autoua
×
Autoua.netФорумНаші за кордоном

Канада (6/6)

V.I.P ***
112 лет за рулем, Toronto (GTA)
Сообщения: 10225
С нами с 12.09.2003

Re: Канада [Re: Vovius]
      18 сентября 2020 в 05:51 Гілками

Vovius 18.09.2020 05:16 пишет:

це бп жахливо, просто нема слів. і подумати, в самому великому мегаполісі Guelph. я думаю це хороший привід тобі звалити нарешті з цієї жахливої країни і забути її як дурний сон



я б с радостью, границы закрыты, карантины, тесты, справки.
и надо еще на ванкувер посмотреть, может все не так уж и плохо


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11874
С нами с 08.09.2006

Re: Канада [Re: Phan]
      18 сентября 2020 в 06:58 Гілками

Phan 18.09.2020 05:51 пишет:

Vovius 18.09.2020 05:16 пишет:

це бп жахливо, просто нема слів. і подумати, в самому великому мегаполісі Guelph. я думаю це хороший привід тобі звалити нарешті з цієї жахливої країни і забути її як дурний сон



я б с радостью, границы закрыты, карантины, тесты, справки.
и надо еще на ванкувер посмотреть, может все не так уж и плохо


ну якщо в тебе залишився український паспорт то не впустити в Україну тебе не можуть. 2 тижні карантину і ось воно, щастя

Змінено Vovius (06:59 18/09/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
29 лет за рулем, Ровно
Сообщения: 26691
С нами с 09.08.2002

Re: Канада [Re: Vovius]
      18 сентября 2020 в 14:58 Гілками

Vovius 18.09.2020 05:16 пишет:

це бп жахливо, просто нема слів. і подумати, в самому великому мегаполісі Guelph. я думаю це хороший привід тобі звалити нарешті з цієї жахливої країни і забути її як дурний сон




Тю, та це студенти з Гвельфу. Вангую під вєщєствами. Але дурні, бо по ДНК вичислять на раз-два


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
29 лет за рулем, Ровно
Сообщения: 26691
С нами с 09.08.2002

Re: Канада [Re: nope]
      15 апреля 2021 в 22:19 Гілками

В Канаде таки приняли план ускоренной иммиграции свежих студентов и essential workers.
https://www.canada.ca/en/immigration-ref...-graduates.html


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11874
С нами с 08.09.2006

Re: Канада [Re: nope]
      16 апреля 2021 в 20:30 Гілками

nope 15.04.2021 22:19 пишет:

В Канаде таки приняли план ускоренной иммиграции свежих студентов и essential workers.
https://www.canada.ca/en/immigration-ref...-graduates.html


ага, читав. плюс оголошували плани по збільшенню темпів іміграції, бо вона типу позитивно впливає на економіку і це зараз треба для відновлення після пакетів допомоги, коли роздали дуже багато бабла. відносно нещодавно був реально прикол: IRCC скинуло скор до 75 (!) і зробило вибірку з пулу, для тих в кого є хоча б рік роботи в Канаді, фактично просто вважай "відкрило" двері. я наприклад, коли 2.5 роки назад подавався, скор був щось в районі 470

Змінено Vovius (20:32 16/04/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
40 лет (16 лет за рулем), Coquitlam, BC, Canada
Сообщения: 373
С нами с 03.01.2008

Re: Канада [Re: Vovius]
      16 апреля 2021 в 20:49 Гілками

Vovius 16.04.2021 20:30 пишет:

nope 15.04.2021 22:19 пишет:

В Канаде таки приняли план ускоренной иммиграции свежих студентов и essential workers.
https://www.canada.ca/en/immigration-ref...-graduates.html


ага, читав. плюс оголошували плани по збільшенню темпів іміграції, бо вона типу позитивно впливає на економіку і це зараз треба для відновлення після пакетів допомоги, коли роздали дуже багато бабла. відносно нещодавно був реально прикол: IRCC скинуло скор до 75 (!) і зробило вибірку з пулу, для тих в кого є хоча б рік роботи в Канаді, фактично просто вважай "відкрило" двері. я наприклад, коли 2.5 роки назад подавався, скор був щось в районі 470




Правды ради, канадский опыт и так добавлял много балов. Но 75 это да, был атракцион невиданой щедрости.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
29 лет за рулем, Ровно
Сообщения: 26691
С нами с 09.08.2002

Re: Канада [Re: Vovius]
      16 апреля 2021 в 21:54 Гілками

Vovius 16.04.2021 20:30 пишет:

nope 15.04.2021 22:19 пишет:

В Канаде таки приняли план ускоренной иммиграции свежих студентов и essential workers.
https://www.canada.ca/en/immigration-ref...-graduates.html


ага, читав. плюс оголошували плани по збільшенню темпів іміграції, бо вона типу позитивно впливає на економіку і це зараз треба для відновлення після пакетів допомоги, коли роздали дуже багато бабла. відносно нещодавно був реально прикол: IRCC скинуло скор до 75 (!) і зробило вибірку з пулу, для тих в кого є хоча б рік роботи в Канаді, фактично просто вважай "відкрило" двері. я наприклад, коли 2.5 роки назад подавався, скор був щось в районі 470




Ну це логічно, якщо людина має рік кваліфікованого стажу в Канаді (чомусь для канадських роботодавців канадський досвід роботи то ппц яка священна корова) напевно має мовні знання на рівні та певну соціалізацію. Це надійніше ніж давати внж кадрам з папірцями в папочці.
Схоже цей і наступний рік будуть максимально легалізувати тих хто вже там працює або просто живе.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумНаші за кордоном
Додаткова інформація
0 користувачів і 7 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Yorc, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 82452

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія