autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Сколько % семейного бюджета отбирает у вас авто? (3/5)

V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11739
С нами с 08.06.2015

Re: Сколько % семейного бюджета отбирает у вас авто? [Re: GreenMile]
      28 апреля 2021 в 20:19 Гілками

GreenMile 27.04.2021 16:14 пишет:

Ну и расходы на ТО сюда не включены, естественно, т.к. ТО надо любой машине делать надо.



Це не правильно. Якже їх не рахувати? ТО бувають досить дорогі. Наприклад, мені вже пора міняти зчеплення (природній знос). Це - не рахувати, бо це ТО? Але це кілька тисяч гривень.
Потрібна було мийка дросельної заслонки - це кілька сот гривень (але я сам зробив, без СТО). Не рахувати?
Перевірити зазори клапанів - це 1.2 т.грн - не рахувати? (Наступного разу сам зроблю, бо виявляється це на моєму авто досить легко виконується).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
5 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3034
С нами с 01.07.2018

Re: Сколько % семейного бюджета отбирает у вас авто? [Re: VovkZ]
      28 апреля 2021 в 20:38 Гілками

VovkZ 28.04.2021 20:19 пишет:

GreenMile 27.04.2021 16:14 пишет:

Ну и расходы на ТО сюда не включены, естественно, т.к. ТО надо любой машине делать надо.



Це не правильно. Якже їх не рахувати? ТО бувають досить дорогі. Наприклад, мені вже пора міняти зчеплення (природній знос). Це - не рахувати, бо це ТО? Але це кілька тисяч гривень.
Потрібна було мийка дросельної заслонки - це кілька сот гривень (але я сам зробив, без СТО). Не рахувати?
Перевірити зазори клапанів - це 1.2 т.грн - не рахувати? (Наступного разу сам зроблю, бо виявляється це на моєму авто досить легко виконується).



Так писав вище, що коли рахуємо то вже всі витрати на автомобіль а не одне паливо і капіталки мотору. Все це значить все, резину, ТО, масло, лампочки, паливо, те скільки машина втрачає на рік в ціні, в іншому випадку це не реальний підрахунок а якийсь самообман.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
35 лет (13 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1009
С нами с 13.02.2018

Re: Сколько % семейного бюджета отбирает у вас авто? [Re: HDC1]
      28 апреля 2021 в 22:26 Гілками

HDC1 28.04.2021 20:38 пишет:

VovkZ 28.04.2021 20:19 пишет:

GreenMile 27.04.2021 16:14 пишет:

Ну и расходы на ТО сюда не включены, естественно, т.к. ТО надо любой машине делать надо.



Це не правильно. Якже їх не рахувати? ТО бувають досить дорогі. Наприклад, мені вже пора міняти зчеплення (природній знос). Це - не рахувати, бо це ТО? Але це кілька тисяч гривень.
Потрібна було мийка дросельної заслонки - це кілька сот гривень (але я сам зробив, без СТО). Не рахувати?
Перевірити зазори клапанів - це 1.2 т.грн - не рахувати? (Наступного разу сам зроблю, бо виявляється це на моєму авто досить легко виконується).



Так писав вище, що коли рахуємо то вже всі витрати на автомобіль а не одне паливо і капіталки мотору. Все це значить все, резину, ТО, масло, лампочки, паливо, те скільки машина втрачає на рік в ціні, в іншому випадку це не реальний підрахунок а якийсь самообман.



А як порахувати скільки машинна втрачає в рік? якщо я на своїй проїзджу 5 років це буде одна сума, 10 років інша, а можна в аварію потрапити і в тотал списати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (23 года за рулем),
Сообщения: 12646
С нами с 17.02.2009

Re: Сколько % семейного бюджета отбирает у вас авто? [Re: VovkZ]
      28 апреля 2021 в 22:52 Гілками

VovkZ 28.04.2021 20:19 пишет:

GreenMile 27.04.2021 16:14 пишет:

Ну и расходы на ТО сюда не включены, естественно, т.к. ТО надо любой машине делать надо.



Це не правильно. Якже їх не рахувати? ТО бувають досить дорогі. Наприклад, мені вже пора міняти зчеплення (природній знос). Це - не рахувати, бо це ТО? Але це кілька тисяч гривень.
Потрібна було мийка дросельної заслонки - це кілька сот гривень (але я сам зробив, без СТО). Не рахувати?
Перевірити зазори клапанів - це 1.2 т.грн - не рахувати? (Наступного разу сам зроблю, бо виявляється це на моєму авто досить легко виконується).


ТО - то что записано в регламенте и меняется регулярно от пробега/времени: масло, фильтры, ремни и т.д. Проверка клапанов - да, входит, раз в 90 тыс? Сцепа - не входит, т.к меняется по износу, заслонка тоже, ее везде надо будет мыть.
На машину существуют необходимые расходы и расходы по желанию, вот при оценке стоимости исходить надо от стоимости регулярных неизбежных расходов. А то так можно дойти до абсурда и прикинуть сколько надо будет потратить денег на ремонт, если я завтра в отбойник влуплюсь на ней.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
5 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3034
С нами с 01.07.2018

Re: Сколько % семейного бюджета отбирает у вас авто? [Re: GreenMile]
      28 апреля 2021 в 23:25 Гілками

GreenMile 28.04.2021 22:52 пишет:

ТО - то что записано в регламенте и меняется регулярно от пробега/времени: масло, фильтры, ремни и т.д. Проверка клапанов - да, входит, раз в 90 тыс? Сцепа - не входит, т.к меняется по износу, заслонка тоже, ее везде надо будет мыть.
На машину существуют необходимые расходы и расходы по желанию, вот при оценке стоимости исходить надо от стоимости регулярных неизбежных расходов. А то так можно дойти до абсурда и прикинуть сколько надо будет потратить денег на ремонт, если я завтра в отбойник влуплюсь на ней.



Ок, а яким чином тоді ці витрати ( без ТО) відносяться до даної теми? Ми говоримо про те скільки % сімейного бюджету іде на автомобіль, тобто заправити паливом це із сімейного бюджету, як і ремонт заміна стійки стабілізатора, а на всі інші витрати по утриманню автомобіля звідки беруться гроші? От поміняти ГРМ, масло, резину, турбіну... Якась манна небесна сиплеться?

От меніш-більш прозорий розрахунок у мене, машина на якій їжджу менше 3 років зїдає за рік в середньому:
1) 1300 доларів на паливо (газ + бензин, рахую +- середню ціну заправки газом в районі 13 грн/літр а не те що зараз 15 грн);
2) 1100 доларів на обслуговування ( ТО, ремонти, планові заміни, установка ГБО, резина, переобувка, балансування, свічі...);
3) втрата за рік ціни мого старого корча 700 доларів(орієнтир - 3 роки експлуатації, брав за 8500, зараз за 6300).
Отже сумарна витрата в рік на автомобіль = 3100 доларів.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 7411
С нами с 07.01.2008

Re: Сколько % семейного бюджета отбирает у вас авто? [Re: HDC1]
      29 апреля 2021 в 09:23 Гілками

HDC1 28.04.2021 23:25 пишет:


От меніш-більш прозорий розрахунок у мене, машина на якій їжджу менше 3 років зїдає за рік в середньому:
1) 1300 доларів на паливо (газ + бензин, рахую +- середню ціну заправки газом в районі 13 грн/літр а не те що зараз 15 грн);
2) 1100 доларів на обслуговування ( ТО, ремонти, планові заміни, установка ГБО, резина, переобувка, балансування, свічі...);
3) втрата за рік ціни мого старого корча 700 доларів(орієнтир - 3 роки експлуатації, брав за 8500, зараз за 6300).
Отже сумарна витрата в рік на автомобіль = 3100 доларів.




я все пишу - від омивайки до ганчірки, від парковки до мийки.

а втрата оцінюється постфакту після продажу- який сенс при експлуатації її враховувати?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
46 лет, Киев
Сообщения: 639
С нами с 21.10.2015

Re: Сколько % семейного бюджета отбирает у вас авто? [Re: HDC1]
      29 апреля 2021 в 10:48 Гілками

HDC1 28.04.2021 20:38 пишет:

VovkZ 28.04.2021 20:19 пишет:

GreenMile 27.04.2021 16:14 пишет:

Ну и расходы на ТО сюда не включены, естественно, т.к. ТО надо любой машине делать надо.



Це не правильно. Якже їх не рахувати? ТО бувають досить дорогі. Наприклад, мені вже пора міняти зчеплення (природній знос). Це - не рахувати, бо це ТО? Але це кілька тисяч гривень.
Потрібна було мийка дросельної заслонки - це кілька сот гривень (але я сам зробив, без СТО). Не рахувати?
Перевірити зазори клапанів - це 1.2 т.грн - не рахувати? (Наступного разу сам зроблю, бо виявляється це на моєму авто досить легко виконується).



Так писав вище, що коли рахуємо то вже всі витрати на автомобіль а не одне паливо і капіталки мотору. Все це значить все, резину, ТО, масло, лампочки, паливо, те скільки машина втрачає на рік в ціні, в іншому випадку це не реальний підрахунок а якийсь самообман.



Ну якщо рахуєте втрату в ціні, то додавайте ще втрату потенційного доходу, якщо б ви ці гроші поклали наприклад на депозит.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
35 лет (13 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1009
С нами с 13.02.2018

Re: Сколько % семейного бюджета отбирает у вас авто? [Re: -Виталя-]
      29 апреля 2021 в 10:49 Гілками

-Виталя- 29.04.2021 09:23 пишет:



а втрата оцінюється постфакту після продажу- який сенс при експлуатації її
враховувати?




+1, втрата вартості на поточному бюджеті не позначається ніяк бо ці гроші були витрачені в минулому.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2285
С нами с 13.10.2008

Re: Сколько % семейного бюджета отбирает у вас авто? [Re: Desmond132]
      29 апреля 2021 в 11:26 Гілками

Если расходы на автомобиль некоторых "не парят совсем", остаётся искренне порадоваться за таких людей. Но, в украинских реалиях, только 2% населения могут себе это позволить)))) Остальные немного лукавят. Или нет. Просто не парятся!))) Допустим, работяга на алкоголь и сигареты тратит 50% месячного дохода....и тоже не парится. Причём, это очень распространённый вариант.
Автомобиль поглощает ресурсов на уровне полноценного члены семьи. Это можно не признавать, не думать/считать, но - ФАКТ. Конечно, можно забить на своего коня-помощника. Содержать как раба. Тогда и состояние, внешний вид, надёжность будет соответствующая. Знаю и такие примеры, когда авто из салона за 7-8 лет превращается в корч.
Если честно посчитать все заправки, то, плановые и нет ремонты, замены расходников, мойки и определённые гаджеты? А ещё страховки, парковки, резину получше....царапины покрасить? Плюс стоимость самого автомобиля тоже раскидать на годы владения считаю справедливым....
Получается ещё один ребёнок))))
Конечно, много зависит от пробега и полезности авто а семье.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Киев
Сообщения: 2561
С нами с 06.05.2015

Re: Сколько % семейного бюджета отбирает у вас авто? [Re: Masic]
      29 апреля 2021 в 11:40 Гілками

За апрель-100% моего бюджета,учитывая то,что я был без работы(карантин)
Примерно 11 тыс.гривен ушло,и это ничего не ломалось(кроме стеклоподъемника).
Две заправки по 1500,покупка двух новых шин-4200-шиномонтаж/хранение-1000,стеклоподъемник-1000,всякая мелочь-2000.
Примерно 11 тыс.гривен я и заработал за апрель,почти ничего не делая
В другие месяцы-ну если я заработаю тыщ 20-30,значит %30 уйдет.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
5 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3034
С нами с 01.07.2018

Re: Сколько % семейного бюджета отбирает у вас авто? [Re: Desmond132]
      29 апреля 2021 в 11:43 Гілками

-Виталя- 29.04.2021 09:23 пишет:



а втрата оцінюється постфакту після продажу- який сенс при експлуатації її враховувати?



Смисл в тому щоб порахована сума володіння автомобілем була якомога ближче до реальної, поясню на прикладі:
Порівняємо 2 автомобілі, наприклад якийсь класичний бюджетний універсал С класу, типу Пежо 308 SW, тільки один з них буде новий із салону за 25+-К доларів, у якому тільки паливо лити і масло міняти, а інший - 10-річний. Який із них зїсть більше грошей? Звісно 10-річний за 5 років експлуатації може багато чого попросити крім стандартних витратних матеріалів, в тому числі й капіталка мотору чи заміна, увага до кузова. Та з іншої сторони взятий за якихось 7К доларів 10-річний Пиж через 5 років суттєво не подешевшає, ну може там 5-6 коштуватиме. А от новий куплений за 25К через 5 років коштуватиме в районі 10 тисяч, а це суттєва втрата, 15К доларів за 5 років, тобто по 3К доларів за рік. Я не доказую нікому що на б.у. машинах краще їздити ніж на нових (бо є тойоти які як хороше вино ), тільки показую реальні цифри.


Desmond132 29.04.2021 10:49 пишет:



+1, втрата вартості на поточному бюджеті не позначається ніяк бо ці гроші були витрачені в минулому.



Добре, а якщо машина взята в кредит тоді це на потобному бюджеті теж не позначається?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
20 лет за рулем, гарне деокуповане село недалеко від Києва
Сообщения: 5308
С нами с 05.12.2012

Re: Сколько % семейного бюджета отбирает у вас авто? [Re: СПРИНТЕР]
      29 апреля 2021 в 11:55 Гілками

а чому ніхто не рахує скільки сімейного бюджету авто заощаджує?

от якби по всім своїм справам ви їздили на таксі - скільки б тратили? візьмемо середній тариф 7 грн/км * 15 000 км в рік = 105 тис грн/ рік. 4 роки такої їзди і маєш рено сандеро, але в 4річного сандеро є ще залишкова вартість - получається прибуток
вважаю, що якщо сумма получається більша затрат на утримання авто, то авто себе "окуповує".

громадський транспорт (ну хіба крім метро) не враховую, бо це незрівнянні по комфорту речі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 7411
С нами с 07.01.2008

Re: Сколько % семейного бюджета отбирает у вас авто? [Re: HDC1]
      29 апреля 2021 в 12:13 Гілками

HDC1 29.04.2021 11:43 пишет:

-Виталя- 29.04.2021 09:23 пишет:



а втрата оцінюється постфакту після продажу- який сенс при експлуатації її враховувати?



Смисл в тому щоб порахована сума володіння автомобілем була якомога ближче до реальної, поясню на прикладі:

Порівняємо 2 автомобілі, наприклад якийсь класичний бюджетний універсал С класу, типу Пежо 308 SW, тільки один з них буде новий із салону за 25+-К доларів, у якому тільки паливо лити і масло міняти, а інший - 10-річний. Який із них зїсть більше грошей?





а давай додамо у задачку ще 1 фактор - хтось нашкрябав ножем до металу на новому "Люба, я тебе кохаю" на всю бочину і скільки тоді він втратить при перепродажу коли буде вся бочина фарбована?

Змінено -Виталя- (12:13 29/04/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
20 лет за рулем, гарне деокуповане село недалеко від Києва
Сообщения: 5308
С нами с 05.12.2012

Re: Сколько % семейного бюджета отбирает у вас авто? [Re: HDC1]
      29 апреля 2021 в 12:31 Гілками

HDC1 29.04.2021 11:43 пишет:

-Виталя- 29.04.2021 09:23 пишет:



а втрата оцінюється постфакту після продажу- який сенс при експлуатації її враховувати?



Смисл в тому щоб порахована сума володіння автомобілем була якомога ближче до реальної, поясню на прикладі:
Порівняємо 2 автомобілі, наприклад якийсь класичний бюджетний універсал С класу, типу Пежо 308 SW, тільки один з них буде новий із салону за 25+-К доларів, у якому тільки паливо лити і масло міняти, а інший - 10-річний. Який із них зїсть більше грошей? Звісно 10-річний за 5 років експлуатації може багато чого попросити крім стандартних витратних матеріалів, в тому числі й капіталка мотору чи заміна, увага до кузова. Та з іншої сторони взятий за якихось 7К доларів 10-річний Пиж через 5 років суттєво не подешевшає, ну може там 5-6 коштуватиме. А от новий куплений за 25К через 5 років коштуватиме в районі 10 тисяч, а це суттєва втрата, 15К доларів за 5 років, тобто по 3К доларів за рік. Я не доказую нікому що на б.у. машинах краще їздити ніж на нових (бо є тойоти які як хороше вино ), тільки показую реальні цифри.


Desmond132 29.04.2021 10:49 пишет:



+1, втрата вартості на поточному бюджеті не позначається ніяк бо ці гроші були витрачені в минулому.



Добре, а якщо машина взята в кредит тоді це на потобному бюджеті теж не позначається?




втрати при продажі авто - це феєричні втрати, яких може і не бути, якщо наприклад це останнє авто у твоєму житті...
а рахувати феєричні втрати - це фантастика)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
47 лет, Киев
Сообщения: 4331
С нами с 25.01.2013

Re: Сколько % семейного бюджета отбирает у вас авто? [Re: СПРИНТЕР]
      29 апреля 2021 в 12:46 Гілками

СПРИНТЕР 29.04.2021 11:26 пишет:

Если расходы на автомобиль некоторых "не парят совсем", остаётся искренне порадоваться за таких людей. Но, в украинских реалиях, только 2% населения могут себе это позволить)))) .




Вау! Я был оч успешным оказуется

Встречный вопрос ТСу - нафига нужна такая машина шоп задумываться о расходах на неё?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27595
С нами с 24.10.2008

Re: Сколько % семейного бюджета отбирает у вас авто? [Re: koka.in]
      29 апреля 2021 в 13:09 Гілками

koka.in 29.04.2021 12:46 пишет:


Встречный вопрос ТСу - нафига нужна такая машина шоп задумываться о расходах на неё?



Хотя бы для понимания, есть ли смысл дальше обслуживать или поменять на что-то другое?
Да и вообще, о расходах задуматься полезно, развивается финансовая грамотность!
А то почитаешь автоюа, так всё у всех прекрасно, а выходишь в реальность, так сразу одолжи до получки, одолжи до аванса, одолжи на ремонт...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2285
С нами с 13.10.2008

Re: Сколько % семейного бюджета отбирает у вас авто? [Re: koka.in]
      29 апреля 2021 в 13:23 Гілками

koka.in 29.04.2021 12:46 пишет:

СПРИНТЕР 29.04.2021 11:26 пишет:

Если расходы на автомобиль некоторых "не парят совсем", остаётся искренне порадоваться за таких людей. Но, в украинских реалиях, только 2% населения могут себе это позволить)))) .




Вау! Я был оч успешным оказуется

Встречный вопрос ТСу - нафига нужна такая машина шоп задумываться о расходах на неё?



На благо себе и семье. Как-то так.
Ок, можно не задумываться о расходах на неё и не считать. Но тело расходов от этого отношения не уменьшится, скорее наоборот.
Я ж не говорю, что это сильно бьёт по карману. Но %15-20 от общего котла у меня выходит, как и у большинства автомобилистов. В замен я получаю мобильность, оперативность и комфорт. Такой размен считаю выгодным.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Сообщения: 243
С нами с 04.04.2021

Re: Сколько % семейного бюджета отбирает у вас авто? [Re: Скаут]
      29 апреля 2021 в 16:06 Гілками

Скаут 29.04.2021 11:55 пишет:

а чому ніхто не рахує скільки сімейного бюджету авто заощаджує?

от якби по всім своїм справам ви їздили на таксі - скільки б тратили? візьмемо середній тариф 7 грн/км * 15 000 км в рік = 105 тис грн/ рік. 4 роки такої їзди і маєш рено сандеро, але в 4річного сандеро є ще залишкова вартість - получається прибуток
вважаю, що якщо сумма получається більша затрат на утримання авто, то авто себе "окуповує".




Только на такси у вас личный водитель


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
35 лет (13 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1009
С нами с 13.02.2018

Re: Сколько % семейного бюджета отбирает у вас авто? [Re: HDC1]
      29 апреля 2021 в 16:17 Гілками

HDC1 29.04.2021 11:43 пишет:

-Виталя- 29.04.2021 09:23 пишет:



а втрата оцінюється постфакту після продажу- який сенс при експлуатації її враховувати?



Смисл в тому щоб порахована сума володіння автомобілем була якомога ближче до реальної, поясню на прикладі:
Порівняємо 2 автомобілі, наприклад якийсь класичний бюджетний універсал С класу, типу Пежо 308 SW, тільки один з них буде новий із салону за 25+-К доларів, у якому тільки паливо лити і масло міняти, а інший - 10-річний. Який із них зїсть більше грошей? Звісно 10-річний за 5 років експлуатації може багато чого попросити крім стандартних витратних матеріалів, в тому числі й капіталка мотору чи заміна, увага до кузова. Та з іншої сторони взятий за якихось 7К доларів 10-річний Пиж через 5 років суттєво не подешевшає, ну може там 5-6 коштуватиме. А от новий куплений за 25К через 5 років коштуватиме в районі 10 тисяч, а це суттєва втрата, 15К доларів за 5 років, тобто по 3К доларів за рік. Я не доказую нікому що на б.у. машинах краще їздити ніж на нових (бо є тойоти які як хороше вино ), тільки показую реальні цифри.


Desmond132 29.04.2021 10:49 пишет:



+1, втрата вартості на поточному бюджеті не позначається ніяк бо ці гроші були витрачені в минулому.



Добре, а якщо машина взята в кредит тоді це на потобному бюджеті теж не позначається?




В загальну вартість володіння авто, так потрібно враховувати і втрату вартості (але її можна порахувати тільки тоді коли авто буде продане). А в поточний бюджет якусь прогнозну суму втрату вартості немає сенсу враховувати. не знаю як хто а я витрати/доходи рахую по касовому методу (тобто по руху грошей) відповідно втрата вартості/амортизація і інші не грошові рухи в бюджет я не включаю.

Платіж по кредиту звісно потрібно включати в % в який обходиться авто.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57886
С нами с 03.09.2001

Re: Сколько % семейного бюджета отбирает у вас авто? [Re: Скаут]
      29 апреля 2021 в 16:28 Гілками

Скаут 29.04.2021 12:31 пишет:

втрати при продажі авто - це феєричні втрати, яких може і не бути, якщо наприклад це останнє авто у твоєму житті...
а рахувати феєричні втрати - це фантастика)



"втрати при продажі авто" - просто не совсем корректное название. Точнее будет - "потеря стоимости авто со временем". И в реальности эти затраты есть, за автомобиль ты ж когда-то заплатил икс килобаксов, а сейчас имеешь на руках автомобиль текущей стоимостью игрек килобаксов, вот икс минус игрек - затраты. Совершенно реальные затраты причем.

Непонятно почему это вдруг так сложно. Вот купил ты условный биткойн по 100 баксов, а сейчас этот условный биткойн стоит 500. 400 баксов - очевидная прибыль.

Купил ты акций условной козятинской мотороремонтной мастерской на 1000 долларов, а сейчас там все спились, и они стоят 10, 990 долларов - очевидные убытки. Даже если ты их не продавал, и продавать не собираешься, факт убытков - налицо. Даже если ты умер.

Почему абсолютно то же самое не помещается в голове про автомобиль - для меня загадка.

И не брать их в расчет - сильно неумно, потому как размер весьма существенный, очень с бензином сопоставим.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
0 користувачів і 41 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 7071

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія