autoua
×
Autoua.netФорумAutoua форум

Как предотвратить транспортный коллапс в столице? (93/93)

Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50647
С нами с 10.11.2002

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Panasonic]
      7 апреля 2021 в 17:44 Гілками

Panasonic 07.04.2021 15:11 пишет:

В ответ на:


Очевидно где, прямо на этом участке.
Потому, что все асиливают перестроиться поправее до него, и там вызывают затык.
Но тот затык, конечно, не паркованцами вызван, то все из-за перестроений, ага.




та можете ага-кати до нестями, вам це ніхто не забороняє. Я заскрінив ту ділянку станом на 13:40.І їде вона далі, а не одразу.
І от що - мені не подобається, коли мені дають завдання, свідомо замовчуючи час та місце. Добре, що я побачив з запізненням у 5 хвилин і встиг зреагувати. А якби побачив за 3 години? Тому наступного разу за таких умов відразу відправлю у пішоходну подорож "на північ".




І що ж кажуть скріни пана Panasonic'a?

Палац Україна-Олімпійська 1-2 передача і, чомусь, саме після матом паркуванців у 2-му ряду зміг перейти на 3 передачу аж до повороту на Саксаганського.

І це не вперше дорожні реалії розходяться з фантазіями пана. Чого ж так?

P.S Білі бобіки нікуди не їдуть, вони "я на 5 хвилин"

Змінено Traveler (17:48 07/04/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Traveler]
      7 апреля 2021 в 19:12 Гілками

В ответ на:



І що ж кажуть скріни пана Panasonic'a?

...
І це не вперше дорожні реалії розходяться з фантазіями пана. Чого ж так?

P.S Білі бобіки нікуди не їдуть, вони "я на 5 хвилин"



я би хтів подивитися відео, з якого моменту ви почали рух на третій. Давайте, від Палацу Україна до перехрестя з вул.Саксаганського.

чи хоча б від Федорова до Жилянської. Цього буде достатньо.

Змінено Panasonic (19:19 07/04/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50647
С нами с 10.11.2002

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Panasonic]
      7 апреля 2021 в 20:23 Гілками

Panasonic 07.04.2021 19:12 пишет:

В ответ на:



І що ж кажуть скріни пана Panasonic'a?

...
І це не вперше дорожні реалії розходяться з фантазіями пана. Чого ж так?

P.S Білі бобіки нікуди не їдуть, вони "я на 5 хвилин"



я би хтів подивитися відео, з якого моменту ви почали рух на третій. Давайте, від Палацу Україна до перехрестя з вул.Саксаганського.

чи хоча б від Федорова до Жилянської. Цього буде достатньо.




Від останнього другорядного паркуванця до світлофора на жиляньскій


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Traveler]
      7 апреля 2021 в 20:30 Гілками

Traveler 07.04.2021 20:23 пишет:

Panasonic 07.04.2021 19:12 пишет:

В ответ на:



І що ж кажуть скріни пана Panasonic'a?

...
І це не вперше дорожні реалії розходяться з фантазіями пана. Чого ж так?

P.S Білі бобіки нікуди не їдуть, вони "я на 5 хвилин"



я би хтів подивитися відео, з якого моменту ви почали рух на третій. Давайте, від Палацу Україна до перехрестя з вул.Саксаганського.

чи хоча б від Федорова до Жилянської. Цього буде достатньо.




Від останнього другорядного паркуванця до світлофора на жиляньскій



тобто відео нема?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Traveler]
      7 апреля 2021 в 21:23 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

В ответ на:


І це не вперше дорожні реалії розходяться з фантазіями пана. Чого ж так?






Прошу модераторів звернути увагу.
Пан Traveler привселюдно називає мене брехуном:
В ответ на:

І це не вперше дорожні реалії розходяться з фантазіями пана.




Модератори, давайте розглянемо цю ситуацію:
Отже, сьогодні сталась доволі цікава подія. Пан Traveler, рухаючись по Великій Васильківській у бік Хрещатику, зробив фото ділянки навпроти будинку за адресою вул.Велика Васильківська 70.

(ось це фото)
і зажадав отримати відповідь:
В ответ на:


Черговий квест для пана Panasonic
Де потім починає їхати швидше і хто винен?




(опираючись на цю світлину і на цей текст я мав вгадати, що має пан Traveler на увазі, і дати відповідь.)


Я вважаю це шахрайством з боку пана Traveler. Бо наведена світлина не дозволяє зробити висновок ні про швидкість руху, ні про точне місце події. Мабуть пан Traveler обурився, що 2 його попередні спроби закінчилися тим, що він сам себе виставив посміховиськом. Тому на цей раз він використав підступну тактику ))), а саме - без попередження про початок експерименту №3, зробив та виклав фото, задав питання, зник, на моє питання відповів без відеодоказів, а потім звинуватив мене у брехні.

На щастя, я встиг зробити скрін з гугл-карти заторів за 5-7 хвилин після публікації запита пана Traveler , де чітко видно:
1) рух по вул.Велика Васильківська у бік Хрещатику на ділянці від вул.Ділова до вул.Жилянська ускладнений.
2) рух по вул.Велика Васильківська у бік Хрещатику на ділянці від вул.Ділова до вул.Фізкультури ускладнений до "червоного" рівня.
3) рух по вул.Велика Васильківська у бік Хрещатику від вул.Фізкультури до магазину Цитрус (це середина ділянки від Фізкультури до Жилянської) також ускладнений, але лише до рівня "помаранчевий". Тобто на цій ділянці, де стоїть 2 "білих бобіка" рух більш швидкий! Хоча якщо дійсно пан Traveler каже правду, і "білі бобіки" перекривають повністю смугу руху - то мало бути навпаки! Затор з"являється перед перешкодою, і не може бути так, що перешкода пришвидшує рух. Бо в цьому випадку ми б мали дієвий засіб для ліквідації заторів взагалі - тупо ставити перешкоди на дорозі.
Тому й не дивно, що пан Traveler проїхавши перехрестя з віл.Фізкультури почав рухатися швидше. Бо проблема на цій ділянці не у паркуванцях, і навіть не у 2х білих бобіках, а в тому, що по вул. Велика Васильківська на ділянці від м.Палац Україна до вул.Жилянська встановлено 6 (виправив) світлофорів кожні 200-230 метрів. І як бачимо на скріні - саме світлофор на вул.Фізкультури добре гальмує рух. А далі - рух стає більш жвавим (помаранчовий рівень), незважаючи на перепони.

Отже, шановні модератори, сподіваюсь, я зрозуміло виклав свою позицію стосовно такого "підступного" експериментуз боку пана Traveler.
Сподіваюсь, ви зможете відповісти - чи співпадає моя оцінка стану руху по цій ділянці, чи ні? Бо я не люблю,коли мене звинувачують у брехні.
Пан Traveler - до вас прохання, наведіть мені останні приклади, коли я брехав вам?

(опираючись на цю світлину і на цей текст я мав вгадати, що має пан Traveler на увазі, і дати відповідь.)Я вважаю це шахрайством з боку пана Traveler

Змінено Panasonic (22:03 07/04/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 13605
С нами с 05.02.2006

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Джипчер]
      7 апреля 2021 в 21:55 Гілками

При наличии желания и горстки политической воли все бы через пол года ездили как примерные зайки. Но всем глубоко похый. Все «зарабатыют» бабки, шобы потом отвалить тудой где всем не пихуй.
Тупо езда всего трафика по правилам уже сама по себе решила бы вопрос пробок процентов на 50!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
35 лет за рулем, пуп земли
Сообщения: 26372
С нами с 21.08.2003

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: kraev]
      8 апреля 2021 в 00:32 Гілками

kraev 07.04.2021 21:55 пишет:

При наличии желания и горстки политической воли все бы через пол года ездили как примерные зайки. Но всем глубоко похый. Все «зарабатыют» бабки, шобы потом отвалить тудой где всем не пихуй.
Тупо езда всего трафика по правилам уже сама по себе решила бы вопрос пробок процентов на 50!


примерно в период 2012-2015 гг все ездили как примерные зайки. Когда "контроль" со стороны "право"охранительных органов был сведен к минимуму

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
43 года (24 года за рулем), Святопетрівське
Сообщения: 18049
С нами с 16.11.2007

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: kraev]
      8 апреля 2021 в 06:39 Гілками

kraev 07.04.2021 21:55 пишет:

При наличии желания и горстки политической воли все бы через пол года ездили как примерные зайки. Но всем глубоко похый. Все «зарабатыют» бабки, шобы потом отвалить тудой где всем не пихуй.
Тупо езда всего трафика по правилам уже сама по себе решила бы вопрос пробок процентов на 50!



+1, элементарно нужно начать с этого


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50647
С нами с 10.11.2002

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Panasonic]
      8 апреля 2021 в 09:26 Гілками

Ух, яка експресія

Але бачу, що у пана з 24-річним досвідом виходить, що Як тільки авто проїхало перешкоду на 7-10 км/год - то вже наступного метру воно має їхати 50 км/год

Тобто режим тягнучки і раз - вимикачем натиснули і одразу максимальна дозволена швидкість

Це він двічі показав у випадку м. Житомирської, здивуванням, як це авто, що метрів 20 як виїхало з другорядної "залишило" великудистанцію Також і тут по ситуації біля м. Олімпійська

Пан апелює скрінами, а я там їхав особисто і знаю де я прискорився та поїхав швидше.

Також попереду світлофори на перетині з Жилянською та Саксаганського, так що не всі розганяються до максимуму.

А чого це викликає подив більша швидкість біля перешкоди? Оскільки все всі влізли у меншу кількість смуг і можуть в ній прискоритись (саме напроти перешкоди)

Змінено Traveler (09:26 08/04/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57906
С нами с 03.09.2001

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Traveler]
      8 апреля 2021 в 09:31 Гілками

Traveler 08.04.2021 09:26 пишет:

Ух, яка експресія



Когнитивный диссонанс - непростая штука.
Ну сам подумай, как могут какие-то там паркованцы мешать, когда государство так много должно, и вообще кругом полосы от и велодорожки? И эвакуаторы зверствуют?

Змінено Drunkard (09:32 08/04/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50647
С нами с 10.11.2002

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Drunkard]
      8 апреля 2021 в 09:50 Гілками

Drunkard 08.04.2021 09:31 пишет:

Traveler 08.04.2021 09:26 пишет:

Ух, яка експресія



Когнитивный диссонанс - непростая штука.
Ну сам подумай, как могут какие-то там паркованцы мешать, когда государство так много должно, и вообще кругом полосы от и велодорожки? И эвакуаторы зверствуют?




І ще й якось лишається поза увагою, що після того, як майже хвилину горить червоне для авто - частина дороги після світлофору звільняється і на зелений машини можуть їхати більше, поки не доведеться проїзджати повз (ніяк не заважаючих руку) паркуванців у 2-му ряду...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Traveler]
      8 апреля 2021 в 10:37 Гілками

В ответ на:


Але бачу, що у пана з 24-річним досвідом виходить, що Як тільки авто проїхало перешкоду на 7-10 км/год - то вже наступного метру воно має їхати 50 км/год





що, припікає? Почав виправдовуватися? Я тобі розклав по пунктах - ти замість того, щоб викласти відео руху, починаєш "лепить горбатого".

В ответ на:


Тобто режим тягнучки і раз - вимикачем натиснули і одразу максимальна дозволена швидкість




до чого це тут? Ти щє не доїхав до початку перешкоди "2 білих бобіка", а в тебе вже швидкість руху збільшилась.


В ответ на:


Це він двічі показав у випадку м. Житомирської, здивуванням, як це авто, що метрів 20 як виїхало з другорядної "залишило" великудистанцію




Так, всі добре пам"ятають твій затор, де ти тримав відстань до передньої біля 30-50 метрів. Що ж це за такий затор був, що передня автівка так віддалилася, якщо ти також їхав, а не стояв на місці?

В ответ на:


Також і тут по ситуації біля м. Олімпійська

Пан апелює скрінами, а я там їхав особисто і знаю де я прискорився та поїхав швидше.




Відео є? Бо як ти бачиш - є ділянка, яку я свідомо заховав. Там, де ти "прискорився", відразу після другого бобіка. Чи ти прискорився не після другого бобіка, а з середини ділянки Жиляньска-Саксаганського?

В ответ на:


Також попереду світлофори на перетині з Жилянською та Саксаганського, так що не всі розганяються до максимуму.

А чого це викликає подив більша швидкість біля перешкоди? Оскільки все всі влізли у меншу кількість смуг і можуть в ній прискоритись (саме напроти перешкоди)




Щоб ти почав вибачатися за брехню, мені досить показати стан затору на ділянці "Цитрус-Жилянська". Я не хочу ставити тебе в незручне положення, тому чекаю на відео.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Traveler]
      8 апреля 2021 в 10:41 Гілками

Traveler 08.04.2021 09:50 пишет:

Drunkard 08.04.2021 09:31 пишет:

Traveler 08.04.2021 09:26 пишет:

Ух, яка експресія



Когнитивный диссонанс - непростая штука.
Ну сам подумай, как могут какие-то там паркованцы мешать, когда государство так много должно, и вообще кругом полосы от и велодорожки? И эвакуаторы зверствуют?




І ще й якось лишається поза увагою, що після того, як майже хвилину горить червоне для авто - частина дороги після світлофору звільняється і на зелений машини можуть їхати більше, поки не доведеться проїзджати повз (ніяк не заважаючих руку) паркуванців у 2-му ряду...




Дивна ти людина - я що, захищаю тих, хто став у 2 ряд на "5 хвилин"? От звідки ти навчився приписувати іншим свої мрії та теорії?
Давай, кажи де я захищав запаркованих не за правилами? Тим більше - у 2 ряди? Де саме, коли саме я таке писав?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Как предотвратить транспортный коллапс в столице? [Re: Drunkard]
      8 апреля 2021 в 10:44 Гілками

Drunkard 08.04.2021 09:31 пишет:

Traveler 08.04.2021 09:26 пишет:

Ух, яка експресія



Когнитивный диссонанс - непростая штука.
Ну сам подумай, как могут какие-то там паркованцы мешать, когда государство так много должно, и вообще кругом полосы от и велодорожки? И эвакуаторы зверствуют?




Це пан до мене звертається? Щось не подобається?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAutoua форум
Додаткова інформація
1 користувачів і 66 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, moderator, Amateur 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 51458

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія