autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Двухзонный счетчик от yasno (3/7)

важничающий писатель ***
Киев
Сообщения: 2181
С нами с 19.09.2013

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: barguzin]
      15 апреля 2021 в 14:37 Гілками

barguzin 15.04.2021 14:06 пишет:

По грошам скільки витратили на заміну ?


2500. Лямпочок не було, але очікування і головняків теж.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
38 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3107
С нами с 09.02.2013

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: Феликс Филимонович]
      16 апреля 2021 в 10:47 Гілками

Феликс Филимонович 15.04.2021 14:37 пишет:

barguzin 15.04.2021 14:06 пишет:

По грошам скільки витратили на заміну ?


2500. Лямпочок не було, але очікування і головняків теж.




Дякую!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
54 года, Киев
Сообщения: 9385
С нами с 13.10.2005

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: barguzin]
      16 апреля 2021 в 16:21 Гілками

Я купил за 1200 и сам заменил.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
Киев
Сообщения: 2181
С нами с 19.09.2013

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: Apec]
      17 апреля 2021 в 11:20 Гілками

А за мене запросили 700 грн за розпломбування на 2 години, і невідомо коли прийдуть. Або 1000 - якщо прийдуть швидко, як мені і потрібно ) Якщо додати до вартості лічильника це, а також головняк наступної його реєстрації при самостійній заміні - виходить дорожче, як на мене.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
26 лет за рулем, Київ
Сообщения: 6188
С нами с 31.10.2012

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: AL®]
      17 апреля 2021 в 12:15 Гілками

Нам поставили бесплатно в феврале, Ник, двухзонный, но еще не подключили к системе автоматической передачи показаний, на сейчас дневное потребление 75%, остальное ночь, бойлер маслает круглосуточно, но сравнению со старым обычным расход ЭЭ упал на 30 киловатт в среднем за два полных месяца.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
45 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 28772
С нами с 22.06.2010

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: AL®]
      13 ноября 2022 в 16:52 Гілками

Вчера ДТЕК поставили счётчик GAMA 100 G1Y.163
Монтеры сказали, что он сам будет передавать показания. Но как теперь контролировать показания и надо ли как-то активировать дневной и ночной тарифы? В личном кабинете ещё нет информации по новому счётчику.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11426
С нами с 20.09.2001

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: Ant-ua]
      13 ноября 2022 в 17:10 Гілками

Ant-ua 13.11.2022 16:52 пишет:

Вчера ДТЕК поставили счётчик GAMA 100 G1Y.163
Монтеры сказали, что он сам будет передавать показания. Но как теперь контролировать показания и надо ли как-то активировать дневной и ночной тарифы? В личном кабинете ещё нет информации по новому счётчику.



В кабінеті на кінець місяця будуть контрольні показання. Це означає, що АСКУЕ ( чи як воно там) працює.
У мене у схожому випадку перехід на двозонний був по окремій заявці. Подавав с сайта. Як це зараз - хз.

Змінено maksym (18:08 13/11/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11749
С нами с 08.06.2015

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: Ant-ua]
      13 ноября 2022 в 17:43 Гілками

Без вашої заявки - ніхто тарифний план не мінятиме.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44498
С нами с 11.04.2006

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: VovkZ]
      13 ноября 2022 в 20:09 Гілками

VovkZ 13.11.2022 17:43 пишет:

Без вашої заявки - ніхто тарифний план не мінятиме.




Нам поставили двозонний лічильник і в ясно стало два віконця для показів. Ніхто не писав ніякої заявки, акт є про заміну лічильника.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11749
С нами с 08.06.2015

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: nickka]
      13 ноября 2022 в 21:29 Гілками



Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44498
С нами с 11.04.2006

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: VovkZ]
      13 ноября 2022 в 21:51 Гілками

VovkZ 13.11.2022 21:29 пишет:





а що такого? Спочатку на під'їзді повісили об'яву всім бути вдома будемо міняти лічильники. Потім прийшли старий зняли новий повісили акт дали та й пішли собі. Я тільки не можу зрозуміти чи працює система автоматичного передавання показів. Поки що вношу сам.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
45 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 28772
С нами с 22.06.2010

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: nickka]
      14 ноября 2022 в 07:35 Гілками

В ответ на:

Спочатку на під'їзді повісили об'яву



У нас не вешали объявление. Поступила информация от ОБС , что во дворе стоит машина ДТЕКа и меняют всем счётчики.
Кстати у нас в парадном на одном этаже не поменяли никому счётчики, видимо дома никого не было в 4х квартирах, а щиток у них закрыт на замок.

В ответ на:

тільки не можу зрозуміти чи працює система автоматичного передавання показів



Как вариант спросить у них в онлайн поддержке, правда отвечать могут по 3-5 дней. А по телефонам к ним не дозвонишься


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24271
С нами с 31.10.2014

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: Ant-ua]
      14 ноября 2022 в 08:12 Гілками

Ant-ua 14.11.2022 07:35 пишет:

В ответ на:

Спочатку на під'їзді повісили об'яву



У нас не вешали объявление. Поступила информация от ОБС , что во дворе стоит машина ДТЕКа и меняют всем счётчики.
Кстати у нас в парадном на одном этаже не поменяли никому счётчики, видимо дома никого не было в 4х квартирах, а щиток у них закрыт на замок.

В ответ на:

тільки не можу зрозуміти чи працює система автоматичного передавання показів



Как вариант спросить у них в онлайн поддержке, правда отвечать могут по 3-5 дней. А по телефонам к ним не дозвонишься




У мой попередній квартирі півтора роки тому замінили лічильник (розташований к квартирі - вони коли усьому будинку міняють безкоштовно і оптом то настирливо вишукують усіх абонентів) на двозонний із автоматичною передачею показів. Тоді ж без будь яких рухів з мого боку підключили двозонний тариф. А от автоматичне передавання показів не підключили досі і кажуть що по цьому будинку у них не підключене приймаюче обладнання. Так що і так буває. Навіщо міняли лічильник самі не можуть відповісти.

Змінено harald67 (09:36 14/11/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
Киев
Сообщения: 1161
С нами с 24.10.2003

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: harald67]
      14 ноября 2022 в 19:54 Гілками

harald67 14.11.2022 08:12 пишет:

Ant-ua 14.11.2022 07:35 пишет:

В ответ на:

Спочатку на під'їзді повісили об'яву



У нас не вешали объявление. Поступила информация от ОБС , что во дворе стоит машина ДТЕКа и меняют всем счётчики.
Кстати у нас в парадном на одном этаже не поменяли никому счётчики, видимо дома никого не было в 4х квартирах, а щиток у них закрыт на замок.


В ответ на:

...




У нас не вешали объявление. Поступила информация от ОБС , что во дворе стоит машина ДТЕКа и меняют всем счётчики.
Кстати у нас в парадном на одном этаже не поменяли никому счётчики, видимо дома никого не было в 4х квартирах, а щиток у них закрыт на замок.

В ответ на:

тільки не можу зрозуміти чи працює система автоматичного передавання показів



Как вариант спросить у них в онлайн поддержке, правда отвечать могут по 3-5 дней. А по телефонам к ним не дозвонишься




У мой попередній квартирі півтора роки тому замінили лічильник (розташований к квартирі - вони коли усьому будинку міняють безкоштовно і оптом то настирливо вишукують усіх абонентів) на двозонний із автоматичною передачею показів. Тоді ж без будь яких рухів з мого боку підключили двозонний тариф. А от автоматичне передавання показів не підключили досі і кажуть що по цьому будинку у них не підключене приймаюче обладнання. Так що і так буває. Навіщо міняли лічильник самі не можуть відповісти.




ЯМЗ централізовано і безкоштовно міняють у багатоквартирних будинках де лічильники встановлені у квартирах(тобто там де доступ до нього для контролю може бути максимально ускладненим).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24271
С нами с 31.10.2014

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: Vladimir_Y]
      14 ноября 2022 в 20:08 Гілками

Vladimir_Y 14.11.2022 19:54 пишет:


ЯМЗ централізовано і безкоштовно міняють у багатоквартирних будинках де лічильники встановлені у квартирах(тобто там де доступ до нього для контролю може бути максимально ускладненим).




Це зрозуміло. Але який їм сенс витрачатися на цю заміну щоб потім протягом двох років не підключити систему передачі показів?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
Киев
Сообщения: 987
С нами с 13.11.2002

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: harald67]
      16 ноября 2022 в 15:54 Гілками

в мене після заміни лічильника лише два місяці поквази передавались автоматично, зараз як і раніше через ясно, сенс заміни я вважаю у рагульності тарифів - переважна більшість пересічних ще не вийшля на рівень планування роботи приладів вночі за розкладом

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24271
С нами с 31.10.2014

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: demium]
      16 ноября 2022 в 17:48 Гілками

demium 16.11.2022 15:54 пишет:

в мене після заміни лічильника лише два місяці поквази передавались автоматично, зараз як і раніше через ясно, сенс заміни я вважаю у рагульності тарифів - переважна більшість пересічних ще не вийшля на рівень планування роботи приладів вночі за розкладом




Якщо не брати до уваги нинішні негаразди з енергозабезпеченням, то для більшості споживачів двозонні тарифи, коли зменшена оплата йде за споживання від 23:00 до 7:00 не мають особливого сенсу. Яке реальне навантаження на домашні прилади можна перенести на цей час? Холодильник - зрозуміло. Посудомийну машину - так. Що ще? Ну є люди які не сплять після 23:00, або прокидаються, як я о 5:00. Вони можуть щось увімкнути у цей час, але ж таке, щоб сусідів не будити. Я хіба що чайник можу зранку увімкнути, кавомашину та микрохвильову на пару хвилин. Ну можна ще щось попрасувати зранку або пізно уночі (хто як). Але це мізер з точки зору загального споживання квартири.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11426
С нами с 20.09.2001

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: harald67]
      16 ноября 2022 в 18:29 Гілками

harald67 16.11.2022 17:48 пишет:

demium 16.11.2022 15:54 пишет:

в мене після заміни лічильника лише два місяці поквази передавались автоматично, зараз як і раніше через ясно, сенс заміни я вважаю у рагульності тарифів - переважна більшість пересічних ще не вийшля на рівень планування роботи приладів вночі за розкладом




Якщо не брати до уваги нинішні негаразди з енергозабезпеченням, то для більшості споживачів двозонні тарифи, коли зменшена оплата йде за споживання від 23:00 до 7:00 не мають особливого сенсу. Яке реальне навантаження на домашні прилади можна перенести на цей час? Холодильник - зрозуміло. Посудомийну машину - так. Що ще? Ну є люди які не сплять після 23:00, або прокидаються, як я о 5:00. Вони можуть щось увімкнути у цей час, але ж таке, щоб сусідів не будити. Я хіба що чайник можу зранку увімкнути, кавомашину та микрохвильову на пару хвилин. Ну можна ще щось попрасувати зранку або пізно уночі (хто як). Але це мізер з точки зору загального споживання квартири.



а якщо так:
Який сенс не переходити на двозонний, якщо ясно все зробило само?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Днепро...довск
Сообщения: 3996
С нами с 11.11.2005

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: harald67]
      16 ноября 2022 в 18:35 Гілками

Дело привычки.
У меня давно две зоны (дтек самостоятельно менял счётчики). И я уже давно имею расклад 53-55% дневной тариф . Остальное ночь.
Но в Днепре ГВС нет очень давно. В прошлом (или позапрошлом) отопительном сезоне даже появилось решение гик - в Днепре ГВС не будет совсем. В части домов внутрянку под ГВС демонтировали. Подводящие сети тоже практически весде ушли в металлолом.
Это в квартире. Банальный бойлер греется только ночью. Посуда, стиралка на ночном тарифе.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24271
С нами с 31.10.2014

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: maksym]
      16 ноября 2022 в 21:02 Гілками

maksym 16.11.2022 18:29 пишет:

harald67 16.11.2022 17:48 пишет:

demium 16.11.2022 15:54 пишет:

в мене після заміни лічильника лише два місяці поквази передавались автоматично, зараз як і раніше через ясно, сенс заміни я вважаю у рагульності тарифів - переважна більшість пересічних ще не вийшля на рівень планування роботи приладів вночі за розкладом




Якщо не брати до уваги нинішні негаразди з енергозабезпеченням, то для більшості споживачів двозонні тарифи, коли зменшена оплата йде за споживання від 23:00 до 7:00 не мають особливого сенсу. Яке реальне навантаження на домашні прилади можна перенести на цей час? Холодильник - зрозуміло. Посудомийну машину - так. Що ще? Ну є люди які не сплять після 23:00, або прокидаються, як я о 5:00. Вони можуть щось увімкнути у цей час, але ж таке, щоб сусідів не будити. Я хіба що чайник можу зранку увімкнути, кавомашину та микрохвильову на пару хвилин. Ну можна ще щось попрасувати зранку або пізно уночі (хто як). Але це мізер з точки зору загального споживання квартири.



а якщо так:
Який сенс не переходити на двозонний, якщо ясно все зробило само?




Я не кажу що переходити на двотарифний план не треба. Особливо якщо задарма та ще й лічильник сам передає покази. Я кажу що економія від такого тарифу копійчана. У мене на попередній квартирі споживання день/ніч виходило десь 85-90/10-15 %. Якщо усього я зараз на однотарифному плані плачу за електрику 300-350 грн. На місяць то за рахунок нічного тарифу економія потенційно може скласти 15-27 грн. На місяць. Тобто чашка кави в дешевій кав‘ярні.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
8 користувачів і 76 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 8139

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія