autoua
×
Autoua.netФорумКурилка

На форумі самостійно гайки крутим?

Супер писатель! **
5 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3124
С нами с 01.07.2018

На форумі самостійно гайки крутим?
      24 апреля 2021 в 02:07 Гілками

Облазив весь форум, бачу обговорення шин, дисків, різні види палива, трохи про мотори, страхування, будівництво, є фактично все, тільки не бачу обговорення самостійного ремонту автомобілів, ходовки, можливо фото-відео звіти, якісь секрети. У пятницю вечером самостійно поміняв передні тормозні диски + колодки, хотів похвалитись, а нема на форумі ні відповідних тем ні розділів.
Чи можливо тут тільки я один іноді гайки кручу, а нормальні люди обговорюють більш важливі питання, наприклад Q7 VS X6 VS XC90?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 2505
С нами с 02.06.2008

Re: На форумі самостійно гайки крутим? [Re: HDC1]
      24 апреля 2021 в 08:20 Гілками

Колись по дурості перебирав суппорта, знімав напіввісь, шарову опору, ще щось. В польових умовах, "на піньку". Відтоді це все - на СТО.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
41 год (23 года за рулем), Львів
Сообщения: 2986
С нами с 26.01.2012

Re: На форумі самостійно гайки крутим? [Re: HDC1]
      24 апреля 2021 в 09:25 Гілками

Всьо сам, і гайки, і сварка. Хоч зробити добре - зроби сам Но обговорення на профільних форумах/вайберах. Зміст тут писати, як таких машин тут одиниці, нікому не цікаво

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
49 лет, Боярка
Сообщения: 2683
С нами с 13.03.2009

Re: На форумі самостійно гайки крутим? [Re: HDC1]
      24 апреля 2021 в 09:34 Гілками

Я от планую сам зібрати битка з штатів.
Треба прицепити крило,зеркало,бампер,телевізори,фари і т.д.
Не знаю що з того вийде,але хоть спробую.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
49 лет (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 40717
С нами с 14.01.2008

Re: На форумі самостійно гайки крутим? [Re: HDC1]
      24 апреля 2021 в 09:40 Гілками

менял сам аккумулятор, дворники, снимал одни диски и прикручивал другие , ну и заливал воду в в бочек омывайки. все. больше ремонта своими кривыми рученками закончится тем, что я подеру руки , не соберу назад, да и ваще, ну его нафиг...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44534
С нами с 11.04.2006

Re: На форумі самостійно гайки крутим? [Re: Абрвалг]
      24 апреля 2021 в 10:00 Гілками

На 412 космиче крутил трамблер, свечи, карбюратор, даже менял вебера на озона и обратно. На 2141 уже ничего кроме поменять аккумулятор не крутил. С тех пор так и повелось

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3805
С нами с 31.10.2013

Re: На форумі самостійно гайки крутим? [Re: Абрвалг]
      24 апреля 2021 в 10:06 Гілками

Абрвалг 24.04.2021 09:40 пишет:

менял сам аккумулятор, дворники, снимал одни диски и прикручивал другие , ну и заливал воду в в бочек омывайки. все. больше ремонта своими кривыми рученками закончится тем, что я подеру руки , не соберу назад, да и ваще, ну его нафиг...



Ого , прям автослесарь !
Недавно менял дворники , танцы с бубном в течении часа под Эпицентром , в результате злой шо собака , подъехал к зятю , тот за пять минут поменял .
Ну его нафиг .
И да , омывайку тоже могу сам залить .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
48 лет (30 лет за рулем), Киев
Сообщения: 21739
С нами с 26.05.2010

Re: На форумі самостійно гайки крутим? [Re: HDC1]
      24 апреля 2021 в 10:14 Гілками

Зимой менял помпу по колено в снегу!
З.Ы. На "Запорожце" делал частичный КР двигателя: перебирал поршневую. Правда, было это давненько...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
49 лет (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 40717
С нами с 14.01.2008

Re: На форумі самостійно гайки крутим? [Re: Пеший]
      24 апреля 2021 в 10:16 Гілками

Пеший 24.04.2021 10:06 пишет:

Абрвалг 24.04.2021 09:40 пишет:

менял сам аккумулятор, дворники, снимал одни диски и прикручивал другие , ну и заливал воду в в бочек омывайки. все. больше ремонта своими кривыми рученками закончится тем, что я подеру руки , не соберу назад, да и ваще, ну его нафиг...



Ого , прям автослесарь !
Недавно менял дворники , танцы с бубном в течении часа под Эпицентром , в результате злой шо собака , подъехал к зятю , тот за пять минут поменял .
Ну его нафиг .
И да , омывайку тоже могу сам залить .





я когда покупаю новые дворники то смотрю на крепление, если мой мозг дает команду, что такие как и старые, то покупаю. если сложнее, и что то чую, что не так, то это значит, то эта система креплений меня может поработить, довести до бешенства и я их выкину, посему не покупаю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
37 лет, Киев
Сообщения: 3459
С нами с 20.09.2008

Re: На форумі самостійно гайки крутим? [Re: HDC1]
      24 апреля 2021 в 10:38 Гілками

Минає той час, коли автомобілі були чимось надзвичайним, і коли дуже хотілось їм займатися: ремонтувати і тюнінгувати. Було чимало форумів буквально по кожній марці чи навіть моделі авто, де в колі таких же однодумців ти вів з гордостью бортжурнал по своїй ластівці. Звісно для цього ще треба мати і місце (гараж), і відповідний інструмент та якісь більш-меньш прямі руки. Але все одно з часом розумієш, що це лише машина, і щоб ти не робив - перетворити її на щось інше ти не зможеш. Тим паче, проїхавши за кермом більш сучасної машини та відчувши різницю взагалі приходишь до висновку, що нове та сучасне завжди краще старого, а тому треба думати над тим, не як заощадити витрати на обслуговуванні, а як більше заробити грошей. А тут десь поруч вже давно буде думка, що кожен має займатись своею справою, і бути в ній професіоналом. Тому треба лише знайти гарне СТО, якому ти довіряєш, і там обслуговувати свої авто. Саму тому - форуми всі майже вимерли, когось чимось вразити своїми руками вже не можливо, драйв2 перетворився на фотоконкурс краси автомобіля та/чи дівчини

По собі скажу, що раніше і колодки/масла/фільтра міняв сам, в Таврії так взагалі встановлював новую акустику, сидіння, і купу різного електрообладнання, навіть двигун декілька разів сами розбирали-собирали... А зараз - лише міняю сам колеса (2 комплекта коліс зима-літо) та мию машину. І то, мабуть тільки із-за того, що в гаражі є пневмодомкрат/пневмогайкокрут та міні-мийка. Соромно буде не користуватись таким інструментом, який я колись же і придбав...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
41 год (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27819
С нами с 24.10.2008

Re: На форумі самостійно гайки крутим? [Re: HDC1]
      24 апреля 2021 в 10:43 Гілками

HDC1 24.04.2021 02:07 пишет:

Облазив весь форум, бачу обговорення шин, дисків, різні види палива, трохи про мотори, страхування, будівництво, є фактично все, тільки не бачу обговорення самостійного ремонту автомобілів, ходовки, можливо фото-відео звіти, якісь секрети. У пятницю вечером самостійно поміняв передні тормозні диски + колодки, хотів похвалитись, а нема на форумі ні відповідних тем ні розділів.
Чи можливо тут тільки я один іноді гайки кручу, а нормальні люди обговорюють більш важливі питання, наприклад Q7 VS X6 VS XC90?



Где ты предлагаешь это делать, под домом?
Для таких работ нужен гараж, а если есть гараж, я его лучше буду сдавать за 1500грн/мес как минимум или продал бы за 15 тыщ. баксов еще в далёком 2012 году.
А так присоединяюсь к Абырвалгу, дворники, омыватель, колесо поменять, фильтр салонный и воздушный.
Сейчас уже и колесо бы не менял, есть карта сервиса от страховой.
п.с. за 180 тыс км на Матриксе, я диски передние менял два раза, колодки 3. Сэкономил бы я за замену дисков 800 грн за 8 лет? Ну такое себе удовольствие.

Змінено juiT (10:46 24/04/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
46 лет (26 лет за рулем), UA
Сообщения: 4192
С нами с 20.11.2003

Re: На форумі самостійно гайки крутим? [Re: HDC1]
      24 апреля 2021 в 10:51 Гілками

HDC1 24.04.2021 02:07 пишет:

Облазив весь форум, бачу обговорення шин, дисків, різні види палива, трохи про мотори, страхування, будівництво, є фактично все, тільки не бачу обговорення самостійного ремонту автомобілів, ходовки, можливо фото-відео звіти, якісь секрети. У пятницю вечером самостійно поміняв передні тормозні диски + колодки, хотів похвалитись, а нема на форумі ні відповідних тем ні розділів.
Чи можливо тут тільки я один іноді гайки кручу, а нормальні люди обговорюють більш важливі питання, наприклад Q7 VS X6 VS XC90?




я таким займався на опелі кадеті, коли був студентом, мав гаража, було натхення, та обмаль грошей зараз я розумію, що більше шкоди нароблю, ніж користі з того.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
35 лет за рулем, пуп земли
Сообщения: 26372
С нами с 21.08.2003

Re: На форумі самостійно гайки крутим? [Re: HDC1]
      24 апреля 2021 в 11:00 Гілками

HDC1 24.04.2021 02:07 пишет:

Облазив весь форум, бачу обговорення шин, дисків, різні види палива, трохи про мотори, страхування, будівництво, є фактично все, тільки не бачу обговорення самостійного ремонту автомобілів, ходовки, можливо фото-відео звіти, якісь секрети. У пятницю вечером самостійно поміняв передні тормозні диски + колодки, хотів похвалитись, а нема на форумі ні відповідних тем ні розділів.
Чи можливо тут тільки я один іноді гайки кручу, а нормальні люди обговорюють більш важливі питання, наприклад Q7 VS X6 VS XC90?


настя из тиктока за 7 минут меняет колодки без подьемника

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50793
С нами с 10.11.2002

Re: На форумі самостійно гайки крутим? [Re: Пеший]
      24 апреля 2021 в 11:04 Гілками

Пеший 24.04.2021 10:06 пишет:

Абрвалг 24.04.2021 09:40 пишет:

менял сам аккумулятор, дворники, снимал одни диски и прикручивал другие , ну и заливал воду в в бочек омывайки. все. больше ремонта своими кривыми рученками закончится тем, что я подеру руки , не соберу назад, да и ваще, ну его нафиг...



Ого , прям автослесарь !
Недавно менял дворники , танцы с бубном в течении часа под Эпицентром , в результате злой шо собака , подъехал к зятю , тот за пять минут поменял .
Ну его нафиг .
И да , омывайку тоже могу сам залить .




Не важливо, звідки ростуть руки - якщо вони золоті

Міняв запаску, акум, двірники (і самі двірники, і самі гумки), дзеркало ставив, коли від льоду тріснуло, фільтр салонний, лампи на т4

В двигун, електрику точно не полізу


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
48 лет (30 лет за рулем), Киев
Сообщения: 21739
С нами с 26.05.2010

Re: На форумі самостійно гайки крутим? [Re: juiT]
      24 апреля 2021 в 11:08 Гілками

juiT 24.04.2021 10:43 пишет:


Где ты предлагаешь это делать, под домом?




Я "Запорожца" под домом перебирал.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
35 лет за рулем, пуп земли
Сообщения: 26372
С нами с 21.08.2003

Re: На форумі самостійно гайки крутим? [Re: HDC1]
      24 апреля 2021 в 11:21 Гілками

HDC1 24.04.2021 02:07 пишет:

Облазив весь форум, бачу обговорення шин, дисків, різні види палива, трохи про мотори, страхування, будівництво, є фактично все, тільки не бачу обговорення самостійного ремонту автомобілів, ходовки, можливо фото-відео звіти, якісь секрети. У пятницю вечером самостійно поміняв передні тормозні диски + колодки, хотів похвалитись, а нема на форумі ні відповідних тем ні розділів.
Чи можливо тут тільки я один іноді гайки кручу, а нормальні люди обговорюють більш важливі питання, наприклад Q7 VS X6 VS XC90?


Лезу везде, кроме как внутрь акпп

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
бЭндеровец **
8 лет (28 лет за рулем), Донецк - Киев
Сообщения: 64821
С нами с 10.10.2005

Re: На форумі самостійно гайки крутим? [Re: vovast]
      24 апреля 2021 в 11:21 Гілками

vovast 24.04.2021 11:00 пишет:

настя из тиктока за 7 минут меняет колодки без подьемника



шо и суппорта разводит руками?
Лампочки сам меняю
Особенно люблю в мороз, в минус 10-15 ближний свет менять.

Змінено Mangust (11:24 24/04/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3805
С нами с 31.10.2013

Re: На форумі самостійно гайки крутим? [Re: Абрвалг]
      24 апреля 2021 в 11:30 Гілками

Абрвалг 24.04.2021 10:16 пишет:


я когда покупаю новые дворники то смотрю на крепление, если мой мозг дает команду, что такие как и старые, то покупаю. если сложнее, и что то чую, что не так, то это значит, то эта система креплений меня может поработить, довести до бешенства и я их выкину, посему не покупаю.



Смотрел на свою модель авто , а там креплений десяток наверное в упаковке с дворником идут . Точно такого как родное не было . И что-то пошло не так .
Хотел уже их выбросить , но жаба ( стоили в районе 600 грн ) облагоразумила .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
38 лет (19 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1320
С нами с 29.11.2010

Re: На форумі самостійно гайки крутим? [Re: HDC1]
      24 апреля 2021 в 11:37 Гілками

Був в мене москвіч 412 у 18 років. От там сам крутив

Змінено Kudr (11:38 24/04/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27680
С нами с 07.03.2008

Re: На форумі самостійно гайки крутим? [Re: HDC1]
      24 апреля 2021 в 12:07 Гілками

Когда то по дурости лазил что то там делал. Та ну его, я умею продавать, а мой друг умеет чинить авто. Так вот он когда то пробовал торговать, а я пробовал чинить авто. У обоих из нас это получалось фигово. Зато сейчас все хорошо. Каждый занимается своим делом, у кого что лучше получается.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКурилка
Додаткова інформація
3 користувачів і 50 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *
Переглядів теми: 8698

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія