1-го колеса недолго но есть (ну там резя 215 еще и высокий пофиль ее несложно намотать даж 1.4тси). Я предполагаю, что эта муфта должна чутка блокать диф и недопускать вот такого подпрыгивания или кратковременного букса 1го колеса (только оба если зацепа не хватает).




на словах якось все складно

дивись на слід від шин із 20 секунди. Буде шліфувати обома!


http://youtu.be/8lG728Zy0aw


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Чупра 300 бу [Re: Цуг]
      5 апреля 2021 в 13:28 Гілками

Короче надо брать

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 1726
С нами с 08.03.2007

Re: Чупра 300 бу [Re: Paulskit]
      5 апреля 2021 в 13:38 Гілками

Paulskit 05.04.2021 13:28 пишет:

Короче надо брать




епт фтуя уже не торт - по традиции нада обисріть, чтоб ТС-у неповадно было

собсно нада сначала глянуть тот единственный варик что сейчас есть на риа.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3164
С нами с 02.02.2008

Re: Чупра 300 бу [Re: Цуг]
      5 апреля 2021 в 13:50 Гілками

а чего б ей в этих условиях одним шлифовать?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36075
С нами с 13.03.2008

Re: Чупра 300 бу [Re: pacak]
      5 апреля 2021 в 13:52 Гілками

pacak 05.04.2021 13:38 пишет:


епт фтуя уже не торт - по традиции нада обисріть, чтоб ТС-у неповадно было




так нема кому. Тут всього дві купри і може із пів десятка кілька людей, котрі знають що воно й до чого

хоча про що я. Завжди має знайтись хтось, хто скаже, що ліпше дизельну октавію, камрі чи кросовер


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36075
С нами с 13.03.2008

Re: Чупра 300 бу [Re: Andrey120]
      5 апреля 2021 в 13:55 Гілками

Andrey120 05.04.2021 13:50 пишет:

а чего б ей в этих условиях одним шлифовать?




Віриш чи ні, але як вона шліфує - ну взагалі не суттєво Вона створена не для драгу, це просто треба прийняти


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
35 лет (18 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5236
С нами с 17.01.2009

Re: Чупра 300 бу [Re: Цуг]
      5 апреля 2021 в 14:14 Гілками

а вот с той эпохи как завозили мацзды 3 мпс - больше у мазд, ну новых генераций, не было таких заряженных хэтчей? там вроде тоже была блокировка диффа
ну и я так понял фокуст СТ у нас еще более редкий зверек, чем любые купры -->

Змінено MakaBuka (14:15 05/04/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36075
С нами с 13.03.2008

Re: Чупра 300 бу [Re: MakaBuka]
      5 апреля 2021 в 14:18 Гілками

MakaBuka 05.04.2021 14:14 пишет:

а вот с той эпохи как завозили мацзды 3 мпс - больше у мазд, ну новых генераций, не было таких заряженных хэтчей? там вроде тоже была блокировка диффа
ну и я так понял фокуст СТ у нас еще более редкий зверек, чем любые купры




фокусів СТ якраз більше (їх недавно за гарними цінами продавали), але вони повільніші. А от РС точно менше

Змінено Цуг (14:18 05/04/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3164
С нами с 02.02.2008

Re: Чупра 300 бу [Re: Цуг]
      5 апреля 2021 в 14:18 Гілками

Тю, причем тут драг?) Ты прикрепил видео как аргумент в разговоре о том как блока помогает меньше буксовать при старте, не?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36075
С нами с 13.03.2008

Re: Чупра 300 бу [Re: Andrey120]
      5 апреля 2021 в 14:26 Гілками

Andrey120 05.04.2021 14:18 пишет:

Тю, причем тут драг?) Ты прикрепил видео как аргумент в разговоре о том как блока помогает меньше буксовать при старте, не?




Нє, ти пропустив ось це
pacak 05.04.2021 13:13 пишет:


- на ауде есть есп хдс ну она свежая, но если резво нажать на газ на старте отчетливо слышно визги 1-го колеса недолго но есть (ну там резя 215 еще и высокий пофиль ее несложно намотать даж 1.4тси). Я предполагаю, что эта муфта должна чутка блокать диф и недопускать вот такого подпрыгивания или кратковременного букса 1го колеса (только оба если зацепа не хватает).





Відосік ілюстрував, що свистіти буде обома


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Чупра 300 бу [Re: MakaBuka]
      5 апреля 2021 в 14:50 Гілками

MakaBuka 05.04.2021 14:14 пишет:

а вот с той эпохи как завозили мацзды 3 мпс - больше у мазд, ну новых генераций, не было таких заряженных хэтчей? там вроде тоже была блокировка диффа
ну и я так понял фокуст СТ у нас еще более редкий зверек, чем любые купры




В америке есть 3 с 2.5 турбо. Но что Фокус, что Мазда будут более медленными, как не крути.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Чупра 300 бу [Re: Цуг]
      5 апреля 2021 в 15:30 Гілками

Цуг 05.04.2021 11:38 пишет:

Ganni 05.04.2021 11:04 пишет:

Почув, дякую.
Але я більше про те, що невже інші виробники не вміють в якісні шини для потужних авто?
Мова винятково про топ-лінійку звісно (приміром у Нокіан є по-моєму серія Black для спортивних авто... впевнений, щось подібне і в решти іменитих брендів має бути)
В чому секрет саме Мішленів? i'm just curious...




Почув, дякую

Це все одно, що казати "ну блін, багато виробників випускають машини! Чим додж чарджер гірший за бмв м5? теж швидкий, дешевший!" Але є одне але


Ну я ж спецом означив топ-лінійку - тобто замість доджа чарджера як альтернатива М5 мабуть жеж на ринку є Панамера, Мерс АМГ, Ауді РС, Яга СВР нє? Чому одразу РосаваЧарджер))))
Я зараз не піддаю сумніву авторитет прашарених хотхетчерів якщо що


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36075
С нами с 13.03.2008

Re: Чупра 300 бу [Re: Ganni]
      5 апреля 2021 в 15:46 Гілками

Ganni 05.04.2021 15:30 пишет:

Ну я ж спецом означив топ-лінійку - тобто замість доджа чарджера як альтернатива М5 мабуть жеж на ринку є Панамера, Мерс АМГ, Ауді РС, Яга СВР нє? Чому одразу РосаваЧарджер))))
Я зараз не піддаю сумніву авторитет прашарених хотхетчерів якщо що






Щоб бути геть об'єктивним, я мав би спробувати всі гуми для всяких перформенс карс. Але зрозуміло, що це нереально. Тому, як і всі, поліз в інтернет і читав тести-порівняння і пишуть у купрагрупах. Ну от чомусь так є, що не знайшовся конкурент.

Єдине з чим порівнював особисто - стокові піреллі п-зеро (якась ще специфічна модель, бо довелось шукати їх через Вєталя по європах). Теж ніби модель для швидких машин. Але різниця величезна. Це з врахуванням того, що я, вочевидь, чурбан, бо не бачу різниці між нашим бензином і європейським і всьо такоє. Бо є очевидна річ, котру не можливо не помітити. Wheel hop. І те, коли він з'являється. На піреллі він був дуже часто, коли стартуєш "газ до блєхи". Звісно, при прогрітій гумі і теплому асфальті, його менше. А на PS4S його значно менше. Не в кілька гарячих днів на рік

таки докину пару лінків
https://www.tirerack.com/tires/tests/chartDisplay.jsp?ttid=223

чи от так
https://www.autoguide.com/best-performance-tires-and-why-you-need-them

конєшно, можна припустити, що існує нічим не гірша модель іншого виробника. Але навіщо шукати і перевіряти самостійно, якщо все вже зроблено до мене?

Змінено Цуг (15:48 05/04/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Чупра 300 бу [Re: Paulskit]
      5 апреля 2021 в 15:56 Гілками

Paulskit 05.04.2021 12:01 пишет:

Ganni 05.04.2021 11:04 пишет:

Цуг 05.04.2021 07:32 пишет:


В ответ на:

...




Як мінімум, зменшують шанси wheel hop при різкому старті. І прості пробуксовки, скажімо, при обгонах.
Дуже хороші шини, але на потужному передньому приводі просто must have


Почув, дякую.
Але я більше про те, що невже інші виробники не вміють в якісні шини для потужних авто?
Мова винятково про топ-лінійку звісно (приміром у Нокіан є по-моєму серія Black для спортивних авто... впевнений, щось подібне і в решти іменитих брендів має бути)
В чому секрет саме Мішленів? i'm just curious...




Понятие "якісні шини" очень расплывчатое. Что считать качественной шиной? Ту у которой уровень шума низкий или ту которая ходит долго? Может быть что на первом месте rolling resistance (читай расход), а может - качество зацепа.

Секрет Мишленов в том, что они очень удачно в себе совместили те качества которые чаще всего ценят владельцы более мощных авто: зацеп, управляемость в различных погодных условиях, короткий тормозной путь. В минусах - комфорт и износ, они выше чем в обычных, не UHP шинах.


Для мене якісна шина це перш за все максимально безпечна (все що в шинах вкладається в це слово). ІМХО спортивні характеристики типу хорошого держака чи короткого гальмівного шляху це похідне від безпекових показників
Далі комфорт і витривалість (ще не вистачало щоб гума програвала кожному українському отвору з якого дихає рідний чорнозем)))))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Чупра 300 бу [Re: Цуг]
      5 апреля 2021 в 15:59 Гілками

Цуг 05.04.2021 15:46 пишет:

Ganni 05.04.2021 15:30 пишет:

Ну я ж спецом означив топ-лінійку - тобто замість доджа чарджера як альтернатива М5 мабуть жеж на ринку є Панамера, Мерс АМГ, Ауді РС, Яга СВР нє? Чому одразу РосаваЧарджер))))
Я зараз не піддаю сумніву авторитет прашарених хотхетчерів якщо що






Щоб бути геть об'єктивним, я мав би спробувати всі гуми для всяких перформенс карс. Але зрозуміло, що це нереально. Тому, як і всі, поліз в інтернет і читав тести-порівняння і пишуть у купрагрупах. Ну от чомусь так є, що не знайшовся конкурент.

Єдине з чим порівнював особисто - стокові піреллі п-зеро (якась ще специфічна модель, бо довелось шукати їх через Вєталя по європах). Теж ніби модель для швидких машин. Але різниця величезна. Це з врахуванням того, що я, вочевидь, чурбан, бо не бачу різниці між нашим бензином і європейським і всьо такоє. Бо є очевидна річ, котру не можливо не помітити. Wheel hop. І те, коли він з'являється. На піреллі він був дуже часто, коли стартуєш "газ до блєхи". Звісно, при прогрітій гумі і теплому асфальті, його менше. А на PS4S його значно менше. Не в кілька гарячих днів на рік

таки докину пару лінків
https://www.tirerack.com/tires/tests/chartDisplay.jsp?ttid=223

чи от так
https://www.autoguide.com/best-performance-tires-and-why-you-need-them

конєшно, можна припустити, що існує нічим не гірша модель іншого виробника. Але навіщо шукати і перевіряти самостійно, якщо все вже зроблено до мене?


Пойняв, пішов читати

В будь-якому випадку мені найближчі пару років не актуально, доки базові ходять. Але на перспективу ж треба зрозуміти))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
5 користувачів і 156 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 7259

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія