autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

лачетти vs octavia vs megane (7/7)

Достоевский *
19 лет за рулем, Vorlon Planet
Сообщения: 6727
С нами с 14.08.2011

Re: лачетти vs octavia vs megane [Re: vit_lik]
      24 апреля 2021 в 14:03 Гілками

vit_lik 24.04.2021 13:27 пишет:

junior 24.04.2021 13:09 пишет:

вот эксперты)))
люты перекупы, легко решают вопрос с внешними признаками пробега: меняют салон, руль, накладки на педали... это все в 200-250 баксов станет, самая лютая предпродажка выйдет 500 баксов, а цена авто вырастит от 1000 баксов.


Поэтому всегда говорил - не покупать авто без подтверждённого пробега официалами или чем другим чему есть доверие. Не можешь проверить пробег - нафиг такое авто.



пробег будем пробивать по винкоду, батя моего товарища начальник сервиса у официалов Рено. Все будет в лучшем виде, на подъемник загоним, пощупаем машину со всех сторон, пока идет первичный осмотр и тест драйвы. Смысл загонять на СТО машину которая не тянет и управляется как зерновоз?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
5 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3056
С нами с 01.07.2018

Re: лачетти vs octavia vs megane [Re: kvadjagan]
      24 апреля 2021 в 14:14 Гілками

kvadjagan 24.04.2021 12:58 пишет:


я спорить не буду, но такие цены у нас в городе, товарищ занятой человек, у него нет возможности щупать машины за пределами города, даже поехать +100 км в одну сторону это для него перебор по времени. хотя в области есть очень интересные машины.



Зайнята людина чим? Роботою? Багато заробляє? Покупка 13-річного мегана за 6К (максимум 6.5) про це не говорить. На покупку машини в радіусі 100-200 км потрібно витратити 1 робочий день, а зекономити на автомобілі як мінімум 500 доларів, якщо ситуація по-місцю з автомобілями така як Ви кажете.
Розповім свою історію покупки. Машина що зацікавила за 330 км. Перед тим як їхати тероризував по телефону власника і власницю автомобіля, сфотографували на вайбер мені все що хотів, бо на авторіа завжди фото малоінформативні, домовився в будній день вранці приїхати в Кропивницький, огдянути авто і якщо сподобається то в МРЕО. Родичі пропонували машиною зїздити зі мною, та відмовився знаючи яка тоді була якість дороги Київ-Кіровоград, на 2 ночі мене завезли на ЖД вокзал, звідти маршруткою з доларами (8500+) в Кіровоград, поспав трохи, зранку власник авто зустрів, подивився машину, поклацав товщиноміром, проїхався, тоді на СТО яке сам вибрав а не власник, прочитали помилки, заліз в яму сам і оглянув (кузов і ходовку). Узгодили кінцеву суму і в МРЕО попали вже після обіду, пару годин і машина на мені, в 17:00 виїхав і до 22:00 вернувся в Бучу.
Веду до того що на машину витрачена одна доба, на той момент хороших варіантів ближче не було.
Звичайно були певні ризики, тому по-нормальному їхати потрібно вдвох і на автомобілі а не маршрутками з доларами в трусах, також за вінкодом попередньо перевірити авто у офів бажано, також якщо вже кудись їхати то мати в тому напрямку не один автомобіль а кілька, щоб був вибір.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
19 лет за рулем, Vorlon Planet
Сообщения: 6727
С нами с 14.08.2011

Re: лачетти vs octavia vs megane [Re: HDC1]
      24 апреля 2021 в 18:56 Гілками

HDC1 24.04.2021 14:14 пишет:

kvadjagan 24.04.2021 12:58 пишет:


я спорить не буду, но такие цены у нас в городе, товарищ занятой человек, у него нет возможности щупать машины за пределами города, даже поехать +100 км в одну сторону это для него перебор по времени. хотя в области есть очень интересные машины.



Зайнята людина чим? Роботою? Багато заробляє? Покупка 13-річного мегана за 6К (максимум 6.5) про це не говорить.



я згоден з вашими тезами, але другу майже 50 рочків і в нього своя броня, я цю броню не пробью, я допомогаю йому як можу. Якби я обирав авто для себе я би ладен був їхати за Х сотень км. Але як казав Кучма - маємо те що маємо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
42 года (23 года за рулем), Ровно
Сообщения: 3326
С нами с 27.05.2008

Re: лачетти vs octavia vs megane [Re: junior]
      24 апреля 2021 в 19:07 Гілками

junior 24.04.2021 13:09 пишет:

вот эксперты)))
люты перекупы, легко решают вопрос с внешними признаками пробега: меняют салон, руль, накладки на педали... это все в 200-250 баксов станет, самая лютая предпродажка выйдет 500 баксов, а цена авто вырастит от 1000 баксов.




багато вийде поміняти салону за 250 баксів в мєгані, навіть в другому?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
5 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3056
С нами с 01.07.2018

Re: лачетти vs octavia vs megane [Re: santhe]
      24 апреля 2021 в 20:54 Гілками

kvadjagan 24.04.2021 18:56 пишет:


я згоден з вашими тезами, але другу майже 50 рочків і в нього своя броня, я цю броню не пробью, я допомогаю йому як можу. Якби я обирав авто для себе я би ладен був їхати за Х сотень км. Але як казав Кучма - маємо те що маємо.



То значить йому так машина потрібна, інакше просив би знайомих. Із Києва раніше люди регулярно їздили (може й зараз їздять) на Луцьк-Рівне на базар, брали з собою майстра і купували за день машину.

santhe 24.04.2021 19:07 пишет:

junior 24.04.2021 13:09 пишет:

вот эксперты)))
люты перекупы, легко решают вопрос с внешними признаками пробега: меняют салон, руль, накладки на педали... это все в 200-250 баксов станет, самая лютая предпродажка выйдет 500 баксов, а цена авто вырастит от 1000 баксов.




багато вийде поміняти салону за 250 баксів в мєгані, навіть в другому?



Для людини яка вибирає перше авто або навіть не перше, та після жигулятора і в іномарках особливо не розбирається навіть міняти нічого не потрібно, вистачить гарно помити, а за 250 доларів таки можна щось зробити, як мінімум педалі, руль обшити, якісь кнопки що стираються швидко, сидіння передній ряд.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27665
С нами с 24.10.2008

Re: лачетти vs octavia vs megane [Re: kvadjagan]
      24 апреля 2021 в 21:12 Гілками

Меган бы не барл, дорогой в обслуживании, явно дороже Лачика.
Искал бы Лачетти, и смотрел кузов чтобы без коррозии.
Имхо, самый идеальный бюджетный вариант из универсалов.
Еще вариант Фабия. Тут нужно смотреть, что будет живее.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26118
С нами с 17.12.2008

Re: лачетти vs octavia vs megane [Re: kvadjagan]
      24 апреля 2021 в 23:03 Гілками

Вот Меган продают http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat...;gonew=1#UNREAD а вдруг?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
19 лет за рулем, Vorlon Planet
Сообщения: 6727
С нами с 14.08.2011

Re: лачетти vs octavia vs megane [Re: egorka]
      26 апреля 2021 в 13:44 Гілками

egorka 24.04.2021 23:03 пишет:

Вот Меган продают http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat...;gonew=1#UNREAD а вдруг?



спасибо, но превышение бюджета почти на 50 процентов и дизель.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
48 лет (30 лет за рулем), Киев
Сообщения: 21739
С нами с 26.05.2010

Re: лачетти vs octavia vs megane [Re: HDC1]
      27 апреля 2021 в 09:48 Гілками

HDC1 24.04.2021 14:14 пишет:


Зайнята людина чим? Роботою? Багато заробляє? Покупка 13-річного мегана за 6К (максимум 6.5) про це не говорить. На покупку машини в радіусі 100-200 км потрібно витратити 1 робочий день, а зекономити на автомобілі як мінімум 500 доларів,



Просто есть риск съездить абсолютно в холостую.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
5 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3056
С нами с 01.07.2018

Re: лачетти vs octavia vs megane [Re: Zazotavr]
      27 апреля 2021 в 10:00 Гілками

Zazotavr 27.04.2021 09:48 пишет:

HDC1 24.04.2021 14:14 пишет:


Зайнята людина чим? Роботою? Багато заробляє? Покупка 13-річного мегана за 6К (максимум 6.5) про це не говорить. На покупку машини в радіусі 100-200 км потрібно витратити 1 робочий день, а зекономити на автомобілі як мінімум 500 доларів,



Просто есть риск съездить абсолютно в холостую.



Для мінімізації ризику прокататись і нічого не взяти потрібно вибрати кілька автомобілів що знаходяться відносно близько, попередньо в телефонному режимі вияснити по-максимуму, просити додаткові фото ( щоб відсікти хлам ще до поїздки), тоді в якийсь день виїхати з самого ранку і кататись оглядуючи машини, я так катався колись пів дня, глянули кілька машин і вибрали куму фабію універсал.
А проїхати в холосту завжди можна, особливо з нашими продаванами, родич кілька років назад їхав дивитись автомобіль який на фото чудесний, приїхав, а там хлам битий - царапаний з усіх сторін, власник авто виставив фотографії кількарічної давності коли машина була ще ціла.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
48 лет (30 лет за рулем), Киев
Сообщения: 21739
С нами с 26.05.2010

Re: лачетти vs octavia vs megane [Re: HDC1]
      27 апреля 2021 в 10:08 Гілками

HDC1 27.04.2021 10:00 пишет:


А проїхати в холосту завжди можна, особливо з нашими продаванами, родич кілька років назад їхав дивитись автомобіль який на фото чудесний, приїхав, а там хлам битий - царапаний з усіх сторін, власник авто виставив фотографії кількарічної давності коли машина була ще ціла.



Я как раз о этом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
3 користувачів і 184 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 6251

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія