autoua
×
Autoua.netФорумБесіди про бізнес

Примеры успешных украинских бизнесов за рубежом (3/3)

патриарх *
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1194
С нами с 22.08.2007

Re: Примеры успешных украинских бизнесов за рубежом [Re: sashakiev]
      19 марта 2021 в 20:09 Гілками

sashakiev 19.03.2021 17:07 пишет:

знаю нашого брата, українця, в Варшаві має автобізнес, доволі багато клієнтів, не бідує мяко кажучі:)))
п.с. добре там де нас немає (с)




Вот так само и про нас думали украинцы, которые нас знали и другие версии их даже не интересовали


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
41 год, Вишневое
Сообщения: 14675
С нами с 06.04.2009

Re: Примеры успешных украинских бизнесов за рубежом [Re: w.w.w]
      19 марта 2021 в 20:48 Гілками

w.w.w 19.03.2021 20:09 пишет:

sashakiev 19.03.2021 17:07 пишет:

знаю нашого брата, українця, в Варшаві має автобізнес, доволі багато клієнтів, не бідує мяко кажучі:)))
п.с. добре там де нас немає (с)




Вот так само и про нас думали украинцы, которые нас знали и другие версии их даже не интересовали



ну так, треба було придумати такий вид бізнесу, що б (в разі чого) контролювати з України... відкрив на себе з жінкою фірму і якщо не дають побит, керуєш з України коли 90 днів пересидів, з теперішніми то технологіями... я мабуть з 10 років перманентно провів в Польщі, знаю їх погані й добрі риси характеру, знаю мову та культуру, можна було б і карту поляка легко отримати (маю польске коріння, дід з бабою були обивателями РП, дід офіцер польскої армії був)... всі пращури по маминій лінії в польщі лежать. був час що з товаришем хотіли відкрити там фірму і т.д. так як уже там почали трохи купи-продай заробляти, можна було б легалізуватися... але щось переклинуло... хз... що. от на зараз не хочу нікуди їхати, все тут влаштовує щодо бізнесу, навіть при тому що мене вкурвлює дуже зєля і зєлєрежим. може вже подорослішав чи що. короче поляки за останні роки дуже й дуже ментально змінилися, ставлення до українців дуже погіршилося (пропаганда працює), зявився цей наліт у відносинах, зверхність чи що якась... ще 10 років назад ставилися як до рівних. тому таки да, дискрімінують й щодо бізнесу.
п.с. якщо треба адвокат у мене є юрист в польщі. двум нашим допоміг. знімає дєпарти. якщо що - пиши в лс, дам контакт


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1194
С нами с 22.08.2007

Re: Примеры успешных украинских бизнесов за рубежом [Re: sashakiev]
      19 марта 2021 в 22:57 Гілками

Я після їхніх пшепісів від унії европейськой, готовий терпіти тут любу владу , особливо дивлячись як зараз(поляків і всю європу) пресують , під час пандемії і не дають нормально жити, навіть не хочу дивитись в їхню сторону (в бік європи). На рахунок бізнесу там, вже не цікаво, бо тут можливостей більше, але також не цікаво,бо там було витрачено так багато сил, що зараз хочеться просто нормально спокійно пожити. Дружину час от часу просять коллеги наліпити пєльмені і вареники
(Фотка стара, ще з польщі, але зараз ліпить раз на три місяці не менше, бо на роботі з неї просто вимагають)

(готові замовляти постійно) , але вже відвернуло від кухні
Що стосується депорта, дякую, але не треба, я ще в 19 році міг це питання вирішити, але прийняли рішення виїхати раз і на завжди і не прогадали имхо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
41 год, Вишневое
Сообщения: 14675
С нами с 06.04.2009

Re: Примеры успешных украинских бизнесов за рубежом [Re: w.w.w]
      19 марта 2021 в 23:35 Гілками

а моя не вміє ліпити, хоча сама з смт:) все життя на магазинних:)))
з таким досвідом ви можете вільно відкрити своє щось в києві. у мене в вишневому, я вже писав про це \а це далеко не київ\ типа "грузинська кухня" має виторг до 5000-7000 грн в день, роблячи всього до 20.00, а всіляки кафе-бари достатньо нормально заповнюються, у народа реально є гроші. і при вірному напрямку можна щось цікаве запустити аля "українська кухня". в пт-сб-нд уже з обіду вільних місць майже немає по кафешкам. але й інвестиції ого... якби не карантин звичайно
п.с. на рахунок депортації варто таки подумати. адже там не просто в польщу заборона а й у весь ЄС, тому


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1194
С нами с 22.08.2007

Re: Примеры успешных украинских бизнесов за рубежом [Re: sashakiev]
      20 марта 2021 в 07:23 Гілками

В ответ на:

. депортації варто таки подумати. адже там не просто в польщу заборона а й у весь ЄС



Я той депорт вже відсидів, і він скасований, бо був на пів року...
Зараз виліз мандат на 1600 pln, буквально місяць назад (хоча ми більше як рік живемо в Україні) і коли виїжджали все було ок. Навіть поліція нас шукала (чому це ми їм гроші не несемо), "ale chuja im w dupe" а не мандат (десь вони знайшли (була контроля, якраз після мого депорта), що ми тіпа працювали нелегально, короче кадрова помилилась, а нам мандат). І так цей поліціант просив щоб ми заплатили зараз, бо ми ж не зможемо в'їхати, я запитав чи має той мандат якісь сроки важності, він відповів що ні, тоді я йому побажав гарного дня, і сказав що заплатимо як будемо їхати наступний раз , а зараз пандемія і все таке (денег нет но ви держитесь)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
33 года за рулем, Київ <--> Білогородка
Сообщения: 6474
С нами с 31.08.2001

Re: Примеры успешных украинских бизнесов за рубежом [Re: sashakiev]
      20 марта 2021 в 08:14 Гілками

sashakiev 19.03.2021 17:07 пишет:


п.с. добре там де нас немає (с)




- Рабинович! Зачем вы уезжаете? Вы же знаете, что хорошо там, где нам нет!
- Вот я и еду туда, где вас нет


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
41 год, Вишневое
Сообщения: 14675
С нами с 06.04.2009

Re: Примеры успешных украинских бизнесов за рубежом [Re: Smap]
      20 марта 2021 в 11:59 Гілками

Smap 20.03.2021 08:14 пишет:

sashakiev 19.03.2021 17:07 пишет:


п.с. добре там де нас немає (с)




- Рабинович! Зачем вы уезжаете? Вы же знаете, что хорошо там, где нам нет!
- Вот я и еду туда, где вас нет



в данному випадку "нас" там є і багато


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 7546
С нами с 01.01.2011

Re: Примеры успешных украинских бизнесов за рубежом [Re: sashakiev]
      20 марта 2021 в 15:52 Гілками

sashakiev 20.03.2021 11:59 пишет:

в данному випадку "нас" там є і багато





http://youtu.be/9UoMClocBgY


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1194
С нами с 22.08.2007

Re: Примеры успешных украинских бизнесов за рубежом [Re: CRX]
      25 марта 2021 в 13:54 Гілками

Вот еще один пример, в Польшу зашёл производитель тортов и сладостей "Вотсак" в том городе где я жил "Кельце" Свентокшиского воеводства они открыли аж четыре магазина (это много по их меркам для одного городишки с насилением в 200тыс.)
Извиняюсь, но только есть ссылка на фейсбук.
https://www.facebook.com/108402172567568/posts/5229683117106089/

Очень радуют коментарии жителей по этому поводу...
Один только хороший из 35, от женщины которую я знаю (она жила очень долго в Одессе) все остальные в стиле, мы патриоты своей страны и не будем ничего там покупать и вообще почему власти нам не помогают мы тоже хотим открыть бизнес.
Хотя в статье говорится, что клиентов достаточно и цены гораздо ниже чем у польских конкурентов


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
41 год, Вишневое
Сообщения: 14675
С нами с 06.04.2009

Re: Примеры успешных украинских бизнесов за рубежом [Re: w.w.w]
      25 марта 2021 в 20:15 Гілками

звичайний шовінізм, без жартів
це наслідки пропаганди яка провадиться десятки років, й нині також
Чехія стосовно цього просто космос різниця, абсолютне інше ставлення до іноземців (українців) та ліберальна нац політика не накладують на народ такий шовіністичний наліт

Змінено sashakiev (20:18 25/03/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1194
С нами с 22.08.2007

Re: Примеры успешных украинских бизнесов за рубежом [Re: sashakiev]
      26 марта 2021 в 11:57 Гілками

Мені здається, що то банально заздрість. Не можуть поляки уявити, що українці можуть дозволити собі щось відкривати, робити краще за них і т.п. В нас колись клієнти посварилися (чоловік і дружина) він їй почав пояснювати, що українці дуже не погано живуть, вона так і не повірила. Вони думають що ми тут ще перем в річках і пересуваємось тільки на конях

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Киев
Сообщения: 217
С нами с 07.03.2021

Re: Примеры успешных украинских бизнесов за рубежом [Re: CRX]
      26 марта 2021 в 12:01 Гілками

Шерпи

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
Киев
Сообщения: 1248
С нами с 06.03.2003

Re: Примеры успешных украинских бизнесов за рубежом [Re: w.w.w]
      19 апреля 2021 в 00:06 Гілками

w.w.w 05.02.2021 21:48 пишет:


...А в польском праве есть такой пункт:если человек без евро паспорта открывает в Польше бизнес, то в течение года ему нужно трудоустроить двух поляков (физически в нашу кафешку еще два человека не помещались), а это значит, что карта по быту на основании нашего бизнеса не светила




Поляков можно понять, помимо наших едут со всего мира, индусы... арабы... открывают фирму-пустышку, созданную исключительно для легализации себя в ЕС и тянут всех родственников... поэтому и условия такие... но есть грамотный ход - фирма на родственников/родителей/друзей, а сами там простыми наемными числитесь... тогда подобных требований выполнять не надо и карты побыта получить легко...


w.w.w 19.03.2021 16:04 пишет:


В ответ на:

В итоге меня депортировали в конце 19 года



В ответ на:

в чем причина депортации?



на третий год, нас ужендники налюбили, назначили дату подачи на день позже, чем актуальна была нынешняя карта по быту и соответственно меня сразу и здали страж граничной, как нелегала, а жену и детей не получилось депортировать, потому что у них были новые пасспорта с биометрией и они пребывали легально, на основании биометрических паспортов(если вы скажете, что мы сами виноваты - наверное, но когда сотрудник уженда говорит тебе что ни чего страшного и так может быть, один день ничего не решает и все будет ок, вот мы и поверили, хотя знали, что за это будет депорт), так или иначе они бы нашли способ.




Ну уженд никого не записывает, сам записываешься на подачу доков, тут явно ваш промах, возможно промах посредников, которые вели ваши дела... достаточно было отправить дело почтой в свой последний ЛЕГАЛЬНЫЙ день пребывания в Польше и без проблем...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумБесіди про бізнес
Додаткова інформація
0 користувачів і 160 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 17848

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія